• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@drndapetka nn, mě ji vzala i obvodní doktorka, jsem se s ní domluvila, že to potřebuju a nebyl problém :slight_smile: Jj, taky beru Euthyrox 50 a zítra budu mít další výsledky a v pondělí letím na endokrinologii, to pak musíš hned, jak zjistíš, že jsi těhotná :dizzy_face:
5. srp 2010 v 18:39  • Odpověz
autor
@bellka I když budu mít tu hodnotu kolem 3? Mě totiž doktor ekl, že hodnota do 4 je pro život normální, že nijak neohrožuje.....že bych normálně, kdybych nechtěla otěhotnět Euthyrox nemusela :confused:
5. srp 2010 v 18:41  • Odpověz
@drndapetka tak to nevím, ale já ho musím brát už pořád, o tomhle bych se asi poradila s endokrinologem :wink:
5. srp 2010 v 18:43  • Odpověz
autor
@bellka dobrá, děkuji moc za rady a za ochotu, a přeji ať se krásně kulatíš a všechno jde bez problémků, papa :slight_smile:
5. srp 2010 v 18:44  • Odpověz
@drndapetka děkuji za přání a kdyby něco, moc ráda všem poradím, když budu moct :dizzy_face: Držte se a hodně štěstííí vám všem :dizzy_face:
5. srp 2010 v 18:46  • Odpověz
taky jsem si nechala u obvoďáka pro jistotu zjistit, jestli nemám štítnou žlázu - protože jsem si říkala, jestli tohle nemůže být odpověď na to, že mi bez injekcí nerostou folíky (teda sem tam 1x za rok sám od sebe folík naroste, ale fakt vyjímečně ). A výsledky byly v pořádku, štítnou žlázu nemám ani sníženou ani zvýšenou, vše v normě.

Nikdo mi v podstatě není schopen dát odpověď, PROČ folíky nerostou (a tím pádem nemůžu jen tak přirozeně otěhotnět). Doktorka řekla, že to nejde zjistit, prostě je to"špatná výměna informací mezi podvěskem mozkovým a vaječníky". Ale co to způsobuje??????
Není to žádný psychický blok, má to i sestra, takže zřejmě špatné geny:unamused: .....a to mě pak můžou vytočit blbé kecy známých - ty na to moc myslíš a proto nemůžeš otěhotnět :angry: :angry: :angry: ....... No jistě, folíky mi nerostou už od šestnácti a tehdy jsem asi tak pomýšlela na nějaké mimčo :confounded:
5. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak mrcha dorazila, zítra hurá na UZV ... Mám dotázek .., já se na to ptala posledně, ale nějak jsme to zamluvily ... Teoreticky: šlo by odevzdat partnerův vzorek kdykoli a nechat zamrazit jakože do rezervy, kdyby v den odběru vajíček prostě nebyl schopen vzorek dát ? Je to trochu náš problém a je to risk, protože první IUI právě nedopadlo kvůli tomu, že v tom stresu ani doma ani u nich to nešlo .., jen nwm, zda tenhle model umožňují a pokud ano, jestli to nestojí třeba šílenou pálku, protože nemám tušení, kolik zamrazení spermijek stojí, na druhou stranu je to prostě jistotu a a pro mě i psychická pohoda ... Díky za info !!!!!
6. srp 2010 v 18:33  • Odpověz
@arianka jé super, to já na mršku stále čekám, ale ještě má pár dní čas :grinning: , myslím že to určitě půjde, u nás v centru myslím stojí kryokonzervace spermatu 2 tis, zkus se podívat na ceník caru kam chodíš, určitě to tam bude :wink: , jj nervy jsou ..... :grinning: , koukám že manža je trochu trémista, uvidíš on to zvládne, musí :grinning: :grinning:

holky a jak jinak, jak se máte :confused: , mohli bychom spáchat nějakou tabulku ať máme přehled :sunglasses:
6. srp 2010 v 19:14  • Odpověz
@ankil : jestli máš pár dní čas, ona dojde :slight_smile: tedy nwm zda by bylo lepší aby nedošla, jestli je možnost // ? :slight_smile: Tak já se zítra poradím, ceníky mám, ale z nich moudrá nejsem :slight_smile: No, hele zvládne, jasně, ale co když ne ? Už jednou to nevyšlo :grinning: Já to vcelku chápu :grinning: Tak víš jak, pojistka je pojistka... :grinning:
Jsem pro tabulku :slight_smile: Začínám :grinning: :grinning:

arianka: 1DC, GENNET červenec 1x IUI, příprava na IVF
6. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
@arianka já vím že dojde :grinning: , // nehrozí :rolling_eyes: , uvidíš zítra :wink:

ankil: 24 DC, CRM Zl, 6/10 KET, 7/10 1.IUI
6. srp 2010 v 19:46  • Odpověz
@arianka koukám, že jsem byla stručná :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2010 v 19:47  • Odpověz
@ankil : mno byla, takže nechápu co je CRM ZI :grinning: ale jinak chápu :grinning:
6. srp 2010 v 19:50  • Odpověz
@arianka CRM Zlín :grinning:
6. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz
tak znovu :grinning:

ankil: 24 DC, CRM ZL, 2007 1.IVF, 6/10 KET, 7/10 1.IUI, čekání na 2.IVF

6. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz
@ankil : ahaaaa :grinning: už mám jasno :grinning: díííík :grinning: takže taky začneš stimulovat jak přijde mrška ???
6. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz
@arianka jj, 2 nebo 3 DC nevím přesně který den se začíná stimulovat
6. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz
ankil: 24 DC, CRM ZL, 2007 1.IVF, 6/10 KET, 7/10 1.IUI, čekání na 2.IVF
sysysy: 0DC, OBI Brno, 2010 2x IUI neg, příprava na IVF
6. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz
abych vysvětlila můj 0DC - dneska MS dorazila - ale až po 16hod., takže to se nepočítá do dnešního dne, takže zítra budu 1.DC, v neděli 2DC - a to se nikomu v caru nechce "pracova" :slight_smile: , takže v pondělí 3DC hurá směr Brno pro výbavičku :slight_smile:
6. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz
@arianka - ptala jsem se na to mojí doktorky a říkala, že to lze, ale moc to nechtějí dělat, že kvalita spermi po rozmražení je o moc horší....prostě čerstvé jsou čerstvé :grinning: ....ale to bylo při IUI, třeba při IVF a ICSI to neva....nevím :confused:
6. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz
@arianka my měli zamražene spermie,nebot přitel jezdí na montaže a z těch zamraženych se nam to povedlo.Při prvnim IVF jsme měli čerstve a nic.Platili jsme kolem 2000 za zamražení na rok jinak nic :slight_smile: Je fakt že kvalita klesa,ale nam se to vyplatilo tak hodně štěstí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz
@sysysy : jéé sysysy ty mě v tom děláš bordel :grinning: mě ms dorazila po 14hod a počítám automaticy 1DC a zítra jdu snad pro léky i včetně UZV teda doufám, tak teď nwm jestli to počítám správně .... :-X No mě stran spermijek taky moc nechtěli zmražovat, ale já stejně chci ICSI tak snad se nebudou cukat :slight_smile:

nana76: no vidíš, tak doktoři moc nechtějí a nakonec se to povede, tak díky :slight_smile: :slight_smile: ta cena je super, měla jsem pocit, že to je dražší, tohle oželím :slight_smile: dík moc :slight_smile:

6. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz
@arianka mě se dr před IUI ptal kdy dorazila ms, jestli před 16 hod nebo později, jestli později tak se ten den jako první DC nepočítá
6. srp 2010 ve 22:16  • Odpověz
@arianka no a kdyby jste si tedy nechali zamrazit spermie tak by jste nechtěli zkusit na oplodnění čerstvoně, jakože by jste mražáky měli jen v záloze, kdyby to nešlo
6. srp 2010 ve 22:18  • Odpověz
@ankil : ahaa, tak to nevím, to mi nikdo neřekl, že se to nepočítá :slight_smile: tak mě přišla po obědě, tak to počítám :grinning: no přesně tak to chci, jakože mrazáčky v zásobě kdyby náhodou a čerstvé v den odběru vajíček, ale právě nwm, jestli to je technicky možné, jakože když třeba řeknou že mezi 8-10hod má partner přinést vzorek a ono to nepůjde, zda rychle zase rozmrazí mrazáčky, tyhle postupy moc nechápu, tak mám tahák a zítra se budu ptát, pokud bude mít někdo na mě v gennetu čas :slight_smile:
6. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz
@arianka já to taky nevěděla, ale když to píše i sysysy tak to bude asi tak :grinning: , hlavně se zítra ptej, ptej, ptej :grinning: :grinning:
6. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz
@arianka dobrou :sunglasses:
6. srp 2010 ve 22:33  • Odpověz
@ankil : hezké ráno všem :grinning:
7. srp 2010 v 07:58  • Odpověz
Krásné ráno i když u nás zamračené
:grinning:

arianka: 2DC, GENNET červenec 1x IUI, příprava na IVF
ankil: 25 DC, CRM ZL, 2007 1.IVFúsp., 6/10 KET, 7/10 1.IUI, čekání na 2.IVF
sysysy: 1DC, OBI Brno, 2010 2x IUI neg, příprava na IVF
7. srp 2010 v 08:09  • Odpověz
@ankil u nás taky zamračené a deštivé ale nějak mi to je šumák :grinning:
7. srp 2010 v 08:16  • Odpověz
autor
arianka: 2DC, GENNET červenec 1x IUI, příprava na IVF
ankil: 25 DC, CRM ZL, 2007 1.IVFúsp., 6/10 KET, 7/10 1.IUI, čekání na 2.IVF
sysysy: 1DC, OBI Brno, 2010 2x IUI neg, příprava na IVF
drndapetka: 4DC, UNICA Brno, příprava na 1. IVF

Ahojky, jsem se s dovolením taky přidala :grinning:
7. srp 2010 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.