• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@magieee : no... Jen vsechny doufejme, ze to berou odpovedne a neflakaji to..:cry:
19. srp 2010 v 08:04  • Odpověz
Jinak dobre ranko vsem :wink: Dneska maji sami volat, jak jsme na tom a kolik mame embryjek, tak jsem zvedava:slight_smile:
19. srp 2010 v 08:05  • Odpověz
Jo a jeste uz dnes tedy den po OPU zavadim Utrogestan, 2-0-2, vy co jste po OPU to mate tak, ze ?
19. srp 2010 v 08:06  • Odpověz
Tak uz volali a mame 8 vyvijejicich oocytu :slight_smile: No ze 14vajuch jsem cekala vic, ale aspon tak :slight_smile: Zitra zase zavolaji stav a v sobotu daji vedet zda bude ET ten den nebo az v PO.
19. srp 2010 v 08:55  • Odpověz
@arianka ahoj, je to porad krasny pocet, neboj, moooc Ti zavidim ja uz se taky silene tesim az zacnu stimulovat za 2 tydny uz jupiii :slight_smile:
19. srp 2010 v 09:12  • Odpověz
autor
Holky, při OPU Vás drží na kyslíkové masce a nebo Vám zavádí na dýchání takovou tu hadičku do krku? :confused:
19. srp 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
@arianka gratuluju k bojovníčkům, ať se drží :dizzy_face: Jinak já nebudu zavádět Utroš, budu píchat Agolutin :wink: Už se mě to taky blíží, zítra ráno jdu na další UTZ a dozvím se, kdy bude OPU - jestli v neděli nebo v pondělí :grinning:
19. srp 2010 v 09:30  • Odpověz
@mishule78 : to uz mas za chvili a pak to docela utika :wink:)
19. srp 2010 v 09:31  • Odpověz
@drndapetka: ja mela jen masku ale nwm jestli to je pripad od pripadu ale podle me na tak kratkou dobu davaji masky bezne:slight_smile:
19. srp 2010 v 09:32  • Odpověz
@drndapetka : a dik :slight_smile: snad se budou drzet :slight_smile: jaky je rozdil mezi Agol a Utrosem vis ??
Ja ne :slight_smile:
19. srp 2010 v 09:33  • Odpověz
@drndapetka : u vas jsou i v nedeli ju ? Ty jo :slight_smile:
19. srp 2010 v 09:34  • Odpověz
autor
@arianka jojo, když to holt tak vyjde, tak jdou na OPU i na ET i v neděli :wink:
19. srp 2010 v 09:40  • Odpověz
autor
@arianka tak zásadní rozdíl je v tom, že Utrogestan se buď vaginálně zavádí nebo i polyká a Agolutin je olej, který se podavá injekcí do svalu.....
19. srp 2010 v 09:41  • Odpověz
autor
@arianka oboje jsou progesteron, Agolutin by měl být silnější, ale nechci Ti kecat
19. srp 2010 v 09:42  • Odpověz
autor
@arianka no doufám, že budu mít masku, po té hadici to pak škrábe v krku a bolí mě z toho zuby :frowning2:
19. srp 2010 v 09:46  • Odpověz
autor
Holky, myslíte, že když budou spermijky v den punkce staré 12 dní, že jeto blbé? :unamused: My totiž během stimulky vůbec nemáme pomyšlení na sexík a nějak se nutit do toho taky nechci.....Vím, že 3-4 denní abstinence je povinná, ale není ty 2 týdny už moc?
19. srp 2010 v 10:04  • Odpověz
@drndapetka : a podle čeho dávají utroš nebo agulotin nevíš, co ? Ten Utroš jsem brala i před tím při IUI nebo při horm léčbě,Agolutin právě že neznám. No ta hadička je nepříjemná, pravda, všechny holky, co se mnou byly na pokoji, měly jen masku, jsme to pak rozebíraly :slight_smile: Takže tě hadička myslím mine :slight_smile:
A ohledně těch spermijek, víš co ? Všechny ty řeči že má být 3-5 dní abstinence je blbost, protože záleží na každém chlapovi individuálně a to nikdo neřekne. A hlavně, když nám v pátek nevyšlo zamrazení, tak sestra říká, ok, doneste vzorek v sobotu. Partner říká, že ale nedodrží abstinenci a ona na to, to nevadí, o tom to není, my si z toho vzorku vybereme to pravé a je jedno, zda je týden nebo den abstinence..., takže asi takhle.....
19. srp 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
@arianka No jestli dostaneš Utroš nebo Agouš záleží na postupech každého centra :wink:
19. srp 2010 v 10:26  • Odpověz
@arianka já beru Utrogestan 2-2-2,tak to snad k něčemu bude.Teď musím mít tu peřinku pro obě mimča tak dokonalou,že se snad nepustí :grinning:
19. srp 2010 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak pry je to normalni, ze jsem porad unavena, i to toceni hlavy, zadna ohss, to bych pry mela vic folikulu a vajicek, mam se pozorovat a kdyby neco, tak prijet... mam porad teplotu, jen lehkou 37,5, tak proste odpocivam a uvidim. Jak se mate?
19. srp 2010 v 11:42  • Odpověz
@iriel tak to je dobre :o) mozna se mimisci uhnizduji tak proto....
19. srp 2010 v 11:47  • Odpověz
@mishule78 No to doufam, ze to ma aspon smysl :grinning:
19. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky, jsem po transferu a válím se v posteli. Máme dva bojovníky, tři bohužel nepřežili a o šestém se ještě rozhoduje zda půjde do mrazáku. ET nebyl vůbec nepříjemný, nic to nebylo. Hodinu jsem si poležela a jeli jsme domů.

K té abstinenci, my sex měli 5 dní před OPU a 3 dny před OPU si to manžel zařídil ještě sám :wink: Dodržet tu abstinenci je podle mě vhodné v případě zhoršeného spg.
19. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz
@sovicka_ Tak si pekne odpocin a at se jim u tebe libi :slight_smile:
19. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz
Já zatím zavádím už pět dní Crinone, což je taková komfortní verze Utrogestanu. Až mi dojde tak budu mít utrouš 2-2-2. Prý se hůře vstřebává a má jakoby kratší dobu účinosti, takže proto takto častěji.

Arianko, počet osm je ok. Nám se oplodnilo 9 z 13ti. 3 šly hned k ledu a ze zbývajících 6ti to přežili vlastně jen 2.
19. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz
@iriel díky :slight_smile: co ty, kdy budeš testovat ? Je to šest dní, pokud se nepletu, že ? Já to zkusím vydržet 11 dní.
19. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
@sovicka_ Nevim, no, rikala jsem si aspon 12 dni, ale uz je mi to dlouhy :grinning: Tak uvidim, jak vydrzim, krev mam az 27.8.
19. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz
@iriel a já až 2.září, chjo...
19. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz
@sovicka_ Zase jestli jsou tam dve, tak to hcg roste rychleji... :wink: treba takovej 10 den po ET jsou embrya vlastne stara cca 14 dni, to uz by melo jit... :wink: Jsem hrozna :slight_smile: Ale nejak se to vlece, jeste jak nejsem mezi lidma, nepracuju... ale zatim se na to fakt necitim. Dneska aspon prijde kapela, tak to bude fajn :slight_smile:
19. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz
to sem na tom asi nejlíp já jdu už 23.8. ,ale už to asi ten 11 den v sobotu ráno taky zkusím.Sem docela nervózní :slight_smile:
19. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.