• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
ještě tabulku

arianka: 8 DC, GENNET červenec 1x IUI, příprava na IVF
ankil: 31 DC, CRM ZL, 2007 1.IVFúsp., 6/10 KET, 7/10 1.IUI, čekání na 2IVF
sysysy: 7 DC, OBI Brno, 2010 2x IUI neg, IVF - stimulace, (gonal, 225j) KO 14.8.
drndapetka: 10 DC, UNICA Brno, 1. IVF -stimulace ( Decapeptyl, Puregon 150IU ), KO 17.8.
Iriel: 15 DC, GENNET, 1. IVF, 10/8 OPU, 13/8 ET
milka77: 21 DC, GENNET Praha, červen 1.IUI - neúspěšné, srpen 2.IUI - ?, příprava na 1.IVF
Mishule78: 16 DC, ISCARE Praha, 2010 2x IUI neg., příprava na IVF
sovicka: SANUS Jihlava, 1. IVF - stimulace (Puregon 250j, později 200j), OPU 14.8.2010

13. srp 2010 v 09:28  • Odpověz
@iriel gratuluji segre a pfuj pfuj pfuj at se mimiskove chyti :slight_smile: palce drzim i na nohou
13. srp 2010 v 09:36  • Odpověz
arianka: 8 DC, GENNET červenec 1x IUI, příprava na IVF
ankil: 31 DC, CRM ZL, 2007 1.IVFúsp., 6/10 KET, 7/10 1.IUI, čekání na 2IVF
sysysy: 7 DC, OBI Brno, 2010 2x IUI neg, IVF - stimulace, (gonal, 225j) KO 14.8.
drndapetka: 10 DC, UNICA Brno, 1. IVF -stimulace ( Decapeptyl, Puregon 150IU ), KO 17.8.
Iriel: 15 DC, GENNET, 1. IVF, 10/8 OPU, 13/8 ET
milka77: 21 DC, GENNET Praha, červen 1.IUI - neúspěšné, srpen 2.IUI - ?, příprava na 1.IVF
Mishule78: 16 DC, ISCARE Praha, 2010 2x IUI neg., příprava na IVF
sovicka: SANUS Jihlava, 1. IVF - stimulace (Puregon 250j, později 200j), OPU 14.8.2010
magieee: 3 den po ET,KO 23.8
13. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
Pokuď je doktor šikovnej,tak je ET v pohodě.Jen to trochu víc tlačí,ale dá se to vydržet.Hlavně aby byl výsledek :slight_smile:
13. srp 2010 v 09:50  • Odpověz
@magieee a ty odpocivas?papas vitaminky, koukas na TV s nažkama nahoře? :slight_smile:
13. srp 2010 v 09:56  • Odpověz
@mishule78 Jojo odpočívám.Ne úplně s nožkama nahoře,ale lenoším.Polehávat sem měla ten den a další.Pak mě doporučili vzcházky a myslet na něco jinýho.HLAVNĚ PRÝ NELEŽET CELOU DOBU S RUKAMA NA BŘIŠE A ŘÍKAT VYDRŽTE DĚTI MOJE! :grinning: To prý moc nepomůže.
Popravdě,ale to čekání je strašný!!! :frowning2:
13. srp 2010 v 10:02  • Odpověz
@magieee no to věřím, mě to čeká v září a nevím co řeknu v práci, čeká mě na konci září audit, na kterém nesmím chybět a pak tam mám volno kdy jedeme domů a 2.10. máme svatbu :o), nevím zda děláme dobře, že to podstupujeme před takovýms tresem, ikdyž já to jako stres neberu...DR mě ujištoval, že na to aspon nebudu tak myslet...no nevím.
13. srp 2010 v 10:08  • Odpověz
@mishule78 Věř mi,že má doktor pravdu.Lepší být mezi lidma a něco dělat,ale já dělám v obchodě,takže bych o to tak akorát přišla :unamused:
Teď su u rodičů abych po zákroku nemusela šlapat hned do 3 patra a namáhat se,tak to trochu utíká a pak budu otravovat všechny kámošky co půjdou hlavně abych na to nemyslela.Už sem je varovala,že budu otrava! :grinning:
13. srp 2010 v 10:13  • Odpověz
@magieee no já jelikož bydlíme v Praze a naši v ostravě tak o tom našem trápení vůbec nic neví, a možná ani nebudou vědět, tchyně ta by to nerozdýchala, že její synáček není plodný a stejně by tomu nevěřila.Už jednou řekla, že si myslí, že to je chyba ženy, že hodně jí, nedodržuje životosprávu, málo spí a stresuje se....ale že bytam mohlo být něco nefyziologického o tom nechce ani slyšet :slight_smile:
13. srp 2010 v 10:17  • Odpověz
@mishule78 To máš blbý. :unamused: U nás to ví i manželovi rodiče a všichni nám drží palce a hodně to pomáhá.Všichni to,ale taky neví,protože nějaký hlopuý keci jako,že ten můj není chlap a že kdyby sme se víc snažili to taky nechceme poslouchat a rozhodně by to nepomohlo.My máme problém oba,takže dohromady... :frowning2:
Já se snažím hlavně věřit,že to vyjde a pak tady těm hňupům vytřem zrak! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
@magieee no u nas to vi nej kamaradi, titake maji silacke řeči hlavně teda kluci, že neni poradny kanec a jestli to delame spraven a tak........potom brachove, ale rodice ne.Tchyne jednou rekla, ze pokud dite mit nemuzes tak je mit ani clovek nema, nezaslouzi si je :confounded: uplne me s takovyma recma s...
13. srp 2010 v 10:30  • Odpověz
@mishule78 To máš tchýni pěknou krávu.Promiň ten výraz.Ti co si ty děti právě nezaslouží je většinou mají a nestarají se.U nás to ví mí bratři a jedna manželova sestra.Ta druhá je náladová jak stará panna a tyhle věci by nepochopila.Žije jak kdyby v jiným světě a to je jí už 25.A kamarádi někteří taky,ale ti nás podrželi a řekli ať do toho jdeme,že se to určitě povede,že je lepší takhle a ne vůbec :slight_smile:
13. srp 2010 v 10:37  • Odpověz
@magieee :grinning: pěkně's to vystihla
13. srp 2010 v 10:46  • Odpověz
@mishule78 Jak to,že máš čas takhle po ránu vypisovat?U mě to je jasný,když se válím :grinning: ,ale ty si asi v práci ne?
13. srp 2010 v 10:48  • Odpověz
@magieee jsem vpraci, nikoho tu nemam a praci si odkladam, mam ukolovku a dobu do kdy to musim splnit :wink: ale uz bych taky mela neco dneska udelat
13. srp 2010 v 10:51  • Odpověz
@mishule78 @magieee tak my si taky takových blbých keců už vyslechli :confounded: a nejlepší fakt tchánovci, jela jsem na IUI /dárce/ , bylo na 10 hod a stavovala jsem se pro mojého v práci (dělají spolu) a pak mi manžel říká, že mu povídali ,, ještě máš možnost si to do 10 hod rozmyslet,, a bla bla bla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2010 v 10:55  • Odpověz
@ankil jj to je fakt na facku, lidem, kteri k detem prijdou jak slepi k houslim se to povida velmi lehce a nerozumi tomu, nevi co my musime vsechno podstoupit..........
13. srp 2010 v 10:59  • Odpověz
@mishule78 Tak to máš dobrý,že si to můžeš trochu rozhodit. :slight_smile:
@ankil My chceme aby nám vyšli obě a jelikož to většina neví,tak pak tomu jednomu strýci řeknu.To sem si našla chlapa co?Teď se ukaž ty!
Už má totiž 8 letou holčičku a je rozvedený a teď má přítelkyni,která chce rodinu a on už ne,tak by jí měl dát včas pokoj aby pak nebyla nešťastná.Bude jí na podzim 30.
Nemá kluka a my mít dva nebo páreček.... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

13. srp 2010 v 11:03  • Odpověz
@mishule78 jj kdo to neprožije tak to nepochopí co se musí vše podstoupit a jaké to jsou nervy, švagrové to taky nechci říkat, první se jim podařilo hned a teď čekají druhé a snad se jim povedlo na podruhé a když nám nevyšel ket tak říká že můžu být vděčná že mám jedno dítě a omáčky kolem toho co nakecala, bože si připadám fakt jak sobec, ani neví jak jsem vděčná zato že máme jedno zdravé dítě doma a hrozně ho miluju, ale co je na tom k nepochopení že bychom chtěli ještě jedno nebo 2? :grinning:
13. srp 2010 v 11:16  • Odpověz
13. srp 2010 v 11:16  • Odpověz
@ankil lidi sou různí :unamused:
13. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
Nám se to prostě povede a BASTA!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2010 v 11:24  • Odpověz
holky pa frčím do centra, jsem zvědavá na co přijdou :grinning:
13. srp 2010 v 11:26  • Odpověz
@ankil ahojky a hodně štěstí.Určitě přijdou jen s pozitivem :sunglasses:
13. srp 2010 v 11:27  • Odpověz
iriel: držím palce ať ET dopadne stejně jako hladce jako narození dalšího tvého synovce :slight_smile:

milka77: hele 3D mě nikdo nenabídl :slight_smile: tak nwm, jestli to je k něčemu dobré ???

No a jinak jak jsem dopadla, nějak začínám propadat depresi, protože zase je všechno jinak a už mě to střídání doktorů a názorů přestává bavit . . . :cry: Jediná pozitivní zpráva: OHHS je na ústupu a ze stupně 1. jsem přešla do stadia 0, tedy v současné chvíli nehrozí. Ovšem: ve středu dr viděla 29 folíků, dnes jich dr viděl 14 ...., neuměl odpovědět, kde se vzal rozdíl ...., v pondělí další UZV a odběr naplánovaný až na 15DC !!!!! ??? Nechápu ?? Většina folíků má 15mm, to není málo a to jsem 8DC ??? Na co čekají ? Až budou mít 25mm ???? No a perlička . . Jesli jsme včera přespat do Prahy, aby partner ráno na hotelu v klidu vyprodukoval spermijky a chtěli jsme je zamrazit, takový strýček příhoda .., vše se povedlo a sestra na něj "ještě 2hod starou moč".............??? Já na to, že já můžu ukázat meil od dr, kde nic takového není, jen odběr krve... Přišla dr a prý sorry, já na to zapoměla. ........... Takže celá akce zbytečně, zamrazit to odmítli bez moče a dodat už ji nešlo... Partner skřípal zubama a že už tohle nebude podstupovat, že to prostě udělá v ten den OPU ............
13. srp 2010 v 11:55  • Odpověz
@arianka No to se mu nedivím,ale měli se aspoň omluvit :angry:
13. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz
arianka, no to je ale pech! :confounded: a proč chtěli tu moč? kvůli tomu zamražování? manža nedává vzorky v Gennetu?
13. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
@magieee : prostě fakt na palici, nic nejde jak má jít :-X

milka77: no on je dává mimo Gennet, v gennetu to není dobré prostředí, on musí mít klid :grinning: takže jsem to zajišťovala dva dny předtím a prostě tohle mi neřekli :frowning2: Ta moč prý kvůli chlamídiím, že to je předpis a bez toho to nelze zamrazit, bylo zbytečné jim říkat, že jeho výsledky jsou max 3 týdny staré...
13. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz
@arianka Pro doktory to je už rutina a to,že seš z toho ve stresu už nikoho moc nebere :angry:
13. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz
@arianka ach jo, jen samý starosti, viď?! aspoň, že ten OHSS ustupuje :wink: mně Lovásová řekla, že u mě je riziko docela malé - reaguju prý na léky OK, ale člověk nikdy neví-raději se budu i přesto hlídat :slight_smile: s velikostí a množstvím folíku ti neporadím, zatím s tím nemám zkušenosti...iriel nebo někdo jiný určitě bude vědět až se tu objeví :wink:
13. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.