• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
POsledni dorty tam chybi, ale aspon neco.. http://picasaweb.google.com/renfri/Cukrarna
12. srp 2010 v 15:24  • Odpověz
autor
@iriel no to je kráááááása ty dortíky, fakt smekám, šikulka :dizzy_face: škoda, že nejsi brňačka, hned bych si nechala od Tebe pro manžela k 30.narozeninám upéct nějaké ty prsa :grinning:
12. srp 2010 v 15:28  • Odpověz
@iriel ty dorty jsou boží.
12. srp 2010 v 15:54  • Odpověz
Iriel: jeee jak jako ze nedelas na objednavku ? Musis :wink: ty dorty nemaj chybu !!! A ja tedy nevim na kolik takovy dort prijde, ale posledne jsem kupovala v Dejvicich v Praze slunecnici za 1200Kc, sice velky, ale nebyl dobry. Jak dlouho delas takovy vymakany dort treba auticko nebo autobus ?:wink:
12. srp 2010 v 16:09  • Odpověz
tak ja dorazila do Prahy pisla me polovicce cislo pokoje a kdyby nemusel rano dat vzorek je to skoro jako rande na hotelu :wink: jen tedy bez sexu no :slight_smile: :slight_smile: a zitra zmrazit mrsky a UZV a snad se pohneme dal :slight_smile:
Hele ET uz neni pod narkozou ze ? A neboli ze ne ??
12. srp 2010 v 16:11  • Odpověz
my jsme měli na svatbě dort od známé. Chuťově byl naprosto vynikající, prostě super, ale vzhledově se moc nepovedl. Nebyl tedy marcipánový, byl to fondán, taková ta hmota potahová - měl být dvojpatrák, paní se to nepovedlo, byly z toho dva dortíky, jen olemované hnědým proužkem a zastrkali jsme do toho orchideje. Paní si řekla 2 tisíce korun, ale on jen ten fondán stál asi 500. Čtvrt menšího jsem měla rok v mrazáku a i po roce na výročí svatby byl prostě senzační - ořechový s višňovou marmeládou, mňam :slight_smile:
12. srp 2010 v 16:34  • Odpověz
@arianka mně říkali, že je jen nepříjemná ta jakoby "pipeta", kterou se to zavádí dovnitř - z toh důvodu, aby nepoškodili gelem embryo, se to dělá bez takovýho toho gelu, kterým se normálně potírá UTZ sonda - takže to může trochu dráždit děložní čípek. Ale určitě to nebolí, i když vlastní zkušenost nemám :slight_smile:

Vycházím z toho, že o OPU a ET nikdo nikde negativně nepíše, takže to jsou banální "zákroky" :slight_smile:
12. srp 2010 v 16:35  • Odpověz
Je holky, diky za chvalu :slight_smile: Moje dorty si chutove vsichni chvali, nedelam nikdy maslove, ale jen takove lehke peny, ovocne nebo chocolat mousse nebo treba cappuccino... Ale teda za velky svatebni si rikam tak 1600 - 1800 a za normalni velikost do 600,- a uz tak mi to prislo dost... ale je fakt, ze material je proste drahej...
12. srp 2010 v 16:43  • Odpověz
ET se dela katetrem, je to podobne jako pri IUI... zitra budu vedet :grinning:
12. srp 2010 v 16:44  • Odpověz
12. srp 2010 v 16:44  • Odpověz
katetr, jasně, jsem si nemohla vzpomenout :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 16:45  • Odpověz
12. srp 2010 v 16:49  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=bfLsm0XmCDE jak najit idealni misto pro embryo...
Iriel: drzim zitra palcea a informuj !!

Sovicka: no me treba IUI bolelo.., ale me uz boli i UZV jsem nejaka divna :slight_smile:
12. srp 2010 v 16:50  • Odpověz
@arianka Ja jsem teda od toho Dankova utz a potazmo po opu porad lehce podrazdena, tak se cpu lactobacillama, ale stve me to, ted bych potrebovala, aby tam bylo vsechno v poradku :frowning2:
12. srp 2010 v 17:14  • Odpověz
@iriel podrážděná jako pocitově? Nebo fyzicky? :confused:
12. srp 2010 v 17:20  • Odpověz
@iriel : je otazka jestli je Danek hruby nebo to je normalni? Ja vazne nevim?? Posledne jsem mu pri utz rekla ze to boli a on vesele pokracoval a komentoval to "pockejte az budete rodit, tohle nic neni"... No nwm.. Tak z nej mam divny pocit. Ty sis nemohla vybrat na opu jineho dr co ? On tam byl asi jen Danek ze ??
12. srp 2010 v 17:22  • Odpověz
Sovicka: myslim ze z Danma je clovek psych a fyz podrazdeny :slight_smile: :slight_smile:
12. srp 2010 v 17:23  • Odpověz
@sovicka_ Fyzicky, trochu me to tam pali :-/

Ja mela na opu Brandejskou, ale tak to neni utz, tam je jasny, ze to trochu podrazdi, obvykle se po opu i spini, proste holt jdou uplne dovnitr...
12. srp 2010 v 17:38  • Odpověz
autor
Holky protahovali Vám před OPU děložní čípek?Mě jo, a bylo to dost nepříjemný...sice to trvalo jen 5 sekund, ale málem jsem doktorovi z té kozy vyskočila :sweat_smile: Oni to prý nechtějí dělat až při OPU nebo při ET, protože by zybtečně rozdráždili a mohly byste potom začít špinit nebo krvácet...já den po tom protažení špinila.....Teďka jak jsem protáhnitá, tak by mě ET neměl vůbec bolet :wink:
12. srp 2010 v 17:39  • Odpověz
@iriel: a s Brandejskou jsi byla spokojena ? Ja ani nevim kdo je v Gennetu jakoze nejlepsi
12. srp 2010 v 17:44  • Odpověz
@drndapetka jak protahovali ???
12. srp 2010 v 17:45  • Odpověz
@arianka Tak rika se to prave o ni, cekaji se na ni fronty... ale ja mam radsi Feldmara :wink:
12. srp 2010 v 17:46  • Odpověz
autor
@arianka no právě tím katétrem , ale trochu silnějším než tím co dělají ET, protože se stává, že by mohli zjistit, že čípek není zcela průchodný a měli by při ET problémy, což není pro ženu pak psychicky dobré...žena si má ET už jen užívat :wink:
12. srp 2010 v 17:48  • Odpověz
@drndapetka Me teda ne, brrr, to boli jen to rikas. :unamused:
12. srp 2010 v 17:48  • Odpověz
@drndapetka Ale ja treba IUI vubec necitila, tak snad bude i ET v pohode...
12. srp 2010 v 17:49  • Odpověz
autor
@iriel no ono to sice bolí, ale asi ví, proč to dělají...spousta žen nemá čípek zcela průchodný...v jiným tématu jsou kočky, kterým ho museli zprůchodňovat dokonce pod narkozou. Je to pro ně i pro tu pacientku pohodlnější a těch 5 sekund bolesti se dají přežít :wink:
12. srp 2010 v 17:51  • Odpověz
@drndapetka : hmmm tak to je teda hnusne neprijemne :frowning2: tak to nwm zatim nikdo nic nerikal tak uvidim zitra :cry:
12. srp 2010 v 17:52  • Odpověz
autor
@arianka přirovnala bych to k trošku větším menstruačním bolestem, které trvají 5 sekund...takové jakoby řezání a křeče...ale je to fakt chvilka...teď vím, že si ET na 100% užiju a nebudu mít strach, že bude něco špatně. Já teda měla čípek průchodný, ale i tak....oddechla jsem si
12. srp 2010 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.