• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
12. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz
@ankil : no vyřešilo :slight_smile: křičela jsem i na ředitele pobočky a on že je to systém, že to jinak nejde, takže jsem to zaplatila, oni to měsíc řešili a pak řekli, ok, sorry, chyba na naší straně a já fajn, tak tu částku nechte a započtěte oproti dalším fakturám a oni že ne, že ji musí poslat zpět a trvá to 14 dní... :grinning: jako fakt nakopat někam . . .

sysysy: no jasně, to věřím, ale právě o ten princip jde, my těch telefonů máme víc a stává se nám to často, a to nehlídáme samozřejmě počet minut a sms, to bychom se teprve možná divili :slight_smile:
12. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz
Tak ja dopravu nepocitam, je to v miste, prakticky... a jinak jsem mela jen drazsi leky, kvuli te blbe sestricce, ale jinak to tolik nebude..
7000,- ICSI
6000,- Leky
2000,- darce
3000,- Kryo, pokud pujde
no a to je asi vsechno, PK nakonec neni a AH v ramci ICSI...
To je 18k, to jde... ale minuly a predminuly tyden jsem dala 10 tisic za rovnatka, tak ono se to vyrovna :grinning:
12. srp 2010 ve 14:42  • Odpověz
Telefony a internet mi plati nastesti zamestnavatel, coz bude pecka, az prestane na materske :grinning:
12. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz
autor
@iriel jééé, oni dávají ještě po 20tce rovnátka? :confused: Já je taky chtěla, přední zuby se mi skřivily jak mi vyrostly osmičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale bylo mě řečeno, že to nemá žádný smysl, když už je mi více jak 21 let-do té doby se prý formuje čelist nebo nějak tak mi to vysvětlovala
12. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz
autor
@iriel jéé, a copak děláš jestli se můžu zeptat? to asi pracuješ z domu, že? :confused:
12. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz
@drndapetka No jasne, naopak, az ti vylezou osmicky, pokud tam na ne nemas misto, tak to ma mnohem vetsi smysl, moje kolegyne mela rovnatka v 35ti a ted ma krasny zuby...
12. srp 2010 ve 14:46  • Odpověz
autor
@iriel tak to se na ty rovnátka ještě optám, to mě fakt zajímá....říkáš 10 tisíc jo? a to je už komplet nebo ještě něco Ti to příjde?
12. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz
@drndapetka Jsem zodpovedna za IT pro 6 zemi, sluzby jsou outsourcovany a ja kopu dodavatele, aby makali :grinning: Jo, muzu pracovat odkud chci, kde je pripojeni, mam cdma modem, takze fakt odkud si vzpomenu, do kanclu nemusim, to je velka vyhoda...
12. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz
@drndapetka Ted uz jen leda kdyby se menil nejaky zamecek nebo neco prasklo nebo tak, ale nemuze to pry prekrocit dalsich 6000 za pristi rok a pul, tak to uz je dobry...
12. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz
autor
@iriel tak to máš fajn :wink: u toho výrazu outsourcvaný se mi málem "v duchu" polámal jazyk :grinning: Né, že bych teda přesně věděla, co to znamená, ale tak nějak z angliny bych řekla "částečně venkovní"...laicky řečeno...že jo? :grinning: To víš, já anglinu neviděla aspoň 6 let :grinning:
12. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz
autor
jsem pablb...vždyť source není kus, ale zdroj :grinning: tak jsem ze sebe tady udělala tupku :sweat_smile:
12. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz
@drndapetka Ja zas v praci nemluvim jinak nez anglicky, tak mi obcas leze do cestiny, i kdyz to jinak nemam rada, ale tenhle vyraz je zrovna zazitej.. proste ze nemame lokalni IT, ale najimame si ty sluzby od treti strany. Jsme velka spolecnost, jen ja mam na starosti cca 1600 uzivatelu...
12. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz
autor
@iriel co máš za školu, že ses dala na takový "řemeslo" ? :grinning:
12. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz
@drndapetka :grinning: Estetickovychove gymnazium, hudebni vetev (hraju na housle a pricnou fletnu) a pak VS surdopedii (specialni pedagogika pro neslysici), cili aaaabsolutne mimo muj obor :grinning:
12. srp 2010 ve 14:56  • Odpověz
autor
@iriel no to koukám, že ses minula :grinning: Tak já mám taky gympl , ale všobecné, VOŠku mám obor správní činnost a jeden semestr na VŠ humanitních studií obor sociální pedagogika.....a dělám managerku prodejny...takže jsem taky mimo :grinning:
12. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz
@drndapetka A jake prodejny? Ceho?
12. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz
autor
@iriel hrát umím jen na piano a kytaru :grinning: flétnu jsem zkoušela a nemohla jsem to udýchat :grinning: já sjem taková, že dlouho u ničeho nevydržím, stačí mi se naučit základy, zahrát pár písniček a jsem spokojená....pak už mě zajímá další věc-nová :grinning:
12. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz
autor
@iriel s dárkovým zbožíčkem :wink:
12. srp 2010 v 15:00  • Odpověz
@iriel :grinning: tak to jsme na tom stejne, ja sjme Fyzioteraut, pak Specialni pedagog a nakonec jsme skoncila v IT Procesní manager...
12. srp 2010 v 15:02  • Odpověz
@mishule78 No vida - kolegyne primo :grinning:
12. srp 2010 v 15:03  • Odpověz
@mishule78 A kde jsi studovala specku?
12. srp 2010 v 15:03  • Odpověz
@iriel ja v ostrave jsem ostravanda zmigrovana do Prahy :o)
12. srp 2010 v 15:04  • Odpověz
@drndapetka Joo, tak to mam taky, proste si zkusim, ze to "jde" a pak se presunu jinam, skoro u niceho nevydrzim... :slight_smile: Jsou cinnosti, ktere se mi vraceji, treba vedu sbor, uz asi 3 roky, ale jinak se to naucim, osaham si to a jdu dal :grinning:
12. srp 2010 v 15:05  • Odpověz
Treba manie marcipanovych dortu, to je jak infekce ted, ja s tim zacala pred dvema roky, asi, ale ted uz to dela skoro kazdej, tak uz to nedelam :grinning:
12. srp 2010 v 15:06  • Odpověz
autor
@iriel naštěstí teda přes chlapi nejsem přelétavá :grinning: jinak štír holt musí umět všechno :grinning:
12. srp 2010 v 15:17  • Odpověz
@sysysy ještě k te tve poznamce, ze to prirozene otehu se pocitalo mezi uspesne IVF jelikoz jsi po stimulaci...pekna blbost a vis proc?co je IVF?in vitro vertilizace.........to mluvi samo o sobe, u IUI taky stimulujes a nepocita se mezi uspesen IVF :o)to je ale kravina
12. srp 2010 v 15:18  • Odpověz
autor
@iriel no já jsem chtěla po "domácku" dělat gelové nehty a trochu si přivydělat ještě, ale jakmile jsem se to naučila, tak mě to přešlo....Zvát si kamarádky a rodinu a dělat nehty každýmu za 100,- to mě nevytrne a navíc by mi to sebralo spoustu mýho volnýho času :unamused:
12. srp 2010 v 15:19  • Odpověz
autor
@mishule78 souhlasím s Tebou, ale prý si do statistik takový "blbosti" bohužel píšou :angry: A o tom "snadším" otěhotnění hned po cyklu IVF jsem taky slyšela, a dokonce mám i známou, které se takto povedlo :wink:
12. srp 2010 v 15:20  • Odpověz
@drndapetka Presne tak to mam s tema dortama, chvilku jsem je delala jakoze na objednavku, ale ve vysledku ty energie a materialu, kdyz se to dela pocitve, to bych si je musela nechat dobre zaplatit a byly by pak drahy a nestoji mi to za to, kdyz prijdu urvana z prace jeste se s necim takovym patlat... Tak uz delam jen vyslovene kdyz se nekdo z kamaradu zeni nebo vdava, jinak ne..
12. srp 2010 v 15:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.