• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@sovicka_ : asi ano, tobě se to blíží, juj :slight_smile: zítra by ti to už ale měli snad říct, ne ? termín ET?
16. srp 2010 v 19:50  • Odpověz
@sovicka_ : a může se normálně už bez doprovodu po ET domů, že ? nebo je tam zase nutný partner a nějaké podpisy ??
16. srp 2010 v 19:52  • Odpověz
@arianka Ahoj, diky za privitani, vlastne na odber vajicek uz jdu zitra rano :slight_smile: Brno - Obilni trh
16. srp 2010 v 19:53  • Odpověz
@arabida : aha, to je fofr :grinning: tak ať ti dobře dopadne a vajíček je tak akorát :slight_smile: dej pak vědět, až budeš fit, jak jsi dopadla :slight_smile:
16. srp 2010 v 19:54  • Odpověz
@arianka jo jo, zítra se už domluvíme napevno :slight_smile: Můžeš jít domů bez doprovodu, ale já pojedu určitě s manželem, protože bude řídit a já si hodím nožky na palubní desku :grinning:

@arabida to máš teda fofr :slight_smile: Já na obilňák původně chodila. A na obilňák chodí i sysysy :slight_smile: A jak to vypadá na UTZ? Kolik jich budeš cca mít?
16. srp 2010 v 19:57  • Odpověz
@sovicka_ : nožky na palubní desku ? :grinning: bacha na airbag :grinning: možná by to chtělo se natáhnout dozadu na sedačku a vidíš, to není blbý nápad, zlanařím svou polovičku, ať udělá dovoz :grinning: se znám, já budu mít strach se i postavit, abych to někde cestou neztratila, to budou strašné nervy . . :unamused:
16. srp 2010 v 19:59  • Odpověz
@arianka Diky moc, na zitra se ani nebojim, narkozu uz jsem zvladla pri laparoskopii , kde me odstranovali zaroven i vejcovody a to muzu rict, ze po probuzeni me nebylo zrovna prijemne, spis mam strach az na ten transfer zpet.
16. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz
@sovicka_ Jezis tem zkratkam jeste moc nerozumim :slight_smile: . Myslis kolik me budou zavadet nazpet?
16. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz
@arabida : to jsme dvě :grinning: narkozu dam levou zadni, ale presne zacinam mit trochu nervozu z ET..., ale ono to proste dobre dopadne a hotovo :slight_smile: me ceka OPU ve stredu :slight_smile: jedine trauma mam z nocni kosilky, protoze je nesnasim a zitra si musim jet nejakou koupit :slight_smile:
16. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz
@arianka Taky ti preji at ti to dobre dopadne a at vyberes nadhernou kosilku :wink:
16. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz
Nožky nahoře mít celou dobu nemusíš.Mě sestřička říkala,že vypadnout nemůžou :grinning: ,protože si zavřená tak jako každá v těhotenství jen se musí prostě zahnízdit a dál vyvíjet.
A to už je pak na přírodě a snad k nám bude milostivá a zůstane aspoň jedno zlobivý dítě :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz
16. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
To nejlepší co můžete udělat než vyřknou rozsudek je být v klidu a nechat se popř. rozmazlovat starostlivým manželem jako já :grinning:
Popravdě,ale nervózní sem jak to dopadne :sweat_smile:
16. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
@arianka tak si nějakou pořádnou vyber, košilka je základ :grinning:
@arabida panečku tak to je fofr, tak ať máš co nejkvalitnější vajucha :wink:
16. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz
Mně dali košili na OPU erární. Bála jsem se, že to bude taková ta co je vzadu rozdělená, ale byla to normální noční košile vepředu na knoflíky, pohoda. ETu se nebojím, čeho by se na tom měl člověk bát? Předpokládám, že to bude tlačit jako když se dělá cytologie. Možná trochu víc. A to se vydržet dá v pohodě :slight_smile:

ad odvoz - no, lehat dozadu asi ne, tam bych to asi nezvládla s pásem. Myslím, že si hodně posunu sedadlo dozadu, sklopím a dám nohy nahoru. Když někam jezdíme delší cesty, tak si tam nohy taky dávám, takže pohodka :slight_smile: A že bych cestovala sama, to ani náhodou, jen ať mě manžílek hezky odveze :grinning:
16. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz
ale těším se až si na ET vezmu svojí košili, protože v té jejich jsem si připadala taková méněcenná :grinning:
16. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz
@sovicka_ neboj, mě ET vůbec nebolel a je to rychlovka, než se naděješ tak budou bobíšci u maminky :dizzy_face:
16. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz
@ankil já se nebojím, arianka psala, že je nervózní :slight_smile: Já to neřeším - těším se, až budou embrya ve mně :slight_smile:
16. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz
no nic ozvu se zas zítra a jdu spinkat.Zatím ahojky a krásné sny všem a nejlíp o tom jak sou z nás mamky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz
@ankil : však vyberu, první košili v životě, tedy pominu-li lehké košilky, že, ale to na sál asi těžko :grinning: Ale takové ty klasické strašně nenávidíííííím :grinning:

sovicka: no vzadu bys nebyla připásaná :grinning: jako to bylo v tom filmu Mammas and Pappas :grinning:

no tak jsem bodla poslední injekci (snad) a jdu chrnět :slight_smile: hezky se vyspěte a prima sny :slight_smile:
16. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz
@arianka já jsem ten film bohužel neviděla :slight_smile: A kdy máš Pregnyl? :slight_smile:
16. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz
@sovicka_ : mě se moc nelíbil, ale některé momenty byly dobré :slight_smile: Pregnyl ? Já vůbec nemám :frowning2: dali mi jen dnes večer píchnout Otrivelle :frowning2:
16. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz
@sovicka_ : teda Ovitrelle...., pardon :grinning:
16. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz
před IUI jsem měla Pregnyl, proč teď Ovitrelle nwm
16. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz
@arianka aha... tak třeba je to to samé :slight_smile:
16. srp 2010 ve 23:19  • Odpověz
@sovicka_ : no mají to být ty samé účinky, jen jsem četla, že se víc užívá Pregnyl, nwm.
17. srp 2010 v 07:20  • Odpověz
asi jak jsou v různých centrech zvyklí.

Jde dneska někdo na KO/OPU/ET? Kromě Arabidy?
17. srp 2010 v 09:16  • Odpověz
@arianka Taky jsem mela Ovitrelle, je to to same, jen to ma lepsi jehlu, tak mozna proto, ze si to pichnes lip sama :slight_smile:
17. srp 2010 v 10:13  • Odpověz
@arianka Jo a pred IUI jsem mela taky Pregnyl, do svalu...

@magieee Jak ti je? Ja jsem porad utahana, vcera jsem prospala pul dne, jak to mas ty? A kdy bude test?
17. srp 2010 v 10:22  • Odpověz
@iriel Test bude 23.8. Těhotenskej si asi udělám asi v sobotu to už bude 11 den a to by už prý něco mělo být vidět.
První dny sem nemohla moc spát a teď spím jak dudek jinak se necítím moc těhotná.Mám docela strach abych byla.
Máma mi říkala,že mám s nima mluvit aby tam zůstali. :grinning: Prý to taky dělala :grinning: :wink:
17. srp 2010 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.