• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
autor
len ja byla jednou tehu prirozene ,ale bohužel jsem o mimi prisla.. pak nekolik let jsem si mimi prala ale bohuzel to neslo vsichni doktori mi rikali jak jsem v poho a ze to tam dole mam jak z knizky a ejhle kde nic tu nic.... pak jsem se prestehovala do Kralup zmenila gyndare a ten konecne semnou zacal neco delat... udelal hormonalni profil... pak mi delal laparku a nakonec me poslal s manzelem do caru.... tam probehlo prvni IVF a napoprve se mimi uchytilo,ale bohuzel to vzdalo a prestalo se vyvijet.... tak jsem musela na revizi a pak byl KET ten prvni nedopadl vubec a druhy se nekonal,apk jsem si dala chvilku oraz a snad od pondelka budeme stimulovat a zahajime druhe kolo....
23. zář 2009 v 00:27  • Odpověz
No vidíš, jsem skleróza, si nepamatuju, že jsi taky Kralupačka (právě tam jsem prožila svých prvních 18 let života), hluboce se stydím :zipper_mouth:

Já přirozeně nikdy těhotná nebyla, ale po prvním IVF mám téměř identický zážitek - zamlklý těhotenství a revize v 8.tt :unamused: Mrazáčci bohužel žádní, takže teď v červnu druhý IVF, to se pro změnu nechytilo vůbec, no a opět nic v mrazáku. Což byl asi šok největší, protože jsem měla deset krásných vajíček, druhý den po OPU volám do CARu a embryoložka, že se všecko nádherně oplodnilo (bez ICSI), ale pak dodala - správně se vyvíjejí jenom dvě :zipper_mouth: Zbytek si tam prostě blbě namíchal chromozomální sady a místo dvou měl tři, v jednom případě jen jednu. Takže jsem byla vděčná za ty dva statečný... Do toho jsem přišla o práci. No, teď už se to snad nějak dává dohromady a já sbírám síly na ten poslední hrazenej pokus, snad bude šťastnější než ty dva předchozí :wink: No a ještě před tím ty lázně, uvidíme, snad mi to schválí, potřebuju se nějak porovnat a udělat maximum.
23. zář 2009 v 00:47  • Odpověz
autor
len nemusíš se stydět přecííí,nemusíš si pamatovat každého z koníka... to je v poho :wink:
Jinak to je teda síla jak jsi to měla rychlí a že nemáš mrazáčky..... ale tak ted svítí na novou naději,tak but lazne nebo IVF a ted uz snad vedi o tobe vic,tak snad pomohou i jinak....
Nooo a ja pred mesicem na konzultaci jsem dr rekla ze by jsme sli do druheho pokusu a ona tak jo odesleme zadanku ta prijde v zari a do listopadu to vycerpejte a ja samo rekla ze jak dorazi M tak ze se hned objednam na kontrolni UTZ a dojdu si na ten HP tak parada vsechno klape jak po dratkach a nakonec jsme se minuly tyden dozvedeli,za nam zavrou podnik,bylo to i v TV nooo proste sila,takze nevime nic,co semnou bude a taaak,ale tak snad se tam udrzim nejaky cas jeste a snad se nam povede IVF a budeme mít aspon mimi ikdyz to bude asi tezsi.. ale zase jen tak nevyhodim oknem druhy pokus za to mi to nestoji a proste i kdyz vim,ze o praci prijdu ,tak se proste dotoho dame... kdyby to slo prirozenou cestou,tak by si spermie a vajicko taky nevybiralo,jestli ted zrovna JOOO nebo ted zrovna NEEEE :grinning: :slight_smile:
23. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
Jo, tak přesně v takový situaci jsem byla letos na jaře. Sice nezavřeli celou firmu, ale pěkně škrtli komplet oddělení, co jsem vedla. Po dlouhých peripetiích jsem skončila na PN a modlila se, ať to červnový IVF klapne, že jim ve firmě vytřu zrak, protože pár dní před koncem výpovědní doby odejdu na rizikový těkotenství. Jenomže skutek utek :unamused: Ale naprosto tě chápu, já taky spekulovala, co bude, jenomže pak mi došlo, že dítě je prostě na prvním místě a už nejsem v pozici někoho, kdo si řekne - ále, tak to o půl roku odložíme a ono se nám to pak třeba povede napoprvý...
23. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
len jo jo přesně s tebou souhlasím a taky si to prostě nenechám odložit,vlastně to ani nejde protože už na začátku září byla schválená pojišťovna,takže nic se odkládat nebude,mohli jsme jít už nějak v létě ,ale to už jsme kousek odložili ,takže teď se jde bojovat :slight_smile:
23. zář 2009 v 17:46  • Odpověz
Dobré ráno všem děvčatům , tak na včerejší kontrole vše již lepší po zvýšené dávce Gonalu folíci povyrostli a večer jsem si píchla pregnyl a pozítří v sobotu 26 jdu na odběr vajíček . Teším se a taky trochu bojím bojím narkózy.
Milena tobě držím palečky, aby v neděli mrcha dorazila. :slight_smile:
25. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
hezké odpoledne,
mám za sebou utz, na obou stranách mám 2-3 folikly a jedu znovu na utz v pondělí ráno. Jinak mé zlé tušení z minulého pátku ohledně podivného"svědění" bylo bohužel oprávnění, ze stěrů mi lékařkadnes potvrdila streptokoka. Dostala jsem na vkládání Polygynax na 6 dní, prý to při stimulaci tolik nevadí, u těhotných se to prý léčí až o porodu....Takže dál budeme píchat puregon, od neděle přidáme i Orgalutran a snad mi pěkně narostou...

Všem přeji příjemný prodloužený víkend. :wink:
25. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
Dobrý večer všem děvčatům. Tak jsem dnes po OPU vše OK máme 4 vajíčka a zítra si máme volat jak to vypadá , máme ICSI tak doufám že vše bude v pořádku . Jsem po té narkóze nějaká unavená .
dckami držím palečky ať folíci hezky rostou.
26. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
Ahoj holky, můžu k vám? Já čekám tak za 14 dní na mrchu a jdem do 2 IVF :wink:
27. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
ahojky holky tedeeeda vy jste toho popísali :slight_smile:

vítám nové tváře :slight_smile:
jdu vás dočíst,my měli z práce od pátku do neděle večírek tak jsem tu nebyla :grinning:
27. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
paraple to vis,ze se muzes pridat :wink:

cirilek supeeer OPU už máš za sebou a vajíčka jsou taky,tak ted už budeme držet palečky aby krásně rostli dál a brzy jsi je měla v pupíku :wink:

dckami taaak paráda že folíci rostou a na pondělí držíme palečky aby dopadla dobř.

Jinak hlásím,že mrcha dorazila,takže zítra frčím do Prahy pro injekce a pak to odstartujemeeeeeeee :grinning: :slight_smile: :dizzy_face:
27. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
hezké odpoledne holčiny,
Ráno jsem brzo vstávala a jela jsem na utz, mám na obou stranách 3 folikly, takže 6 celkem - nic moc, ale u mě i je tento počet téměř nadliskdý výkon... v pátek jedeme na odběr.

Tak si užívejte krásné,u nás ještě slunečné sváteční odpoledne. :wink: l

Vítám Paraple98 - už jsme se v nějaké diskusi viděli, že? :dizzy_face:
28. zář 2009 v 15:42  • Odpověz
paraple vítej.
milana super že mrcha dorazila tak do boje ...

Já mám dnes ráno po ET, mám zavedená 2 emryjka . Zbývající dvě vajíčka nebyla v pořádku jedno nedozrálo ?
No a teď už jen Utroš a Prednisan a naděje . Asi to bude mých nejdelších 14 dnů čekání.
28. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak ja se nakonec do gennetu nedovolala,ale nevadí.... mrcha dorazila vcera ale navecer,tak si myslim,ze se nic nestane kdyz zacnu bodat zitra dr mi to taky rikala,ze se nebude nic dit.... a stejne kdyz mrcha dojde po 18té hodine v neděli tak prý se to už počítá jako kdybych to dostala v pondělí,takže se nebudu nervíkovat a pro injekce si zajedu zitra.. :slight_smile:
28. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
Díky holky za milé přivítání :wink:

Dckami - jj myslím loni na podzimním tématu IVF, tak letos už to musí klapnout :grinning:

Milen -jasně, když je to navečer, tak se to nepočítá, v poho :wink:
29. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
ahojky holky

tak hlásím,že už je gonal doma a už jsem si ďobla první pigárko takže stimulujemeeeeee :slight_smile:
29. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
paraple já si tě taky pamatuju z loňska a myslím,že by nám to už mělo teda klapnout co ? :slight_smile: :grinning: nechci nikoho předbíhat,ale myslím,že by jsme už tu frontu na miminka měli vystátou ,tak snáááááád UŽ :grinning:
29. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
Mileno, super, tak ať to teď klapne :slight_smile: Já v tomhle týdnu čekám vyjádření od pojišťovny kvůli těm lázním, tak jsem zvědavá... No a jinak taky čekám MS, jenom nějak netuším, kdy vlastně, po tom minulým IVF mám ty cykly nějak prapodivný :confounded:
29. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Milen - no myslím, že už stojíme pořádně dlouho a že už se konečně protlačujeme na začátek té fronty, no ne?? :wink: :grinning:
29. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jó, holky, kdyby to bylo o nějaký spravedlnosti a čekání, tak už máme každá děti aspoň dvě, ne? :grinning:
29. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
autor
len tak at ti ty lazne klapnou a kdyz by ne ,tak hura do IVF :slight_smile: at jsi mezi nami

paraple no to víš,že fronta dosla na nas,tak budu doufat,ze si z te fronty donesu nejaky ulovek na dlouhy í mesicni ceste :grinning:

len to mas pravdu,tak si tu cekacku aspon nejak ulechcujeme :grinning:

jinak na me asi neco leze :confounded: mam nejaky drazdivi kasela furt pokaslavam,tak snad to bude dobry a citim jako bych mela vnitrni horecku chjooo zrovna ted,kdyz si chci do patku vyridit predoperacni... :confounded: :sweat_smile: :angry:
29. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
milena to znám už na OPU jsem šla se zvýšenou teplotou a děsnou rýmou ucpaným nosem takže jsem dejchala pusou i v narkóze. Pořád se z toho nemohu vyhrabat a mám kašel musím dnes do lékárny pro jitrocelový sirup .
Tak se drž nasaď heřmánkový čaj s meďíkem. :slight_smile:
30. zář 2009 v 07:14  • Odpověz
Milen - no to snad už konečně došla, tak snad nás už nikdo zas nepředběhne :wink: Na kašel je dobré svařit mlíko s medem a máslem, sice nic moc, ale pomáhá :wink:

Len - no spravedlnosti se v tomto případě fakt nedovoláš, zrovna včera jsem viděla zas naši sousedku se svou 2 letou a 5 měsíční dcerkou v na rohu hospodě, už podruhé tento týden a to je teprve středa ráno :unamused: :angry:
30. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
cirilek jj cajik jsem nasadila i s medikem,tak jsem zvedava a davam si i paralen protoze mam horecku tak snad bude vsechno OK
paraple jo jo to mi chutna to mi delala mamca kdyz jsem byla nastydla a to pomohlo a dokonce kdyz uz jsem byla velka holka tak mi tam dala i par kapek rumu sice sila,ale dalo se to taky... :grinning:
30. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Mili- no jo s rumíkem, to musím taky zkusit mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jsem ti zrovna chtěla poradit, že s rumem je to ještě účinnější :grinning:
30. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Asi na mně něco leze, že bych si dala?? :wink: :grinning:
30. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
paraple len jo jo svetr na 3 :grinning: (rum) to je s tadytím drinkem účinější,ale ja si dala paralen,takže jsem si ho udělala bez :grinning: a jestli na vas neco leze ,teda bacil,tak nevahej a vař :grinning:
30. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
Jojo, nemám mliko, tak jsem si udělala prachsprostej grog a taky dobrýýýýýýýýý
30. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
děvčata já jsem to dnes vzdala a nejdu do práce jsem tak nachcípaná :frowning2: táhla jsem to dva dny po ET ale už jsem vyčerpaná a holt se to bude muset obejít v práci beze mne je mi sice jasný že po návratu se mnou nebude mnluvit ani noha od stolu ale ted v této situaci je mi to jedno , vždycky jsem vše přecházela jen abych byla v práci no vždyt to určo taky znáte ale ted se bojím abych tím něco nezkazila .
Koukám ale že je nás nastydlíků tady víc.
1. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.