• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
od toho tahle drbárna je.Je to o pochopení,podpoře a hlavně,všechny máme stejný problém,každá tě pochopí a podpoří a to se mi tady moc líbí.Člověk ví,že v tom není sám(i když tohle moc nikomu nepřeju)
26. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
JJ TAK TO TADY JE,TAKY JSEM RADA HOLKY ZE VAS MAM.DNES JSEM ZACALA BRAT CLOSTIK,VRATIL SE MI PRITEL Z MONTAZI Z NEMECKA TAK UZ JE MI PO TOM NEZDARENEM IVF LEPE :slight_smile:
26. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
ach, takže kontrolní spermiogram není lepší... to jsem zvědavá, jak to po neděli dopadne (měl by už být odběr vajíček a pak transfer - takže to vidím dost blbě
26. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
.... zatím to vypadá, že bude nutné TESE.... :frowning2:
26. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
Mirenkam to me moc mrzi,ale zvladnete to uvidis.drzim pesticky :slight_smile:
26. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
Mirenka - stejne doufam, ze TESE nebude treba, moc drzim palce

Petul - ja mela oba odbery OK a to jsme mela pomerne dost vajecek, dokonce ani potom, tak neboj, bude to dobry :wink:

Nani - no super, tak držím palce na IUI, byl by to ale krásný vánoční dárek, moc ti to přeju
26. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
mirenkam:neboj,dopadne to dobře,uvidíš
26. lis 2009 v 15:31  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Přes dva roky se snažíme o mimi, ale i přes IUI se nazadařilo. Od začátku listopadu jsem stimulovala a dnes byla na odběru vajuch. Vysáli jich 10, tak se teď v duchu modlím, aby těm mým vajuškám chtělo plodit.
26. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
holky taky vám doktori zakazali sexovat? ja to mam zakazane do odberu, pak i po transferu.
Fleku, to je super, mě čeká odběr příští tyden, nebyla jsi tady už někdy dřív? mě se zdá že jsme na začátku spolu kecali. :wink:
26. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahojky Petulke, to netuším :slight_smile: po koníkovi šmejdím už pár měsíců - skoro bych řekla i roků, tak je možné, že jsme se někde potkali. Já se přiznám, že jsem ještě do nedávna pořád věřila, že se IVF vyhnu, ale bohužel...máme horší spermio a já i přes divoké ovulace prostě nefunguju jak mám. ...tak moc doufám, že se to snad povede takhle...i když já jsem poslední dobou trochu smolař, tak nevím
26. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
Petul - my taky nesmeli sexovat, to vydrzite :wink:

Flek - drzim palce, 10 je dost, urco se budou krasne delit :slight_smile:
26. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
Jinak nám zakázali sexovat ode dne píchnutí pregnylu a po dnešním odběru už máme úplný útrum :slight_smile: mě to zatím moc nevadí, protože jsem měla po celou dobu stimulace docela bolesti, ale počkej, co budu říkat za týden...
26. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
Ahoj Flek :slight_smile:
Jinak zákaz sexu my máme cca od velikosti folikulů 15 mm nebo 5 dní před OPU, no a pak 5-7 dní po ET, jinak si můžeme dělat, co chceme :slight_smile:
26. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
paraple98, já v to taky doufám....už bych stejně jako asi všichni tady, potřebovala nějakou vzpruhu...no zítra si budu volat, jak se těm našim dětičkám vede a doufám, že budou konečně trochu drzejší a ukážou svou aktivitu, dali jsme dvě vajíčka IVF a 8 na ICSI, nebo jak se to píše
26. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
parapli ja iui moc neverim,ale za zkousku to stoji.a kdyz to nevyjde tak se v unoru sejdeme snad se v nemocnici zase potkame a uz s lepsima zpravickama,ted to setkani bylo takove smutne :frowning2: a co mrcha uz dorazila snad jo :slight_smile: Flek bude to dobry musis verit,ikdyz to teda rika ta prava :slight_smile:
26. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
díky nana.76, moc bych úspěch přála všem. s manželem si vždycky říkáme, že v těhle věcech bohužel nefunguje ani matematika ani spravedlnost...ale snad na nás všechny kousek toho štěstí někde čeká
26. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
ja taky v to doufam ze se vsechny dockame :slight_smile:
26. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
Nani - dneska dorazila a je teda pekne hnusna :confounded: :wink:
26. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
taky jsem ji mela strasne silnou,hrozne bolesti bricha,ale ted uz je to dobry.nejhorsi byli ty dva dny :confounded:
26. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
Nani - ja ji teda mam dycky silnou a ani 4 brufeny nekde nepomuzou :frowning2: Loni byla teda hooodne hnusna, ae tentokrat se sotva plouzim :angry: Tak doufam, ze do tydne bude fuc :grinning:
26. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
holky, můžu se vás zeptat na info kolem neschopenky, vím, že musím odevzdat díl č. III zaměstnavateli co nejdříve, po 14 dnech bych měla odevzdat díl č. IV? Nemusím ho snad odevzdávat dříve?
26. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
flek ja ji odevzdavala az za tech 14dni,protoze te vlastne prvnich 14dni plati zamestnavatel,az potom to ucetni posila na socialku.aspon tak jsem to mela ja,prvni dil jsem ji donesla hned a ten druhy az za 14dni
26. lis 2009 v 17:26  • Odpověz
Flek - ja taky, respektive ja jsem jeste ten posledni neodevzdala, protoze nase ucetni ho chce az s listkem na penize a ten dostanu od doky az pri ukonceni PN...ale to asi zalezi na ucetni, nase mi veri, ze jsem jeste na PN
26. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
Flek, já věděla, že má PN bude trvat hodně dlouho, tak jsem rovnou odevzdala lístky oba. Pak po 14 dnech lístek na peníze (přechod z platby zaměstnavatele na platbu sociálky) a teď už vždycky na konci měsíce nosím jen lístek na peníze.
26. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
Díky holky, já jim tedy dám jen ten první a za 14 dní další. Naše účetní je šílená, tak že předpokládám, že mi bude hned volat, proč jsem jí neposlala všechno.
26. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahoj holky mam dotazek 13.11 jsem byla na ET a zitra rano si chci udelat test hrozne se bojim vysledku sice mi dr. rekla ze se mam otestovat v PO ale to uz nevydrzim
26. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
Vombato - a kde je ten dotaz? :grinning:
Budeš 13. dní po ET, takže už by se něco ukázat mohlo, ale zase čím později, tím lépe :wink: Na rovinu si zodpověz, co budeš dělat, když najdeš // (budeš mít ohromnou radost nebo se klepat strachy, že MS nakonec stejně dorazí?) nebo / (ořveš to nebo si zkusíš vsugerovat, že bylo ještě brzo)? Není ti lépe zatím nic netušit, říkat si, že jsi těhotná, a v pondělí už bude výsledek definitivní?
To si musíš v hlavě porovnat sama, co je pro tebe horší/ lepší, já osobně jsem pro to testovat co nejpozději :wink:
26. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
:slight_smile: jezis no jo nenapsala sem dotaz chtela jsem se prave zeptat jestli to neni moc brzy...na krev zatim nevim kdy pujdu asi nekdy pristi tyden v PO si mam udelat test doma a pak bez ohledu na vysledek zavolat dr. vim ze jsem hrozna nedockavka ale 14dni si myslim uz je solidni...jinak co jsi popsala je naprosto presny a uz jsem to premitala......no jeste uvidim dekuju za odpoved i kdyz otazka vlastne nepadla :grinning:
26. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
my jsme testovali tyden po ET,zatim čárky sílí,zítra uvidime,jak dopadne krev.JInak s tím se člověk nikdy nesrovná tät vyjde cokoliv,když vyjdou //je to fajn,ale člověk má strach no a pokud vyjde jen /,tak to asi obrečí a pokusí se s tím smířit,i když to moc nejde
26. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
No, brzy - doktorka by ti řekla, že jo, holky v diskuzi, že ne, tak si to přeber :grinning:
Se mi to teď dělaj srandičky, ale počkej, jak budu vyvádět za 14 dní :wink: Ale já vydržííím! :grinning: Určitě :grinning:
26. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.