• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
beru zpět . . . , můj partner mi právě vysvětlil, co s perem, takže fajn, nejdřív jsem se poddávkovala a teď předávkovala, opravdu jsem to podělala . . . . bez komentáře....
9. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz
@elana no a já debil prostě vždycky zase točila dál a dál a nenechala to na těch 150IU ..., pže jsem měla pocit, že ty jednotky musím nastavit pokaždé znova . . . :cry:
9. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz
teda holky, teď jsem Vás dočetla, jste toho dnes nakecaly :grinning:
@arianka :grinning: :grinning: ty seš teda éro a zbyl ti ještě nějaký gonal?
@sysysy to je super, tak ať je co nejvíc foliků
9. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz
@magieee tý jo, zítra už ET, budu držet palečky
9. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
@ankil : jo zbyla mi jedna dávka, takže jsem 900 Gonal měla na 4..., jsem fakt magor, teď mi bolí břicho, nevím jestli z toho, jak jsem na sebe naštvaná, nebo jsem předávkovaná ale asi oboje :cry:
9. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
@arianka a kolik jsi si dnes píchla?
9. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz
@ankil : 375 . . . . .
9. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz
a když jsem viděla, že mi nezbylo ani 100IU v peru, začla jsem pátrat co dělám blbě . . .
9. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz
já jdu spát, je mi blbě, nevím fakt jestli psychika nebo gonal :frowning2: zítra od rána žhavím telefon, dovolat se do Gennetu je děs :frowning2:
9. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz
tak všem hezkou noc :wink:
9. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz
@arianka :frowning2: to bude v poho, zítra si ale raděj zavolej do centra, dobrou a klidnou
9. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz
@ankil : no jsem zvědavá :frowning2: normálně se stydím přiznat jaký jsem imbecil, ale musím s pravdou ven, tak uvidím, co mi řeknou díky a hezké sny
9. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
@arianka nemáš se za co stydět, prostě jsi to popletla, to se stane :wink: a ukazovali ti v centru jak se to nastavuje a tak?
9. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz
@arianka počkej až začnu já :grinning: :grinning: , i když u prvního to bylo bez problémů, ale nějak jsem to všechno zapomněla
9. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
@arianka neboj se, kdo hůř reaguje, tak píchá těch 300 běžně a denně, tak holt sis dala jednou víc...nevím pokolikáté pícháš, jestli je to jedna z prvních dávek, tak to vůbec nevadí, "v nejhorším" se vystartuje víc folikulů :wink: fakt žádný strach, oni vše ohlídají ultrazvukem:slight_smile: tak hodně štěstí a já zas jdu:slight_smile:
9. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
@elana prosím tě a když píchám normálníma stříkačkama ( např. Diphereline, menopur ) musím taky po vpíchnutí celé dávky čekat 10 sekund? :confused: Můj manžel totiž píchnu, zmáčkne píst a jakmile je všechno "ve mě" tak hned vytahuje....kolkrát jsem si všimla, že se mi na kůži ještě objeví kapička toho obsahu :unamused:
9. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz
@drndapetka to ne, tohle se týká Gonalu, protože ta podkožní jehlička je krátká, tak aby to tím tunýlkem samospádem zas nešlo ven, manžel to dělá dobře. Té kapičky se neboj, mně to dělal Gonal i Cetrotide, ale to je v pořádku, je to fakt mikromnožství, vše bude v pořádku.
9. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz
autor
@elana no ale já Diphereline taky píchám krátkou jehličkou....centimetrovou
9. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz
aha (já se omlouvám, ale vždycky jsem měla jen KP s antago, tj. Gonal+Cetrotide), tak nevím jak vypadá Diphereline, ale nicméně si myslím že tohle je prostě záležitost toho pera, protože u Gonalu v návodu je to vyloženě napsaný...ale víš co, já poprvé to nedodržovala to počítání a měla jsem spoustu pěkných vajíček a podruhý jsem to dodržovala a výsledek byl stejný-spousta pěkných vajíček:slight_smile:...takže ono se z toho fakt nestřílí, neboj :wink:
9. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz
autor
@elana já začnu ve středu s Puregonem a tak jsem přemýšlela.....v zásobníku je 900 IU, a mám píchat do kontroly 6x po 150 IU, takže by to mělo vyjít....ale mě by spíš zajímalo jestli je tam něco málo navíc ( nějaká rezerva ), když člověk potřebuje odstříknout nebo třeba trošku přetočí...nevíš?
9. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz
autor
@elana jojo, mě to jen zajímalo, proč u per se má čekat a normálně ne, ale asi to nemá žádný vliv :wink: Děkuju
9. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz
je tam rezerva, u Gonalu někdy i dost (skoro 100 IU), tak ono to u toho Puregonu bude taky tak, počítá se s tím, že se něco odstříkne a něco prostě "vyplencá" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz
@drndapetka neděkuj, ráno se stalo. Hodně štěstí :wink:
9. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz
autor
@elana tak to je super, fakt moc děkuju :slight_smile:
9. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz
@ankil : no nemám za co stydět, jsem teď volala do gennetu a sestra jen do telefonu "ježiš, jak se vám tohle povedlo??" . . . no a doktorka mi zavolá po ordinační hodině co s tím . . .

elena: no, první dávka se povedla, další dvě ne... :frowning2: to jsem fakt zítra na UZV zvědavá ..

10. srp 2010 v 08:53  • Odpověz
@drndapetka : ty máš to samé dávkování jako já :grinning: jen jiný lék :slight_smile:
10. srp 2010 v 09:34  • Odpověz
autor
@arianka Ahojky, no mám každý den až do příštího úterý 150IU. Od zítřka začínám. Tedy manžel začíná, ten to zvládne. Já už proštudovala návod, skoukla video na youtubu a nevypadá to zas až tak hrozně, snad to zvládnem :wink: Jinak Gonal je úplně to stejný jako Puregon :slight_smile: A jak se vůbec cítíš, není Ti špatně?
10. srp 2010 v 09:41  • Odpověz
@drndapetka : no, já měla taky 6x 150IU a pak to druhé, co už nevím, jak se jmenuje, dneska mi řekli, že mám píchnout 150IU a pak se uvidí, nemám vynechat nebo snížit .. Taky jsem se dívala na youtube :grinning: Nwm, proč tyhle návody nejsou na českých webech :grinning: Hele, včera mi bylo opravdu blbě, břicho, hlava, svět se celkem točil ..., dneska úplně v pohodě. Ale co je hodně divné, měla jsem MS 2dny .., najednou zmizela..., tak nwm . .
10. srp 2010 v 09:55  • Odpověz
autor
@arianka ale krvácela jsi, ne? Je důležité abys před IVF krvácela. Nevím proč, ale slyšela jsem, že prý špinění doktorům nestačí :unamused: Já teda měa minulý měsíc nasazenou antikoncepci, aby byla jistota, že mrška dojde, a došla , ale byla jiná než normálně, úplně mě to překvapilo.....krvácela jsem víc a dýl....ale už je to naštěstí za mnou a doufám, že se minimálně příštích 9 měsíců mrška neukáže :grinning:
10. srp 2010 v 10:01  • Odpověz
@drndapetka : nojo, krvácela, ale po dvou dnech, vlastně po 3, jak jsem si dala tu vysokou dávku, najednou nic .., ne že by mě to vadilo, ale takhle ultra krátký cyklus jsem nikdy neměla . . :grinning: neukáže se mrcha jedna, neukáže, si piš že ne ! :grinning:
10. srp 2010 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.