• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Mirenkam, tak to je moc pěkný :slight_smile:
Skuldová, já bych si asi zavolala do centra nebo svému gyndařovi jestli je to běžné. Oni ví, tak když oni řeknou, že je to běžné, tak budeš aspoň v klidu a nebudeš se zbytečně nervačit.
Nám se jich vyvíjí dál 7, ale pomalinku :unamused: , žádné po 72 hod nemá 8 buněk, ze 4 buněk se posunuli na 6. A zítra mám transfer, tak na morulku či blastocystu můžu zapomenout. Ale at mají aspon tech 8 buněk.
8. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
mirenkam,tak to je fajn,ne?Ty jo,já měla morulky,tak blastocysta to už je něco.Ty jo,hlavně ted vydržet těch 12 dní.
kristyna3,tak uvidíš,jak se buou vyvíjet dál,třeba budeš překvapená.Vždyt se klidně můžou uchytit i 6bunečný.To zas záleží na vnitřním prostředí,jak se tam uhnízdí.
8. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
tak holky uz mam inseminaci za sebou ale jsem hrozne utahana,celej den v nemocnici plno lidi no hruza.jdu se chvilecku natahnout pa,pa a vsem drzim palecky :slight_smile:
8. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
Holky,tak ja mam bobiska taky u sebe,ale nevim kolika bunecne.Kvalita je B,trochu jsem znejistela,myslela jsem,ze bude A,kdyz melo byt hodne hezke a prestala jsem mluvit.

Az kdyz jsem vylezla z nemocnice,tak jsem se vzpamatovala.Ale priste se urcite zeptam nebo si tam jeste zavolam behem tydne.

Ostatnim gratuluji a at se dari. :wink:
8. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
Tak je holky pěkně opatrujte a pěkně si s nimi povídejte :slight_smile:
8. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
Ahoj holky, v pondělí jedeme směr Karlovy Vary na KET :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
No to je paráda Rákosníčku:slight_smile: Dávej na sebe maxi pozor.Zůstanete potom ve Varech?
9. pro 2009 v 06:50  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
9. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj skuldova, bohužel nemůžeme zůstat :frowning2: , protože mužský už si nemůže vzít v úterý volno, protože mají poradu s krajským řiditelem. Takže potom pojedem domů. Měli jsme to v plánu, i do stejného penzionu jaky vy.
9. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
Jééé to je škoda,fakt tam bylo krásně a navíc jsem si nedovedla představit těch 200 km před náma takže jsem byla ráda že jsem lehla.Manžel mi nosil jídlo z restaurace až pod nos do podkroví,nechybělo mi vážně nic:slight_smile: Tak já moc držim palečky a potom koukej písat jak to proběhlo a jak je ju?
9. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
Neboj, budu informovat. :slight_smile: Cestu nějak zvládnu a doma ulehnu a budu se jen válet a nic nedělat. :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
ahojky,jj,to je potřeba ležet a nic nedělat a nechat se obskakovat :wink:
9. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já jsem už taky po transferu (již včera), ale zůstala jsem do 19 hod v centru a pak jsem přejela domů.
Mám zavedené 2 bobíky, nakonec se taky vyklubala jedna morulka a jedna 13 :slight_smile:
Kontrola 22.12., ale s přítelem jsme se dohodli, že zkusíme testnout již 21.12., no snad to vydržíme :wink:
Když jsem viděla u dh pozitivní testík již po 7 dnech, ale příteli jsem to slíbila, tak musím vydržet ..
Dh, držím dneska palečky a určitě napiš
10. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
ahojky,tak máme kontrolu za sebou,další nás čeká zase za tyden,byla jsem na UZ-viděla jsem čenou skvrnku a v ní něco světlýho,jako že budoucí mimčo,ssrdíčko zatim ne,ale to je ještě brzy,tak snad bude příští tyden.Jinak hladinu hcg budu vědět až kolem 14hod.
10. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
Tak aspoň už je tam vidět malý mímísek :slight_smile:
10. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
tak nevím, jsem 2. den ET a od oběda mám nějaké dovné pocity jako před MS :angry:
10. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
ach jo :frowning2:
10. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
mirenkam,to byc řekla,že je normál,taky mě bolelo břicho a měla jsem takový divný návaly
10. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
Ahojky Děvčata,hlásím že na mě jdou ranní nevolnosti akorát že večer:slight_smile: Takže zrovna teď se vracím ze záchoda:slight_smile:V pondělí máme ultrazvuk,napětím už ani nedýchám.Tak doufám že všechny co mají za sebou transfér nám brzo nahlásí dvě čárky,držím moc palečky :slight_smile:)
10. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahojky skuldova, tak Ty jedeš v pondělí na SONO a já na KET. Jsem zvědavá jestli tam máš 2 bobísky?

mirenkam, to že po ET bolí břicho je normální, byl tam zásah při OPU. Vaječníky se musí vrátit do původní velikosti.

Toto vše, co podstupujeme proto, abychom měli miminka je dost velký zásah do organismu, hlavně hormonální. :slight_smile:
10. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
Rákosníčku to já jsem taky zvědavá,celá rodina doufá že jo,jen já se toho bojím,dva kousky to už je zápřah:slight_smile:) Na druhou stranu by to bylo najednou a nemusela bych za rok či za dva znova:slight_smile:)Manžel by nejradši celé hasičské družstvo najednou:slight_smile:
V kolik to máš v pondělí?
Mě břicho po transferu nějak nebolelo ale teď začíná tak nevím:frowning2: Snad se nic nepokazilo.....
10. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz
ahoj od večera mě už taky zase břicho nebolí :confused:
11. pro 2009 v 07:57  • Odpověz
Skuldova, máme tam být mezi 12,00-12,30h. Začínají cca ve 13,00. Akorát potom 28.12. na krev nemusím do Č.B., protože MUDr. mají dovolenou a budou až 4.1. Jsme domluveni, že výsledek mu zavolám.
Tak držím pěstičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. pro 2009 v 08:04  • Odpověz
mirenkam,já mám ten stejný problém jako ty.Včera jsem šla na záchod,jestli jsem to náhodou nedostala.PŘESNĚ JAKO PŘI MS.
11. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoj holky,
mě břicho taky bolí (chvíli jo, chvíli ne), ale už od OPU, tak to bude asi tak jak píše Rákosníček.
11. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
Holky,
ještě jsem se chtěla, těm co někdy zamražovali, tak jakou kvalitu a co vám nedoporučili k zmrazení? Mě zbyli 3x 10c (po 4 dnech) a řekli mi, že to nemá cenu.
Tak bych to chtěla jen porovnat s přístupem v jiných CAR.
A máme tu víkend :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahoj kristyna, nám zmrazovali již prvojádra, jelikož při OPU jsem měla 26vajíček, z toho nakonec zůstalo 12prvojader, které hned zmrazili a 4 nechávali na prodlouženou kultivaci. Jelikož jsem potom měla OHSS, tak zmrazili i ty zbylé.
Dneska jsem volala do Varů ohledně KET. Jedna dávka prvojader je rozmrazená a v neděli se mi sami ozvu, jak to vypadá s tím pondělkem.
11. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
ahoj kočky,
Omlouvám se za delší nepřítomnost,ale nestíhám, marodí mi dítě a tak pc ani nezapínáme. Tak jenom v rychlosti písnu: včerejší 3D utz včera dopadl v pořádku,slyšela jsem tlukot srdíčka - nádhera, příští týden musím ještě do nemocnice na velký utz ve 12tt.

Ale jsem opět vyřízená :unamused: - asi jsem se nakazila od holky, od včerejška ležím, mám horečku, zimnici, v noci mi manžel dělal studené zábaly a když to nepomohlo, tak studenou sprchu , bylo to šílené, ale nakonec mi to srazilo horečku, měla jsem skoro 39 st. Ráno jsem šla k obvoďákovi, antibiotika mi zatím nedal, ale mám virozu, tak mám ležet, brát paralen a střídat to se zábaly, v týdnu se mám přijít ukázat. Takže místo toho, abych si užívala předvánoční čas, válím se v posteli. Elí si odvezli naši, aby to nechytla znovu ode mě a přivezou jí až v neděli.

Tak se všechny opatrujte a hlavně buďte zdravé :dizzy_face: .
11. pro 2009 v 18:05  • Odpověz
Ahoj holky
Larry my byly na ET stejný den, že? :wink: No včera večer, v noci a dnes celý den mě břicho nijak nebolelo, teď mám zase trochu divné pocity , ale je to lepší než včera.... :unamused:
11. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
holky nejak to tu vazne,jak se vsechny mate :slight_smile: doufam ze tehulky jsou vsechny v poradku a cekatelky samozdrejme taky :slight_smile:
13. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.