• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@arianka sestřička je teda pořádně stručná :grinning: , hlavně že má dobré zprávičky :wink:
21. srp 2010 v 18:41  • Odpověz
@ankil : jak říkám, doufám jen, že patří vážně mě. . . . :sunglasses:
21. srp 2010 v 18:42  • Odpověz
@arianka ty seš teda :grinning: ,jasně že jsou tvoje :wink:
21. srp 2010 v 18:43  • Odpověz
@ankil : no hele..., před IUI mě v Gestu 2x ztratili výsledky krve a na potřetí zaměnily s jiným pacientem .., jsem už obezřetná :grinning:
21. srp 2010 v 18:47  • Odpověz
ankil: v pondělí máš kontrolní UZV, co ? :slight_smile:
21. srp 2010 v 18:47  • Odpověz
@arianka tak to se ti ani nedivím, že máš trošku obavy :grinning:, jj v pondělí utz, doufám že bude nějaká slušná úrodička, zatím mě vůbec v podbříšku nebolí, prostě nic :sweat_smile:
21. srp 2010 v 19:11  • Odpověz
@ankil : nezakřikni to :grinning: to je vtipné, jak každý čeká bolest v podbřišku při stimulce a pak ho to jakože upokojí, že je vše ok :grinning: ale ono to je pak i moc :grinning: mě začlo bolet břicho tak 4. den myslím no a po OPU ani nemluvím :rolling_eyes: to přijde, to přijde :slight_smile:
21. srp 2010 v 19:47  • Odpověz
@arianka právě že když jsem stimulovala na IUI tak mě podbříšek bolel hned po 2 injekci :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď klid po pěšině :grinning:, já vím že to přijde a pak budu vzpomínat, jak je to bezva když člověka nic nebolí :grinning:
holky byly jste před OPU na nějakém vyšetření? mě zatím nikam neposílali
21. srp 2010 v 19:53  • Odpověz
@arabida tak hezky odpočívej, ať se embryjka chytí :slight_smile:
21. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
@ankil jako předoperační? Nebo jaké?
21. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz
@ankil : před OPU jsem si musela jen zařídit klasické předoperační, což mi udělala normálně obvodní doktorka :slight_smile:
21. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz
@ankil : a čím jsi stimulovala před IUI ?
21. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz
@sovicka_ ty brďo, že prý až 100miliónů spermií :confused: vytvoří muž denně :astonished:
21. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz
@sovicka_ jj předoperační, já při 1 IVF na něm také nebyla a právě že jak to tak čtu tak na něj holky posílají
21. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz
@arianka Merional
21. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
autor
Ahojek holky, tak já dneska celý odpoledne lítala po venku :slight_smile: Je mi dneska strašně fajn, břicho nebolí, za chvilku píchám Pregnyl a zavádím vaginální globulku na noc :slight_smile: A v pondělí jdu na to, už se nemůžu dočkat.....Přeji všem dobrou nočku :dizzy_face:
21. srp 2010 ve 22:33  • Odpověz
@arianka Mne jednou uplne vymenili vysledky a volali mi o vikendu domu, ze jsem tehotna. No, nebyla jsem, byla ta zenska, co ji misto mne rekli, ze neni, ale prisli na to az za tyden a mi uz to malem rekli rodicum, to by byl trapas...

Holky vajicek a embryjek mate pozehnane, kouknete se na me, ze 12 foliku jen 4 vajicka a z toho jen tri zrala, takze na zamrazeni vubec nic a ze tri dve "celkem hezka" se zavedla... a stejne, proc by to zrovna nemelo vyjit? Ja tomu zatim verim, i kdyz mam celkem krece v brisku, jako pri ms, ale o dost silnejsi, porad mam teplotu a porad jsem slaba, dneska me manzel vyvezl na vylet na obed, jsem 9 den po ET a vydrzela jsem sedet na zahradce asi hodinu a pak se mu tam malem slozila a museli jsme rychle domu a do postele... jen se modlim, aby to nebylo geu :frowning2: :frowning2:
21. srp 2010 ve 22:35  • Odpověz
@iriel co to je geu? Mimoděložní těhotenství? To bys musela i krvácet, ne? :confused: Moc se v tom nevyznám. Ale myslím, že při IVF se to snad ani nemůže stát, aby se to embryo dostalo jinam :confused: :confused: Jestli tě to uklidní, křeče v břiše mám též, nejdřív nalevo, pak napravo, pak uprostřed, někdy je to jak náběh na ms... bolí mě prsa, i bradavky, což je ještě účinek pregnylu (bohužel :slight_smile:)
21. srp 2010 ve 22:40  • Odpověz
autor
@sovicka_ bohužeů je při IVF geu zvýšené o 1% , embrijko může vycestovat jinam :frowning2: Ale na to holky vůbec nemyslete, krvácely byste nebo špinily, měly byste mdloby, cítily se úplně bez šťávy, nezvedalo by se Vám hcg.....geu jsem měla a poznala bych ho hned.......
21. srp 2010 ve 22:49  • Odpověz
@sovicka_ Ano, mimodelozni, ne, to bych nemusela a naopak pri IVF je to riziko vyssi nez normalne. A taky se ti porad mota hlava? Mne uz se toci i v posteli, s krecema vim, ze to byva, proste uvidime v patek, jak dopadnou testy a kdyztak to zacnu nejak s doktorkou resit.. A jak se jinak citis, me se porad nekdo pta, jestli mam pocit, ze jo nebo ne, ale ja fakt zadne pocity asi nemam :grinning:
21. srp 2010 ve 22:50  • Odpověz
@drndapetka Vzdyt ja jsem ho mela taky a bricho me teda bolelo o dost min nez ted... nekrvacela jsem ani nespinila, to az mnohem pozdeji a bez stavy teda jsem :slight_smile: Strasit tim vubec nechci, samozrejme, jen me to dneska napadlo, kdyz jsem malem omdlela na te zahradce.
21. srp 2010 ve 22:54  • Odpověz
aha, to jsem netušila, myslela bych, že se to stát nemůže - i jsem to někde četla v nějaké diskuzi od nějakého gynekologa. No, snad to nebude tvůj případ, nezbývá než držet palce :frowning2:

Já žádné pocity nemám... u mě je ještě strašně brzy, já jsem třetí den po ET. Škoda, kdybych měla tak sedmý den, přičítala bych nějaký význam těm prsům, takhle ne :frowning2: Cítím se dobře, šetřím se, ale už chodím ven, byla jsem ráno a večer na procházce s manželem a se psem, vždy asi na 40 minut. Jinak se válím, koukám na filmy. Těhotně si nepřipadám a nechce se mi ani věřit, že by to třeba vyšlo - já mám pořád v hlavě, že ta naše embrya byla horší kvality. Na druhou stranu, holky i tak otěhotněly, tak proč ne já? Takže já mám pocity asi takové :slight_smile: Ale na pocity se mě okolí ptá taky, až mi to lehce leze na nervy, jak se asi tak můžu cítit? Prostě nervózně :grinning:

21. srp 2010 ve 22:55  • Odpověz
@iriel hele a to se projeví takhle brzy? Týden po ET?
21. srp 2010 ve 22:55  • Odpověz
@sovicka_ Jsem devaty den od ET (vcetne) a to uz by mela embrya zahnizdit a jestli nekde blbe, tak se to prave pozna az pozdeji, ja jen proste nerozumim te slabosti, tak proste doufam, ze je vse ok. Naopak ta permanentne zvysena teplota je pry dobry znameni, koneckoncu i ta prsa me boli porad, takze ja tomu celkem verim, uvidime v patek, to uz je za par :slight_smile:
21. srp 2010 ve 23:01  • Odpověz
No nic, pujdu zapadnout, i kdyz jsem teda po navratu domu spala dneska az do vecera, doufam, ze budu v noci spat, dobrou :slight_smile: A at se vsem prcci uvrtavaji tam, kam maji :grinning:
21. srp 2010 ve 23:03  • Odpověz
aha aha - no tak fajn, tak pak nemysli na to mimoděložní těhotenství :slight_smile:
21. srp 2010 ve 23:03  • Odpověz
Dobrou :slight_smile: Já se taky chystám... už půl hodiny :grinning:
21. srp 2010 ve 23:04  • Odpověz
@iriel : s tou zamenou vysledku to je vazne masakr za to snad i vyhazova, cert vem vymenu vysledku ohledne krve apod ale v pripade tehu v ramci ivf to je opravdu des :frowning2:
Vubec jsem nevedela ze pri ivf je vyssi riziko geu?? Pane jo :frowning2:
Ale fakt si myslim ze ta zvysena teplota je priznakem neceho jineho :slight_smile:
22. srp 2010 v 07:41  • Odpověz

arianka: 17 DC, GENNET 1x IUI, 1. IVF, 18/8 OPU, stále 8 embryí, ET 23.8.
ankil: 5 DC , CRM ZL, 2007 1.IVFúsp., 6/10 KET, 7/10 1.IUI, 2IVF stimulace (puregon 200IU), 23.8.KO
sysysy: 16 DC, OBI Brno, 2010 2x IUI neg, IVF - stimulace, (gonal, 225j, 187,150) OPU 19.8.
drndapetka: 19 DC, UNICA Brno, 1. IVF -stimulace , 23.8. OPU
Iriel: 24 DC, GENNET, 1. IVF, 10/8 OPU, 13/8 ET, KO 27.8. (test)
milka77: 30 DC, GENNET Praha, červen 1.IUI - neúspěšné, srpen 2.IUI - ?, příprava na 1.IVF
Mishule78: 25 DC, ISCARE Praha, 2010 2x IUI neg., příprava na IVF
sovicka: SANUS Jihlava, 1. IVF - stimulace (Puregon 250j, později 200j), 6 embryí bojuje, ET 19.8.
magieee: 12 den po ET,KO 23.8
22. srp 2010 v 08:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.