• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
tak mi dnes psala kamarádka, je ze Švýcarska a při 1. IVF čekali dvojčata a teď psala, že v 5. měsíci to prckové vzdali .. :pensive: Vůbec si tohle neumím představit :frowning2:
10. srp 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky, čtu tu vaše přípravy na mimíska a taky se chci přidat, v září se chystáme na IVF tak se moc těšíme :o)
10. srp 2010 v 10:45  • Odpověz
@arianka te je prostě šílené, taky znám jednu holčinu, ketrý ted potratila dvojčata v 5.měsíci, ale žije v 4R a také po IVF. :frowning2:
10. srp 2010 v 10:52  • Odpověz
@mishule78 : ahojky :slight_smile: přidej se :slight_smile: bude to Vaše první IVF ? A kam chodíte že jsem tak zvědavá :slight_smile:
10. srp 2010 v 10:53  • Odpověz
@arianka naše první IVF, jsem po 2. IUI vše neúspěšné, snaženíčko více jak 2 roky ale HA neberu již 5 let. chodíme do ISCARU v Praze,kde i momentálně bydlíme :slight_smile: , mám z IVF nervy, jelikož jdeme na něj v září a 2.10. máme svatbu tak se bojím abych o to hned nepřišla.
10. srp 2010 v 10:56  • Odpověz
@mishule78 : to je strašný :frowning2: člověk tak nějak snad dokáže ještě vstřebat, když se to stane v začátku, ale takhle pozdě, to musí být opravdu naprosto nemožné vstřebat rozumem :frowning2:
10. srp 2010 v 11:02  • Odpověz
:frowning2: je to šílené opravdu šílené
10. srp 2010 v 11:05  • Odpověz
ahoj holky, můžu se přidat? mám teď po druhém IUI, zatím čekám na výsledek, ale tak nějak tuším, že to nevyjde...tak hned rozjíždím přípravu na první IVF v září...mám z toho strach, ale už nechci čekat...ten čas tak strašně letí...jak tady píšete ty hororové případy, že to mimčo/a vzdá/jí v 5.měsíci...úplně mi běhá mráz po zádech! Asi bych se z toho sesypala... :frowning2:
10. srp 2010 v 11:25  • Odpověz
@milka77 ahoj,tak to jsme na to stejně, snad se nam to podaří v září
10. srp 2010 v 11:29  • Odpověz
@mishule78 snad se to podaří...musíme tomu věřit :wink: kdy jdeš na první kontrolní UTZ? víš jakej budeš mít protokol?
10. srp 2010 v 11:32  • Odpověz
@mishule78 : tak to máme podobně a příčinu proč to nejde ví nebo neví ? Já mám za sebou jednou IUI a už jsem nečekala a šla do akce :slight_smile: Jak jsi v Iscare spokojená ? Já volila mezi Gennet a Iscare a nakonec Gennet měl dřívejší datum konzultace, což rozhodlo :slight_smile:

milka77: ahoj :slight_smile: vítej :slight_smile: jak dlouho jsi po IUI ? neházej flitnu do žita, dokud nedorazí mrcha :slight_smile: A ty chodíš kam do centra ?
10. srp 2010 v 11:35  • Odpověz
@mishule78 : to budeš mít náročný konec léta / začátek podzimu, mimi, svatba :slight_smile: :slight_smile: ale krásné starosti to jsou :slight_smile:
10. srp 2010 v 11:36  • Odpověz
@arianka jsem teprve 3.den po IUI...ale ty šance úspěšnosti jsou opravdu malé...všude to čtu...tak uvidíme za 11dní :wink: jinak chodím taky do Gennetu, nemůžu to porovnat s jiným CARem, ale myslím, že to tam je/bude OK :wink: všude je něco, všude pracujou jen lidi, se kterými si buď sedneš nebo ne... :slight_smile:
10. srp 2010 v 11:44  • Odpověz
@milka77 : jéé, tak to máš být plná optimismu :grinning: tady na foru v jiné diskusi je holčina, co po prvním IUI čeká dvojčátka :slight_smile: Držím palce, ať patříš k těm, kterým se to opravdu hned na poprvé povede :slight_smile: Já jsem s Gennetem spokojená, jediné, co je problém, že se člověk nemůže dovolat, když potřebuje, to už jsem zažila několikrát, takže vždycky, když tam jdu, osobně zařídím rychle všechno co je nutné, ale to je zatím jediné mínus, jinak si nemůžu stěžovat :slight_smile:
10. srp 2010 v 11:47  • Odpověz
@arianka já vím, šance je, že se IUI povede, ale na jiných diskuzích se dozvídám, že snad každá má za sebou 2 nebo 3 neúspěšná IUI...a jdou do IVF...je jasný, že každé tělo reaguje jinak...proto jsem do toho druhého ještě šla-co kdyby:wink: já jsem zatím s dovoláním se do Gennetu problém neměla, ale pravda je, že tam zas tak často nevolám... :slight_smile: snažíš se chodit k jednomu Mudr. nebo jsi raději, že se to střídá podle toho kdo má službu nebo má čas? Já jsem zatím byla u 3 rozdílných Mudrů...
10. srp 2010 v 11:55  • Odpověz
@milka77 : šance jsou obecně menší, to je pravda, ale zase proč to nezkusit, když je to bez jakékoli zátěže na tělo, já věděla, že pokud nevyjde jedno, nechci ztrácet čas, ale je hodně holek, které zkusily několikrát a nakonec to vyšlo, prostě babo raď :slight_smile: jo promiň, ty jsi po druhém IUI, já myslela první :slight_smile: Hele, ofiko chodím k Langerové, ale protože jsem u ní byla jen jednou a pak má dovču, tak jsem prostřídala 2 další mudry, zvykám si :grinning: dělá mi to krapet problém, ale jinak to nejde, takže si nevybírám a koho mi nadělí, toho mi nadělí :grinning:
10. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz
@arianka máš pravdu, prostě "babo raď" :confused: příroda je mocná...byla jsi už u prim.Brandejské? Jaký na tebe udělala dojem?
10. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz
@milka77 : u té ještě ne :slight_smile: Lovásová a Langerová a Daněk :slight_smile: Ale nwm proč na mě Brandejská působí strašně příjemně :slight_smile:
10. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz
@arianka já z ní mám právě takovej smíšenej pocit...připadala mi taková neakční...taková mdlá...moc info jsem se od ní nedozvěděla :confounded: tak nevim...Langerovou jsem ještě nezkusila - jak má teď tu dovču 3 týdny...nevíš kdy zase nastoupí?
10. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz
@milka77 : nwm, viděla jsem ji několikrát na chodbě a seděla mi, ale jak jedná, netuším, Langerová byla nejlepší, s tou jsme si myslím hodně seděly :slight_smile: nastupuje až po 16.8. a celý zbytek srpna má plno, mě už upozornila sestřička, takže k ní leda někdy v září :frowning2:
10. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz
krásné poledne :grinning:

arianka: 5 DC, GENNET červenec 1x IUI, příprava na IVF
ankil: 28 DC, CRM ZL, 2007 1.IVFúsp., 6/10 KET, 7/10 1.IUI, čekání na 2.IVF
sysysy: 4 DC, OBI Brno, 2010 2x IUI neg, příprava na IVF
drndapetka: 7 DC, UNICA Brno, příprava na 1. IVF
Iriel: 12 DC, GENNET, 1. IVF, 10/8 OPU

vítám vás holky @mishule78 @milka77 jestli budete chtít tak se písněte do tabulky :wink:
@arianka tak to je síla :frowning2:

10. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz
@ankil : hezké odpoledne :grinning: jo, je :frowning2: raději vůbec na tyhle věci nemyslet, ani jsem nevěděla, co ji na to mám napsat :frowning2:
10. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz
@arianka proc nam to nejde, jednu procinu mame malo spermijek 11mil/ml, pak 13mil/ml. V ISCARu spokojena zatim nevim zda jsem ci ne, chodim primo do ambullance k Dr Hulvertovi a s nim spokojejnost nejvetsi, mam ho na doporuceni od mych kamaradek.

Vsem gennetackam muzu rict, ze vedle mne sedi kolegyne cerstve otehotnena Gennetem :o)a hned na 1.IVF je ji 36let tak nebojte
10. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz
@mishule78 tak to je super zpráva s tou tvoji kolegyní
:grinning: hned mám lepší náladu, že to opravdu jde... :sunglasses: já o ISCARu žádné info nemám, mě Mudr poslal do Gennetu tak jsem tam :slight_smile: takže CAR jsem měla "vybraný" rychle :wink: ale je dobře, že jsi tam spokojená!
10. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz
@ankil dík za přivítání :wink: šup a jsem v tabulce :slight_smile:
milka77: 18DC, GENNET Praha, červen 1.IUI - neúspěšné, srpen 2.IUI - ?, příprava na 1.IVF
10. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz
milka77: 18DC, GENNET Praha, červen 1.IUI - neúspěšné, srpen 2.IUI - ?, příprava na 1.IVF
Mishule78: 13DC, ISCARE Praha, 2010 2x IUI neg., příprava na IVF
10. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz
@mishule78 už víš, jaký budeš mít protokol na IVF?
10. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz
@milka77 právě že vůbec nevím, vše nám bude řečeno 27.8. a pak zacneme 2.DC se stimulaci, predpokladam ye dlouhy protokol a co ty?
10. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz
@mishule78 pokud začínáš 2 DC se stimulací tak bys měla mít krátký protokol
@milka77 třeba na IVF ani nedojde a IUI ti vyjde :wink:
10. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz
@mishule78 my jsme se s doktorkou předběžně domlouvaly na krátkém protokolu, který bude začínat 2.DC, víc podrobností zatím nevím...podle toho co mi říkala, tak dlouhý protokol začíná od 21.DC... :confused: :confused:
10. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.