• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Jasmin" Fíhá 4IVF, tak snad si už zasloužíš,aby to konečně vyšlo. :dizzy_face:
3. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
jasmin vitej v klubu :wink: :slight_smile:

petulke neboooj odber vajuch neni bolestivej.... a opravdu se to da prezit :wink: muzu se zeptat proc jste si vybrali pronatal ? Ja jsem na nej neslysela moc valny pochvali,me gennet doporucil muj gyndar ,tak jsem dala na nej a jsem spokojena,ale kdyby mi ho nedoporucil,tak jsem si vybrala asi Apolinare. Nechci samo hazet nejakou spinu na pronatal to vubec,jen me to zajima :wink:
3. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
ahoj Milenko, děkuji za podržení :wink: . Pronatal mi byl nabídnut, protože jako jedinej má smlouvu s mojí pojišťovnou, mám vojenskou, bylo mi doporučeno gynekoložkou :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz
autor
petulke tak to joo :slight_smile: a čím budeš potom stimulovat už víš ? ted si moc nepamatuju jestli už jste tam byli nebo teprve tam půjdete
4. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
No ja to asi mám uplně vsechno jinak než vy ostatní. Mě injekce předá moje gynekoložka a do Pronatalu budu jezdit jen kvuli výkonum. Tedy dvakrat na odběr a transfer. Teda aspon tak mi to bylo řečeno. Co si budu píchat ještě přesně newím, musím počkat na říjnový cyklus, udělat si pár odběrů na hormony a podobně. Mno a hned se obědnat k dktrce kde mi předá injekce a vše vysvětlí. Zatím musím pouze zobat kyselinu listovou a čekat. Ale to čekání je úmorný :frowning2: , dřív když jsme snažili bez doktorů, tak jsem je chtela co nejdýl oddálit,ale ted naopak s netpělivostí a radostí se už nemůžu dočkat. :sweat_smile: Zatím mám dojem, že se snaží všechno dělat honem rychle. Netušila jsem, že to bude tak jednoduché, a že bych mohla ještě letos být těhule :dizzy_face: Hihi
4. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
milena 26: všechny papíry z Pronatalu už mám v ruce, jsou tam různé souhlasy a pod. od dktrkyv :fearful:
4. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahojte holky!
Díky za přijetí :slight_smile: k vám.
Já sem pro změnu Apolinářka.
Petulke- no to je náhodička- já o vojně a ty div né voják :grinning: No vidíš, jak je ten svět malej :slight_smile:
Proto asi taky ten Pronatal, že... máš to blíž vidˇ?Já tam měla jít taky, ale můj obv gyndr řekl, at si na první pokus připravím 20tisíc :confused:
U Apoli už jdu do 4týho a nedošla sem celkově ještě ani k deseti tisícům ( v Pron. bych to už dávno zabalila, ptž bych na to jednoduše neměla). Ale to už jsou víc než dva roky, třeba díky tvý pojištovně to bude jinak...

Holky měla ste některá bolesti hlavy po Dipereline? A jestli jo, může se ibalgin? Už si totiž během 14ti dnů beru třetí a nějak mě nerdošlo, že se to třeba nesmí? (dosud sem mívala Zoladex)
4. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
petulke noo tak ty to máš opravdu nějaký americky :grinning: to nás převelili gyndaři do různejch center reprodukční medicíny a chodíme tam jen na pravidelní kontroly a jinak nic..... jojo taky jsem se poprve nemohla dockat a ted to je taky fofr,nez se nadejes,tak jdeš na odběr vajuch a za par dní ti je zase vrátěj a pak nekonečných 14 dní kdy si máš dělat testík :grinning: jsou to nervíky,ale musíme vydržet :grinning:
4. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
nooo mi dostali jen doporučení do gennetu a stará se o nás ohledně IVF už jen car
4. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
jasmín: oni mi ani nedali na výběr, řekli nám, abychom si připravili 20tku,a že nám ty výkony bude dělat Pronatal. :angry:
4. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
jasmin on totiž Apolinář je státní tak tam se neplatí tolik... já si na stimulku píchám gonal a doplácela jsem ho a to jsem dostala 2x 900jednotek a za obě jsme platili 2x 2118.-kč pak při OPU když budeme chtít ICSI tak do 10 vajuch se platí myslím 7000.- noo taky žádná levná záležitost,ale jestli nám tadyto IVF nevyjde,tak jsem říkala,že kvůli financům budeme muset přejít k Apolináři....můžu vědět kolik tam stojí IVF nehrazené protože ty už máš 4 pokus a to už ti pojišťovna nehradí né ? :confused:
4. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
petulka no a to je prááávě to co jsem slyšela,že v pronatálu jim jde o prachy a néé o to aby byl nějaký úspěch.... :angry:
4. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
milena, mno asi jak to tak sleduji tak americký mám a teď začínám mít obavy, aby se nic nepromeškalo a vše běželo jak hodinky. :confounded:
4. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Milena 26: tak uvidím jak dopadnu, když jím to nevýjde, zeptám se dktrky jestli by mě nedala jinému centru. :angry:
4. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
petulke nechtěla jsem tě vylekat,ale zkusila bych si zavolat k Apolináři jestli mají smlouvu s tvojí pojišťovnou a zašla ke gyndařce,že chceš doporučení a aby se o tebe staral nějaký car ,protože tadyto co máš ty to slyčím poprvé,že všechno bude dělat tvoje gyndařka a jen do pronatalu pojedeš na odběr a na transfér to se mi zdá nějaky americky oppravdu.... ještě není pozdě protože nestimuluješ,tak bych to začala řešit...
4. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Holky, já jdu sice do 4IVF, ale ještě ho mám na pojištovnu.
Když sem stimulovala na 2ivf, tak po OPU zjistila, že má vajíčka sou prázdný a celý cyklus stopli! Proto mi ušetřili hrazený pokus...
4. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Milena 26: já ještě počkám a uvidím. Když tak, tak narazím na čumák a té doktroce to vytmavím. :rolling_eyes:
4. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
jsmín: tak to máš štěstí viď? To musí vyjít :slight_smile:
4. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
jasmin tak to joooo tak to je pak ještě hrazený :slight_smile: to budeme držet palečky :wink:
4. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
petulke to jooo to bych jí taky vytmavila,ale oni kolikrád mudrcove hřešej na to,že tady v tom nejsme zběhlé,tak zkoušej,tak budu moc držet palečky aby to vyčlo aspon takhle po americku budu ti moc držet palečky samozřejmě aby jsi to celé měla v lidu :wink:
4. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
milena26, tak snad nepromeškají žádné vyšetření a do pronatalu přijedu kompletně připravená na sál, jak mi to slibovala. :frowning2:
4. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Tak k těm cenám:
IVF s transferem-22500kč (samozřejmě ještě plus stimulující injekce atd)
ICSI- do 2odcytú- 4000kč (coz pravděpodobně bude tentokrát můj případ.Ještě sme iCSI neměli, protože spermio máme ok, ale že je to poslední pokus hrazený, tak iCSI navrzli dr. A proto že mám malou úrodu, tak toto předpokládám...)
ICSI do 10 odcytů-6000kč
a nad 10 odcytů 8000kč
4. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
pet tak se hlavně ted nestresuj jestli je to správné nebo ne... zkus jí věrit a kdyby něco tak můžeš přejít do jiného caru to je přeci jen tvoje volba u koho budeš a kam budeš chodit mudra t e nemuze nutit aby jsi zrovna chodila do pronatalu... dokonce znám holky tady z koníka,ze dostali od mudrce doporuceni a meli tam i napsano DOPORUCENI DO PRONATALU ale oni sli jinam a v tom jinem caru je nevyhodili a vzali je tak zadny strasky kdyby neco tak tady se toho dozvíš hodne na konikovi :wink:
4. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
jasmin tak to je podobné jako u nas v caru
4. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Petul- znám dost holek, co si z Pronatalu odvezli bobísky... Neboj- úspěch mají! Jen kdyby se ti nedej bože první nepovedlo, raděj bych dojížděla jinam (
šetřila nejen kapsu, ale i pokusy). to je můj názor...
Ale jestli ste jinak zdravý, tak vám to na první pokus vyjde určitě! :slight_smile:
4. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
pet jo to souhlasim s jasmin.. nechci a ani jsem nechtela te nejak vystrasit samozrejme to by me moc mrzelo... :confused:
4. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Mil: právě proto jsem se tady ukázala a přihlásila,abych dostala nějaké větší info a měla o všem přehled. Například jsem netušila, že bych mohla jít i jinam. :confused: Tak každopádně, když to nedopadne, tak nebudu na nic čekat a přejdu tam kde mají smlouvu s mojí pojišťovnou. :wink:
4. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
pet to rozhodne muzes jit i jinam samozrejme :slight_smile: takže jsme rádi že jsi tady u nás :wink:
4. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Hihi já jsem taky ráda, aspoň nebudu nevzdělaná a bez info a budu moci jednat. :angry:
4. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
pet no to rozhodně jooooo ...ale az jsem se lekla,jak jsi asi byla z tech info vykulena :grinning: tak snad léčba šokem :grinning:
4. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.