• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Len - no já minule myslela, že je to má poslední hodinka (jsem teda zvyklá na ledacos, od mládí mám mrchu silnou a dost bolestivou) :angry: A to se nic nekouslo, věřím, že sis teda užila :unamused:
Teď jsem viděla albíčko jedné kočky na MK,potrat v 20, 23 a 24 tt :confounded: Chudák holka....ajá tu pofňukávám nad 2. nezdařeným pokusem :frowning2:
25. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
No, nejhorší na těch MS není ani tak ten fyzickej rozměr (prášek to zvládne), ale to, že si člověk uvědomí, že je mu mizerně, protože není těhotnej, co? :unamused:
Jinak jo, tu dotyčnou znám a ořvala jsem to, už když ji to potkalo poprvý :pensive: Připomenu si, že se snažíme +- stejně a že možná "jenom" nemoct otěhotnět je nakonec zlatý :wink:
25. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
paraplicko prosim te jak mam dat do albumu fotku.nika mi zkousela dat do alba svoji fotku,ale ja jsem na pocitac antitalent :slight_smile: takze mi prosim pomozte dekuji predem :slight_smile:
25. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
Nano, v jakým programu si ty fotky prohlížíš? Musíš ji zmenšit, někde tam určitě bude možnost image/resize nebo tak něco, tam nastavíš větší rozměr dejme tomu na 600 dpi, uložíš a je to :slight_smile:
25. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahoj holky, jak jsem psala ráno, že jdu na nehty, tak už je mám, přijdu si strašně neohrabaná. Musím si na ně zvyknout :slight_smile:

Řekla jsem si, že si dám dárek před KET :slight_smile: Teď už jen čekám na mrchu a hurá zobat Estroferm a pak směr Karlovy Vary pro zamrazená embryjka.

Zítra ráno musím do práce, blíží se konec měsíce, tak musím napsat výkaz práce a odevzdat lístek na peníze, aby přišli prašulky a mohla jsem koupit nějaký ten vánoční dárek :slight_smile:
Kolik už máte holky dárků? Po dnešku mám 3 pro mužského a nic víc :wink:

Tak zatím ahoj
25. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Len dekuji hned zitra se do toho pustim.jinak vsem krasnou dobrou noc :slight_smile:
25. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj holky, chystame se na prvni IVF po triletem bezuspesnem snazeni. Vychazi mi, ze bych mela zacit stimulovat kolem stedreho dne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zrovna nebudu par dni doma, tak bych se chtela vas zkusenejsich zeptat, jak casto se pak musi behem stimulace na ultrazvuk?
Jinak vsem drzim palce at uz to konecne vyjde!! :wink:
25. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
Verde, počítej s tím, že cca od 5.-7. dne stimulace tam budeš chodit. Někdy stačí jedna návštěva, někdy se chodí víckrát, občas třeba i obden. Každopádně pokud bys měla začít píchat na Štědrý den a ještě Silvestra strávit třeba někde na horách, asi bys to nestíhala...
25. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
Len, diky za odpoved. Budu pryc jen do 27/12, takze pokud bych musela na ultrazvuk az 5. den, tak by to snad vyslo :slight_smile:
25. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
Tak to by se mělo určitě stihnout, ale pro jistotu se zeptej ve tvém CARu, kolikátý den tě budou chtít vidět :slight_smile:
25. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
ahoj holky! už jsem vas dočetla a moc mě mrzí kolik vás neuspělo. Dnešním dnem jsem v 9 dnu stimulky a začala jsem připichovat ke gonalu i cetrotide. Další ko v pátek a snad planovana cesta do pronatalu az 3 nebo 4.12. Myslela jsem ze to bude dřív, kolem 30.11. nebo 1.12. :frowning2:
26. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
ahoj holky
26. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Petulke, vidíš, já začala stimulovat jak ty a včera jsem skončila a na odběr jdu už tuto sobotu. Zareagovala jsem málo, ale zato rychle :unamused:
26. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
zdravím děvčata.Verde 198:radši se fakt zeptej v CARu,záleží taky jestli budeš mit krátky nebo dlouhý protokol.Ono se u jednoho začíná třeba 2-3.den cyklu a u druhýho se začíná ještě před MS.
26. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
len petule ahoj holky, jaký jste měli protokol - dlouhý nebo krátký? Já mám dlouhý, také bych měla pomalu končit, zítra mě čeká kontrola, odběr bude někdy po neděli, zatím, ještě nevím přesně kdy, snad zítra už budu vědět více, držím vám pěsti... :wink:
26. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
ahoj d.h. ty tvé testíky vypadají moc hezky :sweat_smile:
26. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
ještě dodám další dnešní ,ale děkuji.Zítra jedem na krev,ale mám trochu strach.
26. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
Měla jsem teď krátký a předtím dvakrát dlouhý. U dlouhého se sice začíná už v předchozím cyklu, ale to není stimulace, ale zastavovačka (někde se teda píchá denně, ale pořád je to jen zastavení) - stimulace samotná začíná až po nějaké době a kontrola růstu folikulů je až při samotné stimulaci.

Dh, jo, vypadají hezky, tak nač ten strach? :wink: Sílí, tak to tam je a hotovo, gratuluju :slight_smile:
26. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
d.h. neboj :wink:
26. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
NO,právě že se trochu bojím,včera jsemměla dostat MS,nedostala,to by tak nevadilo,pokud jsu těhu,ale v noci mě bolelo břicho,jako když se má spustit,tak jen nevím,jestli to bylo tim,jak je tělo jakože nachystaný na MS a ono nic,nbo jestli jsou ještě vaječníky zvětšený po té stimulaci.Mám strach,aby to neznačilo něco zlýho
26. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahojky,
d.h. můžu se zeptat aký používáš test?Tady mi nabízejí jenom Mamatest,na internetu jsem našla nějakej 7 Dey ale nmůžu ho sehnat a ten je prej víc citlivej.Břicho mě bolí pořád ale čára na testu je slabounká:frowning2:
26. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Dh, nepovídej, žes tu nenačetla, jaké jsou příznaky těhotenství? :wink: Troufnu si říct, že 90 % těhulí tvrdí, že "jako na MS" :grinning: Prostě příznaky čehokoli kecaj, tělo je zblbý hormonama, jediná průkazná věc je pozitivní test, hlavu vzhůru :wink:
26. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
jo,já vím,že to je jeden z příznaků a že jaždá jsme individuální,ale mám za sebou jeden potrat a tak má člověk strach.JInak používám GS Mamatest a jsu s ním spokojená.Myslím,že zatim nám vychází pěkně,další foto v albu.
26. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
No, když si vzpomenu na svůj potrat, neprojevil se vůbec nijak :unamused: Jen jsem začátkem 8.tt zašpinila, opravdu slabounce, ale vyděšená jsem šla na pohotovost, kde mi řekli, že se embryo nevyvíjí :unamused: Ale máš pravdu, každá jsme jiná. Vzpomínám na své těhotenství, jak jsem furt plašila - zkus mě nenapodobovat, stálo to za houby :grinning:
26. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
já právě neměla žádný příznaky,jen mě občas v noci chytli křeče(proto ted ten strach)a na uz v 6tt nebyla vidět srdeční akce :frowning2:
26. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
len, je ty se máš! Už bych to chtěla mít za sebou. od 1. mi dr napíše neschopenku, bolí ten odběr? já jdu prvně a jsem ztoho docela hyn. :frowning2:
26. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
mirenkam asi krátký, já nevim začala jsem píchat 2.den ms, moc se vtom nevyznám. :unamused:
26. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
PETULKE NEBOJ NEBOLI TO,TEDA SPON ME TO NIJAK ZVLAST NEBOLELO,ZVLADNES TO UVIDIS.DH ZITRA NA TEBE BUDU MOC MYSLET URCITE JSI TEHULKA CITIM TO V KOSTECH :slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
Petul, neboj, odběr zaspíš :wink: Pravda, že teda probuzení nic moc, ale pokaždý jsem se z toho do druhýho dne vyspala, jsou v životě i mnohem horší věci :slight_smile: Na jaře mi dost drasticky rvali osmičky, takže teď, když mi sestra vyndavala opatrně kanylu z ruky, jestli to moc nebolí, zářila jsem jí tam, že zlatý OPU, co je to proti bolesti zubů :grinning:

Jinak já z toho brzkýho odběru moc nadšená nejsem, je to na mě všecko moc rychlý, minule jsem stimulovala dýl, ale co nadělám, snad těch pár vajec bude aspoň hodně kvalitních :slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
děkuji holky za podporu. jste skvělé. :slight_smile:
26. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.