• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Dobré ranko děvčata :slight_smile:

Včera (40DC) jsem musela na vyvolávací injekci, abych to dostala a mohli jsme začít KET. Mám to trošku rozhaprované po té stimulaci.

Dneska si jdu nechat udělat nehty. Rozhodla jsem se, že si udělám radost. :slight_smile:

Holky hlavu vzhůru, kdo nemáte //. Co slz a zklamání já už při 4. IVF zažila :cry:

Tak zatím pa
25. lis 2009 v 07:03  • Odpověz
Rakosnicek - tak at uz se to pohne smerem ke KETu :wink: A radost si udělej, zasloužíš si ji :grinning:
25. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
krasny den holky.paraplicko byla jsem taky prekvapena ze ta mrcha tak brzo dorazila cekala jsem ji az tak za tyden vzdycky kdyz doberu ten utros tak za tyden presne to dostanu :slight_smile: dh.carecky pekne sili tak je jasne ze jsi tehulka moc ti to preji :slight_smile:rakosnicku ja vim ze to pro tebe musi byt hrozne zazila sis toho o hodne vic nez ja,mozna kdyz dalsi pokus nevydari tak uz budu trosku obrnena,ale ted me to fakt dostalo.ale uz je to dobry.koupila jsem si zaclonu ja tomu rikam bolistkove :slight_smile:
25. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
lotynko kdepak te mame doufam ze je vse v poradku :slight_smile:
25. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky, u nás je vše v nejlepším pořádku. Test je sněhobílý a navíc k nám dorazilo cosi, co se dost podobá MS. Akorát se to teda nechutně pomalu rozjíždí. V břiše mi tak divně táhne (jako když jsem jednou měla zánět močového měchýře). Vzhledem k tomu, že jsem to už obrečela, tak docela dobrý. Jenom teď nevím, jestli mám na to (psychicky) podstupovat další pokus. Pro nás by to druhý, ale poslední hrazený. Už teď jsem horko těžko vyprodukovala 2 folikuly (mám staré a líné vaječníky), tak nevím, jak bych ten poslední pokus zvládala - no určitě bych nebyla v pohodě.
Ale něco malého pro pobavení - jestli chcete vidět na negativním testovacím proužku //, doporučuju v odpadcích nasáknout majonézou :slight_smile:
25. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
tak to si me ted pobavila,ale to ostatni me moc mrzi.urcite se ale do toho posledniho pokusu dej uvides ze to dopadne dobre :slight_smile: ja se ted pustim do inseminace a kdyz to neklapne coz fakt nedoufam tak v unoru nebo breznu pujdu znovu do IVF.tak se drz :slight_smile:
25. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Díky a ty se taky drž, třeba budeme v únoru těhotnit společně. Teď si na tom hledám to pozitivní, jakože koupel ve vaně plné horké vody, láhev bílého vína a tak :slight_smile:
Jinak budu se opakovat, ale všem těhulím i těm, které to mají před sebou moc držím palce.
25. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
jj uz se na to tesim :slight_smile: vcera jsem si dala taky s kamoskou lahvinku vinka bylo dobre :wink:
25. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Loty - to mně mooc mrzí :angry: :confounded: Tak teda v únoru, já se hlásím k vám s Nany :wink:

Nany - já si včera dala s manžou vínko,koupila jsem si botičky, dnes se chystám na horkou vanu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Jinak jsem asi úchyl, ale dala jsem si do alba jeden z těch poziivních testíků, koneckonců první v mém životě za celé skoro 7 leté snaženíčko :grinning: :grinning: Manža si při tom chudák klepal na hlavu, jestli jsem normální, fotit si test, který nevedl k těhu :wink:
25. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
ahoj holky,je mi vás líto,ale taky nemám ještě vyhráno.Jo,tak koupel teplá mi celkem ted chybí,ale jinak si zatim užívám pocit,že jsu těhu,snad.Motá se mi pořád hlava.A včera jsem si dala kyselého zavináče,tak nevím,jestli už se projevují chutě.Přemýšlela jsem,když by se uchytily dvě vajíčka a jedno mělo chut na sladké a druhé na kyselé,co by měl člověk jist :slight_smile:
25. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
Paraple, já mám v albu pozitivní test taky :grinning: Víc jak rok starej a dítě nikde, ale kdo vidí // poprvé v životě po několika letech, jistě pochopí :wink:

Dh, já svůj stav tehdy nazývala - nejsem netěhotná :wink: Prostě jsem věděla, že se uvnitř něco děje, viděla jsem to vzorně i na ultrazvuku, ale nějak jsem nebyla schopná si to sama přiznat, v podstatě mi nic nebylo, na těle se to nijak neprojevovalo (všecky "těhupříznaky" se daly logicky svést na něco jinýho...).
25. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Ted nějak nechápu,jak to myslíš?
25. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
No, když jsem loni byla těhotná :slight_smile: Ono to nakonec nedopadlo, ale těch pár týdnů, co jsem ofiko těhotná byla, jsem opravdu nechodila po ulicích s hlavou v oblacích, prostě si to moje tělo po takový době odmítlo přiznat :unamused: Ale až do toho 8.tt tam těhotenství opravdu bylo, něco ve mně rostlo, ale já si to prostě nedokázala užít. Neříkala jsem, že jsem těhotná, ale nejsem netěhotná - hrozný, co? :grinning:
25. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
len:no to je celkem hustý,Taky se nechci radovat předčasně,ale zase nechci myslet na nejhorší.Jeden potrat za sebou už mám.Jednou neuspěšný IVF tak si myslím,že by se konečně mohlo povést.
25. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ale ne, on too prostě každej prožívá jinak, já teda všem přeju, ať si to užívají líp než já, já kdybych si mohla vybrat, tak se tehdy taky raduju, ale prostě to nešlo :wink:
25. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
já vlastně u toho prvního moc taky ne.I když jsem objevila dvě čárky,měla jsem radost,ale hodnota hcg byla nízká a na uz nic pořádně vidět nebylo.Asi to od začátku bylo špatný.Pak mě chytly i křeče.Ale ted je to jiné,Nějak na to špatný moc nemyslím,nebo se aspon snažím nemyslet.Tak uvidime.
JInak kdyby jste některá se chtěla podívat,vím že to sem nepatří,ale :mojedoma.com
25. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Koukám, že taky tvoříš :slight_smile: Já teď jak o život háčkuju sněhový vločky...
25. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
holky ja abych zahnala spatne chmury tak jsem umyla okna a ted jdu ke kamosce.dh ty odpocivej a Len tobe se to uz pomalu taky blizi bude to dobre.dh odpocivas vic nez u toho prvniho IVF? :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
jj,člověk se musí nějak zabavit,občas něco prodám kamarádkám,něco mamině.Celkem se to i líbí.
25. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
d.h to je ale moc pekne :slight_smile: aspon se zabavis :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
nana.76:děkuji,no,jinak si myslím,že aji jo,na zpátek když jsme jeli z brna tak jsme i ležela v autě a polehávám celý dny,jsu od ET v pyžamu a županu,nadobí nedělám,manžel i vaří.To minule ne,jsem dělaa teměř vše
25. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
Dobré odpoledne děvčata,předem se omlouvám pokud mi vypadne nějaké písmenko,ale sedím na míči a občas neudržím rovnováhu a skončím až v kuchyni:slight_smile:
Praplíčko moc díky za podporu,ale jsem nějaká plachá z toho že ta čárka už nesílí:frowning2:
Pustila jsem se do pečení a tchyně tvrdí že mi hráblo:slight_smile: Nevím proč,vždyť mám teprve 7 druhů :grinning:
Je mi hrozně když čtu vaše řádky o zklamání,vzpomínám na ty 4 roky když jsem chtěla Lucinku,málem mě to stálo manželství a nervy,ke konci už jsem vážně uvažovala o psychiatrovi.Já tenkrát neměla paradoxně podporu v rodině a drbny na vsi taky udělali své,kdykoli jsem byla v nemocnici tak se povídalo o tom že jsem zase na potratu,no na zabití,drbna to je druh kterej by měl vymřít :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska už na lidi kašlu,prožívám to malinko jinak,ale pro manžela je to první dítě tak mám zodpovědnost:slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Skuldova - je to ještě brzo, ta čárka zas extra sílit zatím nebude :wink: Ty testy nejsou bůhví jak citlivé, obyvláště v tak ranném stádiu....Hlavně se vyprdni na pečení a nepřepínej se,ať se mimísi drží :wink: Moc na tebe myslím a držím palce :slight_smile:

d.h. - už si zasloužíš pořádné // s dobrým koncem, nemysli na špatné a věř, že to bude dobré.... tím mimčům pomužeš nejvíc :wink:

Len - a co a kolik si vlastně pícháš?
25. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
Paraple, právě že píchám jen 150 IU a jen 7 dní :unamused: Pak tam má něco narůst, že jo :grinning: Dr. měl pocit, že když změní dlouhý protokol za krátký, bude vhodné dávky trochu snížit (předtím jsem měla 200 IU). No tak snad budou superkvalitní :grinning:
Jinak teda mé názory na polehávání znáte :grinning: Děloha potřebuje prokrvit, takže poprvý jsem dělala všecko a otěhotněla a podruhý nic a neotěhotněla, takže asi můžete tušit, jak se budu chovat po transferu já :grinning: Přiměřeně :wink:
25. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
Len - :wink: Aha, já zas měla u KP víc jednotek než u DP, holt co doktor to názor :wink: A neboj, kvalita bude :wink:
25. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
Mně to snížení při KP přijde logický, protože se do toho motá přirozená produkce FSH mýho těla - při DP byla bloklá od začátku Dipherelinem... Taky je fakt, že dřív jsem v sobě měla nějakých 1200 IU FSH při první kontrole a nechávali mě to dopíchat ještě další 4 dny, než byla OPU. Zatímco teď to "pustili" na můj přirozenej cyklus, kdy jsem kolikrát dostala už 8.-9.DC Pregnyl, protože folikul byl ready. No a taky jo, ve výsledku 7.DC jsem měla folikuly takový (po 750 IU), že už dopíchnu jen dva dny a hurá na OPU. Jsem na to byla sama zvědavá, jak tenhle experiment dopadne...
25. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
Len - ono to na kazdeho vazne asi pusobi jinak :wink: Jsem na tebe fakt zvedava a drzimmoc palce :slight_smile:
25. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
No a já sama na sebe! :grinning: Děkuji :slight_smile:
Kdy vy jdete do KETu?
25. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
Len - někdy koncem ledna, šla bych dřív, ale mrcha po IVF ještě nedorazila a další dojde asi přesně o vánocích :wink:
25. lis 2009 v 15:46  • Odpověz
Jo, to znám, mně loni dorazila přesně na Štědrej den první popotratová, opravdu chuťovka :zipper_mouth:
25. lis 2009 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.