• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
len no jo, ono to vychází tak nějak na ten přelom listopadu a prosince :wink:
22. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
Tak tak, v úterý budeme moudřejší :slight_smile: Já minule i předminule stimulovala pokaždý 10 dní, ale teď mám jiný lék a jiný dávky, tak jsem na to sama zvědavá :grinning:
22. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz
milena 26 ahoj, kde děláš, ve zdravotnoctví? Já jo :wink:
22. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak se taky hlásím do klubu nedočkavců. Taky jsem to nevydržela a testovala a jak se dalo čekat, nic (10. den po ET). Vím, že mi řeknete, že je to ještě brzy a že jsem měla počkat, ale už jsem to nemohla vydržet. Obdivuju všechny, které mají tu trpělivost a vydrží do "řádného" termínu.
Držím palce všem, které to ještě máte před sebou, i holkám zítra na krev.
22. lis 2009 ve 23:48  • Odpověz
dobré ráno,myslí na vás,tak pak každá pěkně napiště co a jak.Jinak dnes tu není počasí nic moc.
23. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
23. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
ahoj holky tak hlasim ze krevni testy negativni.vubec jsem netusila ze me to tak polozi :frowning2: dnesni den si probulim a zitra treba zase vyjde slunicko.paraplicko doufam ze jste v poradku dojeli :wink: doktor mi navrhl hned pristi cyklus inseminaci,ikdyz tomu teda vubec neverim kdyz nevyslo Inf ale aspon neco.LOTY TY NESTRACEJ NADEJI UVIDIS ZE SE MIMISCI UDRZI :slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
VIDITE UZ PISU BLBOSTI MISTO IVF NAPISU INF TAKZE SE OPRAVUJI :slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
Nana, je mi to moc líto, ale tys to tušila, viď? :frowning2:
23. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
nana:taky mi to je moc líto,drž se,vím,jaký to je
my jsme inseminaci zavrhli,nevím,ale zkusti se má vše
23. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
jo tusila LEN,myslela jsem ze jsem na to pripravena,ale nebyla :frowning2: inseminaci mi navrhl z toho duvodu ze ditko uz mam.jinak kdyz to nevyjde tak ivf s dlouhym protokolem.vubec se mi nechce do prace,nejradeji bych zalezla do nejake nory a nevylezla :frowning2:
23. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
nana: Ach jo, mrzí mě to.
23. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
nana.76:na to není člověk nikdy připravenej,pořád tak nějak doufá
znám to,loni potrat a letos jedno neuspěšný IVF a ted to druhý se uvidií v pátek
23. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
kdyz jsem byla na ivf tak tam semnou byla pani a te to dneska vyslo byla po druhe.tak aspon nekomu.holky moc vam preju at to vyjde aspon vam :slight_smile: :slight_smile: jinak jsem chtela jeste rict ze sem za vama budu chodit kazdej den a budu se vas snazit trosicku podporit :slight_smile: :slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Nana, tohle si člověk musí pořádně probrečet, můžeš bejt sebevětší hrdinka (ale nač?) a stejně to v sobě dusíš, tak si ulev... A co se týče IUI, jasně, šance je sice nižší, ale zas je to oproti IVF procházka růžovou zahradou, rozhodně si tím tělo nezhuntuješ a plně to hradí pojišťovna, tak proč to nezkusit? :wink:
23. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
nana.76:uvidiíš,že ti to taky jednou vyjde,neboj
23. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
a ty jsi měla první IVF?
23. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
nana: Tvoje pocity jsou myslím normální. Klidně breč, já taky od rána brečím, ale abych pravdu řekla, moc mi to nepomáhá. Hlavně mám na sebe strašnej vztek.
23. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
d.h.86 to je moje prvni ivf.holky dekuji za podporu.Loty ty jeste neplac neni vse ztraceno uvidis.ta co byla semnou a vyslo ji to rikala ze si delala test vcera a mela uplne slabou carku ze tomu ani neverila uvidis ze ta druha se tam ukaze :slight_smile:
23. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
nana.76:nevím,jestli tě to uklidní,ale málokomu to na poprvý vyjde,je to spíš takový zkušební
23. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
ja vim nektere holky jsou na tom hur tak musim doufat. :slight_smile:
23. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
paraplicko jak je?
23. lis 2009 v 17:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak hlásím že bohužel taky nic :unamused: Ale to bylo jasný, když se čárka ztratila :confounded: Jinak máme 4 sněhuláky ve stádiu počínající blastocysty, tak po vánocích jdem na ket...sice mu moc nevěřím, ale dáme zmrzlíkům šanci :grinning:

Nani - to mně mrzí, doufala jsem že ti to nakonec vyjde, obzvlášť. když ta paní říkala, že má slabou a vyšlo ji to :unamused: Klidně si pobreč, já to ořvala včera, dnes jsem měla jen trošku slzy, když jsem na manžu kývala že nic, ale pak jsme jeli koupit botičky a kabelku a oběd už je mi celkem fajn :wink:

Loty - 10. den je ještě brzo, třeba se vylopune druhá, držím palce :wink:
23. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
PARAPLICKO JSEM RADA ZE JSTE V PORADKU DOJELI.MAS DOBRE ZE MAS MRAZACKY V LEDNU SE TO URCITE POVEDE.A JAK JSME RIKALI V NEMOCNICI UZIJEME SI VANOCE DAME SI SAMPICKO A SNAD TEN PRISTI ROK UZ BUDE PRO NAS VSECHNY PLODNEJSI :slight_smile:
23. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
paraple: To je dobře, že máte sněhuláčky, aspoň si ušetříš stimulaci. Budu držet palce, aby všechno dobře dopadlo.
Já už v druhou nevěřím, od zítřka se chovám netěhotně :wink:
nana: Kéž bys měla s tím příštím rokem pravdu :slight_smile:
23. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
LOTY jednou to preci musi dopadnout dobre ja tomu verim.uz mam oci jak angorak dnes ani nevylezam ven,protoze kdyby me nekdo videl tak se me lekne jake mam z toho rvani vaky pod ocima :wink:
23. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
Loty - opovaž se, zatím se chovej těhotně, ať si ještě nepřitížíš, kdyby mimča byla ok :wink:

Nani - já to obrečela o víkendu, vypadala jsem příšerně, opuchlina s červeným nosem, brrrrr :grinning: Příští rok bude to pravé ořechové, má být š´tastný, kduž je sudý, tak snad už konečně bude...

Jen mně zaráží, jak to tu tentokrát nevychází, mám dojem, že jen Dckami je těhu, ostatní ani ťuk....no tak je to holky čekatelky na vás :wink: Je třeba nahlásit hooodně // :slight_smile:
23. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
nana: To jsme na tom stejně :slight_smile: Přítel teď přišel domů a skoro se mě lekl. No však bude líp. :slight_smile:
23. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
jeste ze ten muj me nevidi,ale budeme si volat kolem 20h pres skype takze vim ze se zase neudrzim a budu bulet.jeste ze se v sobotu vraci domu z montaze jinak teda nevim.a zitra pujdu s kamoskou pekne na dvojecku vinka kdyz uz to takhle dopadlo :wink:
23. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
Nani - jen se vybrec, to k tomu bohuzel patri a ulevi se ti...zajdete si s kamoskou, dejte si do nosu, kup si neco hezkeho a neboj, priste to vyjde...musime verit :wink: :slight_smile: Drz se holka zlata :slight_smile:
23. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.