• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
ahoj,jsem také po 2.ivf,říjen listopad, minulý čtvtek potvrzeno těhu z krve 16.den po ET a 5denní kultivaci. UTZ příští čtvrtek.
d.h.86 gratulace. Jsi přímo ze ZR?
28. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Kdepak, Petulke, už na utz se rýsovalo jen 5 folikulů, ten krátký protokol mi vysloveně nesednul. Tak teď jen sebrat všecky síly a doufat, že budu následovat úspěšné z této diskuze :grinning:
28. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
luciferek: Ahoj díky moc, taky gratuluji, zítra jdeme zase na krev jestli hcg stoupá tak doufáme že to bude dobrý. Já pocházím ze Ždáru, vdala jsem se kousek za Bystřici nad Pernštejnem, Štěpánov nad Svratkou.
28. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
Luciferek: Kolik jsi měla hcg?
28. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
Luciferek - gratulka :wink: :slight_smile: Opatruj se

Len - no treba tento protokol prekvapi a kdyz to necekas, just to vyjde :wink: Budu moc drzet palce,za prve je potreba potvrdit statistiku uspesnosti (zatim byla dost slaba) a za druhe,uz jsi holt na rade :wink: :grinning: Do tretice a naposledy :slight_smile: A neodmlouvat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 v 07:29  • Odpověz
d.h. moc moc gratuluji :wink:
29. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
PEKNY DEN HOLKY.JAK AM PRITELICKA DOMA,TAK SE TU POMALU NEZASTAVIM.VSEM CO TO VYSLO PREJI HODNE STESTI A LEN BUDE TO DOBRY UVIDIS.JINAK JA DNES POSLEDNI CLOSTIK A 7.12 NA ULTRAZVUK JESTLI NECO TEDA VYROSTE :slight_smile:
29. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Len,
nesmutni, nic není ztraceno. Podívej se na mě :wink: , z 6 odebraných vajíček PK přežilo 1 a jsem těhotná. :dizzy_face: Není o kvantitě, ale o kvalitě. Bude to dobrý, neztrácej hlavu kočko, budu na tebe myslet.

Zatím pááá, jdu si lehnout, stále mi není dobře, ta rýma a bolest hlavy mě zničí :confounded: A to jsem měla jít večer s dcerou na rozsvícení vánočního stromečku. Teď z toho nic nebude, jedině, že by se nám stihnul vrátil táta. :dizzy_face:
29. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahoj ahoj...
No, tak jsem na tom tak, že 24 hodin po odběru mám jedno oplodněné vajíčko. O PK si mohu nechat jenom zdát :grinning: Mám si ještě zítra zavolat do laborky, jestli se to jedno jediné vůbec vyvíjí, no a kdyžtak tedy zítra ET.
29. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky, právě jsem se vrátila z CARU , už máme výsledky z krve hcg 364, to je od pátku 125 rozdíl, tak to snad bude dobrý, ve čtvrtek jedem zase na krev.
29. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
d.h. :wink: to je hezký :pensive:
29. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
d.h.86 já měla 16 den od ET 1390 hcg.
29. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
lucifirek:tak to čekáš dvojčátka,ne?Tak nevím,teda jestli sju v poiřádku,že mám tak málo.A ty jsi ze ZR,že jsi se ptala.
29. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj, tak včerejší OPU dopadlo dobře. Bylo 11 vajíček, ale 4 nekvalitní, tudíž jich oplodňovali jen 7 a všechny se oplodnili. Mám z toho radost :slight_smile:
29. lis 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz
Vlckulka, gratuluju, aspoň někdo má kliku :slight_smile:
29. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahoj Len, koukala jsem, že ti to nedopadlo zrovna dobře, ale ještě máš jednoho bojovníka a i ten může nakonec vyhrát :slight_smile:
29. lis 2009 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz
Jo, už má dvě prvojádra :grinning:
Což je teda pokrok, když minule měli skoro všichni jedno nebo tři :grinning:
29. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
VlcuDěvčata gratuluju,snad se to začíná k lepšímu obracet a nakonec tady dáme statistice na prdel:slight_smile:Chci se zeptat zkušěnějších jak je to s pokusama hrazenejma pojišťovnou?Co se považuje za konec jednoho cyklu?Když jsem teď byla na transféru a mám ještě 7 kousků v mrazáku tak je to jak?
29. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
Skuldova, pokus je stimulace + odběr + transfer. Takové pojišťovna hradí tři. Pokud během jednoho či více z nich nedojde k transferu, tak hradí ještě jeden navíc. KET si hradíš kompletně sama, takže to pojišťovny nezajímá. Můžeš mít třeba ET a ještě 5x KET, ale pojišťovna to bude pořád počítat jako jeden cyklus :slight_smile:
29. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
Len - tak aspon jedna dobra zprava, ze mate diploidka :wink: Drziiiiiiiiiiiim vse co mam aby zitra ET dopadl dobre a diploidek se chytil a nepustil :wink:

Vickulka - super zprava :wink:

d.h. urco je to ok , vzdyt jsi teprv 14 dni po ET, nebo se pletu? Ono zalezi kdy se embryo uhnizni, nekomu driv a nekomu pozdeji, navic kazde jinak produkuje hCG, hlavne ze ti stoupa okolo dvojnasobku :slight_smile:
29. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
Aha,tak já si to porovnám v hlavě,jsem z toho volajaká zmetěná:slight_smile:Takže když si teď půjdeme třeba ještě 3x pro rozmražený tak to je zcela v naší režii a pojišťovna by se zase podílela až v případě že bychom znova stimulovali atd. ju?
29. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
Skuldova, přesně tak :slight_smile: Ber to třeba na počet OPU - pojišťovna platí 3x OPU (+ základní stimulaci před ní + první transfer po ní) :slight_smile:
29. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
paraple98:Jj 14 dní po ET
29. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
vlcku to je super zprava :slight_smile: Len drzim moc palce at to dobre dopadne :slight_smile: PARAPLICKO a co ty jak se mi mas?D.h to hcg je myslim dobre,hlavne ze stoupa,tak na sebe davej pozor :slight_smile:
29. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
d.h. - a mela jsi PK? Jak dloudo? Ja myslim, ze je to slusna hodnota, hlavne ze roste :wink:

nani - no ja se mam celkem v poho,uz mne ta litostiva presla :wink: Akorat se mi zastavila mrcha, v podstate jen odesli embryjka a konec, no jsem zvedava,kdy teda ofiko dorazi, protoze zle mi je dost....uz bych ji rada mela za sebou :slight_smile: Ty uz mas po??
29. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
díky všem, uvidíme, jak to dopadne :slight_smile:) Bolelo vás po OPU břicho? Už mne od včerejška poměrně dost bolí v podbřišku, klopím do sebe vodu až mám v žaludku rybníček. Mohl by to být hyperstimulační syndrom? Sice je to můj druhý pokus, ale moc v tom zběhlá nejsem.
29. lis 2009 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz
Vicku - mne nebolelo niky, jen kdyz jsem si sedala, bylo to takove neprijemne....OHSS jsem nikdy nemela, tak tezko rict...vim, ze holky meli hyperstimulak pri vice vajickach, ale mozna i pri 11 muze byt. Snad se hodne pit, jez hodne bilkovin a mer si bricho a pas, jestli se nezvetsuje a kdyby to neustupovalo, bez k doktorovi :wink:
29. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
Měla jsem ho poprvé, ale to bylo od samého začátku - měla jsem asi 40 folikulů a nakonec z toho bylo pět nekvalitních vajíček, takže bída bídoucí. Teď mi snížili dávky, tak to bylo dobré, OPU také v pohodě. Jen teď cítím tlak, hlavně, když se mi chce na toaletu, tak je to nepříjemné a také jak ty říkáš, je nepříjemné, když si sedám a vstávám, vlastně, jak zatínám svaly.
29. lis 2009 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz
Paraple98:No měli jsme 5ti denní kultivaci.
29. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
Já měla hypestimulák a bylo mi zle už před oběrem a po něm už to letělo,za dva dny břicho o 7 kg navíc a potom se mi to dostalo až na plíce,doktor mě poslal do nemocnice hned,udělal rozbor krve a byla děsně hustá a už jsem pelášila směr nemocnice,dali mi kapačky a musela jsem šíleně pít,trvalo to 14 dní a museli nám kvůli tomu zamrazit zbylá embrya protože na transfer jsem nemohla.Radím na nic nečekat a mazat k lékaři,může to skončit blbě,neriskovala bych...u kyždýho to má sice jinej průběh,ale proč riskovat...
29. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.