• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
I u IVF je to podle poslední MS?Tak to bych byla taky v 7tt,což je divný,že minule nebylo vidět srdíčko? :frowning2:
16. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
Srdíčko jde d.h.vidět až později.
16. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
no,všude čtu,že má být vidět v 6tt
16. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahoj d.h., my jsme skoro stejně, já měla ET 13.11., v po 14.12. jsem byla na UZ a mám 1 mimíska, měří 10,08mm a už mu bilo srdíčko. Podle UZ jsme 7+2t, podle poslední MS 6+4.
16. pro 2009 v 16:32  • Odpověz
petra49,aha,tak to jsi mě moc neuklidnila.Já byla 10.12.na Uz ařekli teda že je tam jeden,ale byla vidět jen černá skvrnka,srdíčko nebylo,a vlastně ještě nic :frowning2:
tak ted mám ještě větší strach tam zítra jet
já měla ET 15.11.
16. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
d.h. já jsem Tě nechtěla nijak vystrašit, uvidíš zítra, může to být u každýho asi trochu jinak. Jak ti dělali ten UZ spodem nebo přes břicho?
16. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
spodem,tak to jsu teda zvědavá :frowning2:
16. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
a kdy jsi měla tu poslední MS?
16. pro 2009 v 18:00  • Odpověz
já jsem měla poslední MS 28.10.2009
16. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
počítá se první den
16. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
No d.h ty jsi měla transfer o 2 dny dýl a na UZ jsi byla o4 dny dřív než já, tak to máš rozdíl 6 dní, takže si myslim, že úplně v pohodě, když je to takhle maličké je znát každý den. d.h. já myslím, že Ti zítra vše dobře dopadne a budeš hlásit srdíčko, musíš mimískovi věřit.
16. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
Tak srdíčko včera nebylo, hcg 26800, ale na ultrazvuku to neodpovídalo, v pondělí na kontrolu tase na utz a jesli tam nebude nic tak mě chtějí hnát na revizi dělohy........
18. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
d.h. cože? Ted jsem trochu v šoku.

A v kterém jsi tt? Budu na tebe moc myslet,aby se prcek v pondělí ukázal.
19. pro 2009 v 06:06  • Odpověz
7 tt podle poslední ms. Dr říkala prý kolikátý den jsu po et koukala a že je tam pol akorrát bez srdíčka, tak jsem se lekla ale říkami nebejto je to ok na srdíčko je ještě čas viděla bych to za týden na kontrolu. Šla jsem pak za doktorem který koukal jen do papírů který mu napsala dr na utz a tam bylo uplně to samý co před týdnem, vůbec žádná fotka z utz nic.a začal vzal si kolečko spočítal že je to 7tt a že tam je prd a že jde o špatný těhu že se vyvíjí jen placenta, že mám vysadit utrouš a že bych se měla rozkrvácet, když ne tak v pondělí na uty a na revizi hotová věc, v naprostém šoku jsme se vypotáceli z ordinace. Když jsem pak volala na hcg tak jsemmluvila s dr co dělala utz, a ta jako že mluvila s tím dr ale že podle toho teda kolikátej je totýden a jaká je vysoká ta hladina by ten utz měl vypadat podstatně líp, takže v pondělí utz a chtějí mi mimiska vzít když nebude tlouc srdíčko,ptala jsem se jestli by se dalo třeba ještě týden počkat a dr na to že orej nespíš nebude na co.
19. pro 2009 v 07:54  • Odpověz
dh je mi to líto :frowning2: . Já dnes 11.den ET a test negativní, takže asi taky blbý :angry:
19. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
ahoj d.h. to mě moc mrzí, držela jsem co jsem mohla. dělali Vám nějaký genetický vyš?
19. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
jj,na genetice jsme byli asi je to tak měsíc,vysledky budou až po vanocích.
ale to bych tam ani nešla,kdybych se na genetiku neptala,vubec o nějakou genetiku v CARu nejevili zájem.Stejnak to je už jedno.
19. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
mirenkam,ještě počkej,minule jsem měla pozitivní test až 16 den.

Já si ale taky myslím,že to ted nevyšlo,necítím vubec nic.Minule jsem byla taková jakoby nafouklá a ted vubec. :frowning2:
19. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
larri mi v CARu řekli udělat ho 10.-12. den při negativitě ho za 2 dny zopakovat a když bude negativní tak vysadit léky.... :confused: tak tomu nerozumím 14. bude negativní a já je vysadím a 16. by mohl být pozitivní???? :confounded: Jinak já nevím, bych měla mít nafouklý břicho? Tak to taky nemám, spíše mám nějaké záchvat žravosti a je mi občas blbě od žaludku....
19. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
d.h. třeba bude právě problém v genetice, vždyť máte ještě pokus, ne?
19. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
No a já zase vím,že pokud nezačnu krvácet,tak nemám Utroš vysadit.

Já byla minule nafouklá už od stimulace.Moc jsem nejedla,neměla jsem chutě,ale nafouklá jsem byla.Ale je to taky tím,že jsem měla minule 21 foliku a ted 7.
Před tím jsem si dělala test až 16 den a to jsem už krvácela.Čekala jsem na 14 den,ale začala jsem krvácet,do toho zvrcet a 16 den,když jsem jenom malinko špinila,tak jsem testovala.Pak jsem šla na krev,abych věděla,jestli ten test nebyl špatný.

Dívala jsem se znova do papíru a mám testovat 14.-17 den.

Peto,ono se špatně plánuje další pokus,když máš ještě nevyřešený tenhle.A věřím,že d.h.porád doufá.....
19. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
jj,jeden pokus ještě máme,ale asi na něj už nemám co se týče psychiky a obávám se že by to byly zbytečně vyhozený peníze.Vím,že tohle není otázka peněz,pokud člověk moc chce,ale i tak.Tohle bude už muj druhý potrat dřív než se objevilo srdíčko.Bud je šatná genetika a pokud ne,tak nevím,Třeba nejsu schopná bobše nějak udržet nebo nemám vhodný prostředí aby se v něm dobře vyvíjel.
Uvidime v pondělí,ale už s ničím nepočítáme.Jen by mě asi hodně nasr....,kdyby na tý genetice něco vyšlo.Protože v CARu se na to moc netvářili,když jsem se zeptala,jestli by to nebylo na škodu to udělat.
19. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahojte kočky, jsem tu jen na skok, nějak na mně padla před vánocema depka z toho nedávného neúspěšného IVF, tak se snažím koníkovi vyhýbat....všem přeji krásné a pohodové vánoc a do nového roku všem snažilkám // a těm co už je mají tak stálé zdraví a radost:wink: :grinning:
19. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj holky,
taky jsem na koníkovi dlouho nebyla, nebot nám odešla grafika, tak jsem vás ted rychle dočetla.
Dh, to jsou moc smutné zprávy, to mě moc mrzí, ale třeba budete v pondělí překvapeni. Nebo máte problém, na který doktoři ještě nepřišli, vždyt co pokus, tak se uchytne a pak je někde zádrhel. Nešla bych do dalšího pokusu, dokud by neudělali všechny možná vyšetření. Určitě bych změnila i CAR, nebot se divím, že se zdráhali vám udělat genetiku.
Já jsem nevydržela a testovala již ve čtvrtek, nebot jsem si myslela, že mi to pomůže v rozhodnutí do kterého zaměstnání (ze dvou) v lednu nastoupit. Mám to strach říct, abych to nezakřikla, ale jsou tam!!! Zatím slabě, ale je tam. Tak uvidíme jak dál, je to opravdu jen začátek, tak se zatím nechci moc radovat.
19. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
d.h 86 strasne moc me to mrzi,ale prosim nemysli na nejhorsi.uz jsem tu dlouho nebyla tak jsem z tebe zlaticko v soku.drz se myslim na tebe moc
19. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj Holky,tak jsem se konečně doplazila k počítači a možná mi záda dovolí i napsat pár písmenek.To co tady čtu,z toho je mi smutno a sama nemám dobré zprávy,začala nám světlat druhá čárka a pořád mě bolí břicho,takže si myslím že vám v úterý po ultrazvuku napíšu zprávu jako d.h. které je mi strašně líto,nemůžu tomu uvěřit :frowning2:
Už jsem na dně s nervama,záda mě skolila tak že jsem sama nebyla schopná dojít ani na záchod,dost jsem si pobrečela,vůbec nespím,když se mi zadaří dvě hodinky tak je to zázrak.......
19. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
Skuldova,co se to tady dějě? Neboj,bude to dobry.

Já mám ale taky špatné zprávy,začala jsem špinit a test je 12 den po ET negativní.Pokud se mrcha nerozjede,budu ještě testovat podle minulé zkušenosti,ale už tomu nevěřím. :frowning2:
20. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky
Ahoj larri, já jsem dnes taky 12.den ET - zatím nešpiním. Testovala jsem včera a byl neg. Zkusím zase zítra, ale mám taky blbý tušení :unamused:
20. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
ahoj holky, to jsou ale špatný zprávy na Vánoce a já všem tak držím palečky. Já sice mám v sobě bobíska, ale vyhráno taky nemáme. Navíc jsem teď nachcípaná, tak mám strach, aby ho to nějak nepoškodilo. Mezi svátky jdu na kontrolu, tak doufám,že bude vše ok.

Jinak d.h a co třeba test na to jestli se tvoje tělo snese s manž. spermiemi, taky ty případy už byly.Určitě bych si nechala vše vyšetřit, protože nějakou příčinu to musí mít. Mám známou ta otěhotněla sice přirozeně ale 2x ve 3 měsíci potratila, pak doktoři přišli na příčinu-nevim co to bylo,léčí se a teď už je v 6měsíci a snad dobrý.
20. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
petra49,já mám PCO,dr mi řekli,že přirozeně neotěhotním,musí být nějaká stimulace,nedozrávají mi vajíčka a tim pádem anineodchází z vaječniků
no,alergii,to si myslím,že by bylo i nějaký svědění nebo pálení po styku a to nemám
Vubec nevim,přemýšlím,že na další lítání po dr nemám ted sílu.A hlavně budu muset nastoupit zpátky do práce,takže při 12to není moc možný.
20. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.