• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Ahojky len tak jsem vysrabila a test si jeste neudelala...ale zitra do nej jdu uz to bude 15dni...to uz aspon neco byt videt musi...jestli tam neco je :slight_smile: kolik dni po ET si mas udelat ty test?
27. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
ahoj holky
Já teď přijela z noční a z kontroly v CARu- krev, pak byl ultrazvuk,rozhovor s embryologem -povykládala mi o všema k tomu mi ukazovala různé obrázky, z odběru vajíček - folikuly, vajíčka, jak se dělá ICSI, jak se to dělí.... Odpoledne máme ještě konzultace kvůli TESE, které bude pravděpodobně nutné. Jinak z ultrazvuku - 19 folikulů. Prý jsou rádi když jich je tak 15,16- takže dobrý. Odpoledne si mám zavolat na výsledky - řeknou mi jestli stejnou dávku dál (možná se prý sníží), kdy kontrola (pravděpodobně v pondělí) a odběr vajíček (pravděpodobně ve středu).
27. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
Vombat, 14-17 dní.

Mirenko, to je krásnej počet :sunglasses:
27. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
Dh dneska hodne stesti na krvi,hned se pak ozvy :slight_smile: Mirenkam to je super :slight_smile:
27. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
:unamused: aby k těm 19 folikulům bylo aspoň 19 pohyblivých spermií :frowning2:
27. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
Nojo, vy máte opačnej problém než většina ostatních :unamused: Ale budou, určitě budou, musíte věřit :slight_smile:
27. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
mirenkam dobre to dopadne uvidis,kdyz uz musite tohle vse podstoupit :wink:
27. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
nana - no jo, je to hrůza, člověk do sebe cpe hormony a pak by to nevyšlo, třeba jen kvůli tomu, že nejsou spermie - šílený :angry:
27. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojky děvčata,tak jsme zpátky z Brna.Já osobně jsem dělala první test tyden po ET.JInak mám 239jednotek a v neděli další kotrolu.
27. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
d.h tak mto moc gratuluji to je super :slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
nana.76:děkuji
27. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
Holky tak ssem si test nakonec udelala dnes je to 14 dni a jsou tam // :dizzy_face: neni sice moc vyrazna jako ta prvni ale na prvnipohled zcela evidentni!!!!!mame strasnou radost hlavne at sili!!!vsem drzim palce papa jsem uplne rozrusena :slight_smile:
27. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
dh. to je super! připojuji se ke gratulaci.
Holky, u mě je všechno jinak po dnešní kontrole. Na odběr jajuch už pojedu v pondělí do Prahy, a né až čt nebo pátek, mám jich asi kolem 15 možná 17, a obrovské. Tak snad to budou pořádně kvalitní vajíčka a né žádní pukavci :grinning: . Snad ten Pronatal najdeme, máme víkend na to abychom nastudovali cestu. :sweat_smile:
27. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
vombata:gratuluji a přeji hodně štěstíčka,taky nebyla první výrazná,podívej do alba na fotky
27. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
Holky, všem gratuluji a Petulke držím v pondělí palce - já předpokládám, že budu mít už v pondělí ET :slight_smile:
27. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
vombi super! jen at tak dál se nám daří, je to potrebovat rozšiřovat naši populaci, zrovna jsme se se sestřičkou otom bavili, že naše děti už vůbec nebudou plodnit normálně. a že už vyvíjejí umělé spermoše! :fearful:
27. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
vombato moc gratuluju:slight_smile:To je nádhera .-)Já tady pořád sedím a koukám na test a modlim se aby čárka vydržela:slight_smile:Upravuju svatební fotky,pouštím si koledy a jsem nějak naměko...ze mě by měl teď každej psychiatr radost :grinning: To je šílený co se v člověku odehrává při čekání na krevní test.....chvíli se směju pak zase brečím :slight_smile:Hormonální bouře to by měl být samostatný vědní obor :grinning:
27. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
len už? vždyt jsi říkala že pujdeš v sobotu na opu? mě transfer vyjde asi patek nebo sobota :angry:
27. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
skuldovko, že by jsi opravdu byla vtom? určo jo! nečekej na krevnák! :dizzy_face:
27. lis 2009 v 15:31  • Odpověz
No, já předpokládám, že při takhle malém počtu vajíček mi ani nebudou doporučovat PK a rovnou je tam zavedou po dvou dnech :slight_smile:
27. lis 2009 v 15:31  • Odpověz
no to nevím,já vlastně nikdy neviděla pozitivní test :slight_smile:ta čárka je taková poloviční než ta druhá....holky budu držet palce ať ten transfér dopadne úžasně !!! A on dopadne !!!
27. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
len a kolik máš vajíček?já měla poprvý 5 a ted 4 a vždy jsme nechali PK,to je vaše věc,jestli to chtit budete nebo ne.
27. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
same dobre zpravy a tak uz by to tu melo byt porad :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
Dh, já nevím, kolik vajíček v těch pěti folikulech najdou :wink:
Jasně, že je to na nás, ale přeci nebudu tak pitomá, abych přesvědčovala embryoložku, že jejím letitým zkušenostem nedůvěřuju a že je hezký, že ona mi doporučuje zavést po dvou dnech, ale já bych stejně radši až po pěti :grinning: Prostě jsem přesvědčená, že ví, co dělá, a taky že v žádný mističce nikdy nemůže být embryu tak dobře jako v jejich přirozeným prostředí - děloze :wink:
Jinak my měli poprvé 4 OK embrya, dvě zavedena po dvou dnech (jedno se chytlo), zbylá dvě se další den zastavila ve vývoji, takže jednoznačně dobře zvolená doba kultivace. Podruhé jsme měli jen dvě, takže zase zavedení po dvou dnech - k čemu by bylo je trápit v miskách ještě další dny, když jsem je stejně chtěla zavést obě?
27. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
Vombata - super, držím moc palce ať čárka sílí :wink:

Skuldova - tobě taktéž, ať máš za chvíli kolejnice :wink:

Len - mně taky dali po 3 dnech, emvryoložka říkala, že jim u mně bude líp (zbylo nám ještě 6, ale 2 to do 5. dne vzdali) a minule nám z 10 zůstali do 4. dne jen 3...možná kdyby byly u mně, bylo by jim líp :wink: Ale těžko říct, jsem se bavila s doktorem a říkal, že ta moje náchylnost k biochemickému těhu bude spíš sklonem k trombofilii, takže u nás je asi jedno, jak dlouhá bude PK :wink: U nás spíš záleží, jestli se umoudří mé cévy a krevní kapiláry :grinning:
27. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahoj, hlásím se do klubu listopadovek :slight_smile: Zítra jdu na OPU, je to náš druhý pokus - první pokus skončil velkým nezdarem
27. lis 2009 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz
Vlckulko, taky jdu zítra na OPU :slight_smile:

Paraple, já vůbec nejsem pro PK, ale na příliš malý počet embryí mi to přijde jako zbytečné riziko :slight_smile: Jó, mít jich 10 a více, taky se toho nebojím :slight_smile:
27. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
vlckulka tak hodne stesti,ja jsem taky po nezdarenem ivf a porad se s tim nejak nemuzu srovnat. :slight_smile: ale uz to tady je veselejsi holky nam tehuli tak snad uz bude jenom dobre :slight_smile:
27. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj Len a do kterého CARu chodíš? Já do Gennetu Praha
27. lis 2009 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz
nana.76 - snad se brzy poštěstí všem :slight_smile:
27. lis 2009 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.