• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
no nic jdu ležet a budu jen ležet až do pondělí krom těch návštěv rodičů.Tam budu,ale stejně hlavně sedět.Zatím se mějte hezky a ozvu se asi až v pondělí.Teď si chci užít víkend s manželem a zkusit na to nemyslet. :unamused:
21. srp 2010 v 10:02  • Odpověz
autor
@sovicka_ taky jsem myslela na uhnizďování :wink: Vždyť to přece bývá mezi 5.-11. dnem :wink: A máš pravdu, jsou to jen čísla, ta nám nepomůžou :unamused: Ale je pravda, že ty čísla na lidi hodně psychologicky zabírají :fearful: Mě se to te´d dobře kecá, ale až budu mít po ET, tak budu mít ztažený půlky a strach :grinning:
21. srp 2010 v 10:05  • Odpověz
autor
Mě dneska vůbec nebolí břicho - žádnej tlak, žádný křeče, ani bolest, nic :unamused: Jsem myslela, že jak se bude blížit OPU, tak to bude horší a horší, a zatím mám dneska pocit, jako bych vůbecnestimulovala, jak je to možné? :astonished:
21. srp 2010 v 10:09  • Odpověz
@sovicka_ : ja vim mas pravdu jen proste pocitove si clovek rika ze prece jen zadna zkumavka nenahradi telo a zivy organismus..., no ale samozrejme vim, ze co rikas ma logiku
21. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
@drndapetka : mela jsem to stejne klid :slight_smile: nektery den silna bolest jiny jsem necitila nic
21. srp 2010 v 10:14  • Odpověz
@magieee : krasny a pohodovy vikend verim ze to dobre dopadne :slight_smile:
21. srp 2010 v 10:16  • Odpověz
@arianka Díky.Budu se snažit.Ten můj tomu prý taky věří,ale nevím.Mám ještě dva testy tak si jeden udělám zítra ráno a další v pondělí ráno.Zatím ahoj
21. srp 2010 v 10:18  • Odpověz
autor
@arianka já už to tak necítím druhý den :astonished: a to jdu v pondělí už na OPU :wink: jéé, a co Vaši bojovníčci, jak to vypadá? :slight_smile:
21. srp 2010 v 10:19  • Odpověz
@magieee Dokud to neni z krve, tak neni jiste nic, zatim se tim netrap, nekdo ma dve carky az za dyl, take nam kazde hcg nestoupa stejne... A i kdyby ne, tak sis to zkusila, uz vis, jake to je vsechno a priste to bude lepsi. Drz se a zkus na to moc nemyslet, ja vim, ze to jsou uz fakt takova utesovaci klise, ale je to pravda...
21. srp 2010 v 11:12  • Odpověz
ahoj holky,když už jsem vstoupila do vaší diskuze,je trošku problém se zorientovat :astonished:
........Megiee-holky mají pravdu-může jít opravdu o zahnízdování-snaž se být v klidu-ještě není nic straceno :slight_smile:
...........sovičko-můj přítel má stejný problem jak tvůj manžel :frowning2: ,já jsem prý naprosto zdravá :slight_smile: ,tak snad to tentokrát dopadne. :slight_smile:
Trochu mě ,krom toho že jsem příšerně nafouklá bolí i trochu břicho,ale narozdíl od minulého ivf jse až podezřele v klidu.Mě zaváděli embrijka po prodloužené kultivaci 6 den,prý už ve stádiu blantocisty.Sice se za to něco doplácí,ale v těch částkách co lítali za léky už je to jedno :wink: ........Ostatní embrijka postupně fragmentovali tzn.že byli opožděné ve vívoji a nemělo prý vůbec cenu je mrazit :frowning2:Proto jsme se rozhodli pro tři-Zvyšuje se tím prý šance :slight_smile:
......Jinak mám 11-lettého raubíře aten by potřeboval sourozence jako sůl :slight_smile:
v pondělí nastupuji do práce,doma bych se zbláznila,minule jsem měla nesch. bez vycházek a bylo to na prášky :angry:
Sovičko jak se cítíš ty? :slight_smile:
21. srp 2010 v 11:21  • Odpověz
@mimunesko právě že nijak, nepřipadám si těhotně :grinning: Břicho mě bolí - ale spíše stále vaječníky, asi jsou pořád oteklé. Nafouklá už moc nejsem, to jsem byla hlavně kolem OPU. Taky se nám zbytek embryí rozpadl a taky bych měla být jinak zdravá. Taky nám zaváděli embrya až 6. den (OPU bylo v sobotu, před týdnem, takže ta embrya byla přesně 5 dní stará, abych byla přesná). Jedno bylo prý téměř blastocysta a druhé trochu opožděné. Tak nevím, je to loterie. Pokud by to nedopadlo, tak možná právě kvůli té opožděnosti embryí.
21. srp 2010 v 11:56  • Odpověz
tak jsem si nějak blbě píchla injekci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: , to mi bylo hned jasné jak jsem vytáhla jehlu a teď mám na břiše modřinu jak hrom :rolling_eyes: , chjo
21. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz
@ankil taky se mi to dvakrát stalo - a ty modřiny jsou jak stálice, mně teprve teď, po 14ti dnech, blednou - byla to hned druhá a čtvrtá injekce :slight_smile:
21. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz
@sovicka_ tak to jsem ráda že nejsem sama :grinning:, doufám že do pondělí nějak vybledne :grinning: , to se mi teda ještě nestalo, jako měla jsem třeba malinkatou modřinku v místě v pichu, ale tohle je teda pořádný jelito :stuck_out_tongue_closed_eyes: , se budu zítra bát si píchnout další :grinning: abych si zas nepropíchla nějakou žilku
21. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
@ankil hele, modřina je to nejmenší :wink:
21. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz
@sovicka_ já vím :wink:
21. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz
@drndapetka : kliiid, buď ráda, že necítíš nic a jsi v pohodě, věř mi, ono to přijde . . . :sweat_smile:

magie: dokud to není na 100%, také bych to mu věřila, tvůj manžel dobře dělá, vezmi si příklad :wink:

ankil: a víš co ? já sama od sebe modřiny neměla a pak mi jednou píchla sestra injekci a modřinu mám ještě teď, skoro po 10ti dnech :grinning: takže si z toho vůůůbec nic nedělej :slight_smile:

21. srp 2010 v 15:56  • Odpověz
tak jsem to dneska nevydržela a šla k vodě :slight_smile: být na pláži bez koupání je masakr, ale doma u televize snad větší :grinning: ale pořád mě hodně bolí levý vaječník, docela dost :frowning2: mrcha bolest se drží a to jsem myslela, že před ET budu úplně fit :frowning2:
21. srp 2010 v 15:57  • Odpověz
tak ze 17-ti oplodňovaných vajíček se vyrobilo "JEN" 7 embryí.
Z toho přes ICSI se oplodnilo 5 z 6 a klasicky přes IVF jen 2 z 11 - což je strašně, strašně málo, na to, že spermijky měli 50% pohyblivost a vypadali normálně.... Celkem mě to překvapilo, ale zas jsem ráda, že jsem mohla porovnat ICSI a IVF. Při 1.IVF/ICSI jsme si nechali napíchnout všech 15 vajuch přes ICSI a vyrobilo se 13 embryí. A teď jsem si říkala, že když máme dcerku přirozeně, tak by neměl být problém s IVF...a ejhle...přirozeně to jaksi nešlo :unamused: , tak to se ani nedivím, že nám 2x nevyšlo IUI :frowning2: Ještě že jsme si dali "tutovku" a šli do ICSI :slight_smile:
21. srp 2010 v 16:04  • Odpověz
@sysysy: hele nepoužila bych slovo "jen"... :slight_smile: ani v uvozovkách :slight_smile: 7 embryí je hezký počet:slight_smile: My šli taky na tutovku a 8 z 8 jen pomocí ICSI bylo oplodněno a i když měl přítel SG horší, rozhodně nebyla pohyblivost podprůměrná, ale průměrná. No tak teď jen aby se hezky vyvíjela a každý den byly samé dobré zprávy :slight_smile:
21. srp 2010 v 16:14  • Odpověz
@arianka - já vím, že 7 se ještě dá :grinning: , ale prostě jsem jaksi počítala z větším počtem.... No, uvidíme zítra, jak se budou vyvíjet. Když jsem si volala na embryologii, tak jsem měla napsané všechno, na co se chci zeptat, abych na nic nezapomněla a přišlo mi, že embryoložka by mi tak nejradši řekla: Dobrý den, máte 7 embryí, nashle. :angry:
Vůbec se se mnou nějak nechtěla vybavovat, všechno jsem z ní tahala jak z chlupaté deky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2010 v 16:21  • Odpověz
...bych jí hnala, bože, platíme za to takové prachy!

7 ze 17... no, to není asi to cos chtěla, ale s 50% pohyblivostí se ani nedivím, že se bez ICSI oplodnilo tak málo. Však se chlap považuje skoro za neplodného, když má 60% pohyblivost... ale ty chodíš na OBI a tam se to počítá nějak od kusu, cena ICSI, že jo? Nebo si to pletu? :confused: Počet 7 je nakonec fajn, ber to tak, že ona stačí ta embrya dvě, nebo jedno. Jasně, člověka to mrzí, že měl tolik vajec a nic moc z toho, ale nakonec na to zapomeneš. Stejně tak mrzí mě, že z 19ti vajec máme 2 v břiše a 3 v mrazáku - ale už to moc neřeším.
21. srp 2010 v 16:46  • Odpověz
@sovicka_ hmmm, tak já od Dr. z OBI pochopila, že 50% pohyblivost je super.... je fakt, že teď byl odběr nižší, už jsme měli i odběr s 80% pohyblivostí, ale stejně se IUI nepodařilo :unamused: , asi těm našim spermijkám chybí zuby nebo co
:dizzy_face:

Nakonec, abych se ještě modlila, aby z těch 7 se vyvíjela všechny a zbylo i na mražák :slight_smile: , protože do 3.IVF už nechci jít. Jaksi podvědomě cítím, že tohle byl pro mě konečný pokus a pokud to teď nevyjde, tak to asi tak má být a zůstaneme u jedináčka :pensive:
21. srp 2010 v 16:57  • Odpověz
Tak holky uz mam po transferu, a lezim. Skoro jsem ten zakrok necitila. Obe embrya, co me zavadeli byli metodou ICSI, jedno bylo 12 bunecne a jedno 10 bunecne, tri sli do mrazacku. Jedno jsem si nechala metodou AH. Ted uz jenom doufat, ze to vyjde. Taky muzu rict, ze po odberu vajicek me to zacalo vice bolet az druhy, treti den az do ted se citim natekla a pichlava. Ohledne tehotenskeho testu me rekli, ze je to zbytecne delat, ze je presny vysledek az z krve.
21. srp 2010 v 17:35  • Odpověz
holky kdo jste si píchali do nohy nějaké hormony, co když natáhnu krev? stalo se vám to někomu?
21. srp 2010 v 18:07  • Odpověz
@sysysy to nevadí že jen 7, třeba všechny budou pořádní bojovníci :wink: a budou určitě i mražáčci
@arabida držím palečky ať se tam bobísci krásně zabydlí :slight_smile:
@arianka takže stále 8? super :dizzy_face:
21. srp 2010 v 18:30  • Odpověz
@sysysy : :grinning: :grinning: tahala jak z chlupaté deky, chich :grinning: mám pocit, že si doktoři a všichni tam myslí, že tomu stejně houby rozumíme a tak nám stačí zákl info :frowning2: No hele já také počítala s vícečetným úspěchem, nakonec myslím, že 8 mi jich tedy zatím bohatě stačí, podstatné. aby se držela :slight_smile: :slight_smile:

arabida: :slight_smile: tfuj, tfuj, ať se mimísci drží ! :slight_smile: mimochodem jen pro zajimavost, mas neschopenku do potvrzeni tehu nebo jak to mas ? jen tak se ptam, protoze nekdo ma, nekdo ne, tak zjistuju ten zlaty stred :slight_smile:

lilisa: když natáhneš krev, tak neaplikuj dávku, znamená to, že jsi se trefila do cévy, říkali, že mám jen jehlu vytáhnout a píchnout někde vedle :wink:
21. srp 2010 v 18:31  • Odpověz
@ankil : jojo, stále 8 kuklíků :grinning: tak doufám, že mi nikdo z nich přes neděli nevypadne z počtu :slight_smile:
21. srp 2010 v 18:33  • Odpověz
@arianka :grinning: , se teda pořádně drží, jen tak dál a v pondělí máš už ET?
21. srp 2010 v 18:36  • Odpověz
@ankil : no, v pondělí koneeeeečně ET... však už je načase :frowning2: jsem si to hezky plánovala tuhle sobotu a nic :slight_smile: jsem vážně zvědavá, jestli mi třeba nehlásí výsledky někoho jiného .. ehm .. vždycky ráno sestra "máte stále 8 a v perfektním stavu, zítra další info, pěkný den"...., velmi stručné .., ale já nemám sílu se vyptávat, add 1 tomu fakt nerozumím a add2 důležitý je výsledek.... snad... bude..... :slight_smile:
21. srp 2010 v 18:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.