• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
d.h. a co máš za zaměstnání?
20. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
Dh, a třeba vyšetření na chlamydie, ureaplasmata, mykoplasmata a podobné bakterie jestli vam delali, taky to jsou pekny zakernosti, ktere zpusobuji předčasné potraty.
Držím všem moc palečky
20. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
d.h. já si myslím, že na tu alergii mít žádný příznaky nemusíš, zkusila bych vše.
20. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
Já bych taky zkusila vše, já jsem pár měsíců bojovala s ureaplasmatama a žádné příznaky (svědění, nenormální výtoky) jsem neměla.
20. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
pracuji jako zdravotní sesra,nevím,nějaký věci nám brali na genetice v Brně a tohle vše bere kdo?Gynekolog?Spíš přemýšlíme o adopci,že by jsme se šli po novým roce zeptat,tak uvidime
20. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
dh já jsem taky zdravotní sestra :wink:
20. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ty bakterie bere gynekolog, mě to dělal ze stěru, ale v klasickém při kontrole se to nesleduje a v CAR mi to zase zjištovali z krve.
20. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se skoro po týdnu. Nebyl čas, protože jsem musela psát práce do školy. Včera byla škola naposledy. Jdu až 15.1.

Dočetla jsem vás, ale žádné pozitivní zprávy nečtu. Já jsem zítra 7. den po KET a mám strach si udělat test, když čtu samá negativa. :frowning2:

A hlásím se mezi zdravotníky :slight_smile:
20. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
tak to jsme samí zdravotníci, já jsem fyzioterapeut
20. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
tak to vám to zkazím,já jsem biochemik,teda původně,teď fakturantka....
20. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
d.h. já mám taky PCO a pravda je že po ničem jiném se ani nepátralo což nás překvapilo.PCO mi už létá působí veliký problémy,vypadala mi většina vlasů a rostly vousy tak že jsem se nejednou stala terčem posměchu,malinko to pořešil až laser,ale to stálo nemálo peněz a tak jsem toho musela nechat a pinzeta a břitva už mi v ruce zůstanou zřejmě napořád...no nic,já jsu blinkat...tak dobrou..
20. pro 2009 ve 23:10  • Odpověz
ahoj holky, tak dnes 13.den ET a test opět negativní :frowning2:
21. pro 2009 v 07:37  • Odpověz
ahojky,tak hlásím návrat z nemocnice(z kontroly)a vše je ok,bobíšek hodně zabojoval za ty 4dny,konečně odpovídáme tak,jak by jsme měli-7+2tt.Srdíčko bylo vidět,ale i tak,nechceme nic zakřiknout.Ještě máme přijet za tyden na kontrolu a pak ke gynekologovi.
mirenkam,to je mi líto
21. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
d.h. tak to je fajn, aspoň nějaké pozitivum :wink: , letos budou u nás hnusný vánoce - jediný dáreček, který jsme si přáli :cry: :cry: :cry:
21. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
tak třeba si bobeš dává na čas jak ten náš se srdíčkem,už mě chtěli hnát na revizi
třeba ještě budou i uvás veselé vanoce,přál bych to všem
vím co to je,ted ty 4dny jsme si prožili svý,ale je vidět,že bobíšek je bojovník,když přežil všechny ty stresy
21. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
:wink: to máš pravdu je to bojovník :wink:
u nás by už musel být aspoň nějaký stín na testíku a není tam vůbec nic :frowning2:
21. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Dh, tak to je super zpráva.
21. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
ahoj holky
larri tak jak jsi na tom, vyšlo vám to??? Doufám , že aspoň tobě, nám ne!!! Mám vysadit léky a jak dostanu MS, tak 14. DC ultrazvuk a kolem 20. DC KET - máme jen jedno zmražené.... ach jo.

Dh moc držím pěstičky, ať se mimi hezky vyvijí :wink:
22. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já jsem dnes byla na kontrole, ale nic nového jsem se nedozvěděla. Ani krev mi nevzali, že když mi vyšli 3 testy, tak se na to můžem spolehnout. Přes svátky mají zavřeno, tak mám kontrolu až 6.1., ale to už by něco mohlo být na UTZ vidět :slight_smile:.
Mirenkam, to máte fajn, že máte sněhurku, svátky utečou a za chvíli máte KET a další naději!!! Budu vám moc držet palečky.
22. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak bohužel k dnešnímu dni nemám žádné pozitivní zprávy. Ráno jsem testla a nic, sněhobílo. Utěšuji se, že je to teprve 8. den po KET. :frowning2:

Dh moc gratuluji k bojovníčkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
rakosnicek75,děkuji moc a nezoufej,nevím,jak je to po kET,ale třeba je opravdu brzo :wink:
23. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
ahoj holky krev negativní , čeká se na MS a další cyklus KET - 1 mrazáček :pensive: ....
23. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
Tak já hlásím taky krev negativní a mrazáček žádný.

Holky opatrujte se tady a hezké svátky.
23. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
Holky, přeji všem veselé Vánoce a šťastný nový rok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
jj,taky přeji všem krásné vánoce a štastný nový rok
23. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
ahoj holčiny,
přeji všem krásné prožití vánočních svátků - snažilkám pozitivní testíky a plodný Nový rok a těhulkám pohodové těhulkování. :slight_smile:
23. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
ach jo, larri, tak to je mi taky moc líto - říkala jsem si, že snad vám dá Ježíšek tento dárek....
Všem přeji hezké vánoce, na testíkách brzy // a těhulkách krásný zdravý miminka :wink:
23. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
mirenkam,neboj,letos jsme si vybraly smulu a příští rok to výjde. :wink:
23. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
snad, co budete dělat, máte v plánu další ICSI? My už bychom to asi znovu nezvládli...., i po finanční stránce to byl záhul a nic z toho....
23. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
Já se po Novém roce objednám k nám do CARu a uvidíme na co příjdeme.Ale chci se domluvit,že dřív jak za pul roku nepujdu.ale.........víš jak to je.....

Kolik vás to stálo?
23. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.