• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Ahoj kristyna, proč jsi tak pesimistická ohledně dvojčátek :wink: To je bohužel riziko IVF, já jsem ohledně toho podepisovala revrs, že se může vyskytnout vícečetné těhotenství :slight_smile:
To co se píše v literatuře je statistika, znám a mám dost známých kteří mají dvojčátka, která se narodila cca v 36tt (vážili kolem 2kg) a všichni jsou zdraví a čilí.

Co já bych za to dala, kdybych mohla mít dvojčátka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Promiň, že Ti vytýkám Tvůj názor, ale jsem zdravotník a vím, že v dnešní době umějí lékaři přímo zázraky, aby miminka byla O.K.
12. led 2010 v 18:31  • Odpověz
Holky, jen jsem k vám nakoukla, mám známou ta má holčičku narozenou na 28 týdnu a je úplně ale úplně v pořádku, dneska je jí 10 let, takže hlavu vzhůru:slight_smile:))
12. led 2010 v 18:36  • Odpověz
kristyna3,promin,ale asi s tebou taky nesouhlasím.Riziko máš i u jednoho.A já např jsu počatá přirozenou cestou a při porodu jsem měla 2,05kg a kdybys mě viděla ted.Je plno miminek,dvojčátek,který se narodí v pořádku.Aby jsi potom nelitovala.Moc se tohle nevyplácí přát si něco takovýho.
Např my dnes v noci jsme si užili svý.Po pulnoci jsem zjistila,že krvácím a tak hned rano se jelo do brna.Nebylo to špinění,ale intimka byla úplně nasáklá krví.Ten strach v tu chvíli bych nepřála nikomu.
Naštěstí je vše ok,prý je to,když se placenta zarůstá do sliznice,je vše zvětšné a víc prokrvené.
Ale ten strach.A ty tu napíšeš,že bys byla radši,kdyby jedno zamlko.Uvědom si,jaké máš štěstí.Když si představím,že jsme mohli o bobíška(už druhýho)přijít.Chápu,že máš strach,ale to má každá nastávající maminka.Kor když je po IVF,ale bude ráda,že se to zadařilo a nepřej si něco tak hrozného.
12. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Ahojte holky, vsechny zdravim...

Skuldi, Petul- je mi to moc lito, drzte se holky zlate....

Kristy - byt tebou tak se nerouham, bud rada ze vam to vyslo.Nevim teda kolikaty pokus IVF to mate, ale ja osobne bych byla rada za jakykoliv pocet mimisku, jen abych zas a zas nemusela do dalsich pokusu...
a nemuzes taky verit vsemu co ctes, ono si dneska kazdy druhy udela doktorat na kdejake studii, ktera se skutecnosti ani nemusi mit nic spolecneho, jen aby se uzivil a vedelo se o nem. V mem okoli je patero dvojcat, dvoje uz maji pres 10 let , jedny maji 5 a dalsi 3 roky a posledni se narodily loni v cervnu a vsechny jsou ok a v pohode :wink: Zadne nemoci ani vady a naopak znam deti, co nebyly z dvojcat a ted jsou vazne nemocne....
12. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky,
já se pořád nemužu vzpamatovat z neuspěchu a to co jsi napsala Kristyno ty,mne zaráží.

Proč nejdeš na diskusi -čekáme dvojčata.Tam ti určitě holky poradí,aby si měla jiné myšlenky.Tam se holky na dvojčata těší.
Riziko muže být větší u jednoho miminka než u dvojčat.

Tady bylo nedávno tolik neuspěchu a ty se tady opravdu rouháš.
13. led 2010 v 07:44  • Odpověz
Holky prominte mi to, ale já to měla prostě v sobě a neměla jsem to možnost nikomu jinému říct. Celý den jsem četla jen ty horší stránky vícečetného těhotenství. A to mě dostalo. Taky jsem podepsala, že se může jednat o vícečetné těhotenství, ale spíš jsem myslala obeznámení s riziky vícečetného těhotenství. Dnes jsem si dala předsevzetí, že nic o těhotenství číst nebudu.
Holky, já vám všem moc přeji brzký úspěch a DH štastné pokračování.
13. led 2010 v 11:32  • Odpověz
ahoj holky copak se tu deje :frowning2:
krystinko nepremyslej nad takovymi vecmi a nic si necti,nebo se zblaznis.ja pochazim z dvojcat a takovy vztah jako ja mam se svym dvojcetem si nikdo nedokaze mozna predstavit.vim ze bychom jedna pro druhou dychali a aspon si to odbudes zaraz a uvidis ze to bude fajn a sourozenecci si spolu aspon vyhraji :slight_smile: jinak vsechny moc zdravim.jsem po druhe inseminaci a kdyz nevyjde tak koncem unora druhe IVF :slight_smile: tak ahoj holky mejte se a opatrujte se :slight_smile: :slight_smile:
13. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
nana,tak držíme palečky aby to vyšlo a byla jsi dalšího ušetřená
14. led 2010 v 09:24  • Odpověz
d.h dekuji a doufam ze ty se mas dobre :slight_smile: a urcite i miminecko :slight_smile:
14. led 2010 v 16:24  • Odpověz
Ahojky holky,tak já se pomalu chystám zpět do práce,je mi divně na duši.Asi sem nebudu brouzdat tak často.Všem vám přeju hodně štěstí a hlavně aby to všem vyšlo.Mějte se moc krásně,bylo mi tady s vámi dobře.
14. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.