• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
ahoj,no sem o víkendu nikdo enchodí,tak snad zítra tu bude někdo na pokec :wink:
13. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
Ahojky,vypadá to že na víkend všichni odcestovali co....Já sedím pěkně doma a plácám cukrovíčko a doufám že zítra na ultrazvuku bude všechno v pořádku...Holky za jak dlouho bych poznala podle testu že těhotenství zaniklo?Je to ze dne na den nebo chvilku dojíždějí hormony?
13. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
Ahojky, hlásím, že zítra si jedu pro 2embryjka na KET :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

skuldova, zítra ne Tebe myslím. Ozvi se potom kolik bojovníků máš :sweat_smile:
13. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
Dobré ráno,
Rákosníček,tfuj,tfuj,at tam jedeš naposled a máš krásný vánoční dáreček. :wink:

Skuldova,já myslím,že by si měla slabší druhou čárku,ale nad tím nepřemýšlej,ju?

Jinak kdyby mne trochu nebolelo v podbřísku,tak necítím vubec nic.Nepamatuji si,jak jsem to měla minule.Je to pul roku a zapomela jsem to.

Těhulky,vy se držte a ostatním držím pěstičky,aby jsme našly na Vánoce ten nejkrásnější dáreček.
14. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
ojky,tak jaký byl vikend kromě toho,že krátký?
14. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dnes držím palečky do Varů!!!
Víkend je vždycky krátký, že? Já mám sice v podstatě víkend již od září, kdy jsem skončila v zaměstnání, ale víkend je rychlovka - ve dvou to prostě utíká mnohem rychleji. Sice mě ty měsíce uběhly hrozně rychle a zatím jsem nestihla ani vše co jsem si dala jako předsevzetí. Tento týden bude však nejdelší, čekání na testík :astonished:
Ve svých 32 letech jsem se dala s partnerem poprvé do pečení, no jednou se začít musí že :slight_smile: a koupili jsme si stromeček.
14. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahojky,hlásím jedno mimčo,3 mm a srdíčko bije :slight_smile:Zítra si jdu pro průkazku ke svý doktorce :slight_smile:
14. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
skuldová,tak to gratuluju,v kolikátým že jsi týdnu?
14. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím návrat z Varů se dvěma bojovníčky v bříšku :slight_smile:

skuldova, posílám velkou gratulci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
d.h. jsem ve čtvrtým a ty?Jak ti je ?
Rákosníčku jak jsi to zvládla?Co cesta?Doufám že už ležíš :slight_smile: Držím palečky,nějak cítím v kostech že to vyjde:slight_smile: Už jsem to říkala kámošce a je těhotná tak mám asi dobrý cítění v kostech:slight_smile:
14. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
Zvládla jsem to docela dobře. Cesta byla trošku nepříjemná, ležela jsem vzadu, pod zadkem polštář. Ležím, notebook mám přestěhovaný k posteli, abych se nenudila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
holciny gratuluji vsem :slight_smile:
14. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
skuldova:no,je mi celkem fajn,jen trochu znervoznuju,když čtu,že už některý máte srdíčko,
já jsu,ani pořádně nevím,minule když hlasila ty co to zapisuje tak říkala 25.den po ET-tak se to asi počítá od toho transferu a ten byl 15.11.-tak asi teda zítra ukončený 4tt
14. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
dh ty jsi pozitivní testík už 7.den ET? Já mám zítra 7.den, ale přijde mi to dost brzo, aby mohl být pozivní, když v CARu říkali, že mám testovat 10-12.den..... :fearful:
14. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
d.h.to rozhodně nemusíš být nervozní,u každého je to jinak,četla jsem že běžný je to až v šestým týdnu takže máš ještě spoustu času.Počítají to od transferu,to jsem taky tak pochopila.
Rákosníčku ty koukej ležet a užívat si ten maxi pocit:slight_smile:
Já dneska přijela domů z ultrazvuku a ze samé radosti jsem na čtyři hodinky usnula ateď už zase láduju na co přijdu,zrovna si dávám hranolky a vánočku:slight_smile:Když mě viděla dceruška tak si málem vykroutila krk a radši zdrhla k sobě do pokojíku:slight_smile:
mirenkam já testovala taky už sedmý den i když mi to všichni rozmlouvali,byla tam slaboučká čárka.Ale je fakt že je to šíleně brzo a normální čárka byla až někdy kolem 10 dne,takže to záleží na tom jak máš silný nervy...
14. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
silný nervy :angry: tak to teda nemám :frowning2: jsem před chvílí začala řvat jen proto, že mi napsala kolegyně z práce, jestli se s ní nechci sejít.....jsem chytla záchvat, že těhu určitě nejsem a jdu po neděli dopráce - na svátky samozřejmě :confounded:
14. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
skuldova.tak hranolky a vánočka je celkem zajímavá kombinace,jj,taky si říkám,že je ještě brzo,ale minule na Uz už dr viděla bilé místečko,kde je mrnous,tak ti říkám,že to je zase tyden,tak že by snad mohlo už byt-uvidime
máme strach,protože loni to právě tímhle skončilo
mirenkam,jj,je to brzo,taky jsem si říkala,ale nevydrželi sjme a riskli to a ...vysledek je v albu,držím palce
14. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
d.h.teď mi psala kamarádka že u umělýho se počítá doba těhotenství jinak,že si mám připočítat dva týdny navíc že se to prý počítá od ovulace,jsem z toho nějak mimo....
14. pro 2009 ve 23:17  • Odpověz
skuldova,počítá se to od poslední MS.Je jasné,že my víme přesně,kdy se to stalo :grinning: ,ale když otěhotníš přirozeně,taky se dr.ptá na poslední MS.

Neboj,já to taky zjistila až ted v létě,když jsem měla mimoděloní a oni mi řekli o dva týdny více.Ale takhle mi to dr.vysvětlila.
15. pro 2009 v 06:10  • Odpověz
Ted jsem dočetla,takže moc gratuluji novým těhulkám.

Mirenkam,vydrž ječtě pár dní.7 den je brzy a někdo má v sobě ještě Pregnyl,prý se někomu drží v tělě 10 dní a to by ti ukázalo pozitivní test.
Nám v CARu říkají 14-17 den testovat,já to nechávám nejdřív na víkend.

A den ET se nepočítá.
Vydrž,dopadne to dobře. :wink:
15. pro 2009 v 06:17  • Odpověz
larri ahoj, tak ten pregnyl už v sobě určitě nemám (jestli vydrží 10 dní, tak už asi tak od čtvrtka..) Jinak jsem samozřejmě nevydržela a zkusila.... a samozřejmě nic..... doufám, že je to fakt jen kvůli tomu, že je brzo :unamused:
15. pro 2009 v 07:39  • Odpověz
larri přijde mi zajinavý, že někde říkají 10.-12. den, někde 14. a někde dokonce 14.-17.den - to je divný ne?Mezi 10. a 17. je rozdíl celých 7 dní!!!! :unamused: ... To by se snad mělo dělat všude stejně, ne?
15. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
tak já nevím,předělala jsem si to zpět dople poslední MS a vychází mi teda 7.tt
15. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
mám to zpět podle oplodnění,což by odpovídalo-musím se na to ted ve čtvrtek zeptat,to budou zase nerviky :frowning2:
15. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
d.h.a už si byla na UTZ? tAM TI TO UKÁŽE PŘESNĚ NA DEN.

Mirenkam,já minule začala po 12 dnech špinit a test jsem si dělala až 16 den.// čárky jsem tam měla,ale slabší a až pak se stupnovala.Nevim,který den bych měla ducha.
15. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
d.h.,já jsem byla taky v šoku při mimo.,myslela jsem si,že jsem začátek 6tt a ono už to byl 8tt.Proto jsem to říkala hned dr.,že vím přesně.kdy byl ET.tak mi to začala vysvětlovat.

Vím,že holky si tady tt píšou až po UTZ.

Mirenkam,v žádnem centru není všechno stejné,o tom jsem se tady už přesvědčila.
15. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
jj,na uz jsem byla,ale nedělala se fotka,a dr říkala 25.den po ET,tak se to asi bere od ET.Fakt se musím zeptat.
Jen mi řekla,že je zatim vidět jen jeden bobíšek a že je v děloze,žádný hematom a nic špatnýho.
15. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
No holky jsem z toho zmatená čim dál tím víc,zítra zavolám do Pronatalu a zeptám se jak to vlastně je.
Dneska mi parádně ruplo v zádech,plížím se bytem v pozici babky před smrtí a v posteli vydržím jenom jako skrčenec,jo já si říkala že to jde podezřele hladce:slight_smile:) au au au
15. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
skuldova,to najdeš i na netu,tak se mrkni.
15. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
No koukala jsem ale nakonec jsem to našla až v knížce a opravdu se to počítá od poslední MS takže jsem v sedmým:slight_smile:)
15. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.