• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@drndapetka :grinning:

tak na to koukám a asi z vás budu poslední :sunglasses:
7. srp 2010 v 08:29  • Odpověz
@ankil : poslední - první, důležitý je výsledek, no ne ? :grinning:

@drndapetka : to je dobře :grinning: že ses přidala :grinning: už začíná být přehled kdo jak co :slight_smile:

Koukám že jsem pražanda v menšině :grinning: no, ale v Brně studuju, tak ono se to srovná :grinning:
7. srp 2010 v 08:59  • Odpověz
no nic holky, jdu do víra velkoměsta z té mé vesnice za městem :slight_smile: malinko se jdu zcivilizovat a doufám, že odpoledne už vám budu pokládat zmatené dotazy ohledně léků, co nafasuji :slight_smile: tak zatím páčko a všem krásný den pokud to jen trochu jde :wink:
7. srp 2010 v 09:22  • Odpověz
@arianka jasně, to nejlepší na konec :grinning: :grinning: , pak písni jak jsi pořídila

tak mě začalo pořádně bolet v podbříšku, tak že by se už ms hlásila :sweat_smile: , to víte musím Vás dohnat :grinning:
7. srp 2010 v 11:08  • Odpověz
@ankil - neboj, mně ještě předběhneš :grinning: :grinning: :grinning: , mně rostou folíci pomalu....to tu pak budu asi strašit sama :wink:
7. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz
no a jinak nevěřím, že je to tak moc důležité začít stimulovat zrovnat v ten a ten den...podle mně plus mínus den "němaproblema" :slight_smile:
Já třeba tento cyklus začala užívat antikoncepci, když jsem byla 14DC a nic se nestalo :wink: , prostě jsem potřebovala zahájit IVF v pondělí 9.8., tak jsem si to tak naordinovala :grinning: ...pravda...doktroka ze mě byla na prášky, ale nakonec to schválila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz
Nejlepší je dát na doktory,kteří mají zkušenosti,ale hlavní je aby to vyšlo.Já byla včera na odběru a měla sem 12 vajíček,tak to snad vyjde dobře.V pondělí si mám zavolat jak to jde a pak se domluvíme dál.Modlím se aby to vyšlo
:slight_smile:
7. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz
@sysysy :grinning: :grinning:
@magieee tak to gratuluji a dávali jste ICSI? , tak to v pondělí budu držet palečky ať máš co nejvíc "dětiček" :grinning: a dnes jsi nevolala kolik se jich oplodnilo :confused:
7. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz
jo a @magieee pokud budeš chtít tak se písni do tabulky :grinning: :grinning: :sunglasses:
7. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
Nebudu předbíhat abych to nezakřikla.Mám si zavolat až v to pondělí.Máme ICSI,protože je to pro nás ta nejlepší možnost aby to vyšlo. :wink:
7. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz
@magieee - tak to je super úrodička :slight_smile: a řekli Vám, jestli jsou všechny zralé?

Holky, necháte si přes ICSI oplodnit všechny vajucha?
7. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz

@sysysy Sou.Oplodní je všechny a zavoláme si co dál :slight_smile: .Projistotu,když bude víc dobrých,tak si necháme i nějaký zmrazit kdyby se to na poprvé nepovedlo.Popravdě vážně moc doufám,že se to nestane. :unamused:
7. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz
@magieee - tolik kvalitních vajuch bych chtěla i já :wink: A jakými injekcemi stimulovalas? A kolik jednotek denně? jsem totiž zvědavá, kolik dají na začátek mně :unamused:
7. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz
@sysysy Puregon a Decapeptyl a prednison.Decapeptyl jednu denně a Puregon 225.Záleží to.ale asi na každé zvlášť.Soudí to nejspíš podle výsledků.
7. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz
Musím končit a pustit sem manžela,takzatím ahoj zas se ozvu
:wink:
7. srp 2010 ve 14:33  • Odpověz
@ankil : doháněj, doháněj :slight_smile: ale stejně budem plus minus všechny stejně :grinning:

tak jsem byla na UZV, bolelo to jak čert, nwm, buď spěchal nebo nwm :frowning2: a vyfasovala léky, netuším, jak budu schopna si je píchat, ale budiž.., příští týden další UZV a uvidí se, jak se co vyvíjí :slight_smile: Folíků dost, tak zase prý hrozí, že vajíček bude víc, než je třeba, což je taky špatně, kdo se v tom má vyznat :frowning2:
7. srp 2010 ve 14:55  • Odpověz
@arianka - a jaké injekce si vyfasovala? neboj, píchání bude v pohodě :wink:

A to Dr. už druhý den cyklu poznal, že bys mohla mít moc folíků?....né, že bych ti to nepřála :wink: , jen mě to překvapilo.... vždyť folíky jsou všechny malé drobné a jen dle injekcí se ukáže, které porostou dál....
7. srp 2010 v 15:13  • Odpověz
@sysysy : no mám simtě Gonal 150 IU a Cetrotide, ale ten až od 8.dne, Gonal ode dneška. Hele nwm, on mě přišel divnej dneska, jednak fakt UZV bolelo hodně, pak tu "cystu" co tam viděla posledně dr, jsem viděla já zase, ale on řekl, že to nic není a pak konstatoval, že mám hodně folíků, tak nwm ? Jako malé samo byly, takové tečky, ale bylo jich několik, fakt nwm
7. srp 2010 v 15:33  • Odpověz
autor
Holky , mám otázečku...Myslíte, že vadímoc, když nepíchám injekcepřesně na hodinu přesně? :confused: Nepíchám sama, tak musím vždycky někomu říct. Vždycky je to v rozmezí mezi 5 a 7:30 ráno....je to o.k.?
7. srp 2010 v 15:40  • Odpověz
@arianka - ono je dobře, že tam máš hodně drobných folíků, aspoň ty nejlepší vajíčka budou mít z čeho růst :grinning:

drndapetka - v pohodě, důležité je, že se dávka ten den dostane do těla :slight_smile:
7. srp 2010 v 15:46  • Odpověz
@drndapetka - to já bych se ráno píchat nemohla....už tak ráno nestíhám a chodím do práce o 5 minut pozdějc :grinning:
takže u mě je to v klídku odpoledne po práci :dizzy_face: ......ale je fakt, že při 1.IVF jsem se píchala ráno.....jak já to tentkrát zvládala :unamused: :unamused: :unamused:
7. srp 2010 v 15:57  • Odpověz
autor
@sysysy No já musím píchat ráno, mám to tak nařízené, takže bohužel jinak nemůžu :confounded:
7. srp 2010 v 15:58  • Odpověz
@drndapetka - ahááá, tak uvidím co nařídí mně :fearful:
7. srp 2010 v 16:05  • Odpověz
@drndapetka : já jsem se na to dneska vyloženě ptala doktora a říkal, že mám píchat ve stejnou hodinu +/-, takže tohle rozpětí co píšeš mě laicky přijde naprosto v normě :slight_smile:

mě teda řekli, že mám píchat večer ??? tak kolem 20h, abych se z té dávky "vyspala" ? Jakože to bude způsobovat změny nálady atd., takže je lepší na noc, tak nwm ??
7. srp 2010 v 16:07  • Odpověz
@sysysy : no dobře to právě nwm, protože se tvářil, že to může být problém a jmenoval cosi odborného, co si nepamatuji, mno uvidíme... jdu studovat příbalové letáky ..... :grinning:
7. srp 2010 v 16:08  • Odpověz
autor
@arianka Děkuju za názor :slight_smile: No jenže já píchám Diphereline, ten je na pozastavení růstu folíků, píchala jsem dneska už 11tou dávku, ještě mě čeká tak nějak stejně.....navozuje akorát návaly horka, trošku přecitlivělost nebo podrážděnost - je to stav jako bys byla už v přechodě :grinning: Ale není to tak hrozný. Ty blbý stavy byly jen chvilku, jakmile jsem před 4mi dny dostala mršku tak to ze mě jakoby všechno opadlo a cítím se ( kromě zvýšeného pocení ) úplně normálně :wink: Ve středu začínám píchat už Puregon na růst folíků a za 9 dní ,ě čeká kontrolaaaa :grinning:
7. srp 2010 v 16:13  • Odpověz
@arianka - kdybys měla hodně vajíček, tak můžeš mít OHHS - což je hyperstimulační syndrom. Kvůli němu se může i IVF stopnout..... Na syndrom je důležité dávat pozor a nepodceňovat příznaky.
Ale pokud doktoři vidí, že hrozí nárust moc vajíček, tak snižují dávky, přesto OHHS má celkem hodně holek....
7. srp 2010 v 16:17  • Odpověz
A to já jsem přecitlivělá i bez hormonů, takže u mě žádná změna nebude :slight_smile:
7. srp 2010 v 16:18  • Odpověz
@drndapetka : ahaaa, to je něco jiného :slight_smile: kontroa jakože UZV a pak odběr ??

sysysy: jojo, to je ono, tenhle syndrom :grinning: no to se snad pozná při tom UZV ve středu, zda hrozí nebo ne..., o té přecitlivělosti mě povídej :grinning: jsem na sebe zvědavá :grinning: mě se zdálo, že jsem přecitlivělá i při Duphastonu :grinning:
7. srp 2010 v 17:07  • Odpověz
ahoja tak jsem zase zpět :grinning:
@drndapetka mě před stimulkou na IUI říkali že se mám snažit si injekce píchat ve stejnou hodinu
@arianka jj OHSS, já ho u 1IVF měla :stuck_out_tongue_closed_eyes: , měla jsem 18 vajuch :grinning: ,a to ti dělal utz 2 DC??
@magieee my si necháme všechny oplodnit ICSI a budeme mít PK a asi i AH a ten prednison už zobeš teď nebo až po ET
7. srp 2010 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.