• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@drndapetka: ano, tohle jsem právě slyšela od svých kamarádek, co už byly nebo jsou těhu, že třeba už 4. den cítili mravenčení v bradavkách a bolest prsou :slight_smile: ukazatel celkem jasný :slight_smile: snad :slight_smile:

lilisa: díky :slight_smile: ty nakupuješ, ja brouzdám po netu :grinning: Jdi si dát dvacet :slight_smile: Pokud nejsi teda v práci :slight_smile: Já posledně dobou sím 12hodin denně a je to pořád málo, jsem ráda, když se ráno vykopu do koupelny něco se sebou udělat. . . :frowning2: My máme blbý spermio, první super, druhý hodně špatný :frowning2:

17. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz
@arianka počkám na manžu, a možná si chrupnu, nebo půjdu za malou od švagrové, uvidíme. Jsem dnes doma, zítra do práce. Taky máme špatné SPG :confounded: 12 hodin denně? Tak to já pak prospím celý den :grinning: Dostala jsem v centru letáček na Babyplan, tak si ho myslím koupím, jsou tam na něj slevové kuponky, což je fajn :slight_smile: teď baštím jen listovku ... a Bachovy kapky :slight_smile:
17. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz
@drndapetka neboj, to bude ok, stačí 10mm, to je naprosté optimum. Já jí vždycky měla hodně vysokou.

@arianka nedají, protože nepřežijí ten proces (v drtivé většině se roztrhají, proces mražení přežívá jen malilinkatý zlomek vajíček, takže se to nevyplatí), narozdíl od embryí a spermií. Proto jsou darovaná vajíčka tak drahá a proto je tak těžké je získat, zatímco spermie a embrya jsou - relativně - dostupnější.
17. srp 2010 v 15:05  • Odpověz
@lilisa : co jsou Bachovy kapky ??? :confused: No, já bych taky prospala celý den, ale snažím se přemluvit na dělaní běžných věcí, protože jinak bych opravdu z postele nevylezla :slight_smile: Nwm jak moc špatný spg máte, ale posledně sestřička říkala, že výsledek teda katastrofa, ale že i z toho se dá něco vytáhnout... :slight_smile: Tak se uvidí.., je fakt, že měsíc do něj cpu selen a zinek, tak jsem zvědavá, jestli to mělo nějaký efekt...
17. srp 2010 v 15:09  • Odpověz
@sovicka_ : hmmmm, díky :frowning2: jsem se na to mrkla na netu a nikde to nepíší, tak jsem si říkala, že to asi nejde :frowning2:
17. srp 2010 v 15:10  • Odpověz
@arianka Bachovy kapky jsou spíše na celkové zklidnění a tak. Používají je i těhotné a děti. Moc fajn :slight_smile:
Holky já mám nějaké bodání v břiše, je to normální?
17. srp 2010 v 15:20  • Odpověz
@arianka jestli jsi s tím selenem a zinkem začala před měsícem, tak to moc efekt mít nebude, protože spermie zrají 3 měsíce. Takže s takovou vitaminovou kůrou je potřeba začít tak čtvrt roku předem. Já takovou kůru taky zkoušela na manžela, bohužel pak přestal a před odběrem tady na to IVF nic nebral :frowning2:
17. srp 2010 v 15:20  • Odpověz
@sovicka_ : já vím, že to chce dlouhodoběji, ale tak aspoň pocitově jsem to do něj cpala jakmile nám řekli že takhle by to teda nešlo :grinning: njn, tak holt u tvého i mého partnera se musí pochlapit příroda trochu ..... :wink:
17. srp 2010 v 15:23  • Odpověz
@lilisa : aha, to neznám :slight_smile:
17. srp 2010 v 15:24  • Odpověz
nikde nikde kde jste kdoooo :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:
no nic, tak já mizím, dodělala jsem pár restů a jdu balit na zítra a pak už konečně ať to má nějaký spád . . . :dizzy_face:

tak prima večer všem :slight_smile: a ještě hezčí ráno :slight_smile:
17. srp 2010 v 18:08  • Odpověz
@arianka já tu jsem :slight_smile:
dneska jsem prospala odpoledne, taky na mě únava sedá :slight_smile: Ale já spala dneska v noci málo, ponocovali jsme :slight_smile:
17. srp 2010 v 18:31  • Odpověz
Doufám,že máte pravdu co se týče těch nateklých prs,že je to těhotenstvím,protože já je měla na teklé dost a pořád mě pobolívají
17. srp 2010 v 18:48  • Odpověz
@arianka to,že venku pršelo mi nevadilo.Když sem šla tak jen mžilo a pak sem stejně šla ke kamarádce :wink:
17. srp 2010 v 18:53  • Odpověz
@arianka na zítra ti moc držím palečky ať vám to vyjde a vše je v pořádku :wink:
17. srp 2010 v 19:06  • Odpověz
@sovicka_ : ty tu jsi ale spící :grinning: :grinning: Jak ponocovali ? Máš pravidelně spát a ne ponocovat :grinning:

magiee: aha, já myslela, že budeš courat po venku :slight_smile: drbání u kámošky déšť nevadí, to je fakt :grinning: máme pravdu :slight_smile: větsinou fakt holky tvrdí, že první příznak byla prsa :slight_smile:
17. srp 2010 v 19:11  • Odpověz
@arianka jen sovicku nech, musí si ještě trošku užít :grinning: , ve čt už bude těhulka tak bude mít jiný režim :grinning:
17. srp 2010 v 19:16  • Odpověz
@arianka Courat zas jinej den.Každý den něco :wink:
17. srp 2010 v 19:16  • Odpověz
@magieee uvidíš o víkendu na tebe vykuknou krásné // :dizzy_face:
17. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
@ankil to doufám.PAK TOTIŽ NAKOUPÍM SPOUSTU LAHVÍ NEALKO ŠAMPÁŇA A BUDU SLAVIT S KAŽDÝM NA KOHO SI VZPOMENU!!! :grinning:
Na krev jdu,ale až v pondělí až tam budu mít 100% jistotu.
17. srp 2010 v 19:41  • Odpověz
@magieee tak to bude pořádný mejdlo :grinning: :grinning: :sunglasses:
17. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
jistě však bude taky co slavit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz
holky přeji dobrou noc :wink:
17. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
jojo dobrou všem dneska sem unavená taky.To ten můj nízkej tlak :slight_smile:
17. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz
@ankil : díky moc :slight_smile:

magie: :grinning:
17. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz
17. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz
holky dobrou :wink: u nás se půjda spát až tak po 22 hod dřív malou do postele nedostanem :sweat_smile:
17. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz
@ankil : jak to ? ??
17. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz
@arianka bejvávalo kdy chodívala spát ve 20 hod, odpo spává tak do cca 15 hod a tak jsme rádi že v 10 večer usne :wink:
17. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz
@ankil : no to máte teda veselo :grinning: :grinning:
17. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz
@arianka to jo :grinning:, nejhorší je když jsem někdy unavená a padám už na hubu a malá pořád plná energie :grinning:
17. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.