• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
skuldova ani nevis jak me to mrzi a ty drbny to je to nejhorsi,taky jsem si tim po ivf prosla a na vic mi jeden chlapek v praci ,rekl mesic po ivfl a co mimco roste? no hnus :frowning2: zvladnes to neboj a na lidi kolem kasli taky to tak nejak delam Rakosnicku to same je mi to lito :frowning2: mam vas rada pa :slight_smile: :slight_smile:
29. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj Holky,konečně se trochu probírám tak vám můžu popřát vše nej do nového roku.Zítra nastupuju do nemocnice na čištění.Mějte se krásně...
3. led 2010 v 16:10  • Odpověz
tak se drž,vím,že je to těžké,ale zvládneš to,uvidíš
3. led 2010 v 17:15  • Odpověz
skuldova at vse dobre dopadne budu drzet pestiky pa
3. led 2010 v 19:43  • Odpověz
ahoj holky :wink:
ahoj Dh, tak co mimi, doufám, že je vše v pořádku :wink:
4. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
ahojky
mirenkam,jj,zatim e vše ok,naposled v brně jsme byli 28.12.,ted jdu v pátek ke svýmu dr,tak jsu zvědavá a snad dostaneme těhu prukazku,ještě nám má přijít genetika,tak mám trochu strach,ale snad to bude ok
4. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
dh budu držet pěstičky :wink: určitě bude vše v pohodě.
já jdu ve čtvrtek na ultrazvuk, tam mi Dr řekne, jestli bude KET tento nebo příští cyklus :confused:
4. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
tak budu držet palečky at je co njdřív a hlavně aby byl uspěšný
4. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já po dnešní kontrole hlásím 2x srdíčko :slight_smile:))
6. led 2010 v 10:44  • Odpověz
kristynko gratuluju.jsem po revizi dělohy,nějak to nezvládám tak se tady pár dní neukážu.pa Holky
6. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
kristyna jé gratuluji :wink:
6. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
skuldova,to celkem chápu,taky bych sem asi nechodila,ale dej občas vědět,jak se máš
kristyna3,gratuluji potichoučku at se něco nezakřikne,ty jo,dvě ,tak to je fajn,ne?
6. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
ahoj dh, tak co mimisek dobrý? :wink:
Já dnes byla na ultrazvuku a ve středu bude KET :slight_smile: , pokud to náš jediný mrazáček přežije :unamused: jinak pofrčím do práce..... Říkali jsme si s manželem, že už bych to u nich nepodstupovali a šli taky na ten Obilňák....
7. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj mirenka mužu se zeptat do jakeho centra chodíte?
7. led 2010 v 19:45  • Odpověz
mirenkam,dnes jsem byla na kontrole u svého dr,dostala jsem těhu prukazku a plno žádanek a informací,na uz jedem 21.1.do brna,tak uvidime,ale snad je vše ok,děloha je zvětšená,tak snad jo
8. led 2010 v 09:18  • Odpověz
ahoj
pavca - helios brno
dh jsem ráda, tak snad bude vše i nadále dobré :wink:
8. led 2010 v 09:42  • Odpověz
budu na tebe ve středu myslet,snad se vše zadaří tak jak má
8. led 2010 v 09:45  • Odpověz
dh díky :slight_smile:
8. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Ahoj Holky,tak už jsem se prořvala do bezvědomí a dneska se zdá že to začíná být lepší.Doktor říkal že další pokus zkusíme hned další cyklus takže se dohromady musim dát a to tak že rychle.S manželem jsme si povídali celou noc a moc mi to pomohlo.Teď to jdu dospat a od zítřka musím začít zase normálně fungovat,naplánovala jsem si taky kino a masáž a kosmetiku,prostě něco co mi zvedne náladu a přestanu se klepat strachy že to zase nevyjde.Mějte se moc krásně a všem držím palce.Pa
10. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
skuldova to je dobre ze uz je lip,priste se to urcite povede.jinak holky uz jsem moc nechodi a ja jen obcas nahlednu,tak se vsechny opatrujte ahojky
10. led 2010 v 17:28  • Odpověz
V pátek (7+2tt )u mě proběhla další kontrola. Ale výsledek je víc jak zdrcující. Jeden gestační váček se vstřebal, a ten druhý se krásně vyvíjí, akorát, že v něm není plod. Dg. zní anembryomola. Mudr, říkala, že je velmi malá pravděpodobnost, že by se to u mě objevilo znovu. Příčína je neznámá a tedy zítra,v uterý musím jít na revizi, zase si lehnout pod narkozu do nemocnice, kde mě vyčistí, a další pokus, už druhý mě čeká v březnu.

Držím všem palečky a aby jste měli lepší a veselejší vstup do Nového roku!
11. led 2010 v 07:48  • Odpověz
skuldova,nmysli na nic špatnýho,vím,že je to lepší,ale druhý pokus určitě vyjde
petulke,to je mi moc líto
11. led 2010 v 09:03  • Odpověz
ach jo :frowning2: skuldová , petulke je mi to moc líto :frowning2:
11. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahoj holky, to jsou hrozné zprávy co tady čtu, je mi z toho hrozně moc líto. Hlavně bojujte dál. Jednou to musí vyjít. Myslím, že je fajn Skuldová, že půjdete brzy na další pokus, člověk opravdu musí rychle vzhůru a myslet na novou šanci, než v tom několik měsíců tonat. Budu na Vás moc myslet.
Mirenkam, tobě držím pěstičky na KET, a DH at se to dál pěkně vyvíjí.
Já jsem z těch dvou v šoku, předtím jsem si říkala, že bych ráda dvě, ale ted mě z toho přepadly chmury. Ale to přejde, hlavně at je vše v pořádku, protože zatím jsme na začátku. Na kontrolu jdu zase příští středu.
Holky všem moc síly a štastnější rok než byl předchozí.
11. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Teda holky já nestačím koukat co se to děje.Petulke ani nevíš jak ti teď rozumim,ještě se v tom maxi plácám ale už se za mnou trousej návštěvy tak se musim držet a je to lepší a začínám se upínat k březnu,i doktor říká že není možný tolik smůly na jednoho člověka ( zná můj životní příběh).krystiyno držim palce tak že mi až modraj klouby !! Už nestíhám sledovat co kdo kde a jak tak držim palce všem a říkám si že až to jednou dokážeme všechny tak bysme se snad měli s kočárama někde sejít a pokecat.
Zítra jdu na kontrolu po revizi tak doufám že se nic nepohnojilo ještě víc.Moc zdravím holky moje.
11. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
Ahoj holky, píši po delší době, ale prostě nebyla nálada :frowning2:
Zítra jedu na kontrolu po nezdařeném KET, tak jsem zvědavá co se dozvím :wink:
Jak jsem se dočetla, skoro všechny jsme bez úspěchů co???
Jediné co mě teď trošku odhání myšlenky na něco jiného jsou zkoušky ve škole :wink:
Tak zatím holky pa pa pa a držím palečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. led 2010 v 15:00  • Odpověz
Teda Rákosníčku taky na to koukáš co?Já si z toho všeho dala panáka což nesnáším,dcera to komentuje tak že jsem hloupá že jsem se měla picnou včera a dneska když jsem vydrhla záchod a teď si ho poblinkám,ona ví jak snáším alkohol :slight_smile:No ale nedej si,nejdřív čtu tohle všechno a pak mi volá mamka že má moje sestřenka rakovinu a vyléčit to nejde,už čekají na konec a to má holka 4 děti,no neni ten svět na palici.
11. led 2010 v 15:25  • Odpověz
skuldova.... tak to je teda síla :frowning2: s tvou sestřenkou
11. led 2010 v 15:32  • Odpověz
No já mám pocit že síla je už snad všechno,tolik smůly co se na všechny valí to už není možný.Mamka se mi doma klepe že se nevrátí z operace a já jí nemůžu ani říct co se mi stalo abych jí nedorazila,když volá tak jsem z toho zadržování slz vyřízená a dělám jak je všechno fajn a trápí mě jenom příval sněhu....
11. led 2010 v 16:36  • Odpověz
Ahoj holky,
je tady spousta smutku. Já bych se měla radovat, že máme 2 srdíčka, tak je mi nanic. Půjčila jsem si včera v knihovně knížku o dvojčatech, kde popisují rizika - každé desaté má dětskou obrnu, půlka je nedonošených z různými vady. Celý den jsem nedokázala vstát od internetu a přestat číst tyto rizika. Už bych si dvě v životě nedala a ted si přeji aby jedno samo tiše umlko. Už nemám radost z těhu. Nechci nemocné dítě, to raději ...
Prominte holky za moje fnukání, rouhání a pesimismus.
Mě nikdo nevaroval, že ta rizikovost je tak velká, tak holky než si dáte příště dvě, tak se zkuste doktora zeptat nebo si o tom přečíst, aby jste pak nebyly smutné jak já.
12. led 2010 v 15:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.