• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Petulko- tyhle stránky taky miluju! Protože nikdo jinej (i kamarádka, sestra atd) ti nedá radu okolo umělka, jako my tady! my co sme něco zažili a my co víme, jak se někde zametá s pacientama...
tobě a všem přeju moc štěstí! :slight_smile:
4. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
jasmin to jo to máš recht :slight_smile:
4. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
No holky je třeba aby se už konečně i na vás usmálo štěstí v podobě dvou čárek :slight_smile: To je super, že můžeme pokecat a řešit různé nejasnosti. A snad už brzy budem těhule :slight_smile:
4. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
petulke noo to my doufáme a věříme taky že už by se na nas mohlo usmat stístko a že to všechno můžeme probrat tady nna koníkovi :slight_smile:
4. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
ahoj kočky,
mmproblémek - asi budu zítra volat do Pronatalu, hrozně mě po OPU bolí břicho :confounded: , dnes jsem začala slabě krvácet, pak celkem dost a šly ze mě velký kusy něčeho :confused: , teď zase slabě krvácím . Nerada bych něco zanedbala, tak snad přečkám noc a ráno se domluvím s dr., zda nemám radši přijet na utz. Co byste mi radily vy?
4. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahoj dckami, já teda moc nerozumím slovíčku OPU, ani stím nemám ještě žádnou zkušenost, ale určitě nic nezanedbej a hned se snimi poraď co dělat. Jsi v pronatalu v Praze? Mě to čeká v listopadu. Potom písni jak jsi dopadla. Budu držet palečky, aby bylo vše vpořádku a bolesti přešly, co nejrychleji. :wink:
4. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
Kamčo, vypadá to na OHES. Opravdu volej!
Ničeho se neboj, maximálně ti odloží ET.
Myslím na tebe kočko, drž se :slight_smile:
4. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
ajaj co je opu a ohes? prosím holky zasvěťte mě. :frowning2:
4. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
OPU = odběr folikulů pod krátkodobou narkózou
OHHS = ovariální hyperstimulační syndrom - přehnaná reakce vaječníků na stimulaci
4. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
děkuji rákosníčku, jsem tady nová a jakž takž se snažím pochytávat pár slovíček. :sweat_smile:
4. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Ahoj petulke, já jdu zítra na odběr folikulů. Mám poslední pokus jako dckami. Takže si teď sdělujeme navzájem novinky. A také dělám ve zdravotnictví, takže dost věcí znám:slight_smile:
4. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
rakosnicku vítej mezi námi :slight_smile: mě čeká tuten týden taky OPU ,dneska na poledne jdu na kontrolu tak p ak písnu jak jsem dopadla :slight_smile: a je dobře ,že budeme mít mezi sebou i odbornici tak to vítej ještě jednou :grinning:

jsem sice po noční,ale musela jsem ještě dneska vyběhat předoperační ,tak mi udělala prohlídku a i EKG ale nakonec hledala sestra vysledky z krve oni nikde....... tak me nakonec hnala do laborky pres půl města ,jelikož jsme to dneska potřebovala,tak jsem tam šla,ale to je dílo teda... :sweat_smile: :angry: hlavní je ,že to předoperační mám :grinning:
5. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
dckami .. volej a urguj to at si v klidu.... pak nam pisni jak jsi dopadla ju
5. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Milen- tak já to takhle to lítání kvůli předoperačnímu měla též... Navíc sem musela lítat pěšky...ale nakonec sem ho měla!Ale taky za jakou cenu...
Zrovinka dopíjím kávu a letím k obvodní jí požádat o předoperační! To zas bude něco :unamused: Ona bere krev jen v út a v čt a výsledky má taky až za dýl a pak musím letět do 14km vzdálené nemocnice na ekg :unamused:. Sand to zvládnu...musím. Zátra jedu na první utz a první injekci svého životně posledního umělka :slight_smile:
Kamilku taky vyhlížím :confused: . Snad bude dobrá...
Rákosníčkovi držím palce na dnešní OPU :slight_smile:
5. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
ahojky,
ráno je mi mnohem lépe, tak jsem nikam nešla, bříško skoro nebolí. :dizzy_face: Te´d jsem si volala do Teplic, máme 3 mrňata a v středu jedu na ET.
5. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahojky Dckami moc ti držím palečky! Dávej na sebe pozor a držím palce bojovníčkům! Je to krásnej počet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Holky to jsou same skvelé zprávy, že se zatím vyvíji vše dobře a tak jak má.
Kamilko, to jsem moc ráda, že už Ti je líp. Po ET bude netrpělivé čekání. Moc přeji,aby se zadařilo na //. :wink:
Rákosníčkovi držím palečky!
Jasmin,kdy jdeš ty na OPU?
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
rakosnicku ja koukam ze jsi to psala jeste vcera,tak tfuj tfuj tfuj samo pro štěstíčko :slight_smile:

dckami juu gratuluju a date je k mamine do úerinky vsechny a nebo date nejaky k ledu ? :slight_smile:

u nas folici rostou a OPU vypada na sobotu ,tak jeste uvidime ve ctvrtek na kontrolce to uz bude definitivni,....
5. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
jdu hajat jsem po nocni jeste nespala a ted jsem dorazila z Prahy takze at jsem aspon trochu vyspana na dalsi nocni :wink:
5. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj holky, tak už mám OPU za sebou - držte se 26vajíček!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
Zítra dopol budu volat jak se vše vyvíjí.
Dckami držím palečky :wink:
Zatím ahoj
5. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
Ahoj, gratuluji všem stimulantkám, OPU i ET, hezky se to rozjíždí :sunglasses:
U mě pořád nic nového, zase jsem se rozčilovala nad ztracenou žádankou na lázně, teď už se snad našla, takže příslib, že ve čtvrtek bude vyřízeno, ale takových slibů už bylo... Ale aspoň jsem se dostala po posledním IVF konečně se svým cyklem do svého normálu, už jsem na 23 dnech, hurá :grinning:
5. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
autor
rakosnicku ......téééééééééééééda ty jsi nosnice ja mám cca 10 vajuch na pravé straně a vaječníky mě tlačí jako blázen a na levé straně se to mudře špatně měří ,protože se nám vaječník schovává vejš,tak to bude asi překvapeníčko kolik jich bude dohromady :grinning:

len tak na čtvrtek pevný nervíky a hlavně at už víš na čem jsi :wink: noo tak aspoň dobrá zprávička,že už cyklus máš v normě :slight_smile:
5. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
Dckami - supr, budu držet palce :wink:

Jasmin - no já čekám každým dnem MS a začínám se zastavovačkou, takže stimulka vyjde na konec měsíce

Petul - mně taky občas teče z prsou a přitom mi nezjistili vyšší prolaktin
5. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahojte
Praple- no tak to mě hezky vystřídáš a pak bude na řadě Petulke :slight_smile:
Kami- sem moc ráda, že se ti bolení vrátilo do normálo! měla sem bolení(bez krvácení) 1 den taky a taky přešlo... A bylo to dost bolestivý...
Eákosníčku- tak moc držím palce at je co nejvíc vajíček pných a zítra se dozvíš samý dobrý zprávy!
Len- týjo, tak snad ve čtvrtek... Prostě úřady- no coment :unamused:
Milen- super, tak na čtvrtek tfuj tfuj :slight_smile:

Já začínám zítra s první injekcí. Jedu na UTZ. Snad mé vaječníky sou v pohodě uspány a budu moci začít píchat :slight_smile: . Okolo ET budu ještě k tomu píchat Gamaglobulin(od imunoložky) dál jím listovku a Prednison
Zítra večer písnu, tak pá
5. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
Tééda holky nás tady je, že se vtom pomalu začínám ztrácet, která kdy, co a jak kde půjde nebo byla. Uf! Mno hlavně aby se nám dařilo, že jo? A v prosinci seděli u stromečku s fazolkou v bříšku :dizzy_face:

Posílám všem hodně síly a zdaru! Nepište nic o bolesti nebo na to OPU nepůjdu.
Já už létos prožila bolesti až až. Prodělala jsem 3 operace ( dvě s kolenem: přetržený vaz= pracovní úraz na lyžích=plastika vazů) a jelikož jsem zhubla 20 kg tak mě začaly zlobit kameny ve žlučníku, tak jsem v červenci zežloutla a v záři mi ho vytáhli. Ale říkám si, ještě, že ten žlučník se vyvrbil teď než potom v těhotenství. Jak jsem celý život neležela v nemocnici, tak se mi to letos podařilo 4x.
Ale kdyby to nějak hodně bolelo, tak se budu uklidňovat, že to je kvůli mimisku, po kterém moc toužíme. :dizzy_face:
6. říj 2009 v 01:00  • Odpověz
Petulke, mám za sebou dvě OPU a oboje jsem hezky prospala :wink: Probuzení teda hrůza děs, ale dost rychle to přejde, na ten den už si nic neplánuj, ale pokaždé jsem se z toho do druhého dne vyspala a mohla jsem normálně fungovat, myslím, že jak to tak popisuješ, máš za sebou mnohem horší věci :wink:
6. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak máme zamraženo a 5 bojovníčků se vyvíjí dál. Přenos bude asi už v pátek.
Dneska jsem byla na sonografické kontrole a zatím nic nenasvědčuje hyperstimulačnímu snydromu, zítra tedy ještě musím taky na kontrolní SONO. A v pátek asi pojedem směr Karlovy Vary si pro ty nejlepší embryjka :sunglasses:
6. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
Tak to je paráda, takový krásný čísla! :slight_smile:
6. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
rakosnicku tak paradicka a urcite vyberou ty nejlepsi :dizzy_face:
6. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
Supéér rákosníčku! Držím palečky :wink:
6. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.