• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@sovicka_ my jsem byli na genetickém vyšetření v Brně a tam mu to zjistili z krve
@iriel jj, úplně v pohodě, akorát jsme to řekli manželovým rodičům a ti to rozdýchávají možná ještě teď
11. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
@sovicka_ jj, u nas je to z krve, ne ze spermii, na to by ani pgd neprislo. :slight_smile:
11. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz
aha aha... my byli taktéž na genetickém vyšetření v Brně, výsledky jsme v CARu ukazovali a PGD - ač ho dělají - nezmiňovali. Tak věřím, že je to ok. Docela jsi mě uklidnila, že je to z krve :slight_smile:

No jo, rodiče, s nima je to vždy těžké. Manželovi rodiče o IVF vůbec nevědí a z mé strany jen mamka.
11. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz
@iriel já jsem nevěděla zda to není ta fragmentace - tu všude neumí - podle ní se zjišťuje, jaké % spermií je geneticky špatné.
11. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz
@ankil To my jim to radsi ani nerikame, ani nevedi, ze podstupujeme ivf, proste jim ne... u nas z rodiny to zas vi jen moje mamka a ta je s tim v pohode.

Mimochodem moje starsi sestra prave zacala rodit! Je otevrena na 3cm, zatim je doma...
11. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz
@iriel hehe koukám, že jsme na tom úplně stejně :slight_smile:
Mojí máti jsem to říkala minulý pátek, do té doby to taky netušila. Věděla teda že manžel má špatný spg, ale jinak nic.
11. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz
u nás to ví naši rodičové,manželova sestra a mí dva bratři.Jeden mě nachytal jak píchám :sweat_smile:
Drží nám pěsti a těší se,že by byli dědečci a babičky :grinning:
11. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz
vyhled z pooperacniho pokoje v Gennetu, to v dalce je Prazsky Hrad. :slight_smile:
11. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
Teda koukam, ze takhle zmensene to fakt neni videt, no tak nic :grinning:
11. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz
@iriel no naši to vědí a manželovy rodiče taky a dál to do světa pouštet nechci, ale už teď lituju že jsme to manž.rodičům řekli, docela mě překvapily jejich reakce, nečekala jsem to :confounded: ...........sestře držím palečky a hlavně ať jsou ona i mimčo v pořádku, je to její první?
11. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz
@ankil Ctrvrty :grinning: A ona rodi tak hodku dve maximalne, tak uvidime. Bude to prekvapko, maji dva kluky a holcicku a ted se nevi...
11. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
@iriel aha, tak to jsem se netrefila :grinning: , tý jo čtvrtý, to je teda odvážná, tak třeba se tohle narodí doma, že hoďku max 2 :grinning: to jsou teda fofry
11. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz
právě - člověk to tak snadno řekne a pak ho to štve. Jsem si na milion procent jistá, že rodiče od manžela by to rozpitvávali, hrabali by se v tom, řešili by to - a to i v negativním slova smyslu.
11. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz
@iriel jak to zvládáš, že ségra má už tolik dětí? Musím říct, že já jsem sestřino druhé těhotenství zvládala už dost špatně. Jistě, je to ségra, mám ji ráda, a děti jsou skvělé, miluju je :slight_smile: -ale takový blbý pocit tam byl :frowning2:
11. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz
@sovicka_ Ja to beru v pohode, jeji deti jsou proste skvely, mam je strasne rada. Jasne, ze je tam nekde ten pocit, ze oni uz ctvrty a navic uz se tvarili jakoze Hm, jejda, ctvrty, no, jak to budeme delat... (samozrejme, ze jsou stastny, ale musej treba resit velky auto a tak..), ale jsem za ni rada. Ja jsem mela krize tak druhej, treti rok pokusu, kdy jsem hur nesla ty nervy okolo, to, ze kamaradky tehotnej a tak, ale po deviti letech uz to fakt neresim, budto to vyjde nebo ne, on se svet nezbori, adopce je taky fajn, a klidne jeste muzeme byt chvili sami, nesilim z toho :slight_smile:
11. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz
@ankil A nejen, ze je ctvrty, ale je jim 6; 5; skoro 3 a ted rodi, docela fofr, mezi tema nejstarsima je 15 mesicu. Jo a mimochodem my jsme od sebe 13 mesicu :slight_smile: A taky jsme 4 sourozenci, 4 holky. :slight_smile:
11. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz
@sovicka_ jj, udělali jsem chybu když jsme jim řekli o dárci a ani nevíš jak toho teď lituju :rolling_eyes:
@iriel :grinning: takže se není čemu divit, no počkej za chvilku budeš mít 2 bobíšky v bříšku, tak je aspoň trošku doženeš :grinning:
11. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz
@ankil můžu se ještě zeptat jaktože to pdg hradila pojišťovna? :slight_smile: Ne že bych ho chtěla :grinning: jen by mě to zajímalo :slight_smile:
11. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz
@sovicka_ no, za PGD jsme dopláceli 9000,- jinak zbytek hradila pojišťovna, mám pocit že dr. tehdá říkal že to vyšetření stojí 70 tis......no jelikož máme genetickou zátěž tak nám to bylo nabídnuto
11. srp 2010 ve 22:27  • Odpověz
@iriel tak co už jsi čtyřnásobná teta :confused: :grinning:
11. srp 2010 ve 22:29  • Odpověz
ahoj holky, teda vy jste toho dneska napsaly :wink: ani nestíhám číst...arianka, už se cítíš líp?musí to být hodně nepříjemný! Já bych s tím ET určitě měsíc počkala! :wink: iriel, držím palečky :slight_smile: dobře to dopadne!!! holčiny, držte se - všechny! Já jdu zítra na KO k Lovásové...myslete na mě :wink: snad bude OK....dobrou... :pensive:
11. srp 2010 ve 22:52  • Odpověz
@milka77 : dej vedet jak jsi dopadla :slight_smile: ja jdu v patek k Dankovi, uz mi prijde, ze Lovasova i on jsou nastejno, nepreferuju ani jednoho :slight_smile:

Iriel: jee, co se narodilo ?:slight_smile: 4 deti dneska, to je fakt mazec, ale krasny mazec :wink: ja mam 4 synovce od dvou sourozencu :slight_smile: sami kluci, rodina by rada holcicku, ode me...

dobre rano holky :slight_smile: tak nwm bud je ohhs na ustupu nebo jsem se upila vody a vyolavila vsechny hormony, bricho je o fous mensi, ale jsem strasne unavena .. A boli me levy vajecnik, prave tam, kde je snad 15 foliku :frowning2:
12. srp 2010 v 06:08  • Odpověz
Ups muj stary profil :slight_smile:
12. srp 2010 v 06:13  • Odpověz
Dobré ráno
@milka77 budu držet palečky
@arianka jj 4 děti, to je fakt mazec a takhle celkem po sobě :grinning: , ale co hlavně když jsou zdraví :wink: , ale jako co, že,
kdyby se nám povedly teď dvojky tak jsme na tom tak nějak podobně :grinning: a měli by jsme jen o jednoho míň :grinning:

jdu hledat naši tabulku
12. srp 2010 v 07:34  • Odpověz
ani to nedalo moc práce

arianka: 7 DC, GENNET červenec 1x IUI, příprava na IVF
ankil: 30 DC, CRM ZL, 2007 1.IVFúsp., 6/10 KET, 7/10 1.IUI, čekání na 2IVF
sysysy: 6 DC, OBI Brno, 2010 2x IUI neg, příprava na IVF
drndapetka: 9 DC, UNICA Brno, 1. IVF -stimulace, KO 17.8.
Iriel: 14 DC, GENNET, 1. IVF, 10/8 OPU, 13/8 ET
milka77: 20 DC, GENNET Praha, červen 1.IUI - neúspěšné, srpen 2.IUI - ?, příprava na 1.IVF
Mishule78: 15 DC, ISCARE Praha, 2010 2x IUI neg., příprava na IVF
sovicka: SANUS Jihlava, 1. IVF - stimulace, KO 12.8.2010

@arianka třeba to už bude jenom lepší, hm 15 foliků na jedné straně, to musí fakt hodně tlačit, vždyť jsem ti říkala že z tebe bude úplná nosnice :grinning: :wink:
12. srp 2010 v 07:41  • Odpověz
@ankil : tak jasne, u me 2 x dvojcata a mame skolku :wink: a partnera by asi odvezli do blazince, on zas tak moc rodinny typ neni :slight_smile:)) tak jako mela jsi pravdu, nosnice jsem myslim prvotridni :wink:) ted jen abych byla kvalitni nosnice...nejen kvantitativni:slight_smile: ale to se snad dozvim zitra :slight_smile:
12. srp 2010 v 07:54  • Odpověz
Mimochodem jak to je se zamrazenim? Kdyz je vetsi pocet zivotaschopny vajicek tak urcuji ja ten pocet na doporuceni embryologa nebo je nejaky limit ??
12. srp 2010 v 07:56  • Odpověz
@arianka teď vidíš jen na utz foliky, bohužel se nepozná jestli není třeba prázdný, to vše se zjistí až po OPU, takže teď zjistíš jen kvantitu a po opu i kvalitu :grinning: .............. s tím zamražením ti zmrazí asi všechny, které se krásně vyvíjí, akorát nevím po kolika se zamrazují, jestli po dvou, třech
12. srp 2010 v 08:02  • Odpověz
Dobre ranko kocky, tak to byl plany poplach, segra zatim nic, ale pry do dvou dnu uz urcite porodi, ona mi to mamka spatne interpretovala, segra ani kontrakce zatim neciti, byla na vysetreni a dr ji rekl, ze uz je ma a ze uz se otvira, takze to bude do tech dvou dnu, samotny porod se jeste nekona...
12. srp 2010 v 08:28  • Odpověz
@ankil No presne, ja mela taky 12 folikulu celkem velkych, ale jen 3 zrala vajicka... dneska jeste nevolali, tak jsem napnuta jak sebojovnicci vyvijeji... a zitra uz ET.
12. srp 2010 v 08:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.