• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Ahoj holky,
díky moc za odpovědi, povzbudilo mě to.
Skuldová, tak to je báječný, že se mimi udrželo při takové trampolíně, no hold děti mají trampolínu rádi, tak se jim u tobě hned zalíbilo :slight_smile:
Já už to skoro odpískala, ale ted vidím, že šance je.
Naštěstí horečku mám jen zvýšenou, nebo bych mohla jít i bez uspání a nechat si udělat mrazáčky. No uvidím zítra co doktor.
4. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
Tak držím šíleně moc palečky:slight_smile: A dej vědět jak to probíhalo:slight_smile:
4. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
kristyna,tak at to zitra vyjde.Ja mam taky zitra OPU. :wink:

Obdivuji te,ze by si sla bez narkozy,ja jsem srab.
4. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: , tak ze 14 oplozených oocytů - se 12 krásně vyvijí a ta 2 taky, jen jsou trochu pozadu, další výsledky budou v pondělí........... v pondělí nebo v úterý má být transfer :wink:
5. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vše dobře dopadlo :slight_smile: . Horečka zmizela a kašel a rýma jsou na ústupu, mnohem lepší než včera. Anestezioložka zkontrolovala, jestli mohu dýchat nosem a to šlo, a tak jsme šli na to, mám hroznou radost :slight_smile:.
Břicho skoro nebolí, proti hydroskopii pohoda. Odebrali mi 9 folikulek. V pondělí se uvidí co dál.
Larri, jak jsi dopadla ty?
Mirenkam, to jsou dobré zprávy jak se pěkně vyvíjí a všechny! To by vám mohlo zbýt i na mrazáčky :slight_smile:, což není k zahození :slight_smile:.
Holky, tak to budeme testovat skoro zároveň - na Ježíška :slight_smile:) Ale raději nepředbíhat :slight_smile:
5. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
Jééé to je dobrých zpráv:slight_smile: Paráda:slight_smile: Vypadá to na velice plodné vánoce že jo?Držím palečky všem....
5. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
ahojky,tak vám držím palečky,at vše dobře dopadne :wink:
5. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
Kristyno,ja mela 7 foliku,ale jenom 3 vajicka.Je to nejmin co jsem mela,ale budu se modlit,aby tyhle byla kvalitni.

Gratuluji a at se dari.

Ja budu volat zitra rano,snad vydrzi aspon jedno. :frowning2:
5. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
Určitě jedno vydrží !
Já ani nevím kolik mám vajíček, myslela jsem si že folikula = vajíčko :frowning2: Tak se zkusím zítra taky přeptat.
Tak zítra hodně štěstíčka.
5. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
5. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
Folik=skorapka.A v kazde skorapce nemusi byt vajicko.

Minule jsem mela 21foliku a 12 vajicek.Tak ted jenom doufam,ze ted jich je mene,ale kvalitnich.
5. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
jojo, já měla 22 folikulů a 18 vajíček :slight_smile: ....
5. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
5. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Dobré ránko holky,
tak jsem byla na injekci, ale počet vajíček nevím, musím počkat do pondělí :unamused:
Ještě jsem se chtěla zeptat, po transferu zůstáváte přes noc v centru nebo jedete domů?
V Olomouci ve Fertimedu doporučují zůstat, ale moc se mi nechce, když to mám 10 minut domů :slight_smile:
Tak by mě zajímalo jak je to v jiných centrech.
Přeji všem pěknou pohodovou neděli a Larri držím palce.
6. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
kristyna no já tam prý chvíli poležím a půjdu domů , jen nemám dělat nic těžkého........ Transfer zítra nebo v úterý :wink:
6. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahojky,já ve Varech ležela půl hodiny a pak jsem se přesunula do penzionu a až druhý den domů,ale my to máme 200 km:slight_smile: Takže 10 minut cesty je myslím pohoda a budeš ve svém prostředí:slight_smile: Držím palečky a vyrážím na procházku,musim konečně ulovit něco na výzdobu bytečku:slight_smile:
6. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
skuldova to jsi jezdila na kontroly (odběr krve, ultrazvuk...) 200km? To je teda síla :confused:
6. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
Tak mi zustalo jenom jedno vajicko,ale pry vypada hezky.ET v utery,mam narozeniny,tak dostanu krasny darecek,pokud vydrzi.
6. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
holky vsem hodne stesti preji,at vam to dobre dopadne.ja jedu zitra na ultrazvuk a jestli vyrostl nejaky folik tak me ceka inseminace,ale v unoru se pustim do 2ivf :wink: inseminaci moc neverim.dh jak se ti vede?
6. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
ahojky nana,no,vedlo by se dobře,ale od včera mě bolí v krku(mám strach o mrňouska),tak ležím v teple,piju čaj s citronem a medem,z leků se celkem nic nesmí,tak nevím.Rano jsme dělali test,aby jsme měli jistot,že čárečka neslábne(na kontrolu jedem ve čtvrtek),tak snad je mimísek silný a vydrží to.Pěkně mě to štve,když nejsu těhu,tak nemarodím a jen co se to konečně zadaří tak tohle.A jak ty?
6. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
dh budes v poradku i mimisek uvidis.ja se mam celkem fajn jen nemam moc casu chodit sem,jsem porad v praci.ale zitra jedu na ten ultrazvuk tak uvidime.napisu ti jak jsem dopadla :wink:
6. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
Zdravím snažilky . jsem od pátku po ET - bříško bolí, dnes jsem vzdala trochu i ležení tedy jen v nutnosti umýt nádobí a trošku zorganizovat tu mou jedenáctiletou treperendu a nepořádného ale užasného mužíčka .... první dny jsem si tak v sobě jistá že to bude oki... dnešní den už náznaky strachu a pocitu, že to nevyjde. Je to první IVF, ale už mám za sebou dvě nezdárné inseminace, nyní jsem po stimulaci měla 9vajíček jedno odešlo druhý den, dvě mi po 96 h kultivace zavedly a tři zamrazily ... ty zbylé se nevyvíjeli tak jak měli. :(( No pročítám si ty Vaše diskuse a je to fajn... člověk tak dumá a říká si jak to není snadný pro žádnou ženu co to řeší... jak každíčký život má svůj běh... Přeji Vám všem hodně sil, žádných zbytečných starůstek a všem držím pěstičky ... tak jako sobě... MIMINKÁM A BUDOUCÍM MAMINKÁM ZDAR... AŤ TO BUDE KDYKOLIV, TŘEBA TEĎ, TŘEBA ZA ROK, ROMČA
6. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
jj,dej určitě vědět,uvidim kdy se tu ukážu podle toho jak mi bude.A co děláš,že jsi pořád v práci?
6. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
ahoj romana,vítám tě,tak to je fajn,ne?Máš i zamrazený,to nám nevyšlo ani jednou.POkaždý mám totiž málo vajíček,jednou bylo 5-zaváděli se 2 a ni,ted byli 4 a zaváděli se opět dvě.Zatim se držíme.Tak přeji itobě,aby to vyšlo.A holčinu máš z přirozeně?
6. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
dh ahoj, tak jak je? Jak Ti bylo po tom embryotransferu?Já mám zítra 5.den kultivace (máme prodlouženou)- takže zítra a nebo pozítří transfer :wink: ..........Máš krásnou řadu testíků v albu :wink: Měj se moc hezky ahoj
6. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
ahoj mirenkam,jo,až na ten krk je to v pohodě,jen mám strach o prďolku(ale to jsem psala výš).Jinak po Et jsem měla nafouklé břicho a trochu bolelo,ale to je jasný,bylo to po odběru a hlavně jsem vlastně měla dostat MS a už nedostala,tak se asi zlobila,že nemohla ven :grinning:
Tak to ti budu držet palečky at vše dobře dopadne,kolik vajíček,dvě?Ale víš jak,každá jsme jiná a každá může mit jiné problémy.Já si to ted užívám ten krásný pocit mrňouska u mě v bříšku,jen mám strach.
Ještě přidáme poslední aktuální fotečku testíků(občas uděláme,jestli čárka neslábne-blázni)
6. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
mirenkam na kontroly jezdíme do Budějic,to je jenom 70 km:slight_smile:No a na výkony potom do Varů :slight_smile:
Holky já koukám kolik je vás před transférem,božinku jsem z toho celá rozklepaná jak mám trému za vás:slight_smile: Držim všechny palce co mám !!!!
6. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
d.h.86 zachovej klid,nejste blázni,my taky testujeme:slight_smile:Máme strach aby se něco nepokazilo,čekání na ultrazvuk je dlouhý,ještě týden a už by měly být dětičky vidět....dobře ale víme že říct že je to dobrý můžeme až bud (e )ou na světě..
7. pro 2009 v 06:58  • Odpověz
Dobre rano,
holky ted ve Snidani s novou,rikala kartarka,ktera tam kazde pondeli vyklada karty,tak ted vykladala karty na Vanoce a rikala,ze ty,ktere nemuzou otehotnet,tak se jim ted zadari.

Tyka se to 70 procent.

Vidite,ono se to resi i v televizi nebo chodi kartarka na Konika a chtela nas povzbudit. :wink:
7. pro 2009 v 07:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.