• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
autor
@sovicka_ tak defakto samotnou stimulaci ( Puregonem ) začnu taky 8DC ( zítra ). Nevím teda jaký máš protokol Ty, ale já ten dlouhý a už 15 dní píchám Diphereline ( to je to stejné jako Decapeptyl )
10. srp 2010 v 17:36  • Odpověz
autor
@sovicka_ a Ty už jednou dítko máš? ( vidím něco na fotce :slight_smile: ) My se snžíme 3 roky a 2x se nám podařilo přirozeně, jenže poprvé to bylo mimoděložní a podruhé zamlklý potrat v 6tt :pensive:
10. srp 2010 v 17:37  • Odpověz
autor
@sovicka_ prosím Tě, taky mě bolí hlava jak střep ( už 2 dny ) a navíc se cítím jako by na mě něco lezlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Opravdu nemůžu nic na bolest, nebo aspoň třeba Coldrex hork nápoj nebo něco na imunitu, ať ještě neonemocním? chodím ještě do práce a pohybuju se mězi dosti lidma a každej na mě prská a kašle ( je teď nějaká zas doba chřipek či co :unamused: )
10. srp 2010 v 17:38  • Odpověz
@drndapetka Dlouhý. Já měla injekci jednu, 21DC předchozího cyklu. Zastavilo to činnost vaječníků, myslím, že je to totéž co to tvoje - byl to nějaký jakoby takový implantát, který se uvolňoval postupně. Po 15ti dnech jsem byla na KO (minulou středu) a hned jsem začala píchat Puregon. Píchám už 7. den. KO bude ve čtvrtek. Kolik jednotek si budeš zatím píchat?
Dítě ještě nemám, to jen ta fotka je taková :slight_smile: Nám se nezadařilo nikdy, manžel má opravdu špatné spermie.
Na bolest můžeš paralen, to mi doktor povolil. Nemoc by byla hloupá, ale máš dost času dát se do kupy než bude OPU a ET :slight_smile:
10. srp 2010 v 18:09  • Odpověz
tak jsem tady :grinning: a jdu Vás dočíst, dnes to bude fuška :grinning:
10. srp 2010 v 19:50  • Odpověz
@sovicka vítám tě a přeji hodně štěstíčka
@drndapetka paralen můžeš bez problémů, ten se může i v těhu
holky tak mi máme taky dárce a první podle čeho se vybírá je krevní skupina a pak barva vlasů, očí atd., dají Vám vyplnit dotazník a tam si zaškrtáváte výšku, vzdělání, barva vlasů,očí, pleti, krevní skupinu a už nevím co tam ještě bylo, u nás byli vhodní 3 dárci, dárce musí mít přinejmenším maturitu
jinak nás IVF vyjde: léky cca 5tis, PK 6tis, AH 3tis, ICSI paušál 8tis, dárce 2500, zamražení zbylých vajuch 4tis
10. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz
omlouvám se za hrubku :pensive: mi=my :grinning:
10. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz
@ankil tak to jsi mě potěšila, že se tam vyplňuje i vzdělání :slight_smile:
10. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz
Dobré ránko
:grinning:
arianka: 6 DC, GENNET červenec 1x IUI, příprava na IVF
ankil: 29 DC, CRM ZL, 2007 1.IVFúsp., 6/10 KET, 7/10 1.IUI, čekání na 2.IVF
sysysy: 5 DC, OBI Brno, 2010 2x IUI neg, příprava na IVF
drndapetka: 8 DC, UNICA Brno, příprava na 1. IVF
Iriel: 13 DC, GENNET, 1. IVF, 10/8 OPU
milka77: 19 DC, GENNET Praha, červen 1.IUI - neúspěšné, srpen 2.IUI - ?, příprava na 1.IVF
Mishule78: 14 DC, ISCARE Praha, 2010 2x IUI neg., příprava na IVF
sovicka:

jinak u mě ms zatím nikde ani to nevypadá že by měla dorazit, už od pátku mě párkrát za den zařeže v podbříšku a někdy mám fakt pocit že už jo a stejně nic, tak nevím, myslíte že se mi může ms posunout když jsem byla 8DC na hysteroskopii? vše bylo ale v pořádku, jen jsem pár dní špinila...........jo a dělala jsem si test a byla tam jen jedna čárka :confounded:
11. srp 2010 v 07:53  • Odpověz
@sovicka_ Vyplnuje, ale je to jen trik na "spotrebitele", oni totiz ze zakona to vzdelani nesmeji chtit po darci, takze ty si vyplnis pekny dotaznicek a jedine, co i oni vedi je vyska, vaha, barva oci, pleti a vlasu a pak samozrejme zdravotni stav.
11. srp 2010 v 08:41  • Odpověz
A volali mi z Gennetu, ze 4 vajuch byla tri vajicka zrala a z tech tri se oplodnila vsechna, zitra zas budou volat, jestli se vyvijeji, to je normalne kovbojka na pokracovani, tohleto :slight_smile: Drzte palce, prosim. :slight_smile:
11. srp 2010 v 08:43  • Odpověz
@iriel držím :slight_smile: Povídám ti, že dvě budou :wink:

11. srp 2010 v 08:47  • Odpověz
@iriel moc,moc držíme palečky, tak ať bojovníčci bojujou
11. srp 2010 v 08:51  • Odpověz
@ankil já jsem trochu mimo, kde najdu tu tabulku nevim kam a na co kliknout, vcera jsem to pouze zkopirovala tadz do zprav, asi jsem slepa :confounded:
11. srp 2010 v 10:06  • Odpověz
@iriel moooooooooooooc držím :o)
11. srp 2010 v 10:07  • Odpověz
arianka: 6 DC, GENNET červenec 1x IUI, příprava na IVF
ankil: 29 DC, CRM ZL, 2007 1.IVFúsp., 6/10 KET, 7/10 1.IUI, čekání na 2.IVF
sysysy: 5 DC, OBI Brno, 2010 2x IUI neg, příprava na IVF
drndapetka: 8 DC, UNICA Brno, příprava na 1. IVF
Iriel: 13 DC, GENNET, 1. IVF, 10/8 OPU, 13/8 ET
milka77: 19 DC, GENNET Praha, červen 1.IUI - neúspěšné, srpen 2.IUI - ?, příprava na 1.IVF
Mishule78: 14 DC, ISCARE Praha, 2010 2x IUI neg., příprava na IVF
sovicka:
11. srp 2010 v 10:29  • Odpověz
@mishule78 Diky :slight_smile: Tabulka je fakt jenom ten prispevek, ktery cas od casu zopakujeme, bohuzel zadna nastenka nebo zahlavi tady neni...
11. srp 2010 v 11:12  • Odpověz
:slight_smile: tak nejsem hloupa super, co jinak kovbojka stale pokracuje co?No to jsou nervy, me to ceka v zari tak to nevim co budu delat :o)chodis do prace?
11. srp 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jsem ráno v 5 píchala první Puregon :grinning: myslíte, že je možný, aby mi už teďka sem tam píchlo u vaječníku nebo si to jen namlouvám? :confused:
11. srp 2010 v 11:35  • Odpověz
@mishule78 Nechodim. Nejdriv jsem si rikala, ze jo, ale to mas v utery bud pn nebo dovolenou a hned od patku min. tyden neschopenku, tak na ty dva dny se tam nepozenu, navic me nastval sef, tak jsem si rekla, ze mu na to prdim, at se treba zblazni :grinning: Ale ted pristi tyden budu muset aspon neco z domova, i kdyz na neschopence.. jsem zodpovedna za IT pro 6 zemi a nemam tu zadne kolegy, kteri by me zastoupili, leda z uplne jineho regionu, takze na maily aspon odpovidam pres blackberry, ale neprehanim to :wink:
11. srp 2010 v 11:56  • Odpověz
@drndapetka To asi ne, to je spis neco jineho, ale kdo vi, kazda jsme jinak citliva a treba uz citis, jak rostou! :slight_smile: Drzim palce, at mas nejen hodne foliku, ale hlavne zralych vajicek a taky at jich zas neni moc, at nehrozi OHSS :slight_smile:
Ale to se fakt da preventivne opatrit tim pitim a bilkovinama a vlakninou... ja vcera vypila neco pres 6 litru, z toho dva ty isotonicky napoje a fakt citim, ze jsem to telo "procistila" od hormonu...
11. srp 2010 v 11:58  • Odpověz
autor
@iriel to musím pít 6 litrů? :astonished: Já už tak chodím každých 10 minut na záchod a to jsem teprve od rána vypila 1 litr :grinning: A bílkoviny jsou krom masa a vajíček ještě v čem? Nebo sis koupila něco speciálního v lékárně?
11. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz
ahoj holky :pensive: OHHS jak vyšitá .., při dnešním UZV 26 folíků ..., břicho mám jak balon, nedopadnu žádné kalhoty, je mi pořád blbě.. Dnes už mi ráno píchli injekci, dávky hormonu snížili na polovinu a v pátek další UZV a v PO odběr a zamražení ............. :pensive: A nejlepší byla doktorka: "máte OHHS, může to skončit tak, že budete v nemocnici, nebo vyjímečně to končí i smrtí, chcete pokračovat ve stimulaci?"...............Jako já mám upřímnost ráda, ale asi ne vždy ji umím snést. . .
11. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
jinak co se bílkovin týče, jak se tady bavíte, ve 3 lékárnách mi nebyly schopni dát nic jiného než iontové nápoje, takže jsem koupila aspoň ořechy, kuřecí prsa, čočku a Eidam, to mi podle nějaké tabulky na netu vyšlo jako nejvíc bílkovinové jídlo, ale fakt nwm, zda to je dobře, zítra jdu k obvodní dokončit předoperační a pro neschopenku, tak vyzvím víc.
11. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz
@arianka Teda to je sila :frowning2: A to je kvuli te velke davce, co sis pichla nebo i kdyby ne? To asi nevedi, co... teda drzim palce, at to zvladnes co nejlip, hodne pij...
11. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz
@drndapetka Proste co sneses, co nejvic, aby se snizilo riziko OHSS na minimum a aby se rychle vyplavily ty hormony, je to dobre i pro ten ET pak, ze jsi procistena...
11. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
@arianka Tak ona ti to proste musi rict, to nejde, ze jo... Potrebuje tvuj souhlas s tim, ze vis vsechna rizika..Jasne, zalezi na podani, ja mam zkusenost z Motola, kdyz mi jeden vecer rekli, ze mimi zachranej, pak nic, zadny informace a najednou prisla sestra a rekla mi "od pulnoci nejist nepit nekourit, pripravte se na zakrok" a ja se ptala na jakej zakrok, ze o nicem nevim? A ona -No nejak ty zbytky vyskrabnout musime, ne?? To bylo hodne drsny..
11. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz
autor
@iriel prosím Tě a co si teda přesně mám v lékárně koupit a kolik to cca stojí? Děkuju :slight_smile: Už jsem si teda nastolila velký potiný režim, naštěstí pro mě není problém vypít i 5 litrů, jen holt musím být poblíž wc :slight_smile:

@arianka holka, ty máš teda smůlu, hlavně se opatruj :pensive:
@iriel : no je to pro mou blbost a pro ty konsky davky hormonu, ktere jsem si bodla :frowning2: tedy prisuzuji to tomu, zda to tak je nebo ne, kdo vi, ale verim, ze jo ..., piju uz asi 10l vody dneska, ale je vazne blbe a zcela jiste nebude mozne dat embrya z5 po OPU, ale az za mesic, proste vsechno spatne :frowning2:
@iriel : no tak to z Motola bylo opravdo hodně drsný ..., ano, záleží na podání ... , i doktor má být trochu diplom
11. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.