• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
larri :wink: tak to je dobrý :sweat_smile: Já mám dnes 5. den kultivace - prý jsou všechny zpomalený a před stádiem blastocysty, tak si mám zavolat zase zítra ráno - tak teda nevím, co si mám myslet, jak jsme na tom :unamused:
7. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
jinak vás moc zdravím :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
dh jestli bude tedy z čeho vybírat tak 100% si necháme zavést 2....... :wink:
7. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
mirenkam,určitě bude z čeho vybírat,blastocysta?to je fajn,ne?My taky měli 5denní kultivaci a měli jsme dvě morulky,v klidku
7. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
:wink: d h tak snad to bude teda v pohodě, my máme vlastně taky teď ty morulky..... Když se mohou dávat 2 nebo 3. den, to taky nejsou blastocysty a ujmou se, tak nám se prostě musí taky......... :fearful:
Ještě pořád testuješ? :sweat_smile:
7. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
jj,poprvý sjme měli 6 a 8 buněk,to se neuchytlo,ale ted jo,ale nevíme jestli jeden nebo dva a byli oba morulky
uvidíš,že to dobře dopadne
no,včera jsem dělala testík abych uklidnila manžela,že čárka neslábne
má strach,aby tam bylo srdíčko,koukni do alba na testiky,mazec
7. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
dh já se koukala, je to krásná řada, držím pěsti, ať to vypadaá a vychází Ti vše nadále tak jak teď :wink:
7. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
snad jo,ted to bude celkem perný,ja jsem až podezřele v klidu,ale manžel ne,má hroznej strach,ono totiž loni to skončilo diky tomu,že nebyla srdeční akce,tak to je pro nás celkem zlomovej bod,ael snad bude vše ok,kdybych aspon věděla,jak se to počítá,na odběru vajíček a vlastně spojení se spermoušema jsem byla 11.11. a ET byl 15.11.-takže jsu teda ve 4tt-takže na srdíčko je asi ještě brzy,ach jo,to budou ještě nerviky :frowning2:
7. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
dh budu moc držet pěsti :wink:
7. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj holky,
Dh, fotořada testíků je fakt moc pěkná, a ten poslední testík je teda parádní :sunglasses: . A v kterém týdnů vás čeká srdíčko? A na UTZ už je něco vidět, nebo to až se srdíčkem?

Tak nám se z 9 vyvíjá dál 7 a jsou všechny zhruba stejné čtyřbuněčné bc, tak budeme prodlužovat kultivaci.
Ještě že Mirenkam vložila takový pěkný odkaz, že už vím co jsou morulky apod :slight_smile:, jinak bych zase tápala :slight_smile:

Nana, mojí kamarádce radili, že nemá UIU vůbec zkoušet, že nemají jinou šanci než IVF, protože měli hodně zlý spermiogram. Kámoška ale chtěla jedno UIU vyzkoušet, než rovnou IVF a ona otěhotněla! Prostě šance je vždycky, tak pěkně do toho :wink:
7. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
na Uz jedem ted ve čtvrtek,ale to si myslím,že srdíčko ještě nebude,přijde mi to brzy,nebo nevím,třeba budem mile překvapeni
7. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ale aspon už uvidíte jestli je tam jeden nebo dva cvrčci :slight_smile: a příště už uvidíte i srdíčko
7. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
jsu asi blázen,ale přála bych si dva,a ted jsem si dělala nějakej těhu kalendář tak bych asi odpovídala už 5tt,takže možná i srdíčko
7. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
nejsi blázen, nebo pak jsme blázni všichni :slight_smile:
Já bych taky brala klidně dvě, protože vím, co to trvá, než se to podaří jednou, tak pak to samé znovu plus pár let navíc. Jenom když s tím škádlím přítele, tak ten je z toho mimo, dvou naráz by se děsil :slight_smile: , ale věřím, že by jsme to zvládli.
Taky si myslím, že se to počítá od oplození, tak to hodí ten týden navíc. Bylo by to krásné, kdyby jste už viděli srdíčko, no budu na vás moc myslet - čtvrtek je už skoro za dveřmi :slight_smile:
7. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
to se manžel celkem neděsí,kdyby byli dvě,a jak píšeš,za pár let,tohle znovu podstupovat
jj,čtvrtek je už za dveřmi,já jsu ok,ale manžel je úplně na nervy
7. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
naštěstí manžel chodí do práce, tak mu to taky uteče, ale věřím, že je to hodně těžké po předchozí zkušenosti, nedovedu si to vůbec představit. Ale to máte již naštěstí za sebou a ted se vám ukáže ta lepší strana mince.
Hlavně že se moc nenervuješ ty, a že jsou tak mimísci v klidu.
7. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
jj,já si to tentokrát užívám a jsu vážně až podezřele moc v klidu
7. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
dh a už pocitujes na sobe nejake tehoteske priznaky?
7. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
jsem 5 den po ET a vůbec mi nepříjde že jsem něco podstupovala, je to normální? :wink: Na testík je ještě brzy! A já jsem hrozně netrpělivá a dny se hrozně vlečou.
7. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
ahojky d.h tak jsem byla na ultrazvuku po clostiku my vyrostli dva krasne foliky tak jsem dostala injekci pergnyli a zitra na 7hod na rano jdu na inseminaci tak uvidime.ja delam v cukrovare a ted mame kampan takze pakarna.jsem tam v laboratori.holky tak se vsechny drzte :slight_smile:
7. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
tak to je fajn,ne?budu držet palečky
v cukrovaře?zajímavá prácce,ne?
7. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
Tchán svýho času navážel cukrovku do Hrušovan to byla ta kampaň myslím že až do Vánoc.
7. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
ahoj holky, tak v 10:30 jdeme na transfer....
8. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
mirenkam hodně štěstí!
:wink:
8. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
mirenkam:držím palečky,hodně štstíčka at se mimískum u tebe líbí celých 9měsicu
8. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
mirenkam,hodne štěsti :wink:

Ja jdu ve 12.15 :wink:
8. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
tak tobě taky hodně štěstí,larri
8. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
Tak moooc štěstí holky.
A Larri vše nejlepší k narozeninám, at narozeninový dáreček váží aspoň 3,5 kg :slight_smile:
Já počítám transfer tak st, čt, uvidím co mi dnes zase řeknou
8. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahojky Holky,mám asi uplně blbej dotaz,začalo mě bolet břicho,máme ještě týden do ultrazvuku tak se o mimísky bojím.....je to normální nebo mám vyhlásit paniku?
8. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
larri také hodně štěstí a díky :wink:

tak máme zavedený 2 embrya ve stadiu blastocysta a za 12 dní těhu testík :wink:
8. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.