• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Holky,dlouho jsem tady nebyla,ale citim,ze jeste par dni a budu taky stimulovat.

Vsechny zdravim a preji hezky den. :wink:
20. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
děvčata,pořád žádnej optimismus?Jinak ICSi není nic špatnýho,taky jsme si to tim nechali posychrovat,embryoložka říkala,že morulky vypadají dobře,spermiogram je ok,tak že když se to takhle nechá ješě posychrovat,že by to snad mělo vyjít.Tak se držte,vikend před námi
20. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
Larri - no super zpráva, tak do třetice všecho dobrýho :wink:
20. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
d.h. u nas mame doporucene ICSI,kvuli mne. A taky zatim nevidim nic spatneho,jen jsem si porad myslela,ze se to doporucuje hlavne kvuli spatnemu spermiogramu.

Paraple dekuji,ja zacnu stimulovat a ty zatim nahlasis //,ju?
20. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
ja mela holky taky ICSI a pritel mel spermie na jednicku takze v tom taky nevidim nic spatneho je vetsi jistota ze se to povede :wink:
20. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
larri hodne stesticka :slight_smile:
20. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
já v tom také nevidím nic špatného, ale někdy, když si začnu chystat ty injekce, tak mě přepadne záchvat paniky, že vlastně dělám něco co je proti přírodě....ale pak mi zase druhé já řekne, že jestli chci mimčo tak mi asi nic jiného nezbyde (špatný spermio. máme jen 2 v 10mikrolitru) :frowning2:
20. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
mirenkam jenze ono nekdy neni vse tak jak by priroda chtela tak se tomu musi trosicku pomoci :wink:
20. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
nana jo jo přesně tak, takže nakonec jen pokrčím rameny a pichnu to :slight_smile:
20. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
tak,tak zavri oci a je to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
nana tak a jdu si píchnout další ode dneška mám 2 injekce - dipherelin a merional, tak jsem si rozdělila ráno dipherelin v poledne merional, aby toho na mě po ránu nebylo příliš :wink: .....
20. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
nana a ty jsi na tom nyní jak? :wink:
20. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
nejhorší je,že se za vše platí,ale co by člověk neudělal,že?Ale kdyby byl alespon nějaký vysledek.Ted už beru jen Utrogestan a prednison,ještě že tak.Těch injekcí a všeho mám dost.U nás je manža v poho,dokonce měl ted lepší spermiogram než před tím,celkově ten druhý pokus byl lepší,hladiny hormonu u mě byli v poho,vajíčka vzrostli do velikosti morulek,tak snad to bude ok.
20. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ja jsem zrovna nedavno kolegyni rikala,ze moc nejsem pro,kdyz si zenske nechavaji delat umela prsa a vsechno mozne.....jeste umele nehty jsem chapala,mela jsem je taky..

.....no a pak rikam,byla jsem proti umelym vecem a ted budu mit umele mimi. :wink: .Ale takhle se to brat nesmi,hlavne,ze mimi bude.
20. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
Larri - nic hlásit nebudu, neboťuž tam // nejsou, mimča to asi vzdali...no ale já to teda rozhodně vzdávat nemíním :grinning:

Holky to nemůžete brát tak že je to proti přírodě a už vůbec to nelze srovnávat s umělýma prsama...to by se mohlo říct pak o každým kdo má by_pass nebo se léčí chemoterapií na rakovinu, v podstatě je to taky proti přírodě, kdysi na tol lidi umírali a teď se to dá léčit a lidi se dožíjí vysokého věku...a holt kdysi lidi rodili jedna radost, bohužel plodnost je křehká věc a pokrok a chemie ji pomalu ale jistě ničí, tak proč by zas naopak neměl ten pokrok na oplátku pomoct a dát nám šanci na své dítě :wink:
20. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
Paraple,to mi je strasne lito a ktery den jsi po ET? Pockej jeste na krev.....

Jezisi,ja nesrovnavam umele oplodneni s umelyma prsama,ale chodi k nam hodne zenskych co maji neco umele,at uz jsou to zminena prsa,vlasy atd...tak jsme si s kolegyni rekly,jak by asi vypadaly,kdyby tohle vsechno nemely.
No a ja jsem ji prave nedavno rekla,jestli si na to pamatuje,ze jsme to jakoby kritizovaly a ja chci mit mimi,takze budu mit taky neco umele.
Ja to beru jako normalni vec,takze se za to nestydim a takhle se o tom i bavim.

Kamaradka ma dceru po IVF,ale musela to byt ta nejrychlejsi spermie.Jenom se otoci a uz ji leze na maly strom.Nedavno ji utekla a prisedla si ke stolu k jine pani a ta rekla,ze si ji necha.No a kamaradka rekla narovinu,ze ne,protoze ji ta mala potvurka stala 30 000kc.Nekdo by se urazil,ale pani se s ni smala jako blazen.
20. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
ahoj já jsem pro um.oplodnění i prsa u těch má člověk aspon jistotu,že když mu je tam dají tak tam zůstanou,škoda,že to tak není i s oplodněním.Dali by tam emb. a člověk by věděl že bude mít mimi. :wink:
20. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Rozhdně bych nesrovnávala umělý oplodnění a ty "hnusný"umělý prsa.Umělý oplodnění je spíš od toho,že se to vše neděje v těle matky,ale zprvu mimo tělo,ale pořád to jsou přeci vaše materiály,vaše geny,jen se tomu musí trochu pomoct lékama a injekcema.Kdežto prsa,fuj,vždyt je to hnusný.Každej hned pozná,že je to silikon,už podle tvaru,naomak to musí byt taky hnusný(já osobně jsem držela samotný silikonový prso v ruce-fuj).A všimli jste si u těch modelek a hereček těch jizviček kousek pod podpažím?Tak to je taky ono.Nevím,co na tom kdo má.Pokud to není nějaká plastika po nějakém úrazenebo popálenině,tak se mi to nelíbí.Kdyby si každej nechal udělat prsa,rty a buhví co,za chvili by jsme mohli vypadat všichni stejně.A to není správné,od toho ta příroda dělala všechny odlišný,aby se někomu na nás něco líbilo,nebo naopak.A co na to,že některá má jedničky a některá pětky.Ten,který vás miluje a tole všechno s váma podstupuje,aby jste měli miminko,vás miluje takovou,jaká jste. :wink:
20. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
Larri - já vím,jen mně chytla filozofická :grinning: :grinning: Jsem 13 den po ET, ale už jsem testovala,zezačátku stín, pak slabá čárka, pak stín a už nic :wink:
20. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
mirenkam ja jsem 11 den po ET,ale nevydrzela jsem to a vcera jsem udelala test a nic.tak uvidim jak dopadne krev jedu v pondeli,ale velke nadeje tomu nedavam.uz se ale tesim az na chvilku vysadim utros uz ho mam az po krk a myslim ze to bricho me boli z neho :wink:
20. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
Hm, tak já bych k ICSI měla hromadu výhrad, když není přímo potřeba :unamused: A koukněte na mě, na třetí pokus ho zkusíme taky, navzdory špičkovýmu spermiu i tomu, že se vždycky všecko oplodnilo i bez něj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale když mi několik doktorů řeklo, že je to jediný způsob, který je napadá, že by mohl ty triploidy obejít, tak holt jdeme do toho :unamused: Ale radost z toho nemám, to ne (a to vůbec nemluvím o penězích), přeci jen jsem si vsugerovala, že ono i IVF je v podstatě celkem přirozená záležitost - vajíčko si plave v misce mezi spermiema a ta pravá si ho sama vybere :grinning: Teď si představuju embryoložku, která určí, ze které z těch mnoha spermií bude naše dítě, třeba by příroda rozhodla jinak... no ale nakonec to zvládneme, jinak to nejde :grinning: Teď samozřejmě nemluvím o tom, když má někdo hodně špatné spermio a obyčejné IVF by nestačilo, to je jiná :wink: Ale v naprosté většině případů když je spermio OK, tak se jich s ICSI oplodní stejně jako bez. Takže mě vůbec nebaví bejt nějaká výjimka :grinning:
20. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
Len - no u nás je špatný SPG, bez ICSI bychom si asi ani neškrtli :unamused: Ale když jste to ještě nezkoušeli, třeba to fakt bude to pravé ořechové :wink: A stejně by to byly obě krásné a úžasné děti po vás, tak je jedno které vybere embryoložka a které by vybrala "příroda" :wink: :slight_smile:
20. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
paraplicko to mas pravdu :slight_smile: a co jak se citis?JA SE TAK TESIM AZ VYSADIM TEN UTROS FAKT ME TO BRICHO BOLI Z Neho.ty nemas zadne vedlejsi ucinky?
20. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
paraple nesmutni, ještě to ztraceno není. Já teď stimuluji, na OPU jdu příští týden. Zrovna dneska mě přepadla blbá, že je stejně všechno na nic a zase to nevyjde. Ale to je tím počasím. Zítra zase vyjde sluníčko a třeba bude všechno jinak.
20. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
Paraple, já to vždycky brala tak, že když to jinak nejde, tak jsem za tuhle metodu strašně vděčná! Ale u nás to právě jinak šlo :confounded: No co, no, neví se, jestli to pomůže nebo ne, ale zkusit se musí všecko a čert vem 6000, že jo :wink:
20. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
mimochodem, taky bychom bez ICSI nemohli ani doufat
20. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
Holky, já vůbec nediskutuju o tom, jestli ICSI při špatným spermiu jo nebo ne, to je přece jednoznačný, pro to bylo ICSI vymyšleno :wink: Prostě mi jenom přijde líto používat ICSI, pokud je spermio OK, dostatečný počet vajíček a nejsou problémy s oplodněním :unamused: Takový to "pro jistotu" :unamused: Protože žádná jistota to stejně není. Jsem chtěla jenom vysvětlit, že já osobně se s tím musela dost těžko smiřovat (ale nakonec na to kývla) :wink:
20. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
a děláš dobře. Cokoliv co tě přiblíží k cíli a tím je vysněné miminko, je správné :slight_smile: No ne? :grinning:
20. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
sara.max to bude tvoje prvni IVF nebo uz mas neco za sebou?
20. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
Len - to je bez debat....a stejne nakonec udelame vse pro to, aby nas to priblizilo vysnenemu cili :wink:

Sara - nesmutnim, jsem realistická :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.