• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
ahoj, dneska jsem jak zmlácená, jako by na mě něco lezlo, myslíte že to může být tou první dávkou :sweat_smile:
19. srp 2010 v 19:56  • Odpověz
@lilisa: ahoj :slight_smile: jak bojuješ se stimulací ? :slight_smile:

ankil: nooo, myslím, že to může být první dávkou, s někým nic nedělá, někdo je po té stimulaci už zkraje unavený, ono přece jen to je záhul pro tělo :slight_smile: tak snad je to tím a neleze na tebe nějaká chřipajzna :wink:
19. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz
Tak jsem navařila, poklidila, naneštěstí má přítel teď děti 14 na prázdniny, tak moc ležet nejde :frowning2: ale stejně obdivuju všechny, co po OPU fungují hned, to fakt prostě nejde, jsem grogy a doufám, že to snad brzo přejde ! hlavně bych chtěla už v sobotu ET, ať mám pocit, že se můžu těšit ještě víc než takhle a mám to "pod kontrolou" :grinning: uvidíme :slight_smile: hezkou dobrou noc, ráno si vás dočtu :slight_smile:
19. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz
@arianka doufám, doufám
19. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz
@arianka dobrou
19. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz
autor
Tak ráno na mě myslete :slight_smile: jdu na druhý UTZ a dozvím se kdy bude OPU, jestli v neděli nebo v pondělí....Pak přijdu nahlásit počty a velikosti, zatím dobrou noc :grinning:
19. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz
no já byla taky první den po injekci unavená ... Jinak zatím píchám statečně, jen to těšení mi nijak nejde ... zítra jedu na UTZ.
19. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz
Tak holky dobrou noc, když jste všechny šli do hajan :wink:
19. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz
@drndapetka : hlaš, hlaš :slight_smile: držím palce na krásný počet folíků, už se ti to blíží :slight_smile: :slight_smile:

lilisa: čím se bude blížit konec stimulky, tak by to pozitivní myšlení mělo přijít :wink: bez to fakt nepůjde :slight_smile: tak dej zprávy, jak ti dopadl utz :wink:

20. srp 2010 v 07:46  • Odpověz
arianka: 15 DC, GENNET 1x IUI, 1. IVF, 18/8 OPU, zatím 8 embryí
ankil: 3 DC , CRM ZL, 2007 1.IVFúsp., 6/10 KET, 7/10 1.IUI, 2IVF stimulace (puregon 200IU), 23.8.KO
sysysy: 14 DC, OBI Brno, 2010 2x IUI neg, IVF - stimulace, (gonal, 225j, 187,150) OPU 19.8.
drndapetka: 17 DC, UNICA Brno, 1. IVF -stimulace ( Puregon 75 IU, Menopur ), KO 20.8.
Iriel: 22 DC, GENNET, 1. IVF, 10/8 OPU, 13/8 ET, KO 27.8. (test)
milka77: 28 DC, GENNET Praha, červen 1.IUI - neúspěšné, srpen 2.IUI - ?, příprava na 1.IVF
Mishule78: 23 DC, ISCARE Praha, 2010 2x IUI neg., příprava na IVF
sovicka: SANUS Jihlava, 1. IVF - stimulace (Puregon 250j, později 200j), 6 embryí bojuje, ET 19.8.
magieee: 10 den po ET,KO 23.8
20. srp 2010 v 07:47  • Odpověz
čau holky, tak po včerejší OPU mám 17 vajíček a zítra si mám volat, jak se to vyvíjí.

A jak jste se tu bavily o tom, kdo je jak schopný po OPU, tak těsně po zákroku jsem mohla skákat jak rybička, ale čím delší dobu jsem od toho byla, tím začalo tělu docházet, že mu něco chybí a "rány" se začaly ozývat. A tak se jen teď ploužím po domě jako stařenka:sweat_smile: - ale protože jsem přesně takovýto stav čekala po minulé zkušenosti, tak jsem si vzala dovču a vše je OK. Pěkně odpočívám a v podstatě mě nic nebolí (až na to, že chodím kroksunkrok). Minule jsem hned frajerka šla na druhý den po OPU do práce a taky to tak dopadlo - museli mě z tama odvést k doktorovi, jak mi bylo zle. Mudr. mi teď vyloženě řekla, že tím jak rostou folíky, tak se i zvětšují vaječníky a po odsátí folíků jim nějakou dobu trvá než splasknou a nějaký větší pohyb může způsobit otočení kolem vlastní osy a to by pak byl mazec....takže rozhodně být doma v klidu....
20. srp 2010 v 10:37  • Odpověz
@sysysy : jeee, toliiik ? :grinning: no super :grinning: to bude panečku z čeho vybírat :grinning:
20. srp 2010 v 10:49  • Odpověz
autor
Ahojky,

Tak jsem zpět doma z kontroly :slight_smile: : endometrium dneska 8mm ( minule bylo 6mm - to povyrostlo trochu málo :confounded: ),

Celkem 20 folíků, 10 na pravo, 10 na levo - takže 3 bonusy navíc od minule :grinning: Jinak velikosti - pravá - od 18 do 24mm, levá - od 16-19mm. OPU v pondělí na 8:45 ( jsem chtěla tu neděli :frowning2: ).

Pan doktor říkal, že z těch 20 folíků prý bude z každé strany jen 6 vajec, tak to mě trochu rozesmutnělo Jsem čekala, že trošku víc - ale nesmím si vymýšlet, že :grinning: Dneska poslední injekce Puregonu, Menopuru a Dipherilinu. Zítra v 23hod. večer Pregnyl....To budu vlastně 2 dny bez Puregonu, to jsem koukala, to je o.k.?

Vzali nám krev, mě i manžovi na žloutenku, HIV a syfilis. Vyfasoval jsem žlutý vaginální globule na noc - to je prý dezinfekce na to OPU Pak jsme dostali ATB Doxybene pro mě a pro manžu - nevypadají moc vábně , ale prý v pondělí ráno, když mě bude blbě tak si brát nemusím :wink:
20. srp 2010 v 10:51  • Odpověz
autor
arianka: 15 DC, GENNET 1x IUI, 1. IVF, 18/8 OPU, zatím 8 embryí
ankil: 3 DC , CRM ZL, 2007 1.IVFúsp., 6/10 KET, 7/10 1.IUI, 2IVF stimulace (puregon 200IU), 23.8.KO
sysysy: 14 DC, OBI Brno, 2010 2x IUI neg, IVF - stimulace, (gonal, 225j, 187,150) OPU 19.8.
drndapetka: 17 DC, UNICA Brno, 1. IVF -stimulace , 23.8. OPU
Iriel: 22 DC, GENNET, 1. IVF, 10/8 OPU, 13/8 ET, KO 27.8. (test)
milka77: 28 DC, GENNET Praha, červen 1.IUI - neúspěšné, srpen 2.IUI - ?, příprava na 1.IVF
Mishule78: 23 DC, ISCARE Praha, 2010 2x IUI neg., příprava na IVF
sovicka: SANUS Jihlava, 1. IVF - stimulace (Puregon 250j, později 200j), 6 embryí bojuje, ET 19.8.
magieee: 10 den po ET,KO 23.8
20. srp 2010 v 10:54  • Odpověz
@drndapetka gratuluju k úrodě :slight_smile: jen nechápu jak doktor poznal těch 6 a 6, do folikulů přece nikdo nevidí, ne ? Možná to jen odhadl. Ad puregon, já měla ve středu ráno poslední, ve čtvrtek večer pregnyl a v sobotu opu, takže to máš úplně jak já, jen posunuté o dva dny :slight_smile:
20. srp 2010 v 11:15  • Odpověz
@drndapetka : taky hezké :slight_smile: koukám že všechny jsme celkem "'úrodné" :grinning: je to ok, jak psala sovicka, před OPU se dva dny před už nepíchají hormony jen pregnyl nebo něco podobného :slight_smile:
20. srp 2010 v 11:25  • Odpověz
autor
@sovicka_ amyslíš, že to endometrium je taky o.k., když mi za poslední 3 dny vrostlo jen o 2mm? :confused:
20. srp 2010 v 11:28  • Odpověz
ahoj holky, tak jdu z UTZ a jsem nešťastná .... :frowning2: Mám jen 4 vajíčka a jedno malé, myslíte, že mi ještě může něco narůst? Zvýšili mě dávky hormonů .... :cry:
20. srp 2010 v 11:39  • Odpověz
@lilisa Nic si z toho nedělej.Třeba ještě nějaký budou.Krom toho potkala sem se s jednou co měla čtyři a všechny se využili.2 jí zavedli a 2 nechala zmrazit.Já jich měla sice 12,ale dali mi 2 a zbytek což byli 2 taky se nedali ani zmrazit.Nezáleží na tom kolik jich máš hlavně aby se jim chtělo pak vyvíjet. :wink:
20. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz
@magieee já vím, ale čím víc, tím lépe ... chjooo v úterý jdu na další kontrolu, kde se dozvím i OPU.
Jsem zvědavá, jestli nebudu po takové dávce hormonů ospalá :grinning:
20. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
@lilisa Tak si dáš šlofíka a bude líp :grinning:
20. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz
@lilisa Vajicka urcite ne, folikuly :slight_smile: Vajicka nejsou na utz videt... a co jsi mela za problem s tim Gonalem? Ja mela treba 12 folikulu a z nich 4 vajicka.
20. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
Iriel: No gonal už nic .... Jo tak folikuly, já mám holky strach že z toho nic nebude :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz
@lilisa hele, to chce trochu více pozitivní přístup, jinak z toho nic nebude. Známá měla taky 4 folikuly, z nich 3 vejce, 2 se oplodnila a je těhotná. Když se budeš pořád bát, tak to bude jen horší. Vždyť přece chcete miminko, ne ? Tak se na to celé těš... Já nevím, ale já jsem se ivf nemohla dočkat a byla jsem šťastná když jsem začala stimulovat, když byl odběr, transfer...

Drndo, já myslím že důležité kolik mm má v okamžik transferu, a to ti ještě poporoste.
20. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz
@magieee co test, nemáš cuky si ho udělat ? :slight_smile:
20. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz
ahoj holky, konečně jsem se dostala k pc, už je mi líp akorát mi hrozně třeští hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: , paralen může že jo, za chvilku si půjdu píchnout další injekci :grinning:
@iriel jak je, už je to lepší?
@drndapetka tak to vypadá na super úrodičku, dr. je asi jasnovidec :grinning:
@lilisa třeba ještě nějaký folikul objeví :wink: , kolik si teď pícháš, se budem ve Zl zase míjet, já jdu v po a ty v út :unamused:
@magieee zítřek se už blíží :wink: , určitě hned podej hlášení, budu na tebe myslet :dizzy_face:
20. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz
@sovicka_ Mám,ale pro jistotu test budu kupovat dnes a zkusím to až zítra ráno :slight_smile:
20. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz
@ankil Hlášení podám a doufám,že co nejlepší :grinning:
@sovicka_ no pozitivní přístup, ono to každá prožívá jinak. No a kdybych miminko nechtěla, tak tam asi nechodím ne? :sweat_smile: No já věřím tomu, že aspoň jedno vajíčko se prostě oplodní ... prostě musí to vyjít... Udělala jsem si obídek, a jdu baštit, ať mám vajíčka zdravé :slight_smile:
Ankil: snad budou ještě nějaké folikuly :slight_smile:
@drndapetka - to je blbost, aby odhadl, které budou prázdné a plné. Mně po OPU řekli, že jsem měla 17 vajíček a já se hned ptala kolik že jich bylo zralých nebo kolik že tam bylo prázdných folikolů? A oni mi řekli, že to takhle brzy nejde říct, že všech 17 teprve proplachují, pak to dají do misky se spermií a ob den si mám zavolat jak to vypadá. Takže jsem z toho všeho jelen :unamused: .....ale minule jsem měla 15vajuch a z toho se 13oplodnilo, tak doufám a věřím, že teď to bude tak nějak podobně.... Jo a zrovna si embryoložka zapisovala, že 6kousků chceme přes ICSI a 11ks přirozeně....tak fakt nevím, kdy jako míní zjistit, jestli byly všechny folikuly plné....to by snad měli vidět hned po odsání, ne?

lilisa - čím a jakou dávkou jsi stimulovala?
20. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.