• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@arianka tý jo tak to je pořádná pálka a kolik je tam tablet.....no v pátek jsem byla, dr. říkal že když nedorazí tak mám za 14 dní dojít znovu
16. srp 2010 v 18:25  • Odpověz
no právě to pozitivní myšlení u mě nejde :confounded:
16. srp 2010 v 18:26  • Odpověz
co já bych za to dala už začít se stimulkou :grinning:
16. srp 2010 v 18:27  • Odpověz
ankil: závidím ti takové těšení ... co já bych za to dala :confounded:
16. srp 2010 v 18:28  • Odpověz
@ankil : simtě je tam 30 tablet, bere se 1 denně . . . já byla dneska tak vynervovaná z toho šíleného čekání, že pak jsem v lékárně vytáhla kartu a teprv jak jsem dala "ok" na výši platby, tak mi to došlo a bylo mi to trapné vracet :zipper_mouth: to byl zas kup :angry: hele a může to být tou cystou, že se ti zpozdila ?

lilisa: ale půjde, uvidíš :wink: proč by nešlo ? člověk asi propadá chvílema depce, soudě podle sebe, ale pak ho zase něco nakopne a jede dál :wink: dneska máš první injekci ?
16. srp 2010 v 18:31  • Odpověz
@lilisa tak já ti klidně toho těšení aspoň polovinu pošlu, mám ho totiž na rozdávání mraky :grinning: :grinning:
16. srp 2010 v 18:31  • Odpověz
@ankil : kdo si počká :grinning: podstatné je, abys byla v pořádku, jestli začneš teď nebo za týden nebo za dva, čert to vem :grinning: a určitě nemůžeš být třeba náhodou už těhu . . . . . . :sweat_smile:
16. srp 2010 v 18:32  • Odpověz
@arianka si děláš prdel ne :astonished: , já dala za babyplan 180,- /30 tbl/ a taky jsem z toho nebyla nijak nadšená :grinning: .........dr. říkal že ta cysta si vytváří nějaký hormon či co a proto bych se na ms načekala, po té vyvolávačce říkal že to dostanu, ale já ti nevím, počkám tento týden a když nic tak v pondělí volám, ať mě tu cystu píchnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a těhu určitě nejsem, to je první co mi řekl, brali mi krev
16. srp 2010 v 18:43  • Odpověz
Ahojky, take planujem nas prvni IVF ted na srpen. O mimi se snazime uz delsi dobu. Manzel prvni spermiogram nemel uplne super, ja ultrazvuk dobry, tak jsme si mysleli, ze je problem ze strany manzela. Pote co jsem se rozhodla pro IVF me byla doporucena laparoskopie a hysteroskopie, manzel mel uz druhy spermiogram v poradku a ja nepruchodne vejcovody.
16. srp 2010 v 18:46  • Odpověz
@ankil : no nedělám, dyť říkám, že chápu, proč mi to poradila :frowning2: ale co, ponaučení pro příště, chodit do lékárny s čistou hlavou . . . :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo tobě brali i krev, no tak to jo. A do kolika dnů řekl, že by měla ms přijít ? Mě 3x píchali cosi a vždy v rozmezí 2 - 5 dnů měl přijít a přišla teda
16. srp 2010 v 18:46  • Odpověz
@arabida : ahoj vítej :slight_smile: jestli chceš, hoď se do tabulky na předešlé stránce :slight_smile: Kam budeš chodit, jestli se můžu zeptat ? :slight_smile:
16. srp 2010 v 18:47  • Odpověz
@arianka 2-14 dnů :pensive:
16. srp 2010 v 18:47  • Odpověz
@arabida vítám tě tu a přeji brzy // :wink:
16. srp 2010 v 18:48  • Odpověz
@ankil: jej, až takové rozmezí ? no pane jo, to je fakt jak na potvoru, když člověk nechce, přijde, kdy potřebuje, nepřichází a zase věřím, že to je i o psychice.. chjo :frowning2: a oni ti nabídli případně cystu odstranit, kdyby ms nešla a cysta pořád byla ?
16. srp 2010 v 18:49  • Odpověz
no to musím zjistit jestli by to šlo, budou ze mě mít asi radost :grinning: ........já byla teď 8 DC na hystero tak si myslím že ta cysta s tím asi souvisí, jinak mám ms přesnou jak hodinky
16. srp 2010 v 18:57  • Odpověz
@lilisa a čeho se tak bojíš? :confused: těch injekcí? Že se to nepovede? Že je to drahé? Nebo čeho?
Když k tomu budeš přistupovat takhle bojácně, tak se to opravdu nepovede. Chce to pozitivní myšlení. Já jsem se tedy na IVF dost těšila, že už konečně po letech máme šanci mít mimino :slight_smile: Jsem z toho samozřejmě nervózní, ale jsem ráda, že už jsem uprostřed cyklu a těším se na výsledek :slight_smile:
16. srp 2010 v 18:57  • Odpověz
16. srp 2010 v 19:00  • Odpověz
@ankil : jo takhle, já myslela, že ti to nabídli sami :grinning: já ale stejně věřím, že ms po té injekci dojde, to jsou prostě spolehlivé injekce, nevěřím, že ne :slight_smile: může souviset s hystero, to asi ano, pokud jsi neměla předtím žádný potíž.., jojo, přesně tenhle Femibion mám :sunglasses:
16. srp 2010 v 19:13  • Odpověz
holky když jdu ve středu na OPU a vše se povede a bude dopadat jak má, tak případně ET je reálný asi v sobotu, že jo ? pže pondělí by bylo už docela dlouho, ne ?? a v neděli nedělají ..
16. srp 2010 v 19:26  • Odpověz
@arianka a není tam celkem 60 tbl?
16. srp 2010 v 19:27  • Odpověz
Ahoj holky, zas jen nakukuju, ani nedocitam, co je noveho, neudela mi nekdo shrnuti, prosim? :slight_smile:
Ja porad pospavam a polehavam, uz bych mela bejt zivejsi, ne? Jako nic mi neni, jen jsem fakt takova zeslabla a unavena, tak fakt radsi lezim...
16. srp 2010 v 19:32  • Odpověz
@ankil : je :sweat_smile:

iriel: shrnutí ? to nejdeee :grinning: ale neboj, vše podstatné bude v tabulce :grinning: ale byla po tobě sháňka, abys dala vědět, co nového a jak ti je :slight_smile: Osobně myslím, čím víc klidový režim, tím líp :slight_smile: pohodička klídek pianko :slight_smile:
16. srp 2010 v 19:35  • Odpověz
@sovicka_ Ahoj, uz vis, kdy mas ET? Koukala jsem, ze mate 5 bojovniku, z tech se bude pak jeste neco mrazit?

@arianka To vypada vazne na sobotu, i kdyz pondeli by jeste taky slo, pak hrozne zalezi na tom, kolik bude zralych vajuch a jestli bude PK... ale spis bych sazela na sobotu..
16. srp 2010 v 19:43  • Odpověz
@iriel , nového není nic. maggie ještě netestovala, dneska byl někdo na kontrole - ale nevím kdo a v tabulce to nevidím, a nám přežívá 5 embryí.
16. srp 2010 v 19:44  • Odpověz
@iriel no ještě nevím, kdy bude ET. Zítra určitě nebude, povídala laborantka, chce ta embrya nechat ještě kultivovat, když jich je tolik, aby zbyla ta nej nej nej. Říkala, že ve středu, eventuelně možná až ve čtvrtek, to podle mě pokud jich zítra zbyde pořád těch 5. No a mrazit snad ano, pokud nějaká přežijí - uvidím, co mi řekne zítra. Už bych je chtěla mít u sebe, na druhou stranu zase chápu, že když jsou vyvinutější, je to asi lepší pro uchycení.
16. srp 2010 v 19:45  • Odpověz
@iriel : jj, myslela jsem si to :slight_smile: Jinak jsem četla ohledně ET tohle:slight_smile: "Bezprostředně po embryotransfreu zůstanete ležet na operačním sále po dobu asi 15-20 minut. Poté můžete bez problému odjet domů. Doporučujeme po dobu 2-3 dnů režim bez sportu a námahy. Upřednostňujeme psychickou pohodu před absolutním klidem ležením v posteli a proto jedna káva nebo dvě deci vína jsou jen ke prospěchu věci.
16. srp 2010 v 19:46  • Odpověz
@arianka v pondělí - to asi riskovat nebudou. To bys na tom musela být jako já, tj. hodně embryí a z nich by vybírala ta nej. Viděla bych to také na sobotu.
16. srp 2010 v 19:46  • Odpověz
@sovicka_ : na kontrole asi já :grinning: a v tabulce to je :grinning:
16. srp 2010 v 19:47  • Odpověz
@arianka v našem CARu je klid na lůžku nebo lehátku 120 minut, pak se odchází domů.
Oni tím absolutním ležením myslí opravdu nonstop ležení s přemýšlením "Uchytí se? Neuchytí se?" - to je totiž na palici. Ve skutečnosti si myslím, že je vhodné polehávání den dva po transferu a pak lehký režim.
16. srp 2010 v 19:48  • Odpověz
@arianka je, omlouvám se... už to tam vidím. Nevšimla jsem si, jak je to ten první řádek, tak jsem to přehlédla.
16. srp 2010 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.