• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@arianka jak u koho.Některý třeba i špiní.Já naštěstí ne a taky máš být zhruba 36 hodin v klidu a nikam nechodit.Nemusí ti být blbě záleží prý na tom kolik tam máš vajíček a kolik toho vytáhnou a taky jak moc máš zvětšený vaječníky a kdy se uklidní.U mě to trvalo bohužel dlouho. :unamused:
16. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz
@ankil : to víš, to budu straaašně závidět :grinning: chtěla jsem vytáhnout do Aguaparku v Liberci, tak to ne, to vymyslím něco jiného :slight_smile:))))

magiee: aha :frowning2: no jasně, tak ono obecně je lepší ležet, já jen to asi moc banalizovala :frowning2: díky :wink: ale blbě jako od žaludku ti nebylo, spíš jen to bříško celkově, že ?
16. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz
16. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz
@arianka jojo.Když sem v klidu ležela popř. seděla,tak v pohodě,ale když sem se rozešla tak mě dost bolelo.U každýho to je,ale jiný tak neboj.Hlavně aby to potom vyšlo. :wink:
16. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz
no nic.Mám vycházky,tak jdu teď na čerstvý vzduch a mrknu sem zas večer.Zatím tam neprší,tak abych to stihla. :slight_smile: :wink:
16. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz
@magieee : hm, tak to bylo vážně nepříjemné, no tak uvidím, jestli mé plány hned druhý den být fit v terénu vyjdou :slight_smile:
16. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz
@magieee : hezkou procházku :wink:
16. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz
Bazén bych neriskovala. Přeci jen je to uvnitř rozpíchané, neriskovala bych nějakou infekci. Já špinila jen ten den, co byla OPU - bylo to pár stíranečků na toaleťáku. Do rána to přešlo.

arianka: 11 DC, GENNET 1x. IUI, 1. IVF, 18/8 OPU
ankil: 34 DC , CRM ZL, 2007 1.IVFúsp., 6/10 KET, 7/10 1.IUI, čekání na 2IVF
sysysy: 10 DC, OBI Brno, 2010 2x IUI neg, IVF - stimulace, (gonal, 225j) KO 14.8.
drndapetka: 13 DC, UNICA Brno, 1. IVF -stimulace ( Decapeptyl, Puregon 150IU ), KO 17.8.
Iriel: 18 DC, GENNET, 1. IVF, 10/8 OPU, 13/8 ET
milka77: 24 DC, GENNET Praha, červen 1.IUI - neúspěšné, srpen 2.IUI - ?, příprava na 1.IVF
Mishule78: 19 DC, ISCARE Praha, 2010 2x IUI neg., příprava na IVF
sovicka: SANUS Jihlava, 1. IVF - stimulace (Puregon 250j, později 200j), 5 embryí bojuje.
magieee: 6 den po ET,KO 23.8
16. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz
autor
Holky, bazén bych neriskovala.....Od OPU do ET vůbec a pak se nedoporučuje cca 7 dní sex ani teplá koupel atd. takže manželé mají holt skoro 14 dní smůlu :grinning: No musí to vydržet :wink: Tak a já jdu zítra konečně na 1. kontrolu s folíkama - jsem napnutá jak struna kolik jsem zatím vyseděla vajuch :grinning:
16. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz
@drndapetka : no to je paráda, tak já se do konce léta ani nevykoupu :confused: co manželé mají smůlu a co manželky ? :grinning: 14 dní je dlouhá doba :confounded: ale taky mi to dnes říkala doktorka, že se pak pro jistotu nedoporučuje sexík, aby těch miminek nebylo náhodou víc než je zdrávo... :grinning: Držím palce na uzv :slight_smile:
16. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz
autor
@arianka no my te´d stejně sexovali od začátku stimulky ( 27.7. ) jen 1x, takže si na ten celibát zvykáme :grinning: Dokážeme spolu být i bez sexíku, mě stačí, že mám manžela jen u sebe a jsem spokojená :wink:
16. srp 2010 ve 14:49  • Odpověz
@drndapetka 14 dnů? Spíš 9 měsíců :grinning: No, to samozřejmě ne, nicméně myslím, že se sex nedoporučuje do srdečních ozvů dítěte. Takže určitě déle než 14 dnů :slight_smile: A v případě rizikového těhotenství víc.

@arianka a co manželky? Tak to bych neriskovala už vůbec, přeci jen ženský orgasmus - to jsou v podstatě stahy všeho možného včetně dělohy a svalů kolem - tak bych nerada to vymodlené dítě vypudila :slight_smile:
16. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz
@sovicka_ : já vím, já vím, samozřejmě pár dní / týdnů / měsíců / let, co by člověk neudělal pro mimi... :grinning: Ne jasně, chápu, jsou občas podstatnější věci než tulení :slight_smile:
16. srp 2010 ve 14:51  • Odpověz
autor
@sovicka_ jelikož mám za sebou dva potraty , určitě nebudu sexovat do konce prvního trimestru...holt už mám strach :unamused:
16. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz
autor
@arianka no jo, holt při orgasmu se stahují svaly v děloze a mohlo by se mimi potratit :frowning2: takže klidně vydržíme i těch 9 měsíců, že jo :grinning:
16. srp 2010 ve 14:54  • Odpověz
@drndapetka : no to my povídej, copak já mám sexuální revoluci doma ? :grinning: vždyť to je samá "abstinence" před a po a pak je špatně mě atd.... :grinning: Začíná to být zajímavé .. :slight_smile: Ale my to máme asi jako vy :slight_smile: Není to středobod všeho :slight_smile:
@sovicka_ :grinning: tak mi to v těhu neriskovali, přesně jak píšeš, měla jsem strach abych ho nějak nevypudila :grinning: ,ale zas na konci těhu už jsem ho vypudit chtěla tak si manža užil a stejně se vypudit nenechalo :grinning:
autor
Tak nějak si stejně sex v těhu nedokážu představit :confounded: Myslím si, že u mě bude převaha strachu nad chtíčem
16. srp 2010 ve 14:55  • Odpověz
@drndapetka : a víš že mě tohle nikdy nenapadlo ? mám fakt mezery, ale máš pravdu, jasně že jo, jen jsem si tohle vážně nespojila, že by to mohlo uškodit :confused:
16. srp 2010 ve 14:56  • Odpověz
tak já v těhu neměla na sex vůbec chuť :sweat_smile:
autor
@ankil ale někdo má prý zase větší :grinning:
těžko říct, nwm, asi je každý jiný, když čtu "odborné" články na téma sex a těhotenství, tak vesměs píší, že díky hormonům má žena v podstatě na milování podstatně vyšší náladu a chuť než normálně, ale nemůžu posoudit, zkušenost chybí :fearful:
16. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz
@ankil : ne ? vůbec vůbec 9 měsíců ??
16. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz
@drndapetka tak to já asi nebudu :grinning:
16. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz
@drndapetka čteš mi myšlenky :sunglasses: :sweat_smile:
16. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz
autor
@arianka uvidíme, pokud bude těhu dobře probíhat a budou chutě, tak to asi zkusíme, manžel by to nevydržel dlouho :grinning: Nejdýl jsme byli bez sexu 5 týdnů a pak jsme se na sebe vrhli, i když jsem byla čerstvě propuštěná z nemocnice po gynekologickém zákroku a hrozila mě při sexu infekce ( a jak to potom taky bolelo ) :cry: Takže já si klidně počkám :grinning:
16. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz
@arianka na konci 9 měsíce už jóóó :grinning:
16. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz
@drndapetka : :grinning: no právě, ono člověk o tom sice mluví, ale realita je jiná, že :grinning: já stejně tak po laparce, řekli týden bez sexu a my před tím měli měsíc pauzu ! :stuck_out_tongue_closed_eyes: to nešlo prostě :grinning: no, jsem na sebe zvědavá :grinning:
16. srp 2010 v 15:00  • Odpověz
ale stejně se všechno tak strašně vleeečeeee, to je děsnéé

ankil: noooo, tak tam jsem si právě jista, že už chuť mít určitě nebuduuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 v 15:01  • Odpověz
hele holky koupila jsem si dnes nové tablety kyseliny listové a koupila jsem i Femi něco, co se má brát od 13.týdne těhu, kyselina listová + další látky pro vývoj plodu, berete to někdo ? a berete to dřív nebo až opravdu od 13.týdne ???
16. srp 2010 v 15:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.