• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
autor
holky pokusim se udelat tabulku a pak mi but pisnete co tam chcete napsat a nebo to nektere poslu a muze to taky mit na starost nekdo jiny at mame prehled ju ?
6. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
Ahoj milena, co chceš do té tabulky zapsat?
6. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
nooo aktuality co a kdo ma za sebou co predsebou a kde zrovna je a co nas ceka a uspechy ....
6. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
Jooo, dobrý nápad :slight_smile:
6. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
No, já žádný aktuality nemám a úspěch bude, jestli mi schválí ty lázně a odjedu tam ještě letos :grinning:
6. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
len to nevadí,ale aspon budeme v obraze :grinning:
6. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
Tabulka:

Milena26 - Milena 30let, gennet Praha, 1.IVF neúspěšné, 2.IVF - stimulace od 29.9.09 gonal, OPU asi 9.10.09
6. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
holky tak zatím to udělám takhle a vy si to jen okopírujete a dopíšete se ju dneska už tabulku nestihnu dodělat,tak aspoň prozatím takhle :wink:
6. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Milena26 - Milena 30let, gennet Praha, 1.IVF neúspěšné, 2.IVF - stimulace od 29.9.09 gonal, OPU asi 9.10.09

Petulke - Petra 28let, pronatal Praha, 1.IVF listopad 09
6. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
mili: to je super nápad, aspoň budeme mít přehled, kterou co čeká nebo co má za sebou, zvedam paleček! :slight_smile:
6. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz

Petulke - Petra 28let, pronatal Praha, 1.IVF listopad 09

Cirilek - Hanka 33 let, Gennet Praha, 1.IVF od 14.9.09 stimulace Gonalem F, 26.9.2009 OPU, ET 28.9.09
7. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
Děvčata přeji pěkný den . Čekání je děsné, včera jsem nevydržela a už jsem zkusiila test ale vím , že je to brzo 28.9. bylo ET.
Závidím Vám ty počty vajíček to je super já nemám ani jednoho mrazáčka.
7. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
ahoj holky, můžu se přidat? IVF mě čeká cca na konci listopadu :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
cirilek a jak dopadl testík ?

misanda jasan že se můžeš přidat vítej mezi námi :slight_smile:

petulke nooo my to loni taky takhle psali a aspon jsme byli v obraze :slight_smile: takže není to můj vlastní nápad :wink:
7. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
holky, koukám, že některé už jsou tady po ET??
7. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Tak se to zatím rýsuje tak, že jestli to achválí, jak slíbili (tj. zítra), tak bych v neděli frčela a cca kolem 17.11. začátek stimulace :sunglasses: Držte mi, prosím, moc palce :confused:
7. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
len, tak to budeme asi stimulovat spolu :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Paráda :slight_smile:
Já teda vycházím z toho, že budu mít ještě dva další cykly na den přesně, ale zase proč ne, že? :grinning:
7. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
len, máš jakej protokol?

já právě budu mít dlouhej a jdu k mudře příští čtvrtek a už ho asi rozjedeme :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Dlouhej jsem měla 2x, teď zkusíme pro změnu krátkej, takže začátek stimulace 2.DC.
7. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
jé, len, to se máš...já měla krátkej dvakrát na IUI a bylo to fakt bleskurychlý...teď se to trošku protáhne, mno... :pensive: ale tak hlavní je, abysme došly k vytouženému cíli :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
Tak ona ta stimulace samotná by měla být +- stejně dlouhá, akorát u toho dlouhýho se začíná zastavovačkou už v předchozím cyklu, jinak to vyjde +- nastejno :wink:
7. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
len a kolikátý DC jsi pak začala stimulovat? kol toho 20tého???
7. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
Já měla cca týden před očekávanou MS tu zastavovací injekci, 14 dní nato kontrolu, zda opravdu zabrala, no a pak po dvou dnech jsem začala stimulovat. Píchala jsem Puregon 10 dní (á 200 IU), pak 11. den Pregnyl a 12. den OPU :slight_smile: Ale samozřejmě se to může trochu lišit, každé centrum má postup trochu jiný a pak záleží na reakcích...
7. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
len, já chodím do CARu jenom na voplodňovací akce :slight_smile: na stimulace atd mám svojí vlastní mudru tady u nás. Tak jsemzvědavá...ani mě nestraš, že ta injekce zabrat nemusí a může se mi normálka od 1DC začít tvořit sliznice atd... :zipper_mouth:
7. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
No jasně, ale v CARu ti dají na stimulace rozpis, ne?
Jsi přímo z Chomutova? Tam mám příbuzné :slight_smile: I když si teda netroufnu říct, že je to hezký město (i když to mé rodné Kralupy taky ani náhodou, což mi jistě Milena potvrdí :grinning:), tak okolí krásný je :slight_smile:
Popravdě jsem ještě neslyšela o nikom, komu by nezabrala, ale zkontrolovat se to musí :wink:
7. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
len, nedají. rozpis stimulace a všechno mi dává moje mudra :slight_smile: do CARu mě vždycky objednávala po Pregnylu na IUI a teď teda na OPU atd...to už bude řešit pak CAR.

Já jsem žila v Chomutově 20let, teď bydlím kousek za :slight_smile:...mě se dřív moc Chomutov nelíbil, ale teď jak se to tam růzrůstá atd tak je to tam super...rozhodně o moc lepší než to, kde žiju teď :slight_smile: prdelákov č.1 :slight_smile:

Len a ty jsi teď teda uhnízdění v Praze????
7. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
uhnízděná tam mělo být :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Aha, takže ty si prostě cinkneš do CARu - jsem nastimulovaná, objednejte mě na OPU? :grinning:
Teta bydlí hodně na kraji Chomutova, takže jsou za pět minut v lese, tam je to hezký, ale směrem do centra (až na samotný historický centrum, lesopark a kamenčák) mě to nijak nebere...

Já teď bydlím kousek od Prahy, ale pořád střední Čechy :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
Len, mě tam cinkne Mudra :grinning: má tam nějaký kontakty bo co :grinning: vždycky spolu děsně vtipkujou do telefouna :slight_smile:

Len, kousek od Prahy zááávidíííím...mě hrozně chybí u nás kulturní vyžití a prostě tak všechno...okolí mám zkouknutý, nikam se pořádně nedá, to už prostě musíme vzít auto a razit...my jedeme do PRahy teď v neděli :slight_smile: potřebuju v Kice plovoučku :slight_smile: a v Ikey určitě hrozně nutně nějaký doplnky :grinning:
7. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.