• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@iriel tak jak :slight_smile:, kolik bylo vajíček :slight_smile:
10. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz
@milka77 aha, no tak to ted nevim protoze kratky davajiz enam se spatnou odezvou vajecniku...a ja zadne problemy s ovulaci nemam, proc se u tebe tak rozhodl nevis?
10. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz
@ankil to by bylo super, kdyby na to IVF ani nedošlo... :slight_smile: ALE.... :wink: je pravda, že vůbec na výsledek toho druhého IUI teď ani nemyslím a už mám spíš myšlenky na přípravy na IVF...uvidíme za 11dní... :sunglasses:
10. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz
@mishule78 : kolegyni gratulujeme :grinning: tvého doktora znám, ne osobně, ale z nějakých publikací a vím, že si ho holky chválí, tak jsi v dobrých rukou myslím :slight_smile: určitě budeš mít krátký protokol, taký jsem začla stimulovat 2DC a mám krátký :slight_smile:
10. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz
@mishule78 mně doktorka dávala na výběr - dlouhý nebo krátký - ale protože jsem chtěla zkusit ještě to druhé IUI, volba padla na krátký protokol...aby se to dalo zvládnout časově...tak nevim :wink: :wink:
10. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz
@arianka aha :o)tak mi řekni dle čeho se ti doktoři rozhodnou dát ti krátký či dlouhý, když nemáš žádné problémy a pravidlenou ovulaci a MS?
10. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz
@milka77 myslíš jen z časového hlediska?
10. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz
@mishule78 jj většinou holky mají krátký protokol, dlouhý taky má myslím drndapetka
10. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz
taky=tady :grinning:
10. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz
@mishule78 ano, kvůli času...nevím, jaká jsou přesně kritéria pro to, která holčina dostane jaký protokol, ale mně doktorka dávala vybrat...podle DC jak by mi to vyhovovalo...nemám žádné problémy tam uvnitř tak asi proto ta volba?? :confused:
10. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz
@mishule78 : nemám tušení ? :grinning: mě se nikdo na nic neptal, ani neřekli, že je to krátký protokol, to vím od holek :grinning: prostě řekli, čím a od kdy budu stimulovat a nazdar :grinning: fakt nwm, podle čeho se rozhodují :slight_smile:
10. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz
@arianka možná jsi to už někde psala, ale můžu se zeptat, jaké kroky jsi podnikala, než jsi začala s tou stimulací? :slight_smile:
10. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz
@milka77 : asi psala :slight_smile: no, 2 roky snažení a nic, s mým gyn jsem dohodla laparku + hysteroskopii + ještě něco, prostě komplexní vyšetření pod narkozou. Vše dopadlo dobře. Pak šel na řadu partner. Byl v normě. Můj gyn mi nasadil hormonální léčbu Clostylbegyt, reagovala jsem ok, ale po 3 měsísích neúspěchů jsem to vzdala a šla do Car, tam hned v červenci IUI a teď stimulka IVF. Tak, tolik stručně :slight_smile:
10. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz
@milka77 takže se Vám žádost na IVF vyřizuje nebo už to máte schválené
10. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz
ahojte holky, napul spim, ale stejne se hlasim, ze jsem ok a po opu. Jen vajicek je malo, 4 a zbytek jsou dutinky. Tak jsme sli do icsi se vsema, clovek mini, panbuh meni. Zitra budeme vedet, jestli to u nekterych slo.
10. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz
jo a muj zebricek doktoru v Gennetu: Brandejska s Feldmarem zlato, Hejtmankova stribro, Langerova s Dankem bronz, pak dlouho nic, pak Hynek, pak jeste dyl nic a pak Lovasova. :grinning:
10. srp 2010 ve 14:05  • Odpověz
@iriel : ahoj :slight_smile: hlavně že jsi ok, s icsi by to mělo klapnout, tak držím palce, ať jsou zítra jen perfektní zprávy !!! No, s názorem na Lovasovou souhlasim... :frowning2: Uz se na ni zitra "tesim"... :-P
10. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz
@iriel : v kolik jsi šla na OPU ? tedy jak dlouho jsi tam vlastně strávila před a po OPU ???
10. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz
@iriel ahoj :slight_smile: to nevadí že byly jen 4 vajucha, všechny se určitě krásně oplodní a teď si dáš 2 a ještě budou i mražáčci na potom :grinning:
10. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz
@arianka Ja uz sestram vzdycky rikam, dejte me ke komu chcete, jen kdyz to nebude Lovasova :slight_smile:
10. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz
@iriel držím ti palce, uvidíš vyjde to :o)
10. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz
@arianka Byla jsem tam na pul osmou, cca v devet jsem byla na sale (predtim na pokoji uz), no a kdy me privezli to presne nevim, ale trva to cca 20 min a pak jsem spala do 11.00 cca a pred pul dvanactou me pustili.
10. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz
@iriel : :grinning: ano a takovych vas je vic, protoze posledne kdyz hledala volny termin a cetla jeji jmeno, tak se na me tak opravdu soucitne podivala, jestli k ni vazne chci jit :grinning: ale nemela jsem moc na vyber :grinning: ona mozna neni spatna, ja ani nevim, ale nesedi mi :frowning2:
10. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz
@iriel : to je teda fofr :slight_smile: no tak jdi dospat v klidu :slight_smile: ja se snad zitra dozvim termin taky a modlim se, aby to bylo pozdeji nez 12DC, jinak jsem v haji, protoze partner nemuze ten den :frowning2:
10. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz
@arianka tak to jsme na tom hodně podobně :grinning: taky se snažíme přes 2 roky, měla jsem laparku a hystero pod narkozou, měla jsem Clostík, manži spermio taky v normě, 2 IUI a teď IVF :slight_smile: já jdu k Lovásové ve ČT ráno :wink:
10. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz
@ankil žádost na IVF se vyřizuje, ale doktorka řekla, že to schválení není problém a nemusíme čekat...tak už brzy začínáme... :wink:
10. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz
Ja mam za sebou asi 9 let snazeni, i kdyz vlastne s pauzama a cekanim... za tu dobu dve tehu taky, jedno geu, laparka, hsg, IUI, cekani na ocistu od cytostatik no a slava nazdar vyletu konecne prvni IVF :grinning: A nakonec mame stejne darce.
10. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz
@iriel ahoj iri, držím palečky!!! určitě to dobře dopadne! :sunglasses: pěkně odpočívej!
10. srp 2010 ve 14:46  • Odpověz
@iriel máš už toho teda hodně za sebou! :confused: moc ti fandím ať to klapne!!! :wink:
10. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz
@arianka vy nebudete mít prodlouženou kultivaci?
10. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.