• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Ahojky,po dlouhý době se konečně dostávám k počítači a koukám dějou se tady věci.Koukám že nám to moc nevychází co?Já jsem dneska 7 den po KETU a už jsem nevydržela s nervama a estovala ( víceméně si to přál manžel,já si ještě chtěla hýčkat pocit těhotenství ),no a našla jsem uplně slabounkou druhou čárku tak nevím...bojim bojim....:frowning2: Manžel se chová jako kdybych byla těhotná,nechci to vidět až to nevyjde,to s ním snad sekne.....
23. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
Skuldova, super zprava, tak at hezky carka sili a opatruj se :wink: Drzim moc palce :slight_smile:
23. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
Skuldova urcite to vyjde nekdo to tu musi trosicku rozveselit uz je na case.tak at carka sili moc to preju :slight_smile:
23. lis 2009 v 18:46  • Odpověz
Díky holky,pokusím se netestovat každou hodinu:slight_smile:)Stejně dokud neporodím tak neuvěřím,radši si to nechci připouštět abych pak nekoukala jako tele.....
23. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás dočetla a žádné pozitivní zprávy nečtu :frowning2:

skuldova - tiše blahopřeji k // :slight_smile:

Holky jak to tak vypadá, tak všechny budem těhotnět po novém roce co?

Jak jsem psala, že se učím Genetiku, že píšem test, tak pan profesor byl hodný a nic jsme nepsali a zápočet nám dal :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hurá první zápočet za zimní semestr!!!
23. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
holky,to je mi líto,ale jednou to určitě vyjít musí.Držte se.Taky jsem si říkala,že těhu nikdy nebudu a ted ....možná.Foto mám v albu.Ale až v pátek jedu na krev.
23. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
d.h86 tak to je krasna druha carecka to urcite vyjde :slight_smile:
23. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
skuldova: No vida, že by se to přece jenom prolomilo a teď už tu byla jenom samá pozitiva a sociální jistoty? :slight_smile:
23. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
rakosnicek75 moc gratuluji zase nejaka pozitivni zpravicka :slight_smile:
23. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
raosnicek75,taky se přiávám ke gratulaci
23. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
Přidala jsem fotečku do galerie, další testík zítra ráno snad to bude dál v pohodě. Jdu koukat na bednu, zatím pa holky, myslím na vás.
23. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ještě není k čemu gratulovat,ta čárka je fakt sotva vidět a jak víte nemusí nic znamenat....jdu radši spát než mi z toho šibne:slight_smile:
23. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
tak uz me rozbrecela i superstar tak to je hotovo takze jdu spat at to vsechno zaspim.d.h86 rano posli dalsi fotecku :slight_smile: dobrou noc devcatka moje :wink:
23. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
Skuldova - dyt jsi tepve kratce po KET, carka bude silit, neboj...a navic uz tu bylo tolik neuspechu,ze ty uz statisticky spadas do uspechu a basta fidli :wink:

d.h. - super, potichu gratuluji a držím palce ať sílí a sílí :wink:

Nani - drz se holka, a neboj, pustite se do IUI a treba vyjde hned to pristi....ze nevyslo IVF a muze vyjit IUI, neni nic nenormalniho :wink: Navic uz jedno ditko mas,tudiz vis, ze otehotnet i donosit mimi muzes, tak jakepak strachy... :wink:
24. lis 2009 v 06:39  • Odpověz
Ahoj holky,jsem po 2.IVF a jsem 11.den po ET.Taky čekám,četla jsem že skuldová má // :sweat_smile: to přeju,já si včera taky dělala testík a //ale ta druhá je též slabší,no snad to bude v poho.A co vy?
24. lis 2009 v 07:47  • Odpověz
Monitt - no super, potichu gratuluji a drzim palce at carka sili :wink:
24. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
ahoj kočky,
čtu i krásné zprávičky - blahopřeji vám k úspěchu //. :dizzy_face: Konečně další těhulky. A vám ostaním se to jistě brzo povede, vždyť i my jsem s tím bojovali přes 3 roky a je to tady. :slight_smile: Konečně.

Po ráno mám za sebou zubního lékaře, byla jsem s dítkem na preventivce - jí nic nedělala a mě opravila plombu, takže pohoda. Jenom jsem šla ráno na lačno a teď umírám hlady, ještě hodinu a půl nemohu jíst. :confounded:
24. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

monitita skuldova - :wink: holky moc vám gratuluji a tiše a tajně závidím :wink:
24. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
právě jsem přijela z CARu - byla jsem na kontrolním odběru krve, jak pokračovat s dávkami inj. výsledky budou odpoledne :confused:
24. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
miren,máš dlouhý protokol?jak dlouho už stimuluješ?
24. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
Děvčata díky,ale s gratulací fakt ještě počkáme i když dneska je čárka malinko silnější tak pořád není vyhráno,uvěřím až krvi.Což mi připomíná že když jsem čekala svoji první dcerku tak na testu nebylo nic a nebyla průkazná ani krev:slight_smile:Doktorka mi do telefonu řekla že jsem a nejsem těhotná a musela jsem na ultrazvuk a tam ji teprve našli:slight_smile:
Tak doufám že se nám to nezvrtne jak už jsem tady kolikrát četla,já mám takovej strach že jsem spala asi tři hodiny a jinak vyrábím těsta na cukroví a odpoledne začínám péct :slight_smile:Všem moc držím palce ať jsou vánoce vychechtaný....
24. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
monitita jojo mám dlouhý protokol :slight_smile: začala jsem s Proverou tbl. asi před měsícem, Dipherelin inj. a teď Dipherelin a Merional inj. Ještě asi tak týden a bude odběr vajíček.... :wink:
24. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
ahoj holky,všem tiše gratuluju a nezbývá nám nic jiného,než doufat,že čárečky budou dál sílit.Já jsem si dělala dnes ráno další testík a je zase o trošičku silnější než včera.A motá se mi hlava,ale děsně.Tak asi budu jen polehávat,ostatně to dělám už od minulé soboty od ET.radši se šetřim,jeden potrat už mám za sebou a o další vážně nestojim
24. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
Nebojte holky, čárky budou sílit, musí....moc na vás myslím a držím palce :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
preji krasne ranko devcatka.dnes asi bude vice pozitvnich zpravicek :slight_smile: ja prisla od doktorky tak me nechala jeste tyden doma,hodna to pani doktorka.jinak mrcha uz dorazila ve vsi parade no tak aspon ze jsem na ni nemusela dlouho cekat.3DC zacinam brat clostik tak uvidime.holky vsem vam preji at carecky sili :wink:
24. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
paraplicko jak se citis.ja zatim jeste nic moc,ale verim ze to bude dobre.kdyby to tak slo uplne vypnout a nemyslet na to a pak by se to urcite podarili :slight_smile:
24. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
:wink: Nani - no ještě to chvíli potrvá, než to přejde, ale bude to dobrý a pomalu nasbíráme síly na další boj
24. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Tak mě holky napadá jestli tam tu čárku nemám proto že beru Duphaston,Prednisol a ještě Estofem a to 3x denně:frowning2:Nic jinýho jsem neměla,protože jsou to děti mražený:slight_smile:
24. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahoj holky, takže výsledky jsou známy dávka injekcí zůstává pořád stejná (takže asi reaguji dobře - ani překnaně, ani se nemusí zvyšovat, což jsem ráda).Kontrola v pátek ráno(tak si musím vyměnit službu)odpoledne musíme ještě jednou do CARu - máme domluvenou schůzku s Dr. ohleně TESE....manžel zítra ráno nalačno má odběr krve V pátek teda ten pohovor s Dr. a dle toho a spermio, jak se domluví s Dr. by šel a nebo nešel v pondělí na předop. vyš. ale myslím, že to bude zbytečné.... tedy doufám
24. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
mirenkam:to by mu sperma odebírali pod narkozou?Chudák,ještě že aspon tohle nás nepotkalo.Můj manžílek má naštěstí sperma na dnešní dobu vlelice dobré dle dr.Dokonce měl nyní lepší než předtim.
24. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.