• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@arianka aha, tak jsi to přeci jen byla ty :slight_smile: Vajíček budeš mít také dost, uvidíš. A rozumím ti, jak já jsem záviděla Iriel, že už má po OPU a po ETu a já ještě ani ne OPU.
Známá má dítě díky ICSI i přes morfologii 0%. Takže to asi vážně jde.
15. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
@sovicka_ : já si myslím, že prostě díky ICSI je opravdu šance veliká !! :slight_smile: Tak to prostě vyjde a hotovo :grinning: No, fakt člověk v dobrém závidí, každému, kdo je o krok napřed k //, protože se to straaaaaašně táhneeee :slight_smile: :slight_smile: Ty tam tedy teď voláš každý den, jak to vypadá nebo jak jsi domluvená ???
15. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz
ano, volám tam každý den, dneska jsem už volala, budu volat zase zítra a to už se asi domluvíme, kdy bude případný ET.
15. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz
@sovicka_ : :slight_smile: hmmm :slight_smile: jsem nevěděla, že den po dni dávají informace, to je fajn :slight_smile: jééé, kéž by se to tady brzo hemžilo samými // to by byla kráááása :slight_smile: :slight_smile:
15. srp 2010 v 15:02  • Odpověz
@ankil - proč se má píchat agolutin na to jsem se ještě neptala, jen jsem ho vyfasovala :wink: , má se to píchat nějak kolem OPU, ani nevím pořádně proč....

A když mívám vyvolávačku s agolutinem, tak MS dorazí cca do týdne.

sovicka - fakt super, že zbylo i na mrazáčky, ale určitě je nebudete potřebovat :wink:
15. srp 2010 v 16:19  • Odpověz
@sysysy no, uvidíme.
Jak se má asi Iriel? Asi poctivě odpočívá :slight_smile:
15. srp 2010 v 18:11  • Odpověz
@sovicka_ Odpocivam, i kdyz obcas nakouknu, ale nejak mi neni dobre :frowning2: Porad polehavam, jsem unavena a vystavena, bolej me zada z toho vecnyho lezeni a spatne spim, do toho me porad picha v podbrisku, tak se utesuju, ze je to uhnizdovani, ale prijemny to neni... :-/
Koukala jsem na tu tvoji urodu, super, tak to ma vypadat! Tak ted uz jen ET a pak uz jen same pozitivni zpravy!!
Ja jsem trochu i svacla z toho, ze kdyby to ted nevyslo, tak nemame zadne mrazacky, ale musime to projit cele znovu, tak snad to nebude potreba... jdu si lehnout, vadi mi i sezeni u kompu.
15. srp 2010 v 18:27  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak my jsme byli dneska na výletě v Prátru ve Vídni. Pěkně jsem si zařádila na kolotočích ( doufám, že naposledy jako bezdětná :grinning: ). Kupodivu jsem v pohodě, na to, že sjem celý den stála na nohou, tak mě nic nebolí :unamused:

Jsem po 5 dávce Puregonu a dneska vůbec necítím bříško, tak mám obavy jestli vůbec reaguju :confounded: Včera mě tlačilo a pobolívalo, dneska jen snad 3x jemné píchnutí přes den. A v úterý na kontrolu, tak jsem fakt zvědavá, co se děje. Ani z těch kolotočů a z toho dusna venku mi enní špatně, jen se potím jak kráva ve chlívě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevím co se dějě, snad je to o.k. :wink:
15. srp 2010 v 19:32  • Odpověz
@drndapetka mě taky po pěti dnech najednou nebolelo a řešila jsem, zda je to ok. Neboj, reaguješ. Hele, já si myslela, že nereaguju a bylo z toho devatenáct vajec.

@iriel sezení u kompu určitě není ok, hezky lež... máš teprve druhý den po transferu, tak ještě hodně odpočívej. Já plánuju ležení dva dny, pak jen trochu zvolním.

Co zavádíš za hormony teď, Utrogestan? Nebo máš ten Crinone?
15. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz
autor
@sovicka_ Víš, mě spíš udivilo, že od prvního do čtvrtého dne mě všude tlačilo, píchalo, jakoby se roztahovalo....včera jsem byla nafouknutá a večer měla i mírně křeče ( asi jsem to přehnala s úklidem ) a dneska najednou nic :unamused: A to jsem celý den běhala, pomalu si ani nesedla....Je to fakt divný :fearful:
15. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
@sovicka_ A jak se vůbe cítíš? :wink: Jsi na neschopence?
15. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
drndapetka: super výlet :slight_smile: bylo tam hodně lidí ? chystáme se tam taky někdy během léta ještě :slight_smile: Hele s těmi pocity, u mě to je jak na střídačce, ze začátku nic, pak jsem cítila tlaky, teď poslední dva dny vůbec nic, prostě tělo nějak reaguje a nemusí nutně asi člověk cítit něco den co den :slight_smile:

no nic holky, z Prahy se řítí pekelná bouřka a kroupy :frowning2: jdu rychle poklidit zahradu a raději to zaspat a ráno hurá na UZV :slight_smile: Dobrou noc všem :slight_smile:
15. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz
autor
@arianka no, nebylo tam právě moc lidí.....v Prátru jsem byla naposledy cca před 10ti lety a to tam byl šrumec....lidi asi nemají moc peníze :unamused: Ani se nedivím- vždyť každá atrakce stojí 3 eura a když tam jde člověk se 4člennou rodinnou a chce si to tam trochu užít, tak tam nechá klidně i 100euro jen to fikne, navíc cesta tam i zpět....je to pěkně drahý výlet, ale opravdu se to vyplatí, je to zážitek :dizzy_face: Já mám te´d navíc pocit, že si musím před ET ty poslední dny užít, že pak mi snad něco uteče, tak řádím jak pominutá :grinning:
15. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz
@drndapetka v pohodě, trochu mě tlačí břicho, ale řekla bych, že je to spíš od toho, jak moc piju :grinning:
Já jdu zítra na skok do práce a od úterý jsem si vzala dovolenou. Mám jí dost, nechci si brát kvůl tomu neschopenku, kvůli penězům.
16. srp 2010 v 00:41  • Odpověz
ahoj holky, jak se máte? Budete někdo v brzké době stimulkovat zároveň se mnou? Já začínám zítra ... měli jste taky strach? :wink:
16. srp 2010 v 09:29  • Odpověz
@lilisa jo, děsný :grinning:
16. srp 2010 v 09:53  • Odpověz
Sovičko: a už je to lepší?
16. srp 2010 v 10:00  • Odpověz
@lilisa no ani ne, protože strach z toho, jestli budu mít dost vajíček, vystřídal strach z toho, jestli nám přežije našich šest embryjek :slight_smile:
16. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
no já mám zatím strach ze samotných injekcí, jestlito všechno zvládnu, ale třeba mě taky vystřídá pak strach z počtu vajíček, a z toho, aby nám oplodnili vajíčka ...
A jak je po hormonech? Není nějak špatně, nebo je u toho jiná nálada? :grinning:
16. srp 2010 v 10:28  • Odpověz
@sovicka_ takže dnes jich máte pořád 6? to je super a kdy půjdeš na ET
@lilisa uvidíš že to v pohodě zvládneš :wink: , já už chci taky stimulovat :grinning: :grinning:, ale nějak pořád nic :rolling_eyes:
@arianka tak jak jsi dopadla
16. srp 2010 v 11:07  • Odpověz
@lilisa ne, jsem úplně v pohodě, žádné problémy nepociťuju :slight_smile:
@ankil zatím nevím, jestli jich je šest, budu volat po obědě - dám vědět :slight_smile:
16. srp 2010 v 11:14  • Odpověz
Ankil a kdy máš stimulovat? :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2010 v 11:19  • Odpověz
@sovicka_ aha já myslela že už volali, určitě dej vědět :wink:
@lilisa kdyby šlo vše normálně tak jsem měla začít minulý týden,ale ms nedorazila, tak jsem byla v pá na vyvolávačce a navíc mám ještě cystu, tak teď musím čekat kdy ms dorazí :rolling_eyes: ,škoda mohli jsme spolu a třeba by jsme se ve Zl i potkali
16. srp 2010 v 11:25  • Odpověz
@ankil tak to nějak popožeň ještě :grinning: :grinning: :grinning: Třeba se i potkáme...
16. srp 2010 v 11:58  • Odpověz
@lilisa kdyby to tak šlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
tak ze šesti embryí nám dále žije pět. Tři jsou v mrazáku (od včerejška).
16. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz
Jo a ET zítra určitě ne, bude to buď středa nebo čtvrtek.
16. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz
@sovicka_ tak to je super, jsou to bojovníci :dizzy_face: držím palečky
16. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz
Ankil a kdy myslíš že přijde MS?
Sovičko držím pěstičky bojovníčkům ... :wink:
16. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz
@arianka táhne se to hrozně,ale ikdyzž si po ET,tak máš strach se pohnout a dělat různý pohyby ať už jakýkoli a proto,že se tak hlídáš to utíká ještě hůř. :frowning2:
První 2 dny sem polehávala a pak dala na radu sestřičky,že se máme jít projít nebo ke kamarádce abysme se odreagvali.Nebylo to až tak náročný,protože někam dojet a sedět tam jak doma není nic nebezpečnýho.Další den sem taky dost ležela atd.Hlavně se válím dnes sem trochu uklízela a vařila,ale jinak se cítím v pohodě jak kdybych těhotná nebyla. :frowning2:
Včera i předevčírem mě bolela i záda jak kdybych to měla dostat,tak doufám,že se jen chtěli líp zahnízdit a vydrží to raději obě. :slight_smile:
16. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.