• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
nana76:díky moc já jen doufám že to půjde pěkně nahoru.Třetího nám řeknou z krve. Držte nám všichni pěsti, ne palce protože kolik pěstí tolik štěstí:slight_smile:
30. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahoj holky, moc gratuluji vsem tehulim, se to tady nejak urodilo :slight_smile: Dodava to optimismu cekatelkam.

Len, je mi moc lito, ze to nevyslo a moc moc drzim palce do dalsiho kola.

Ja jsem se dneska objednala na zastavovacku, jdu v sobotu 12.12., prvni pokus a mam z toho trochu bobky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Trosku mi pomaha cist Vase zkusenosti, zvlast ty s dobrym koncem :wink:
30. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj holky,omlouvam se,dlouho jsem tady nebyla.

Vcera jsem byla na UTZ,FOLIKY MAM MALINKE,dostala jsem na dva dny vyssi davky a zitra dalsi UTZ.

pOKUD TO PUJDE,BUDU SE SNAZIT VAS DOCIST....... :grinning:
1. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
dh ahoj držím moc pěsti, ať HCG pěkně stoupá :wink:
já jsem si včera večer pichla pregnyl a zítra nástup v CARu na odběr oocytu!!! a pravděpodobně i TESE :unamused:
1. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
tak mirienkam hodne stesti :slight_smile:
1. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
nana díky moc
1. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz
taky držím palečky:slight_smile:
1. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
Hoooolky,ted tady ctu,ze jsou dalsi tehulky.

To neni ani mozne,jak se ted na vsech diskusich dari.Jsem tak rada za vas,tak doufam,ze to bude v prosinci pokracovat. :wink:
1. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
Holky, já se s váma asi rozloučím :slight_smile: Nějak nevím, čím bych dál přispívala a popravdě v té atmosféře hromadně stoupajícího hCG je mi smutno :wink: Já jdu v pátek na konzultaci, co se mnou dál, jestli je ta moje genetika vážně tak beznadějná, jak teď vypadá, no a pak se uvidí, třeba se připojím do diskuze IVF v únoru :wink:
Tak se tu mějte moc hezky a všem přeju, ať hCG hezky narůstá a v srpnu to tu hromadně rodí :slight_smile:
1. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
Len neodchazej je mi z toho smutno,taky nemam cim prispivat,ale jsem rada ze vas tu mam.taky je mi ze vseho smutno,ale preci to nevzdame :wink: v unoru se to urcite podari,jak me tak i tobe a Paraplicku zaslouzime si to no a taky tem ostatnim. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
Jo jo holky,hlavně nikam nechoďte,už jsem si na vás zvykla a bylo by mi smutno :frowning2:
1. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
tak,tak moje rec :slight_smile:
1. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Nějak nám vázne komunikace :frowning2:

Len, proč by jsi odcházela. Já už jsem taky nepatřím IVF jsem měla v říjnu a teď čekám na KET, který bude cca 15.12. a jsem tu s holkama nadále.

Myslím si, že za tu dobu co si tady spolu píšem, by bylo škoda abys odcházela a loučila se s námi :slight_smile:

A co je nového dámy???? :grinning:
2. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
tak rakosnicku myslim ze jsme tu zustali uplne sami,dnes se tu nikdo neukazal,tak nevim co se deje.ja jsem uz v pracovnim procesu,ale cas si na vas vzdycky udelam :slight_smile:
2. pro 2009 v 17:43  • Odpověz
Ahoj holky,nejste tady samy,jenže já se celej den válela :slight_smile:Taky nějak nechápu proč by měla Len odcházet,to jen proto že se diskuze nějak jmenuje ještě nëznamená že člověk který tady dlouho byl musí odejít jen proto že se mu nedaří,to bych viděla spíš naopak,podporu od známých lidiček přece potebuje člověk pořád né ??Taky už o sobě ledacos víme a když to vezmu že bych měla přejít jinam a zase to písat všechno znova tak to se mi teda vůbec nechce.....a navíc tady se mi dostalo velké podpory tak by mi to bylo i líto:frowning2:
2. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
Taky si myslím, že za tu dobu co toto téma funguje se známe a máme k sobě blíže :slight_smile:

skuldova, v úterý jede navštívit Pronatal Č.B. MUDr. Mayera a měl by mi sdělit termín KET. Už se docela těším.
Ty jsi byla na odběrech v Č.B. v Pronatalu? :slight_smile:

Já do práce nechodím již od října, co jsem začala se stimulací,mám moc hodnéh gynekologa, který mě nechal dále doma.
Tento týden pomalu poklízím na Vánoce, protože jestli půjdeme cca za 14dní na KET, tak pak nic těžkého dělat nebudu moct.
V pátek a v sobotu jdu do školy a vůbec se mi nechce. :unamused:

Tak zatím ahoj
2. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
Jo jo tak to přesně vidím :slight_smile:
Já chodím do Pronatalu v Budějicích,zrovna v pondělí tam byl Mayer osobně,akorát na výsledky jsme čekali 2,5 hodiny a to už bylo na infarkt,jsme se z toho celý opotili:slight_smile:)
Rákosníčku držím palce tak že ani nic nedělám abych je na chvilku nepustila,mám na to nos,bude to dobrý uvidíš:slight_smile:Hlavně po KETU lehni a ani se nehni,nic ti neuteče,na všechno bude ještě času dost.
2. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Tak to čekání Ti nezávidím. No prostě infarktová situace co? :slight_smile:
Dr. Mayer je tam v pondělí a v úterý, ostatní dny je ve Varech.
2. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
No opravdu to byl infarkt a vždycky když sestra vykoukla tak se nám orosilo čelo:slight_smile:No vycukali nás pěkně:slight_smile:Ale jsou tam úžasný,uplně mě děsí že po ultrazvuku musím zpátky ke svý doktorce.-(
2. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj skuldova :slight_smile:

Vím, že jsou tam úžasní, jelikož je navštěvuji již 5let :wink:
3. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Já vím,jen jsem měla potřebu je pochválit:slight_smile:) Koukám že to tady nějak vázne,copak se asi děje?
Já se jdu povalovat,dneska se nějak necítím ve své kůži.
3. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
ahoj holky, mě v pondělí vypunktovali 3 zralé vajíčka, zbytek 3byly špatné. :frowning2: ale naštěstí ve středu mi zdělili, že si mám přijet na trasfer dvou vajiček, takže nemám žadné huhuláky :frowning2: . Tak od včerejška od 11 hod. mám dvě fazolky, ale kdo ví jak to dopadne. Dáte mi nějaké rady co dělat a nedělat? Ležet už mě nebaví! :angry:
3. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
petulke,tak gratuluji ke 2embryjkum :slight_smile:

Buď v klidu, polehávej, nedělej nic těžkého a mysli na něco úplně jiného. Mě toto čeká cca za 14dní. :slight_smile:
Vím, že je to dlouhé a nudné, ale co bychom neudělali proto, abychom byli maminami že holky? :slight_smile:
Můžeš chodit na vycházky, mě říká Dr. v CAR - "žít úplně normálně, ale nedělat těžkou práci" :grinning:
3. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
ahoj holky, tak včera byl odběr oocytů - celkem 18 když jsme odcházeli tak měli jen 3 pohyblivé spermie z TESE(z ejakulátu nic) a morfologie špatná....Rozhodli jsme se, že když jich nenajdou 18 pohyblivých, tak necháme 10 našich- riskneme jestli jsou živé nebo ne... a zbytek od dárce....
val123 • snž • Dnes ve 14:30

Dnes jsem volala na výsledky - z 18 je jich oplozených 14 a všechny od naších spermií prý hledali hodně dlouho až něco objevili ...... Další informace o vývoji se dozvíme pozítří.........
3. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ahojky holky, v pondělí jsem byla na transferu embrijka, lékař mi bohužel ze zdravotních důvodů (jsem malá,hubená a křehká) nedovolil transfer dvou. Tak že z původně 10 odebraných vajíček, jsem jich měla 8 zralých, jedno umřelo a tak jich mám teď 6 zamrazených a jedno je snad ještě u mě. Chtěla jsem se vás zeptat, jak se po transferu cítíte a jak moc dodržujete klidový režim? Já už 4 den převážně ležím, ale od zítřka už nebudu. Neplánuju žádné těžké práce, ale asi nebudu tak aktivně ležet. Do včerejška mě pobolívalo při chůzi a vstávání břicho, tak jako když ho mám namožené, ale dneska mě pobolívá tak divně, jako když mám dostat MS. Asi to je tím mým pozorováním :slight_smile: je to těžký nemyslet na to, co se ve mě děje, nebo neděje. Jak to zvládáte vy?
3. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahojky Flíčku,koukám že se nikdo nehlásí:frowning2: To jsou teda věci.
Nemyslet na to pořád se mi teda vůbec nezadařllo,pomohla jen četba,ale číst 24 hodin denně mi taky moc nešlo.Jediný co můžu říct je že jsem fakt nedělala nic,ne že bych jenom ležela ale práce mi byla cizí:slight_smile:Břicho mě taky bolelo ale to pak přešlo samo od sebe.
4. pro 2009 v 06:54  • Odpověz
ahoj holky,tady je to nějak mrtvý :frowning2:
4. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky,
Petulke, slyšela jsem, že se prý nemá koupat ve vaně a sprchovat pouze vlažnou vodou.
Já vás holky tak příležitostně čtu a vidím, že je tu pár těhulek, což je bomba a moc gratuluji.
Já bych měla jít zítra na OPU, jenže na mě včera vlezl bacil, mám teplotu a kašel. Nemáte s tím holky prosím někdo zkušenost? Ani nevím jestli by to mělo cenu, když je tělo churavý :frowning2:
4. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
nojá teda ne,ale vím,že když já jsem šla už na transfer,tak tam byla holčina,co šla na odběr vajíček a byla celkem dost nachlazená,až jsem se divila,ale vzali ji
4. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
Holky já teda byla v poho na OPU,ale při KETU jsem měla kašel že to se mnou házelo v pelechu a rýma lila a ustála jsem to,což se divim,děcka tam museli bejt jako na trampolíně,blbý bylo že jsem nemohla skoro nic co nabízeli v lékarně protože je skoro všechno s alkoholem,nakonec zabrala až cibule s cukrem a ležet a ležet...JO ao tý vaně mi to říkali taky,prej je to velkej šok pro embrya....
4. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.