• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
d.h. jojo pod narkózou - do toho se nám moc nechce - my měli spermiogram dost špatný 2 v 10 mikrolitru :unamused:
24. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
Miren - tak drzim palce, ale je fajn, ze manza je sikovny a pujde na to, znam jednoho, ktery za boha nepujde :confounded: My taky nemame SPG buhvijake, rika se tomu oligoasthenozoospermie :angry:
24. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
paraplicko to slovo bych ani nevyslovila takove slozite.My to nastesti podstupovat nemusime ale vim ze kdyby k tomu melo dojit tak do toho pujdeme.nekteri chlapi na to nejsou takze muzeme byt radi za ty nase slunicka :slight_smile:
24. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
Ahoj, tak jsem zpět z kontroly a je to všecko nějaké rychlé... Na utz se ukázalo jenom pět folikulů (minule 12 a 13), tak doufejme, že je to za cenu mimořádně vysoké kvality :grinning: No a OPU už v sobotu :confused:
24. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
len drzim ti moc palce dopadne to dobre uvidis,tobe uz musi taky uz toho mas hodne za sebou :slight_smile: :slight_smile: 5Foliku staci aspon budou kvalitni
24. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
Doufejme. A doufejme, že jich zase nebude půlka prázdných :rolling_eyes:
24. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
brrr to je ale škaredý slovo oligoasthenozoospermie :unamused:
24. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
d.h. doufáme, že TESE nebude nutné a něco najdou a dobře to dopadne :pensive:
24. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
mirenkam:budu držet palečky,at na to manžel nemusí
24. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahoj,mohu se zeptat jak probíhá umělé oplodnění?
24. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
záleží jestli jen inseminace nebo přímo IVF,kdy ti pod narkozou odsajou z vaječníků folikuly a ty obsahují vajíčka.Ale ne každý folikul obsahuje vajíčko.Před tím se samozřejmě užívají tablety,popř.se aplikují injkece.Chodíš na pravidelné kontroly kreve-hormony a na ultrazvuk a partner na spermoiogram.Úplně na začátku se vlastně domlvuíš s dr,jaký je tvůj,nebo váš problem.
24. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
Co je inseminace?Produkuji látky které brání dlouhou životnost spermií.Špatně se to prý léčí
24. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Venys, tak to se dá obejít inseminací - spermie se zavedou přímo do dělohy, tudíž obejdou hlen, ve kterém se nacházejí ty protilátky. Doporučuji zabrousit spíš do tématu IUI nebo inseminace :wink:
24. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Inseminace je vlastně samotný imělý oplodnění,To je bud IUI nebo IVF.IVF jsem popsala,IUI je jen nastimulování vaječníku pomocí léků a neodebírá se sperma ani folikuly,ale hlidají se a až jsou dostatečně velký,tak se sperma vstříkne dovnitř.Předpokladem jsou pruchodné vejcovody
24. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Dh, inseminace může být i bez stimulace, normálně v přirozeným cyklu, je-li žena jinak OK. Je to nenáročné, nebolestivé a plně hrazené pojišťovnou. Oproti IVF procházka růžovou zahradou, sakra, taky se k tomu chci vrátit, injekce bolí :grinning:
24. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
děkuji:Len:jak se tam zavádějí při té inseminaci?Bolí to?
24. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ani ne, normálně na koze tenounkým katetrem, dá se to vydržet a máš to hned za sebou :slight_smile:
24. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
A můžu odmítnout léčbu prášky na snížení hladiny protilátek a rovnou se vrhnout do té inseminace?
24. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
No, odmítnout samozřejmě můžeš všecko, ale já bych doktorům věřila - přeci jen oni znají tvůj přesný zdravotní stav, léta na to studovali a určitě jim jde jen a jen o to, jak tě vyléčit co nejrychleji s co nejmenší zátěží. Ale spíš mrkni do témat, která se zabývají imunitou, protilátkami apod., tady v tom tématu s tím většina z nás nemá přímé zkušenosti a řešíme tu něco zcela jiného :wink:
24. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
venysko vitam te mezi nas :slight_smile: me ted po nezdarenem INF ceka taky inseminace,ale to jen proto ze uz ditko mam tak uvidime :slight_smile:
24. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
ok díky,půjdu tedy řešit jinam...
24. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
To určitě neber jako vyhazov, jenom že v těch "správných" diskuzích ti určitě poradí líp :slight_smile:
24. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Holky uz patrim k vam,dneska jsem si nechala pichnout prvni injekci,sama jsem srab. :wink:
24. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
aha,omlouvám se za mylné informace,ale myslela jsem,že musí i u IUI byt stimulace,Je fakt,že víc se vyznám v IVF,když ho už po druhý podstupuju.
24. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
Larri, já jsem taky srab, píchal manžel :wink:
Jenom to byl vážně podraz, protože jsem měla představu, že když je Orgalutran jen ta jehlička do špeku, nebude to bolet o nic víc než Puregon v peru - no a ona zrada :grinning:
24. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
vanys nikam neodchazej taky me tento cyklus ceka inseminace a za holkama sem budu nadale chodit :wink: budu rada kdyz si budu moct o tom s nekym napsat :slight_smile: larri hodne stesti na te ceste :slight_smile:
24. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
Dh, já mám za sebou 4 IUI a bez stimulace byly všecky, pokaždý mi přirozeně narostlo 1-2 vajíčka :slight_smile: No, ale stejně to k ničemu nebylo :grinning: Ale aspoň to bylo opravdu nenáročný, žádný zbytečný hormony, jen píchnout Pregnyl, pak IUI a fungovala jsem normálně dál...
24. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
d.h 86 tak co jak se citis moc na tebe myslim zvladnes to uvidis a vse dobre dopadne :slight_smile:
24. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
nana.76včera i dnes večer cítím bříško, nemůžu pořádně na velkou :slight_smile: Dnes ráno jsem měla strach aby čárka nebyla slabší, výsledek je v albu, zítra ráno skusíme zas, tak doufámeže tam zase bude.
24. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Skuldova - z toho o beres pri Ketu, nemuzes mit //, je to holt zakousnuty embrysek :wink: Tak at se hlavne nepusti a drzi se te jako kliste :wink:

Len - gratuluji, 5 je ok, kvantita bývá na úkor kvality :wink: Neboj, bojovníčci budou a silní a konečně už s tebou zůstanou....teď už tu budu jen samé těhulky,statisticky není jná možnost :grinning:

d.h.- určitě bude, krásně ti sílí....mně tak hezky nesílila a bylo evidnentí že pak slábne, což není tvůj případ :wink: Tak hezky odpočívej a nic nedělej :slight_smile:

Nani - ty se máš že mrcha už dorazila, mně pěkně štve, bolí mně všechno a přitom furt nic. Zatracený utroš :confounded:
25. lis 2009 v 06:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.