• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@sysysy stimulovala jsem Gonalem a 187,5 jednotek .... tak teda nevím, jestli mě doktorka dala málo, či co ...
20. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz
No a te´d mi teda dala 262 jednotek ...
20. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz
@magieee tak tak, mám to taky tak naplánované :slight_smile: kolika denní embrya jsi měla ? Já mám v plánu dělat test tak v pondělí 30.8., pokud do té doby nedostanu menstruaci :slight_smile: manžel řekl, že jestli předtím doma uvidí test, tak mi ho zabaví :grinning:

@lilisa ještě mě napadlo, u mě viděli 11 folikulů a bylo z toho 19 vajíček, z toho 13 zralých :slight_smile:

já dnes ještě volala do caru a bohužel k mrazení už nic nebylo. Prostě z těch 6ti co šlo do pětidenní kultivace přežila jen 2 a ta mám u sebe.

Včera jsem narazila na ceníky různých center, vzpomněla jsem si, jak jsme si to tu nedávno psaly. Některé položky mě šokovaly, hlavně ta PK, to jsou občas částky sedm, osm tisíc :confused: náš car je z nejlevnějších, ale možná je to tím, že je na Vysočině, kde je slabší kupní síla, nevím.
20. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz
@lilisa tak to ti pořádně dávku zvýšili, uvidiš bude jich určitě víc :wink:

holky brali vám pokaždé při utz krev?
20. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz
@lilisa - tak těch 187 byl takový střed.... já začínala na gonalu 225j a pak mi to snížili na 2x187 a 2x150. Ale co jsem se ptala sestřiček v caru, jestli těch mých 225j. není moc, tak říkala, že určitě ne, že tam jsou adepti, co musí stimulovat 375j nebo 450j, aby vůbec folíci rostly...
S vyšší dávkou by ti to mělo poskočit - a všechno dohnat, nakonec OPU nemusíš mít třeba 13DC ale až 17DC, že :wink:
No ale jinak 4kusy taky není k zahození, vždyť to můžeš mít zásobu na 4mimča :grinning:
20. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
@sovicka_ No já jsem dneska teprve 4 den stimulace, tak říkala dr, že nemám dělat závěry. No ale že budu mít minimální riziko hyperstimulace... Jinak sovičko, jsi mě trochu zklidnila, třeba jich tam budu mít taky víc ...
@ankil - jo, pokaždé
@sysysy Jééé díky za podporu holky, jste zalaté. Ale aby v těch folíkách něco bylo ... prostě být musí ....
Mě právě říkala dr, že OPU vidí tak na příští pátek :confounded:
20. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz
@sysysy fakt tak to jsou teda pořádný dávky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , bohužel každé tělo reaguje jinak.....u mě se rozhodoval jestli znovu 150 nebo 200 jednotek nakonec 200 tak jsem zvědavá jak v pondělí dopadnu a kolik foliků bude
20. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz
@sysysy Jestli byli plné zjistí prý až po propláchnutí folikulů a to nevím jak dlouho to trvá.
20. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz
@ankil - já si rovnou řekla o větší dávky, neb při IUI s fostimonem 75j/150j jsme horko těžko vydolovali jeden folík, takže jsem měla strach, že zas nebudu reagovat....
20. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz
@sovicka_ V sobotu to už bude 11 den a to mi sestra řekla,že už by něco mohlo být vidět. :slight_smile:
Ten můj naštěstí ničím takovým nevyhrožuje.Před pár dny se mě ptal jestli to půjde zjisti dřív než půjdu na tu krev. :grinning:
Je víc nedočkavej.Já se hlídám abych neudělala i ten sebemíň nevhodnej pohyb apod.Netahám žádný těžký věci to mi zakázal manžílek a mám prý myslet jen na sebe a miminka a o zbytek se prý postará.
Mám strach,že to nevyjde a ten můj mě pak bude říkat,že to sem neměla a to sem neměla apod.
Jeho by to dost sebralo. :frowning2:
20. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz
@magieee moc držím pěstičky :slight_smile:
Já jdu odpočívat na sluníčko a nabírat pozitivní energii :wink:
20. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz
Holky, taky jste věděla termín ET až v jeho den ?? Myslela jsem, že mi dnes řeknou co a jak a jen řekli, že mi zítra buď potvrdí ET v sobotu nebo až na pondělí, což mi trochu zaskočilo, protože člověk jen čeká a nemůže si ani nic plánovat
20. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz
@ankil : ani při jednom UZV mi krev nebraly ??
20. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
@lilisa Jojo.Zachvíli jdu taky hned jak manžel dorazí z práce tak jdemven.Celý týden měl 12hod. směny od 10-10,tak sme se moc neviděli.
Už aby to bylo :grinning:
20. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz
@arianka Já si volala v pondělí a řekli mi,že mám přijít hned druhý den.Jinak mi už po OPU řekli,že to bude buď úterý nebo středa
20. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz
@magieee uvidíš vyjde to :wink:
@arianka no mě právě překvapily že mi brali ve čtvrtek opět krev, když mi ji brali vlastně v pátek při vyvolávačce a teď v pondělí budou brát zase, ale asi zjišťují hladiny hormonů
@lilisa jen běž, kdoví jak toto krásné počasí vydrží dlouho
20. srp 2010 ve 14:04  • Odpověz
@arianka - to je divné, že by ti řekli do telefonu v ten samý den, že bude ET...přece jen, než se ženská dopraví do caru.... třeba já to mám 100km a už se vidím, jak tam splašeně letím :grinning: :grinning: :grinning:
Mně řekli rovnou, že to vidí buď na pondělí nebo úterý.
20. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz
@sysysy : no právě ?? :confused: říkám jí, že nejsem z Prahy a že musím plánovat a ona na to v klidu, pokud bude ET v sobotu tak vám dáme v 9hod vedět a ET bude ten den kolem 14hod, máte času dost.., no jako mám, ale stejně... jsem chtěla na víkend vypadnout a takhle zase nic..

magiee: hmm, tak mě po OPU neřekli vůbec nic :grinning:
20. srp 2010 v 15:03  • Odpověz
@arianka - a u Vás v neděli v caru nepracují?
20. srp 2010 v 15:13  • Odpověz
@sysysy Treba mne to rekli fakt az ten den, proste v patek rano zavolali, ze odpolka bude ET, stejne se dopoledne delaji opu a ET az odpoledne...
20. srp 2010 v 15:14  • Odpověz
@sysysy V nedeli jsou proste saly zavrene, taky me to prekvapilo, ale je to tak.
20. srp 2010 v 15:15  • Odpověz
@iriel - hmmm, Pražáčkům se v neděli nechce dělat :grinning: :grinning: :grinning: , to u nás na Moravě se maká i v neděli :grinning: :grinning: :grinning: , jsem se ptala v caru co by se dělo, kdyby ET vycházel na neděli a oni s ledovým klidem - no a co jako? tak by byl v neděli, proč se ptáte???
20. srp 2010 v 15:17  • Odpověz
u nás se pracuje normálně i v neděli, ale asi jsem to tu už psala.
Říkala jsem jedné sestřičce v CARu, že jinde je v neděli volno - a ona to moc nechápala, říkala, že když mají jít vejce ven, tak by měla jít ven, tělu nikdo nevysvětlí, že musí čekat. Chápu to u ETu, tam ten den až tak nehraje roli... ale OPU? Jsem ráda, že u nás jsou i v neděli.

Jo a ještě k ET, já jsem od soboty věděla, že ET nebude v pondělí vzhledem k počtu vajíček, že to bude úterý nebo středa nebo dokonce možná až čtvrtek. A jasno začalo být v pondělí, to řekli, že to bude ve středu nebo ve čtvrtek, v úterý už bylo jasno, že to bude čtvrtek.
20. srp 2010 v 15:33  • Odpověz
20. srp 2010 v 17:43  • Odpověz
jak jsem zjistila, tak opravdu krom Prahy se všude pracuje v neděli a přijde mi to logické, tak holt tady smolík, ale nwm ještě myslím že Gest pražský má taky v neděli provoz

no nevím, jak je vidět, tak většina z vás krom iriel to věděla trochu dopředu a zdá se mi to i fér, ono člověk samozřejmě udělá všechno co mu řeknou, ale přece jen plánovat se také občas musí, tak se mi tenhle postup moc nelíbí a hlavně, nwm, na co čekají ? Podle všeho se všech 8 embryí vyvyjí zcela stejně, tedy perfektně, takže asi nebude moc být volba výběru toho nejlepšího ..
20. srp 2010 v 17:46  • Odpověz
@arianka tak u nás se dělá taky i v neděli :grinning: , takže pořád 8 bojovníčků? super :slight_smile:
20. srp 2010 v 17:54  • Odpověz
@ankil : jsem říkala, že budu muset chodit do Zlína nebo do Brna :grinning: JJ, pořád, ale víš co.., vždycky mi volá sestra, která má instrukce od embryologa, tak jen doufám, že je podává správně, nikdy nic víc neví :grinning: No, co se dá dělat, že ? Jen čekat... :slight_smile:
20. srp 2010 v 18:06  • Odpověz
autor
@arianka Já budu volat pak přímo embryoložce a ta mi řekne i přesně kolikatibuněčná jsou atd. To je divný, že to sděluje jen sestřička :unamused: Každopádně držím pěstičky, ať se bojovníčci drží :wink:
20. srp 2010 v 18:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.