• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
tak já po ET brala prednison, anopyrin a zaváděla crinone gel, ale četla jsem tady na koníkovi že prednison se má brát 4 týdny před ET, mě ho dr.předepsal až po ET tak se musím pak zeptat :grinning:
11. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz
já měla při 1.IVF 15 vajuch, OHHS nebyl - teda oficiálně, ani mě tenkrát před 7 lety nikdo neinformoval, že něco takového existuje, tak jsem si myslela, že je mně blbě po narkóze a těch hormonech a že je to prostě normální...ani se nedivím, že se po ET embryjka neudržela, když mě bylo tak neskutečně zle..... A pak jsem další měsíc přirozeně otěhotněla...takže všechno zlé je pro něco dobré :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz
@iriel no asi do toho taky nechci jít, jak jsi psala, že kvůli cystám holčina přišla o dvojčata, to fakt ne, takové riziko nechci, na druhou stranu KET je zase menší šance než ET a já chtěla IVF a ET právě kvůli vyšší šanci, to je prostě stále dokola, co je lepší a co je pro a proti :frowning2:
11. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
@sovicka_ právě že až dorazí ms tak se objednám do caru pro injekce a začnu 2nebo 3 DC se stimulací.....uvidím, v pátek tam zavolám a zeptám se, doufám ale že do té doby mrcha dorazí /tady vidíme proč se jí tak říká :grinning:, potvora jedna poprvé teda podruhé v životě ji člověk tááák potřebuje a ona nikde :rolling_eyes: :grinning: /
11. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
@sovicka_ utrogestan je az od dalsiho dne :slight_smile:
11. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz
@ankil Jo, na to uz jsem taky koukala, ze holky tu hodne berou Prednison dopredu, tak jsem se na nej dvakrat ptala a pry ne, az po ET... Mne to celkem neva, ja mam imunitu nizkou i tak :grinning:
11. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz
@arianka uvidíš jaká bude po OPU situace, ale četla jsem v jedné diskuzi, že ET většině holkám nevyšel a právě při KETu snad otěhotněla většina.......je to hrozné když se musí člověk tak rozhodovat...........já měla tu cystu fakt obří, měla 6cm,ale jak jsem psala naštěstí sama zmizela sice až tak za 5 měsíců,ale byla pryč a vše dobře dopadlo
11. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz
11. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz
@ankil : tys měla 18 vajuch při I. IVF ? to je ale fakt síla :slight_smile:
11. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz
@ankil : to je pořádná cysta :slight_smile: nádherné, že to tak dopadlo :slight_smile: co na to doktoři ? předpokládali, že zmizí nebo to prostě nechali přírodě a sami nevěděli, jak to dopadne ??
11. srp 2010 ve 14:33  • Odpověz
a s tím KET, že to holkám vyšlo, to je super a divné zároveň, četla jsem, že úspěšnost je 15%, což není moc :frowning2:
11. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz
já užívám prednison od 4 DC - tak jestli ten snižuje imunitu, tak když pak užívám kyselinu listovou+B12 - což zase zvyšuje imunitu, tož co si mám vybrat???
11. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz
@iriel to je zase jak kde, v mém CARu ode dne kdy proběhne OPU. Prednison beru také už teď, od prvního dne stimulace.

@sysysy ono to nesnižuje imunitu jako takovou, spíš jen pomáhá tělo připravit na příjem "cizího tělesa". Určitě ti to nesníží imunitu tak, abys byla hodně náchylná k infekcím, neboj :slight_smile: Listovka je dobrá pro vývoj nervové soustavy miminka - tak je dobré ji brát již před těhotenství, aby tělo mělo této látky dostatek :slight_smile:
11. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz
holky, každý car má trochu jiné postupy, všechno jsou to jen "doplňkové aktivity", které mají pomoct zahnízdění embrya a když se to trochu liší, není to špatně. To hlavní je všude stejné - stimulace, odběr vajec, oplození, transfer. Pokud ve vašem CARu dělají to ostatní trochu jinak, třeba nasazují léky jindy, zvou na kontroly jinak, doporučují pít, nedoporučují přehnaně pít, nepropadejte panice, že je to nutně špatně. Přeci jen je lepší poslechnout doktora než naše babské - a hlavně laické - rady na diskuzích :slight_smile:
11. srp 2010 ve 14:46  • Odpověz
Ahoj holky,tak já mám dnes po ET.Byla sem na tom včera,tak doufám,že ty moje budou rozumný a zůstanou s mamkou. :grinning:
11. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz
@magieee tož to gratuluju, šetři se a tfuj tfuj tfuj, plivanec pro štěstí :grinning:
11. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz
@magieee jéééééééé hodně štěstíčka, kolik ti jich přenesli 2mimisky?
11. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz
autor
@iriel taky beru už 14 dní Prednison a někde jsem se ještě dočetla, že je vhodné ho kombinovat s Wobenzynem. Pak prý po ET je dobré 1/4 anopyrinu denně, podporuje sliznici :wink:
11. srp 2010 ve 14:49  • Odpověz
@magieee Drzim palce, at se jim u tebe libi a hezky rostou :slight_smile:
11. srp 2010 ve 14:49  • Odpověz
@magieee . jeee, držím palce :slight_smile: máš dva bobásky ?
11. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz
jojo mám dva a moc doufám,že to vyjde.Nějak se s tím pak poperu až budou křičet obě. :grinning: :wink:
11. srp 2010 ve 14:55  • Odpověz
@arianka nic s ní nedělali, jen mi ji při každém utz změřil :sweat_smile:, jj 18 a 15 se jich oplodnilo, ale po PGD byly v pořádku jen 3 kousky
11. srp 2010 ve 14:55  • Odpověz
@magieee ahojky "těhulko", přeji moc štěstíčka a broučci ať se pořádně zavrtají do peřinky :wink:
11. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz
@magieee :grinning: ten křik ti moc přeju !! :grinning:

ankil: no ono se s tím teda fakt asi nedá nic dělat, já bych měla asi strašný nervy :slight_smile: simtě co je PGD ?? z 15ti oplozených 3 kousky, no pane ?? :confused:
@drndapetka to je právě to "prý" - já bych do toho nešla, pokud mi to doktor neřekne :pensive: :confused:

@mishule78 už jsem to četla - njn, co naděláme. Já ho určitě nedostanu, vzhledem k tomu, že oba s manželem normálně makáme, na to fakt nedosáhneme, byť otáčíme každou korunu :frowning2:
@sovicka_ tak to jsme na tom uplne stejne ac makame tak stejne jedeme od vyplaty k vyplate a to jenom kvuli tem cenam v Praze :o(
11. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz
@mishule78 taky děláme od rána do večera,ale když už nic jinýho nejde,tak dělá člověk cokoli aby to dítě měl,když ho opravdu chce :unamused:
11. srp 2010 v 15:09  • Odpověz
@arianka písnu ti navečer, malá je už vzhůru tak musím končit

holky zatím pa
11. srp 2010 v 15:39  • Odpověz
@ankil : jojo, utíkej :slight_smile:
11. srp 2010 v 16:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.