• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@magieee Ja mam test 27.8., tak uvidime :slight_smile: Jeste je brzo na to, aby ses citila tehotna :wink:
17. srp 2010 v 10:46  • Odpověz
@magieee tak s něma stále mluv :o) koukej na TV a říkej jim co zrovna hraje :grinning:
17. srp 2010 v 10:58  • Odpověz
@iriel Já,ale chci,protože pak má člověk větší jistotu :sweat_smile:
17. srp 2010 v 10:59  • Odpověz
@mishule78 jo nzrovna sem se dívala na film spíš pro děti taková pohádka a byla o snech,tak se mi snad taky splní tenhle.Větší než mít rodinu už nemám tenhle je poslední
17. srp 2010 v 11:11  • Odpověz
@magieee jojo muj taky, v říjnu máme svatbu, kde budu doufam už po ET a v budu se koukat na vsechny okolo jak se veseli a ja v duchu budu myslet nato, aby se krasne uhnizdovaly embryjka. Tesim se nato jak se me kazdy bude ptat proc nepiju a neparim :slight_smile: ja se budu jenom usmivat a vymyslet si....
17. srp 2010 v 11:15  • Odpověz
@mishule78 To já mám svým způsobem výhodu i nevýhodu.Mám totiž epilepsii,tak se vymlouvám na ni,že by mi pak nedovolili rodinu :slight_smile:
17. srp 2010 v 11:18  • Odpověz
@magieee aaajaaajaaaaj, no nic stejně jsem zvědavá jak dopadneš s testováním, škoda jen že nebudu u toho přítomna on line :grinning: , jedu v neděli na služebku az do 26.8. a pak si jdu k Dr vyzvednout vše na stimulaci a začnu :slight_smile: se těším. a pak to vse budu hltat co se za tu dobu zmenilo, tesim se
17. srp 2010 v 11:23  • Odpověz
@mishule78 jojo taky to dělám a doufám,že pak tu uvidíš dobrou zprávu a já budu šťastná a ty bueš mít větší víru v to ,že to jde :slight_smile: :wink:
17. srp 2010 v 11:28  • Odpověz
@iriel : je pravda, že jehla byla malinká a píchlo se to nejlíp ze všech injekcí, to je fakt :slight_smile: Taky tě ale pak bolelo břicho ?? Zítra mám OPU a dneska mě bolí břicho přesně jak před MS, docela dost :frowning2:

magieee: a mluvíš s nima ? přemlouváš je ? :slight_smile: jéé, v sobotu testík, to už je za chvililičku :dizzy_face:
17. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
@arianka věř mi,že sem tak šílená,že jo :sweat_smile: Chvilka ani ne.Mě to neutíká a chci jen dobré zprávy.
Z toho bolení břicha si nic nedělej.Já sotva chodila.Je to těma vaječníkama a folikulama.Zítra po OPU ti bude líp. :wink:
17. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem přijela z centra a dnes jsem začala stimulovat, zatím jsem všechno zvládla :grinning: :wink:
17. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz
@lilisa každej kdo chce tak to zvládne.Jen si věřit
:wink:
17. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz
Jo jo jen ten mám takový zvláštní pocit, jak budou ve mě vajucha růst, měla jste to taky některá? Nebo jsem už pako? :grinning:
17. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz
@lilisa myslím,že to všichni.Před OPU si budeš přát aby už bylo venku :grinning:
17. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz
@magieee : nejsi šílená, vždyť je to krásný :grinning: Budou dobré zprávy :wink: Aha, no tak to jsi mě uklidnila, jsem si říkala, co se to zase děje, i jsem z koše vydolovala návod na tu injekci, jestli jsem to dobře udělala :grinning: :grinning:
17. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz
@magieee tak to jsem ráda, že nejsem sama, ale mě se chvilkama udělá i zle :grinning: tak to nevím jestli je normální ... Jen se pořádně odreagovat, co? V pátek jdu na další kontrolu.
17. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz
@arianka Já měla nadprůměr vajíček proto mě prý bolelo břicho ještě po OPU delší dobu,tak třeba budeš mít taky štěstí :wink:
17. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz
@lilisa jo jo.Odreagovat se je potřeba bohužel nemůžu doporučit to nejpříjemnější SEX!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz
no jo sex v menstruaci? :grinning: A jak to vychází vám všem co jste tady, kdo stimulkuje? Budu s někým trošku nastejno? A co Ankil, MS už dorazila?
17. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz
menstruaci nemáš celou dobu :wink:
17. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz
ahoj kočky, co probíráte :grinning: ,
@magieee testíkovaní se už blíží :sunglasses:
@lilisa ale prdlajs dorazila, jediné co tak mě bolí břicho, toť vše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz
ahoj holky, tak zítra ET nebude, až ve čtvrtek v 9, tzn. 5. den. Máme prý trochu pomalejší embryjka :slight_smile: To šesté zase obživlo, takže jich je zase 6. Jedno je desetibuněčné, jedno osmibuněčné (to obživlé :slight_smile:), zbytek jsou ty pomalejší - pětibuněčné.
17. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
@sovicka_ :grinning: tak už zase v plném počtu :grinning: jsem nevěděla že může ještě obživnout :wink:
17. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz
@sovicka_ hlavně,že to bude. :slight_smile: čtvrtek bude brzo a pak se budeš bát jako já :grinning:
17. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz
@ankil třeba do pátku dorazí a potkáme se tam :slight_smile:
Holky jak to máte s neschopenkou? Chodíte ve stimulkování do práce?
17. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz
Nestrašte se strachem :grinning: :grinning: :grinning: ten mám snad já největší ... :grinning:
17. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz
@magieee : nojo vlastně, tys měla těch vajuch až až :grinning: no kéž by, uvidíme, uvidíme uvidíme :slight_smile: každé vajucho bude úspěch :grinning:

ankil: břicho bolí, toje dobré znamení ?? nebo ne ?? :slight_smile:

lilisa: v době stimulace jsme myslím všichni do práce chodili, po OPU a před OPU a po KET už to je jiné :slight_smile: Já jsem na neschopence v den ukončení stimulace a dál podle potřeby
17. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
no já se hlavně bojím, aby ta pomalá trochu zrychlila. Volala jsem tam dneska nadvakrát... nejdřív jednou, to říkala, že jsou pomalejší a že jich je teda 6 a že ET ve čtvrtek... já položila telefon a byla jsem z toho celá paf a manžel taky... tak jsem pak ještě volala za půl hodiny znovu, že se omluvám, ale že jsem z toho nějaká špatná a ať mi řekne, kolik mají buněk. A ona byla strašně milá a ochotná a vše mi popsala a spočítala - a dost mě uklidnila. Tak snad dobré...

@lilisa já jsem normálně chodila do práce. OPU bylo v sobotu, takže to jsem neřešila, teď mám ode dneška dovolenou - no a zbytečně, když je ET až ve čtvrtek :grinning: ale to nevadí.
17. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
@arianka mě taky bolelo břicho, hlavně tak 3 hodiny po injekci, pak se to lepšilo.
17. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz
@sovicka_ : tak super ! :slight_smile: v pátek držím palce ! :slight_smile:
17. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.