• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Vicki - ty brdo, 40 je teda dost :confounded: No tak snad tentokrat to nebude, ale radsi se sleduj :wink:
29. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
paraple - to víš, jsem zasloužilá matka pluku :grinning:
No myslím, že to snad tak hrozné nebude, před odběrem jsem žádné problémy neměla. Budu se hlídat a uvidíme, každopádně riskovat nic nebudu.
29. lis 2009 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz
d.h.86 já jsem přímo ze ZR.Ale podle fotečky mi povědová nejsi. No já ještě nevím,jestli to budou dvojčátka,to se dozvíme ve čtvrtek.
29. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
lucifirek:taky jsem koukala a ty mě taky nejsi povědomá.Ono je sice malej ZR,ale zas tak ne.Bydlela jsem na Palachovce.Ty jo a brala by jsi dvojčátka?
29. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
D.h.86 my jsme na dvojčátka připraveni a taky pořád mluvíme,že tam jsou dvě. Až na utz se pozná,co a jak,ale zatím jsou dvě,aby to tomu druhému nebylo líto,kdybychom mluvili jen o jednom miminku.
29. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
Já jsem bydlela na Barákově ulici,to je na proti Penny,ale ted bydlíme s manželem na Průmyslovce
29. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
paraplicko me mrcha uz skoncila,jsem rada,ale jeji prubeh byl fakt hnusnej.jinak me litostiva taky celkem presla,ale uz se pomalu a jiste chystam do prace.zitra ukoncit neschopenku a v utery nastup :wink: me se tak nechce mezi ty lidi ale musim :wink:
29. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Nani - no ja si nakonec vzpomela, ze i po minulem IVF jsem vlastne mela takovou soft mrchu a ta poradna hnusna dosla az dalsi mesic, tak to asi bude i tentokrat....takze se mam o svatcich na co tesit a silvestr prolezim v pelechu :confounded:
29. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: , právě jsem přijela z kontroly. Dnes mi napočítali 22 folikulů. Dostala jsem už Pregnyl a odpoledne mi řeknou v kolik si ho mám dnes večer pichnout. Jinak nástup na odběr máme ve středu v 7:00. U manžela zkusí něco najít v ejakulátu a pokud nic tak půjde za mnou na sál na TESE - pořád doufáme, že něco najdou, a že vše dobře dopadne.... Jak jsem jela domů, tak jsem potkala kominíka, tak snad nám přinese štěstí.... :wink:
30. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj, tak u mě konec, bohužel ten poslední, ač se vyvíjí normální rychlostí, má opět část buněk s více jádry, takže transfer odpískán. Tak aspoň jsem nepřišla o ten poslední pokus.
30. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahojte kočky :wink:

Miren - drzim palce, at nemusi manza na TESE a at vse dopadne dobre a mate co nejvic vajicek a co nejvic spermijek :wink:

Len - to mne mrzi...tak aspon ze mas jeste ten pokus zachraneny...Uz jste se nejak domlouvali?
30. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
ahoj holky:miren.tak uvidiš třeba to dobře dopadne a pár jich tam najdou.
len:taky mě to mrzí,ale nevěš hlavu,určitě to jedou musí vyjít.
30. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahojky děvčata,tak hlásím že jsem těhotná.Za 14 dní ultrazvuk :slight_smile:Tak držte palce ať se to udrží.Musím informovat celou rodinu,takže se zatím loučím a večer sem kouknu.pa
30. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
skuldová jéje ta to strašně moc gratuluji :wink:
30. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Paraple, v pátek jdu na konzultaci.
DH, proč by muselo, dodávám cynicky? :grinning:
30. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
.... dnes již končím se stimulací, Merional už dnes nemám píchat, čeká mě až večer ve 21:00 Pregnyl.. ahojky :pensive:
30. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
Skuldova - tak to moc gratuluji a drzim palc, at je vse OK az do 40tt :wink:
30. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
Skuldova - gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
Tak ať vše dopadne O.K. Já jedu směr Č.B. příští týden a dozvím se termín KET.
Jak vysoká byla hladina Hcg?
30. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: je tu někdo????chci se pochlubit:čekáme miminko možná 2 :sweat_smile: vidím,že Skuldová taky,tak moooc gratuluji :wink:
30. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
Skuldova :slight_smile: můžu se zeptat na hladinu hcg???
30. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
monitita a skuldova moc vam holky gratuluju :slight_smile: LEN MRZI ME TO :frowning2:
30. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
Teda kam se poděla Skuldova???chceme ti gratulovat :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
PARAPLICKO TREBA TO TAK NEBUDE,MRCHA JE FAKT NEKDY PEKNE HNUSNA :wink: UZ BY VUBEC NEMUSELA CHODIT. :wink: JA UZ JDU ZITRA MAKAT TAK ZA VAMA BUDU CHODIT AZ VECER.JINAK JA DNES POSLEDNI CLOSTIK A PRISTI PATEK NA ULTRAZVUK A UVIDIME JAK FOLICI POROSTOU JESTLI VUBEC NEJAKE BUDOU,ALE SNAD JO :slight_smile:
30. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
holky - skuldova, monitita - blahopřeji vám a vítám vás mezi těhulky. :dizzy_face: Konečně tady budou další přírůstky :sweat_smile: , všechny se jednou dočkáme.... :wink:

Len - u tebe to není dobrá zpráva, ale máte poslední pokus a ten klapne, uvidíš. Hlavu vzhůru. :wink:
30. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
Ahojky,tady jsem:slight_smile: Díky za gratulace :slight_smile: Já teď měla doma snad celou rodinu aby mi poradili co mám jak dělat:slight_smile:Já vím že ještě není vyhráno,ale užívám si to.
monitito tak jsme tu statistiku snad poopravili co?taky moc gratuluju
a ostatním moc držím palečky
hcg bylo 485,5 což prej bohatě stačí,dneska je to 14 dní po KETU.
30. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
Skuldova já byla 16den po ET a měla 2215,na 7O%jednočetné a na 3O%dvojčátka :grinning: ale to mi upřesní až 17.12.kdy jdeš ty???
30. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
Skuldova???jsi tam :slight_smile:
30. lis 2009 v 17:26  • Odpověz
já polehávám:slight_smile: to je krásný,tak to mám dost málo co?ultrazvuk mám 14.12. dopoledne a doufám že to bude dobrý...
30. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
ty jo,gratuluju všem novým těhulkám
:frowning2: já jsem měla 14den po ET 364
30. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
d.h nelamej si nad tim hlavu,ze mas hcg jinak nez holky kazde telicko je jinake.raduj se z toho ze budes mit mimiska :slight_smile:
30. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.