• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@iriel : aha tak Feldmara neznam toho jsem ani nepotkala ten nema ordinaci dole v prizemi jako Lovasova a spol ne ?? Brandejskou potkavam, ta je moc mila ale v praxi taky nwm no uvidim kdo na me padne
12. srp 2010 v 17:54  • Odpověz
@arianka On byva v ruznych ordinacich, ale taky tam dole... nema svoji, protoze je tam jen dvakrat tydne.

Jo, navic mne vlastne tesne pred ivf delali punkci te cysty, takze protazena jsem az az :grinning:
12. srp 2010 v 18:08  • Odpověz
autor
@iriel jejda , chudino, ty jsi měla ještě cystu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to nezávidím, mě se strašně ulevilo, že mi řekli, že cystu nemám
12. srp 2010 v 18:29  • Odpověz
A tu punkci mi vlastne delal Danek a tam byl jemnej, tak nevim, asi jen neumi utz :wink:

@drndapetka No ja ji mela uz od dubna a oni porad odkladali ivf prej -pockame, jestli zmizi.. dalsi cyklus nic, tak pockame dalsi.. Az jsem se dostala k Feldmarovi a ten rekl, ze je blbost cekat az opada listi z dubu a ze ji pichnem a je to.
12. srp 2010 v 18:33  • Odpověz
holky, boha jeho, to je nechutný a taky mě to při tom bolí :grinning: už k vám nebudu chodit, bojim bojim :grinning: :grinning:

Můj dr je při utz velmi citlivej. A já jsem hrdinka :slight_smile: Ještě jsem mu nemusela říkat, že mě to bolí, ťuk ťuk ťuk :slight_smile: Naštěstí bude i při OPU, i při ET - nestřídají se tam.
12. srp 2010 v 18:44  • Odpověz
při ET je stejný postup transferu jako při IUI.
Mě teda 1.IUI bolelo jak sviňa, ještě celou cestu domů jsem byla jak v mrákotách z té bolesti :angry: ....zato 2.IUI bylo suprové, vůbec to nebolelo :slight_smile: - tak si představuju ET :grinning: :grinning: :grinning:

drndapetka - rovnátka jsem si dávala ve 21 letech a kromě toho, že mě vytrhli dvě čtverky a tři osmičky bylo vše OK :slight_smile:
12. srp 2010 v 18:45  • Odpověz
@sysysy Ja zas umirala po hysterosonografii, to byla proste sila!! Jsem lezla po zdi bolesti jeste hodinu potom..
12. srp 2010 v 18:51  • Odpověz
autor
Holky, otázka....kolik mm musí mít folíky, abych mohla jít na OPU....tedy kolik mám počítat, že můžu mít po týdnu píchání Pregnylu? :confused:
12. srp 2010 v 18:51  • Odpověz
autor
@iriel to je to zprůchodňování vejcovodu? :confused: jak se to dělá? a pomáhá to?
12. srp 2010 v 18:52  • Odpověz
@drndapetka - tak za zralý folikul je považován ten, co má minimálně 18mm. Mně třeba při IUI píchali pregnyl při velikosti 18 a 16 s tím, že ta 16-tka ještě za 1,5 dne doroste do 18mm.
A podle mě tak to bude i na IVF - až uvidí moc folikulů cca ve stejné velikosti - tj. 16-18 píchnou pregnyl.... Tak to aspoň chápu já :unamused:
12. srp 2010 v 18:56  • Odpověz
@iriel - co my si musíme všechno protrpět :fearful:
Teď už ode dveří hlásím, že chci dětské zrcátka a snad díky nim to už nebolí :sunglasses:
12. srp 2010 v 19:05  • Odpověz
autor
@sysysy tak jo, děkuju...já jenom abych věděla, jak bude pan doktor v úterý hlásit u ultrazvuku jestli je to ještě málo nebo už dobrý :slight_smile:
12. srp 2010 v 19:06  • Odpověz
autor
@sysysy a prosím tě, ten Pregnyl je přesně na co? na dozrání kvalitních vajíček? nebo jak? :confused:
12. srp 2010 v 19:06  • Odpověz
autor
@sysysy fáákt, sětská zrcátka, to existuje? :grinning:
12. srp 2010 v 19:07  • Odpověz
autor
dětská
12. srp 2010 v 19:07  • Odpověz
@drndapetka - jo, dětská jsou lepší, jsou menší a tak to roztahování čípku tak nebolí....protože přece jen, aby mohl být transfer, tak se chytne čípek, roztahne se - a tak je třeba 5 minut (možná míň, ale mě to přišlo jako věčnost) a pak se vezme ta trubice a šup tam s materiálkem :grinning:

Pregnyl je velká dávka hormonů naráz - 5000j a ta donutí vajíčka prasknout. K prasknutí dojde cca za 36 hod od podání pregnylu, takže do té doby se musí stihnout OPU. A současně tím, jak je to velká dávka hormonů, tak ty vajucha i rychlejc dozrají.
12. srp 2010 v 19:16  • Odpověz
autor
@sysysy ježiš a nebude mi po tom Pregnylu zle? :sweat_smile: Už atkhle po dávce 150 IU mívám ráno trošku "nemilé" stavy, jako že se mi motá hlava a tak
12. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
@iriel ty tvoje dortíky jsou jedná báseň, opravdu náááádherné a jak perfektně propracované, si šikulka, fakt :sunglasses:
@arianka mě ET vůbec nebolel a vlastně IUI taky ne, takže holky vůbec se nemusíte bát
@drndapetka tý jo, tak mě ho teda neprotahovali
12. srp 2010 v 19:33  • Odpověz
tak jak je to holky zítra @iriel jde na et, @arianka má utz, já mám taky utz a vyvolávačku a kdo má ještě zítra něco :confused: tak pak holky podejte hlášení jak jste dopadly :slight_smile:
12. srp 2010 v 19:38  • Odpověz
Zitra bude velky den :wink:)
Tak si dame vedet s vysledky a dojmy a pojmy, jeste nekdo neco ma ???
12. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz
Tak jsem zpět doma, už mám Pregnyl v sobě :slight_smile:

@drndapetka nepopletla jsi to? Vážně pícháš týden Pregnyl? Nechtěla jsi napsat Puregon? Takhle jsem to popletla omylem já ráno :grinning:

Já měla dnes ráno dominantní folikul 18mm, v pondělí měl 13,5.
12. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz
@ankil ahojky,posunuli nám KET na září,protože mě doktor neřekl,že mám utroš brát až po UTZ a já začala 8DC!!! Ale už se těším,věřím tomu!!
12. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz
ahoj hoky, tak se hlásím až teď. Kontrola u Lovásové byla OK, opět mi všechno vysvětlila a dokonce jsme se i nasmály:slight_smile: opět jsem měla spousta dotazů (přestože vlastně ty odpovědi už znám tady od vás z chatu, tak jsem jí jen "kontrolovala" a "zkoušela" jestli to říká správně :grinning: a opravdu říkala :grinning: :grinning: ) 1. nebo 2. DC se mám objednat na další KO a začala bych se stimulací...už se na to docela "těším".. :wink: tak trochu pozapomínám, že mám za sebou tu 2.IUI a třeba se ještě může povést a vlastně žádnou stimulku na IVF začínat nebudu :grinning: :grinning: chichi - šance 10-15% není moc přesvědčivá... :unamused: uvidíme...hlavně, že se něco děje! :wink:
IRIEL - ty dorty jsou skvělýýýýýýýýýýýý!!! fakt smekám!!! škoda, že už máme po svatbě - určitě bych to svěřila do tvých rukou :wink: jinak super zpráva - 3 embryjka :slight_smile: MOC držím palečky na zítra!!! :slight_smile:
ARIANKA - já měla poprvé Daňka na IUI - měl špatnou náladu a když mi zaváděl ten katetr tak to štíplo...ani žádnou zprávu po tom zákroku mi nedal...to Lovásová ano a u ní to bylo nezbolestné...pokuď to půjde a budu si moci vybrat, nikdy se k Daňkovi sama od sebe nebudu objednávat... :confounded: na sále si samozřejmě vybírat nemůžu... :unamused: to OPU se ti blíží, viď? tak tfuj tfuj tfuj... :wink:
SOVICKA - mě Pregnyl píchá manžel - je šikovnej a nebojí se toho - tak alespoň nemusím po večerech lítat na pohotovost :wink: držím palečky na sobotu - máš OPU, viď?
DRNDAPETKA - tfuj tfuj tfuj ať ti lumpíci pěkně rostou :slight_smile:
12. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz
jejej, to je ale smajlíků... :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz
@milka77 : ahojky :wink: jsem rada zes nasla dobrou dr a s Lovasovou si rozumis:slight_smile: asi neni spatna ale proste ji nejak nemuzu prijit na chut :slight_smile: no a zitra jdu na UZV k Dankovi,nebylo na vyber:frowning2: tak se bojim pac to zas bude bolet :frowning2: Kdy budes testovat jestli IUI bylo to stastne IUI ?:slight_smile:) No me se OPU blizi podle toho jak dopadnu zitra:frowning2:
12. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz
@arianka v kolik zejtra jdeš na ten UTZ? Budu na tebe myslet, aby tě moc netrápil a byl citlivější! Nevíš, jestli půjdeš i na ten 3D UTZ? Prý to v Gennetu začali dělat i stimulujícím snažilkám :slight_smile: holky psaly... :grinning: nevím, zda budu vůbec doma testovat, počkám na mrchu a rovnou si zajdu na krev, aby to bylo jistější...když by mrcha měla větší zpoždění (má dorazit příští víkend) tak bych asi testla :grinning: doma ani žádný testy nemám tak mě to ani nebude lákat :wink: no uvidme.... :wink:
12. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
Tak holky, segra porodila, rano ve 4.41, je to Vojtisek, vazi 3410 a meri 50cm :slight_smile:
13. srp 2010 v 08:18  • Odpověz
A ve 3.00 najizdeli na dalnici u Pecek a jeli k Apolinari a ve 4.40 byl na svete, takze v porodnici byla asi tak 20minut... to je jeji "klasika".

No a z nasich 3 bojovnicku jsou hezky dva, na et jdu v 11.30
13. srp 2010 v 08:56  • Odpověz
ahoj @iriel gratuluji teto !!!!!!!!!! tak to byla rychlovka, já rodila přesně 12 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale říká se že další jde rychlej :grinning: ....... to nevadí že jen 2, tak mražáčci žádní nebudou, ale to neva nebudou potřeba :wink: :dizzy_face:
13. srp 2010 v 09:25  • Odpověz
@iriel no jo, 4. dítě, to se to rodí :slight_smile: Držím pěsti na ET.
13. srp 2010 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.