• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Nani - až vysadím utroš, budu ten v rámci možností ten nejšťastnější člověk :wink: Už mi leze i ušima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Mimochodem, tvůj případ to nebude, nezapomeň že já mám dva dny náskok.....a teď mi psala kočka, co byla před 2 lety na IVF, že čekala dvojčata a 12 den po ET ani stín :wink: Takže naději ještě máš a velkou :slight_smile:
20. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
Teda holky, jak já v týhle společnosti vydržím do toho 17. dne od OPU netestnout :grinning: Ale jo, vydržela jsem 2x, vydržím i potřetí :grinning:
Právě jsem dodělala manželovi narozeninovej dort, zaslouží si ho za to píchání :wink:
20. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
už jdeme do druhého. To první bylo na jaře ale bez transferu. Všimla jsem si, žes už testovala. Kéž bych byla už tak daleko, začínám být z toho všeho hrozně moc nervózní
20. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
Len - tak to jsi šikulka, já minule vydržela, ale tentokrát jsem se nechala strhnout....ale zas kdybych čekala, ani bych nevěděla, že jsem byla 3 dny matkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Teda Paraple, z tebe se, koukám, taky stává pěknej cynik :grinning: Ach jo, mě to tak mrzí, já to těhotenství přeju každýmu, kdo musí tenhle bláznivej kolotoč absolvovat :unamused:
Mám teď v sobě další injekci, to byla zase operace...
20. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahoj holky, jsem tady po dlouhe době, 19.11. jsem začala píchat gonal a kolem 30.11. pujdu na odběr, ještě mě ale čeká pár kontrolních UZ.co se tady stalo noveho? uz jsou mezi námi nějaké těhulky, kterým se zadařilo?
:slight_smile:
20. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
Petulke, já taky začala píchat 19.11. :slight_smile: Kdy půjdu na OPU, netuším, v úterý jdu na kontrolu, jak budu reagovat. Ale pokud jako minule a předminule, tak mi to taky vychází na toho 30.11. :slight_smile:
20. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
i mě čeká odběr kolem 30.11. :wink:
20. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
len ja mam taky kontrolu v utery a nastavi mi dalsi davky.
mirenkam, bude nas vic, to je super!
20. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
jojo kontrola krve také v úterý :sweat_smile:
20. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
Nazdárek dámy :wink:

Len - já a cynik?? No dovol :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A co že si to pícháš?? Já s injekcema nemámpokoj doteď, píchám si heparin :confounded: Zlatej gonal nebo puregon :grinning:

Miren. Petul - hodně štěstí do stimulky a na konci krásné // :wink:

Jinak holky šup do // bez odmluvy a všechny, musíte trochu pozvednout statistiku, zatím je toto téma silně pod statistickým průměrem ,bohužel :confounded:
21. lis 2009 v 06:32  • Odpověz
paraplicko ty jsi ranni ptace tak brzo z pelisku.zacinam trosku zase spinit nechapu to nikdy se mi to po utrosu nestava,tak moje nadeje opet zase vic klesla,ale necham to byt a uvidim v pondeli.jsem zvedava jak dlouho budeme cekat na vysledky.doufam ze se tam uvidime no a hlavne pozname :slight_smile: veze me kamoska pritelicek musel sluzebne do NEMECKA mam tam byt na pul 8.jsem blondyna s kratkema vlasama a ta moje kamoska je taky blondyna ale s dlouhyma vlasama,tak kdyz nas tam uvidis tak me oslov budu moc rada paraplicko kdyz te poznam osobne :slight_smile: :wink:
21. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Jinak vsem preji krasne rano :slight_smile: :slight_smile:
21. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahoj holky vsem dobre rano trapi me jedna vec uz 2.den me budi brzy rano boleni podbrisku jako kdybych mela dostat menstruaci...a boli me z toho cele telo ruce nohy takovej divnej pocit jakoby znecitliveni...pak vstanu cca pul hodky mi je jeste blbe ale pak se to uklidni tak nevim jestli je to v poho zase se mi nechce volat doktorce kvuli kazdy blbosti abych nebyla za hysterku treba :sweat_smile: jestli mate nekdo taky takovej problemek tak dejte vedet...no jinak nafoukle bricho uz ani neresim sem jak v 5.mesici.....mazec :grinning: jsem 8 dni po ET diky Vombata
21. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Vomb me to bricho taky boli jako kdybych to mela dostat a zase mi to jde ta bolest do nohou jakoby to kycli tak ale nevim co to muze byt ja to svadim na utros protoze ten uz mi fakt leze krkem :wink:
21. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Nani - myslim, ze to nemusi byt spatne znameni, ze spinis....hodne holekv těhu kolem terminu MS spini :wink: Ja tam budu taky na 7.30,mam dlouhe tmave vlasy a budu tam s manžou....myslim, ze se nejak pozname :grinning:
21. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
To me taky napadlo je to pekna svinarnicka ten utrous ale pomaha...bez nej by to tezko slo...tak to musime vydrzet jeste se ho nabereme az hanba jestli to teda dobre dopadne ... muzu se zeptat v jake fazi cesty jsi?Urcite jsi to tu uz psala ale tech stran uz je tu tolik... :slight_smile: uz to nestiham vsechno cist :slight_smile:
21. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
Jsem 12den po ET ale podle testu negativni cekam do pondelka na krevni testy a uvidi se.jinak je to moje prvni INF ale ditko uz mam ale to bylo prirozene pred 12lety :slight_smile:
21. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Test nic neznamena kamaradka si pred 5lety delala 3 a vsechny byly negativni...ale tehu byla to az krev ukaze :slight_smile: je super ze mas doma jednoho cvrcka :wink:
21. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
Vombi - ahojky :wink: Ja to mela ten cca 8 den po ET jak ty, 2 dny mne bolelo bricho jak pri mrse a mela jsem brneni nohou....muze to znamenat zavrtavani :wink: Moc se nepozoruj a bud v klidu, ono to dopadne dobre :slight_smile:
21. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Dikes je to hrozny taky uz trochu blbnu abych neco nepodcenila ale naopak zase nedelala rozruch. Doma mlcim jinak ten muj blazen by se se mnou vubec nebavil a hned by volal dr. :slight_smile: zvlastni ze to je vzdycky rano...
21. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
Dobre rano,
holky ja jsem minule 12 den po ET zacala spinit a kracet,ale zaroven i zvracet ( pardon,kdo papa).
16 den jsem si udelala test a byl pozitivni a jeste dalsi tri i v odpolednich hodinach.Hcg ale bylo jen 147 a druhe 244,tak se dalo cekat,ze neni neco v poradku.Ale krev vubec nic neznamena,pokud spinite.
Na pohotovosti mne dr.odepsal hned,pry nemam cekat,ze jsem tehotna,uz to odeslo.To byla slova dr.,ktery mi oznamil vse jako hotovou vec.

Ted uz vim,kdyby se mi neco takoveho stalo znova,nenecham se odbyt.Pak jsem jeste dalsi 3 tydny behala k Apoli nez se zjistilo mimodelozni.A dalsi dr.mi jeste nez se tohle potvrdilo,planoval dalsi Ivf na zari.

Kdybych ted zacala spinit,tak budu aspon doufat,pokud nebudu mit hotovy utz.Holcina ktera mela hcg 3000 mela taky mimodelozni,takze ted uz verim jen UTZ.
21. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
JJ Vombi to je takovy moje zlaticko ale vis co uz chce byt porad s holkama venku tak se tady citim nejak sama.muj pritel byva hodne na cestach v zahranici tak bych si tu prala mit nejakeho cvrcka,kterej me bude v noci budit obcas pozlobí no atd. :slight_smile: :slight_smile:
21. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
larri a zkousela sis delat tenkrat test ten 12den?ja jsem to nevydrzela opet a to uz jsem se zaprisahla ze pockam do pondeli na krev tak jsem si dnes 12d udelala test a nic.na druhou stranu s tim budu tak trosku smirena ze to nevyslo a nebude to takovej sok :frowning2:
21. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
ahoj holky,no co tu čtu,tak moc teda nepotěší.Jinak já jsem při prvním IVF si dělala taky test,byl neg,tak mi to v nemocnici jen potvrdili.Tentokrát si říkám,že počkám až na pátek na krev,ale nevim nevim,Manžel chodí jak tělo bez duše.
21. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
:frowning2: teda pokud ve středu nedostanu MS
21. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
nana,ja chodim na diskusi Apolinar a tam je zakazano testovat drive nez 14 den. :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
ahoj holky :wink:
21. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
preji pekne rano vsem.PARAPLICKO JSEM ZE ZITRKA PEKNE NERVOZNI DNES UZ SE MI I ZDALO O NEMOCNICI TAKOVE BLBOSTI PANEBOZE :slight_smile: AT UZ MAME TEN ORTEL ZA SEBOU :wink:
22. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
ahoj všem,děvčata,budu na vás zítra myslet,taky začínám být pomalu nervozní a to jdu na krev až v pátek.Na jednu stranu se těším,koupim si zásoby korálků a asi nějakého Ježíška,ale na druhou stranu mám strach,že opět uslyším,že nejsu těhu.
Ale zítra dejte určitě vědět,držím moc moc palečky :wink:
22. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.