• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
autor
paraple teeeda ty válíš :grinning: a žádný troškaření :grinning: já grok nemusím ... ovonět čajík nebo ovonět colu to joo,ale syrovej nebo grok nene já jsem houby píč lidově řečeno :grinning: :grinning: :grinning:

zítra jdu na kontrolní UTZ tak jsem zvědavá jak rostou vajucha.... jinak dneska jsem byla na odběrech a dr mě viděla a hned mi řekla,že mi to asi nenapíše ,tak jsem jí nenechala ani domluvit a hned jsem jí řekla noo to je hezký a já už si píchám ,tak jsem teda zvědava tak mi napsala nějaké léky a sprej do krku.... ale loni jsem měla něco podobného a taky mi to napsala....
1. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
cirilek jo jo jsme asi nachcípaný všichni,tak ty už máš ET zasebou ,tak to je něco jiného,jen hezky odpočívej a vypot se a hladit pupík :wink: a tobě musí stačit čajík s medíkem :grinning: :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
Ciri - na práci a lidi kašli, já se taky vždycky ohlížela a jak jsem dopadla, 8 let se snažíme a nic :unamused: Teď jsi hlavní ty a mimísi, takže hezky nožky nahoru a klídek a čajíček :wink:

Mili - Tak ať jajucha pěkně rostou a je z tebe extra průmyslová nosnice :wink: :grinning: :wink:
Jinak já jsem taky houby píč :grinning: :grinning: grog je podle mně ovoněný čaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale zas s medem je to jako účinná prevence, všichni kolem jsou nachcípaní, tak se musím držet ať to taky nechytím před stimulkou :wink:
1. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
Ahoj, tak já mám nový vývoj v kauze lázně, momentálně to vypadá tak, že ouřednice z pojišťovny poslala žádost zpět obvoďačce, aby jí tam doplnila jedno lejstro, který dle vyhlášky vůbec nemá co požadovat, ale který jsem ouřednici sama radši před týdnem osobně donesla, ať je klid. A obvoďačka se naštvala a neví, kde ta žádost je, možná ji ztratila, jenom si je jistá, že jestli ji někam poslala, určitě to nebylo doporučeně. Ouřednice mě dneska přesvědčovala, že schválení lázní je záležitost JEDNOHO DNE, jenomže u mě už se to táhne pět tejdnů, kdy pendluju od jednoho doktora ke druhýmu a zpět a na pojišťovně jsem osobně pečená vařená a už jsem provolala stokoruny a jsem pořád na začátku :angry: Takže si asi zajdu k psychodr., jestli mi nemůže napsat žádost na nějaký lázně, kde se léčej pocuchaný nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: IVF pochopitelně v nedohlednu - a to už tvrdnu 4 měsíce na PN, během kterých jsem se měla dát do pořádku a otěhotnět...
1. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
paraple no to joo to prevence musí být :grinning: já sice mám teplotu jen 37.3 ale jak mám zvýšenou teplotu ,tak jsem na umření..... to budu mít pusu zase samej opar chjoooa dotoho OPU,tak jsem zvědavá jak to dopadne snad mi nezrusej stimulku :frowning2: :sweat_smile: :fearful:

len tak to je teda mazec,tak at ti obvodacka napise novou zadost a nedela ofrky... ja dneska kdyz mi rekla mudra ze mi asi predoperacni neda,tak jsem ji rekla,ze to je hezky,ale ze uz si picham na stimulku,tak prej uvidi... ale ja mam obvodacku faaakt divnou,tak jsem rikala,ze zmenim ji a najdu si jiného mudra,protoze na ty jeji nalady podle toho jak se vyspi ,tak na to nemam nervi,dneska jsem byla hodna,protoze potrebuju to predoperacni..... to je sila teda,kam se vytratilo i slusne jednani u mudrcu a nebo jsme rozmazlene z caru ,kde se k nam chovaji úplne jinak :rolling_eyes:
1. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
Já mám taky divnou obvoďačku, ale v našem miniměstě je to ještě to nejmenší zlo a daleko se mi dojíždět nechce, obv. chci mít za rohem. K zubařce jezdím do Kralup :wink:
Jinak moje obv.dr. mě kdysi taky nechtěla udělat předoperační a objednala mě za 14 dní, málem jsem to nestihla :zipper_mouth:
1. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
no jooo jenže já asi na OPU půjdu příští táden,když jsem začala píchat v úterý,tak to vychází na konec příštího týdne jestli si to dobře pamatuju z loňska... já mám zubaře a i obv. v Kralupech kousek,ale ona je fáákt jiná....takže tam ani moc nechodím a jen když je fááákt zle :grinning:
1. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Mileno, já měla zubařku ještě když jsem v Kralupech bydlela, a jsem tak spokojená, že jsem si ji nechala, i když jsem se odstěhovala :slight_smile: Jenomže obvoďáka chci mít opravdu v místě bydliště. Z Kralup jsem zmizela v 18, takže do tý doby jsem chodila k dětský a o lékařích pro dospělé tam opravdu nemám přehled...
1. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
len já si nějakou najdu to je v poho :slight_smile: toho se nebojím

jinak dnešní kontrola dopadla tak,že nesnížili a ani nezvýšili gonal a pícháme dal do pondělka kdy jdu zase na kontrolu a možná v pondělí přibude cetrotide :slight_smile: a na pravé straně viděla 9 folíků a na levé 8 folíků,tak jsem zvědavá v pondělí :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
milena , len, s těma obvovoďačkama to máte fakt děsný, blbý je že věkové průměr obvodáků je nad 55 let říkali v moudrý bedně nedávno a prej se mladý do toho nehrnou tak pak má chtít člověk změny.
Já musím říct že mám asi zatím štěstí dokud jsem žila v Praze obvodák starý pán příjemný o mě slyšel tak jednou za rok , no a ted žiju s manželem devět let na venkově a oba jsme u stejné takktéž staré mudr. která je suuuper a líbí se mi že když už si z něčím nneví rady šup s tebou k odborníkovi. U ní jsem měla předoperační vyřízené do tří dnů včetně výsledků z moči a EKG. :wink:
2. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
Mileno, s těma folikulama to vypadá hodně nadějně :slight_smile:
Mně jich poprvý viděla 8-9 a bylo 12 (6 vajec) a podruhý jich dr. viděl 12 a bylo jich 13 (10 vajec) :slight_smile:

Jinak nejnovější zpráva - dnes se obvoďačka dušovala, že už je to určitě poslaný (jenom netušila, kdy to šlo :confused: ), akorát si dovolila poslat lékařskou dokumentaci nedoporučeně :angry:
2. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Mileno, ty jsi ale "nosnice", pěkná úrodička. :grinning:

Já byla dnes na OPU, bylo tam 7 foliklů a 6 vajíček, pro jistotu jsem se domluvili s embryologem i na ICSI, tak uvidíme, volat mám až pondělí. :wink: Snad nám bojovníčci vydrží....
2. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
Mili - super úrodička, gratuluji :wink: To je mylím tak akorát v poměru kvantita versus kvalita :slight_smile:
2. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
jo jo holky říkejte mi továrna na umělá vajucha :grinning: :grinning: nééé já vím,ještě není finále já vím a nebudeme nic zakřikovat :wink:

dckami gratulace k vajuchům krása tak jen at se ted kluci snažej a jsou čiperný :slight_smile:
2. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
jinak děkuji za gratulace :wink: :slight_smile:
2. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Dckami - a vy jste loni ICSI nemeli?

Mili - prumyslova nosnice je lepsi termit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
paraple to mas recht :grinning: ale hlavne aby byli kvalitni to je důležitější :wink: :slight_smile:
2. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz
dckami super 6 vajíček tak ať se drží bojovníci mačkám palečky . Holky teda vy máte výsledky . Já jen dvě v pořádku a obě zpět zavedená takže žádní mrazáčci to mě mrzí že když to nevyjde napoprvé bude znova kolotoč s injekcema. :frowning2:
3. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Mili - no jasně že budou :wink: To by bylo aby nebylo :grinning:
3. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
ahoj nás to pravděpodobně bude také čekat - dozvíme se v pátek na schůzce s Dr. výsledky spermiogramu dopadly špatně - spermie zcela ojediněle... :frowning2: Vycházelo by to na přelom října a listopadu....
3. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
My jsm ICSI nikdy neměli, spg má manžel vynikají, tak by to bylo zbytečný.Jelikož máme poslední hrazený pokus, tak jsem to nechali na embryologovi,ten nám to doporučil, tak to máme o 7 tis. dražší. Kéž by to vyšlo... :dizzy_face:
Zatím se loučím, musím jít doklidit, povlíknou v ložnici a přijde návštěva. Elinka má v pondělí svátek, takjí přijdou popřát babičky.
3. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
mirenkam ahojky a vítej neboooj i kdyz je spatny spermio,tak jestli budou delat ICSI tak si vyberou čiperki neboooj :wink:

dckami,tak hezkou oslavicku a vsechno nejlepsi i za nas :slight_smile:
3. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky, přidávám se kvám do klubu. Od listopadového cyklu mě čeká stimulace, odběr vajíček :frowning2: a následný transfér :sweat_smile: . Budou mi to dělat v Praze v pronatalu. Slyšela jsem, že ten odběr vajíček je bolestivý a mám ztoho strach :frowning2: Jinak se už moc těšíme a poslední dobou žijeme představou, že už konečně budeme tři nebo čtyři.
3. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahojte holky!
můžu k vám?
Jsem tu správně? Mám dlouhý protokol. Byl mi píchnut Diphereline a 6. října v úterý mám 1 UTZ a začít píchat injekce.
Jinak jdeo mé 4 IVF :slight_smile: . Stále bojuji a věřím...věřím ve "velkou řájnovou stimulaci :slight_smile: "
3. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
Dckami - teď embyolog vybere tu nejčipernější šikulku a konečně to klapne :wink:

Jasmina - velká říjnová stimulace, to je dobrýýýý :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Petulke - neboj, odběr je v narkóze a dá se to v klidu přežít :wink: Mně například to vůbec potom nebolelo a jako bych na ničem nebyla a ro jsem měla pře 15 vajuch :wink:
3. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
paraple 98 Taky mi doktorka na UTZ sdělila, že mám 15 vajiček v každém vaječníku, ale asi mám vysokou hladinu prolaktinu, občas mi tečou prsa. doktorka říkala, že tou stimulací se to upraví. :dizzy_face: Jinak rodina nic netuší a vše se děje utajeně, tak snad když to výjde v prosinci je všechny překvapíme. A jak to vypadá stebou? v jakém stádiu se nachazis?
3. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Paraple- :grinning: , já to už raději beru s humorem! :grinning: A od kdy stimuluješ ty?
Petulke- ničeho se neboj! Zlý až tak to není! Dá se to v pohodě překonat! Když ses dala na vojnu, jako my- tak bojuj kočko! A vážně neposlouchej ty, co to líčí jako něco děsně bolestivýho :unamused:
3. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Petulke- to bude krásný vánoční překvapení!
Kéž by to těhotenství nylo ok už konečně i unás... Čekám rok od lonskýho ivf. Od tý doby sem vyběhávala doktory- genetiju, hematolku, imunologii, kde mi našli příčinu 2 potratů. (každý po ET). Ted zobu Prednison a budu připichovat i Gamaglobulin- jestli dojde k transferu
3. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Petulke a jak to máš ty? To máš totiž hodně moc velkou úrodu! :slight_smile:
Já mívám tak okolo 6ti(sem už starší, tak proto) . To mi řekla dr- 37let
3. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
jasminko, vojna jako vojna já se už dala na vojnu od 18 let, sloužím jako vojenská sestřička. :grinning: A koukám že jsi z Litoměřic, od tamtud mi pochází přítel. Ale bydlíme v Mostě. Občas tam zajedeme za jeho rodiči. Mě je 28,ale už dlouho toužím po mimi.
3. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.