• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
Ale ja myslela hsg = hysterosonografii :slight_smile:)
4. srp 2010 v 19:55  • Odpověz
Tedy vysetreni vejcovodu kontrastni latkou - gelem a ultrazvukem. To je neprijemnejsi nez odsati cysty.
4. srp 2010 v 19:56  • Odpověz
@iriel tak já byla, už je to ale dávno na průchodnosti vejcovodů, no to byl hnus, taky to bylo kontrastní látkou a pak tě blískly rentgenem, už nikdy víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
@iriel . díky za info :slight_smile: no, to se asi potkáme :grinning: tedy doufám, jestli si mrcha nepostaví hlavu a neudělá si své plány :frowning2: já chodím k Langerové, jsem maximálně spokojená, jen má teď dovču :slight_smile: a byla jsem u Lovásové, to nic moc a ještě jsem potkala Daňka na IUI, co ty ?? myslím, že jsme se bavili také o Gonalu, ale nwm, protože info mi měla dát právě Lovásová a nakonec moc info nedala :frowning2: No a s tou cystou jak jsi psala, to mám asi také :frowning2: Doktorka říkala, že neví, zda to je neprasklý folík nebo cysta a uvidí se při UZV, takže se chodí na odsátí, ju ??to mě zase nikdo neřekl :zipper_mouth:
5. srp 2010 v 08:19  • Odpověz
@sysysy : díky :grinning: opět nwm, jaký mám protokol :frowning2: nějak tohle nezafungovala, budu stimulovat a tím to končí, nic nevím :frowning2: ale asi krátký, protože právě mám začít 3.den, ještě dotázek :slight_smile: ty léky vydává lékárna nebo přímo ten daný Car ??
5. srp 2010 v 08:21  • Odpověz
autor
@arianka Máš určitě krátký protokol nebo protokol s antagonisty, když začínáš až 3DC. Já už mám dneska 10tou injekci Dipherelinu v bříšku, čeká mě ji ještě fůůůůůra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2010 v 09:37  • Odpověz
@arianka u nás v caru to před IUI funguje tak, že až v den přenosu spermií se vše platí na pokladně. Takže předpokládám, že tak to bude i při IVF - že fakturu budu na pokladně hradit až ráno před ET. Přece jen logicky - dopředu se nedá nic platit, neb se neví, kolik která ženská bude potřebovat jednotek a taky jaké metody nakonec budou nutné (PK, ICSI, AH, zamražení). Zatím jsem jen podepisovala papír, kde mám rozúčtované co budu platit určitě (gonal a prodlouženou kultivaci) a pak dvě položky s otazníkem, které jsou dobrovolné a doporučující slovo bude mít embryolog...a to je ICSI a AH. Metodou ICSI si určitě necháme oplodnit 6 vajíček (doufám teda, že jich vyprodukuju aspoň 6) a nad AH jsem dlouho rozmýšlela, protože mi Dr. řekla, že v mém případě není nutný a co jsem tak zjišťovala informace, tak ve světě v carech se prý od toho už ustupuje (není tam totiž žádný velký rozdíl v úspěšnosti), takže proč platit carům zbytečně peníze, už tak to stojí ažaž...
5. srp 2010 v 09:42  • Odpověz
@arianka v Gennetu ti leky vydaji primo hned naproti ordinaci Langerove a rovnou je taky zaplatis.

Ja byla u Lovasove jednou, to je protiva protivna a moc toho nerekne, zacinala jsem u Langerove, ale nejak jsme si nesedly, takze jsem skoncila u Feldmara, kterej je skvelej, ale je tam jen dva dny v tydnu, takze kdyz neni, tak jdu treba k Brandejske nebo k Langerove... Jak uz holky rekly, urcite mas kratky protokol, vytisknou ti papir kdy co pichat az budes vedet, kdyz so presne dostala, dostanes prvnich nekolik davek do prvniho utz, kde se pripadne davka upravuje podle reakce.

Odsati cysty se dela bud pri narkoze nebo zcela bez umrtveni, ja byla bez umrtveni a vazne to nic neni, na malou chvilku neprijemny tlak, ale to je hnedka pryc, pak si chvilku polezis a muzes i spinit ci krvacet, ja ani nespinila a hnedka se muze zacit stimulace. Ale doufam, ze to nebudes potrebovat, folik urcite do ms praskne :wink:
5. srp 2010 v 11:00  • Odpověz
// "kdyz so presne dostala" znamena "kdy jsi to presne dostala" :grinning:
5. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz
Holky nepatřím k vam jen vam ale chci popřat mnoho sil do IVF taky jsem si tím prošla a všem vam přeji at brzy na testu uvidíte // :slight_smile:
5. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz
@nana.76 Mooc gratuluju! A dekujeme za prani. To bylo 1. IVF uspesne?
5. srp 2010 ve 14:55  • Odpověz
@nana.76 jé děkujeme :dizzy_face: a moc gratuluji ke stydlínovi :wink: :grinning:
@iriel už víš kdy pujdeš na opu
5. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz
Iriel bylo to až druhe tak vím jake to zklamaní je po prvním neuspěchu.ale na konci toho všeho čeka sladka odměna takže se držte holky :slight_smile:
5. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz
@ankil Vim, ze v pondeli, ale nevim presne kdy...
5. srp 2010 v 15:15  • Odpověz
@drndapetka : jojo, asi mám, máš to pero na injekce ? Jak to jde píchat ? Bolí to ???
5. srp 2010 v 18:00  • Odpověz
@sysysy : aha, díky :slight_smile: já právě nevěděla, kdy a jak, abych pak nekoukala jak puk a neměla peníze s sebou :slight_smile:
5. srp 2010 v 18:01  • Odpověz
@iriel : no záleží na každém, souhlas že Lovásová je divná, Langerová mě sedla a naopak mě chybí, ale nemám srovnání s jinými lékaři, takže těžko soudit :slight_smile: No tak to jsem zvědavá na ten folík nebo co to bylo, zda bude nebo ne, každopádně mrcha si dává načas, dnes 28DC, posledně přišla právě v tenhle den, teď to nevypadá, tak se trochu bojím, aby ze strachu z injekcí jsem si vědomě neposunula MS zase na někdy dlouho :frowning2:
5. srp 2010 v 18:02  • Odpověz
Ahojky holky :dizzy_face:
všechny vás moc zdravím a omlouvám se, že vám sem tak vpadám. Chtěla bych vám jenom všem popřát hodně moc štěstíčka, protože bez toho to taky nejde a hlavně, ikdyž neúspěch strašně bolí a máte pocit, že další už nezvládnete, věřte mi, že zvládnete ještě jednou tolik :wink: My se snažíme 12 let a teprve teď jsme poprvé v životě našli // vytoužené dálnice :dizzy_face: Tak se držte a tfujtfujtfuj pro štěstííí :dizzy_face:
5. srp 2010 v 18:05  • Odpověz
@arianka berou karty, takze v poho :slight_smile: a perem pichani vubec neboli, skoro to neni citit...
5. srp 2010 v 18:14  • Odpověz
autor
@bellka Ach jo holka, četla jsem Tvůj příběh v albíku, nedalo mě to....a nejraději bych všechny ty doktory, kterým jsi prošla pod rukou uškrtila :angry: Dnešnímu světu bohužel vládnou peníze a Ty ses stala objektem pro tahání financí :pensive: Je smutné, že až teď po x leceh trápení se našel doktor, který se podíval problému přímo do očí.....Ale....Miminko je teď už v bříšku, tak se pěkně opatruj a užívej si toho krásného pocitu, zasloužíš si to :wink: Mě takové příběhy jako je Tvůj vždycky nakopnout. Snažíme se s manželem o mimino "teprve" 3 roky, 2x jsem o mimíse přišla a někdy mám pocit, že se mi zhroutil svět, ale není to tak......Mám manžela, můžu být šťastná, že mám nejlepšího chlapa pod sluncem a může být i hůř než je teď.....Teď už vím, že to zvládnu :slight_smile:
5. srp 2010 v 18:26  • Odpověz
autor
@bellka Ještě ( promiň že otravuju ).....chtěla jsem se optat ohledně té štítné žlázy......Zjistili mi z krve TSH 2,7 . Nasadili mi hned v CARu Euthyrox 50 1tabletku denně. Beru ho 3 týdny a za 3 týdny mě čeká ET ( pokud půjde vše dobře ). Zajímalo by mě jestli za ten měsíc a půl klesne TSH pod 2, protože mi doktor říkal,že pro těhu je lepší když se pohybuje v rozmezí 1-2. Myslíš, že je šance, že se to tak sniží? Mě totiž řekli, že mi kontrolní krev nebudou brát, že je to zbytečné, že to určo stačí klesnout do té doby, co myslíš? Děkuju moc za radu :slight_smile:
5. srp 2010 v 18:30  • Odpověz
@drndapetka mluvíš mi naprosto z duše, když jsem se hroutila, byl to můj manžel, který mě vždy podržel a ikdyž to chlapi prožívají jinak a nedávají to tolik najevo, vím, že vždy byl se mnou a vždy bude :dizzy_face: Jsem moc ráda, že náš příběh může někomu pomoct k tomu, aby se prostě nevzdával a že vím, o čem to všechno je. Na jednu stranu chci dodat sílu a odhodlání všem, kteří to potřebují a na druhou stranu chci i varovat, co všechno se může stát. Držte se, je to běh na dlouhou trať, ale jen my samy ho můžeme vyhrát tím, že se nevzdáme :dizzy_face:
5. srp 2010 v 18:30  • Odpověz
@drndapetka jj, za měsíc a půl Ti určitě klesne na míň než 2, mě klesla za měsíc a půl z 10, 15 na 1, 75 :wink:
5. srp 2010 v 18:31  • Odpověz
autor
@bellka Tak to je super, to jsi mě potěšila. Já je jestli třeba raději nemám zajít na krev ke své obvoďačce.....Mám teda doktorům v CAR věřit, ju? :slight_smile:
5. srp 2010 v 18:33  • Odpověz
@drndapetka klidně jim věř, opravdu je to tak, ale já po svých zkušenostech jsem si na krev stejně zašla :wink:
5. srp 2010 v 18:35  • Odpověz
autor
@bellka Můj manžel je pro ěm všechno a vím, že i když ( jak píšeš ) chlapi vše berou jinak, tak byl hrozně smutný, když jsem potratila a i dokonce plakal .....Mám strašně citlvého, vnímavého a hodného muže.....Dokonce bych si už dokázala představit život jen ve dvou, když by nebylo na vybranou......Ale to se určitě nestane...doufám
5. srp 2010 v 18:35  • Odpověz
autor
@bellka a bereš Euthyrox dále? Asi se musí celé těhu, že ano?
5. srp 2010 v 18:36  • Odpověz
@drndapetka to víš, že se to nestane, uvídíš, že všechno dobře dopadne :wink: My už jsme si pomalu začínali taky zvykat, že prostě zůstaneme sami dva, ale nechtěli jsme to jen tak vzdát a ikdyž jsme teprve na samém začátku, moc si přeju a modlím se, aby bylo všechno v nejlepším pořádku a my se stali tou šťastnou rodinkou :slight_smile:
5. srp 2010 v 18:37  • Odpověz
autor
@bellka Krev na štítku bere jen endokrinolog, že? tak si asi nějakého tady poblíž najdu a raději si na tu krvičku skočím....Důvěřuj, ale prověřuj.....a já v dnešním světě opravdu už nevěřím :pensive:
5. srp 2010 v 18:37  • Odpověz
@drndapetka Euthyrox budeš brát už do smrti :slight_smile:
5. srp 2010 v 18:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.