• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Vlckulko, k Apolináři, taktéž Praha :slight_smile:
27. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Len, tak snad zítra bude dobrý den pro nás pro obě :slight_smile:
27. lis 2009 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz
Jasně, ale palce nám budou muset držet ostatní, my se hezky prospíme :grinning:
27. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
No to jo, jak šípkové růženky - minule jsem se jim nějak nechtěla probudit :grinning:
27. lis 2009 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz
Hm, tak to já si zase myslela, že se prospím víc, nějak to na mě moc nefunguje, jen mě přendali na postel, do pěti minut jsem všecko vnímala...
27. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
to máš dobré, docela závidím :sweat_smile: probírala jsem se jim asi deset minut
27. lis 2009 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz
holky tak at se vam tam zitra neco pekneho zda a at vse dobre dopadne :slight_smile:
27. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Len - no podle mne v deloze je jim stejne lip nez v nejakem roztoku :wink: :slight_smile:
27. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
Paraplíčko díky,ale dneska mě celej den bolelo pořádně břicho tak čuju nějakej průšvih:slight_smile:Jsem zvědavá co najdu na testu zítra.......a docela se bojim že to vzdaly prckové :frowning2:
27. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
Vsem vam hrozne moc dekuju!!!!!!!!Dneska jsem si udelala dalsi test a carka ohromne zesilila!!!!!! :dizzy_face:
Skuldova: me taky hrozne bolelo bricho bylo furt nafoukle a tak...a testy jsou pozitivni...teda jseste sem nebyla na krvi...
28. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
a kdypak jdeš na krev?My jedem na další zítra,tak doufám,že hcg je alespon přes 300
JInak nevim.Máš nafocené testy?Jak hodně zesílila?
28. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
V pondeli budu volat dr. takze na krev nekdy v tejdnu testovat mam totiz az v pondeli :slight_smile: nevydrzela jsem to :slight_smile: vcerejsi carka je krasne videt al je jeste takova duchoidni ta dnesni ma uz dkoro silu jako ta vedle ni :slight_smile: ted sem si nasla stranky (hladina hcg v krvi) a studuju to kdyz to bude treba min nez 300 tak to taky nic neznamena ne?nezalezi na cloveku?jdu se v tom pohrabat :wink:
28. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
já jsem včera byla 12.den po ET a měla jsem 239,ted jedem zítra na kontrolu,mělo by to byt alespon přes 300,líp by bylo 400,tak uvidime
28. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
tak to moooc drzim palce!!!!!!!To je na pockani ta krev?Ja jsem dneska 15den po ET :slight_smile:
28. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
krásné odpledne,
dlouho jsem vám nepsala, od čtvrtka leží, jsem nastydlá. Je mi mizerně :unamused: a žádné léky si vzít nemohu, tak piju čaj a válím se v posteli, hrůza. Mám strach o mimi :frowning2: ,přece jenom v začátku je každé nachlazení nebezpečné... Naštěstí si dítko odvezla babička, tak jsem doma sama, táta je na turnaji v Praze.

Holky, jinak k hcg, vůbec se tím nestresujte, každý to má jinak. Já např. měla 14. den po ET hcg 2178 a bála jsem se, že jsou to dvojčata, jelikožj e to hodně vysoká hladina. Dr.mi vysvětlila, že to znamená pouze to, že se naše mimi uhnízdilo hodně brzo, proto jsem měla tak vysoké hodnoty.

Jinak vám blahopřeji k //,jsem ráda, že tu smůlu v této diskusi prolomily i další snažilky. :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: jak se daří???
28. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj vom,já jsem taky 15.den po ET.testovala jsi?
28. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj ahoj, tak žádný dobrý zprávy :unamused:
Bylo tam 6 folikulů, z čehož 1 zcela nedorostlej, 2 dost malý a prázdný a 1 slušnej, ale s nezralým vejcem, takže z toho všeho mám dvě rozumně vypadající vajíčka :unamused: Jsem si říkala, že na to snad ani nemá smysl pouštět ICSI, prostě buď to dopadne nebo ne, ale prý už je v laborce oholili, tak jsme zaplatili 4000 a čekám na zítřejší telefonát, co z toho :unamused: Cejtím se totálně vyždímaná a přejetá a ani nemám sílu brečet. Já vím, že mě tu každej bude utěšovat, že ta dvě poslední vejce určitě budou supr čupr kvality, ale já už tu víru prostě postrádám a hodnotím experiment s krátkým protokolem za katastrofální :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
len:my měli tentokrá jen 4 a předtím 5vajíček,takže hlavu vzhuru.Uvidiíš,bude to dobrý
JInak k tomu hcg-mě osobně to přijde celkem málo těch mých 239jednotek.Tak uvidime.
28. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
Dh, když mě štve, že prostě vím, že jich taky můžu mít 10 celkem bez problémů :unamused: Tohle je prostě "na mé poměry" katastrofa. Takže momentálně to vidím na ten transfer v pondělí, pokud se ho nějaký embryo dožije...
28. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
monitida: no jo testovala jsem uz vcera jsou tam // vcera takovej duch ale na 1.pohled videt a dneska je tam 2.carka jako vysita :slight_smile: mame straslivou radost!!!!jeste nas cekaj ruzna mozna uskali ale na ty ted kaslem:slight_smile: co ty???
28. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
Ahojky,tak jsem si poležela a koukám že tady zatím pěkně běží debata.My jdeme na krev v pondělí tak to jsem teda zvědavá.
Vombata a DH. gratuluju...
28. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
Super zpravicky, konecne se ten katastroficky mesic umoudril a zacinaji se tu hemzit //, jen tak dál :wink:

Vombi a d.h. -gratulka a drzte se :wink:

Len - to mně mrzí, no nebudu tě utěšovat, ty sama víš, že stačí jeden statečný bojovníček :wink: Tak pokud pujdete v Po na ET, budu držet palce, moc moc moc....
28. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
len:samozřejmě taky držím palečky.Uvidíš jak to dopande.
JInak děkuji za gratulace,ale nechci nic nějak zakřiknout.
28. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
d.h. - to jsou potiche gratulace :wink: tema nic nezakriknem :grinning:
28. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
Ahoj holky, gratuluji potichu k // :slight_smile:

Len nastavit správnou hladinu hormonů, aby byly kvalitní vajíčka je dost velká alchymie. Mám ji za sebou 4. IVF takže tomu trošku rozumím a mám moc hodného lékaře v CAR, který mi vždy vše vysvětlí.

skuldova, Ty už jedeš v pondělí do Č.B. na odběr jo? To to uteklo.

Jinak já stále čekám na mrchu, abych mohla začít simulovat na KET :wink:
28. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
Rakosnicek, já to vím, ale měla jsem kliku, že se jim to povedlo nastavit hned napoprvé a podruhé to zopakovali... Problém byl, když chtěli v třetím pokusu změnu, tak to byl krok do neznáma a bohužel se nezdařil. Ale vůbec nikoho z toho neviním, také jsem to se svým dr. probírala kolem dokola, i to, že to třeba není ta správná cesta, ale měli bychom to zkusit. Je to nesmírně zkušenej člověk, ale právě proto taky tvrdí, že není věštec a co funguje na deseti lidech, nemůže zaručit, že bude fungovat i na mně. A já souhlasila.
28. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
Jo jo ,já jedu v pondělí na krev a prej budu vědět výsledek do hodiny,to bude teda pořádně dlouhá hodina:slight_smile:Ještě že jedeme hned ráno,že se nebudu smažit ve vlastní šťávě dlouho:slight_smile:No a pak se buď opiju nebo si udělám meduňkovej čajíček:slight_smile:
28. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
ahoj Len, tak to mě mrzí, já myslela, že na UZ ti sdělili, že máš víc vajuch! Ale necháme se překvapit, jak se poperou ty vyhovující. Ach jo!
28. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
já dneska píchám poslední ukončovačku a v pondělí tradá do sanatoria. :wink:
28. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.